שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דובב גבאי על הכוונת של מכבי נתניה
03-Jun-2017, 11:10
הודעה: #21
זה כמו שהאוהדים הצינים של מכבי חיפה אומרים שאלברמן רכש מצויין... ב 2008... Smile
דובב גבאי היה יכול להיות רכש טוב לפני 2-3 שנים... וככה גם חשבו טביב ואברמוב... וזה לא ממש הלך...

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jun-2017, 11:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2017 על ידי 11:20 אופיר34.)
הודעה: #22
RE: דובב גבאי על הכוונת של מכבי נתניה
(03-Jun-2017 9:22)אלון כתב:  שוב, זו בדיוק ״הבעיה״ אצלך. אין לך בעיה להחתים כל אחד שבעברו נתן כמה גולים או היה פוטנציאל. אי אפשר להרכיב קבוצה שלמה משחקנים כאלו.

איפה קראת שאני אומר להרכיב "קבוצה שלמה משחקנים כאלו" ??

אתה כנראה ממאן להבין את מצב שוק השחקנים בארץ ואת הסכומים שששחקנים בינוניים פלוס מבקשים רק בגלל העובדה שברזומה שלהם כתוב מכבי, חיפה או בית"ר...

אני בניגוד אליך לא נבהל משמות "אפורים" של שחקנים שמגיעים מקבוצות אפורות ולא סקסיות כמו בני יהודה ,סכנין ופ"ת...
אני גם לא נבהל אם לוקחים שחקן שלא כיכב בעונה האחרונה והמנייה שלו בירידה ובלבד שלאותו שחקן יש את הפוטנציאל ובעיקר את הרצון לחזור ולהוכיח את עצמו.

הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות ובעיקר לסמוך על הצוות המיקצועי בבחירות שהוא עושה, כי עד היום הוא הוכיח בכל מקום שהיה שהוא יודע לעשות את העבודה.

(03-Jun-2017 10:12)yaron73 כתב:  מסתבר שיש אוהדים שמעדיפים פלופים שראו קצת