שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דובב גבאי על הכוונת של מכבי נתניה
03-Jun-2017, 17:24
הודעה: #31
(03-Jun-2017 16:28)אייל ס כתב:  אתם חוזרים על המחיר כמד"ד ואני חוזר שמד"ד המחיר מטעה,לעיתים(קרובות)שחקן של 50 אלף דולר משתדרג ל250 וחושב כ250 אך משחק כ50 מינוס כי האף עף לשמיים והיכולת נושקת לתחת.
ושוב דג'אני הוא דוגמא קלאסית ויש עוד רבים וטובים שכמותו.

ועדיין כנראה שרובנו היו מחליפים את הסגל היקר של ב״ש בסגל שלנו
וברצינות, לא בהכרח כל שחקן יקר הוא שחקן פח ולא כל שחקן זול בעל פוטנציאל בהכרח יפרוץ ויהיה כוכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jun-2017, 17:25
הודעה: #32
RE: דובב גבאי על הכוונת של מכבי נתניה
(03-Jun-2017 17:09)צהוב לעולמים כתב:  נכון שהיום כל שחקן שנותן עונה טובה השכר שלו קופץ ב 100٪
ואם כל הכבוד לשיר שלדעתי עוד לא חזר לעצמו וערן שאי אפשר להתבסס עליו למשחק מלא
יש צורך להביא שחקן עם ניסיון
בתקופת אשר אלון תמיד הוא ידע להחתים את השחקן עם הניסיון כגון: זוהר, צרפתי, בנין ועטר. וכרגע למרות התקציב המוגבל שיש חובה שיגיע אלינו שחקן כזה. אי אפשר לבנות על "שחקנים עם פוטנציאל" זה לא בטוח מה שישאיר אותנו בליגה

לא ישחק בנתניה,כל עוד ערן בנתניה שחקן שווה ערך.
אין מקום לכל כך הרבה "אגו" בחדר הלבשה אחד.
03-Jun-2017, 21:26
הודעה: #33
סליחה על הבורות אבל קראתי (פעמיים) ולא הבנתי במי מדובר...
"שיר"?
03-Jun-2017, 21:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2017 על ידי 21:37 אופיר34.)
הודעה: #34
(03-Jun-2017 17:24)אלון כתב:  
(03-Jun-2017 16:28)אייל ס כתב:  אתם חוזרים על המחיר כמד"ד ואני חוזר שמד"ד המחיר מטעה,לעיתים(קרובות)שחקן של 50 אלף דולר משתדרג ל250 וחושב כ250 אך משחק כ50 מינוס כי האף עף לשמיים והיכולת נושקת לתחת.
ושוב דג'אני הוא דוגמא קלאסית ויש עוד רבים וטובים שכמותו.

ועדיין כנראה שרובנו היו מחליפים את הסגל היקר של ב״ש בסגל שלנו
וברצינות, לא בהכרח כל שחקן יקר הוא שחקן פח ולא כל שחקן זול בעל פוטנציאל בהכרח יפרוץ ויהיה כוכב.

הסגל של חיפה ומכבי יותר יקר....
ב"ש הצליחה עם הזרים אבל בעניין הזה היא יוצאת מן הכלל שלא מעיד על הכלל...

ולדעתי, אם תיקח את המאה "היקרים" מול המאה "הזולים" בשנים האחרונות תגלה שמהזולים יצאו שחקנים לא פחות טובים מהיקרים ואולי יותר...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ואם תרגיז אותי אני אזכיר איזה הונגרי מהעבר הרחוק שמאד אהבת ועלה לנו הרבה מאד כסף והתגלה כאחד הפלופים הגדולים שנחתו פה אבר...

04-Jun-2017, 20:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jun-2017 על ידי 20:19 אלדד.)
הודעה: #35
(02-Jun-2017 16:37)אופיר34 כתב:  הקלות שבה פוסלים פה כל אחד לא ברורה. שחקנים כשרוניים בעלי פוטנציאל יכולים להכשל עונה או שתיים בקבוצה ועדיין להשאר בעלי פוטנציאל להשקעה . זה לא הופך אותם ללא מתאימים. לא תמיד הכישלון נובע ממניע מיקצועי.
הרי אותו אבידור שכולם לא מוכנים לסלוח לו על אותה עונה ארורה כבר עם רגל וחצי במכבי פ"ת. אז מה להם הוא מתאים ולנו לא??
אותו דובב גבאי היה שחקן מפתח לפני שנתיים בב"ש ולפני זה בפ"ת ואותנו הוריד עם שלושער, אז מה פתאום אין לו מושג בכדורגל בגיל 29?
וצעירי, מגן עם ניסיון בליגת העל, שכל חטאו שמגיע מבני יהודה, פתאום נפסל מחמת אי סקסיות??

אני למדתי, בעיקר אחרי העונה האחרונה, לא לפסול שחקנים מהר מידי רק בגלל שברזומה שלהם לא כתוב מכבי ת"א, חיפה או בית"ר...

את טוטו תמוז היית מביא או פוסל?
כי כנראה לפני עונה או שניים היית חולם שהוא יגיע למכבי נתניה, ולפי תפיסתך שחקן שהיה כוכב וכבש 21 שערים בעונה בהפועל ת"א ועוד 4 עונות עם כיבוש שערים במספר דו ספרתי, לא שכח איך לשחק והכישרון והעוצמה תמיד נשארים, וכמו שאמרת "פתאום אין לו מושג בגיל 29"? (כמו דובב טוטו גם בן 29)

ואל תדאג לגבי כושר גופני הוא תמיד היה בעל עצמות כבדות Tongue
04-Jun-2017, 20:41
הודעה: #36
(02-Jun-2017 19:04)משה.ד כתב:  
(02-Jun-2017 18:53)roeyshaul כתב:  
(02-Jun-2017 16:37)אופיר34 כתב:  
(02-Jun-2017 15:53)דוד חטב כתב:  אתם שוללים כל שחקן כאילו איזה מציאות מסתובבות בשוק...
השוק הישראלי סופר מצומצם...אנחנו עם תקציב מוגבל כם צריך לקחת שחקנים בקליבר הזה ...לא מדבר דווקא על דובב גבאי...
אבל שחקן שלא פגע 3 שנים ויש לו פוטנציאל אז לא צריך לשלול...בהנחה שהוא רעב להצלחה והכשרון קיים...

צודק.
הקלות שבה פוסלים פה כל אחד לא ברורה. שחקנים כשרוניים בעלי פוטנציאל יכולים להכשל עונה או שתיים בקבוצה ועדיין להשאר בעלי פוטנציאל להשקעה . זה לא הופך אותם ללא מתאימים. לא תמיד הכישלון נובע ממניע מיקצועי.
הרי אותו אבידור שכולם לא מוכנים לסלוח לו על אותה עונה ארורה כבר עם רגל וחצי במכבי פ"ת. אז מה להם הוא מתאים ולנו לא??
אותו דובב גבאי היה שחקן מפתח לפני שנתיים בב"ש ולפני זה בפ"ת ואותנו הוריד עם שלושער, אז מה פתאום אין לו מושג בכדורגל בגיל 29?
וצעירי, מגן עם ניסיון בליגת העל, שכל חטאו שמגיע מבני יהודה, פתאום נפסל מחמת אי סקסיות??

אני למדתי, בעיקר אחרי העונה האחרונה, לא לפסול שחקנים מהר מידי רק בגלל שברזומה שלהם לא כתוב מכבי ת"א, חיפה או בית"ר...

ניתן לצוות, שהוכיח את עצמו בבחירת שחקנים ברב הקבוצות שאימן, לעשות את העבודה הלא פשוטה הזאת ונבחן אותו תוך כדי תנועה .
בינתיים בוא נרגיע עם הפסילות ונפסיק להתרגש מכל שחקן שעולה לכותרות השכם וערב...

די עם השקר הזה, גם בכתבה וגם אצלך.
גבאי לא כבש נגדנו שלושער. מעולם.
מה לקחת באותו יום שיש לך כזה בלקאווט?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

את סיראז' נאסר
05-Jun-2017, 1:40
הודעה: #37
דובב גבאי לא בגיל שמתאים לנו אנחנו צריכים צעירים עם כושר גופני של קרציה על ההגנה שמטריד כל הזמן את ההגנה
05-Jun-2017, 9:28
הודעה: #38
(04-Jun-2017 20:15)אלדד כתב:  את טוטו תמוז היית מביא או פוסל?
כי כנראה לפני עונה או שניים היית חולם שהוא יגיע למכבי נתניה, ולפי תפיסתך שחקן שהיה כוכב וכבש 21 שערים בעונה בהפועל ת"א ועוד 4 עונות עם כיבוש שערים במספר דו ספרתי, לא שכח איך לשחק והכישרון והעוצמה תמיד נשארים, וכמו שאמרת "פתאום אין לו מושג בגיל 29"? (כמו דובב טוטו גם בן 29)

את טוטו לא הייתי מביא רק בגלל סיבה אחת - חדר הלבשה.
טיפוס חרא עם אגו מפה ועד ירושלים שבכל מקום שמגיע אליו לא מפסיק לייצר מהומות ושערוריות.
אם היה בן אדם וכמובן אם הדרישות שלו היו מתאימות לנו לא הייתי מהסס לרגע אבל זה לא המצב...
05-Jun-2017, 9:35
הודעה: #39
מעבר לזה שטוטו תמיד היה שחקן פרובלמטי (בזמן הקצר ששיחק העונה בהפועל הוא שבר שיאים גם בתחום הזה) היכולת המקצועית שלו נמוכה מאוד והוא לא מתאים לליגת העל. אם אני בעלים של קבוצה גם אם טוטו היה משלם לי לא הייתי נוגע בו. ההרס המקצועי והחברתי עולים בהרבה על התועלת אם יש כזו בכלל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
05-Jun-2017, 14:36
הודעה: #40
(05-Jun-2017 9:28)אופיר34 כתב:  
(04-Jun-2017 20:15)אלדד כתב:  את טוטו תמוז היית מביא או פוסל?

את טוטו לא הייתי מביא רק בגלל סיבה אחת - חדר הלבשה.
טיפוס חרא עם אגו מפה ועד ירושלים שבכל מקום שמגיע אליו לא מפסיק לייצר מהומות ושערוריות.
אם היה בן אדם וכמובן אם הדרישות שלו היו מתאימות לנו לא הייתי מהסס לרגע אבל זה לא המצב...

ותזכיר לי מה עשה מקצועית שגורם לך לחשוב שהוא מתאים?
ועוד יותר מסקרן אותי איזה שמות כן היית פוסל מקצועית? בינתיים אתה רק מעביר...

The following 1 user Likes אלון's post:
אלדד (0505-0606-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים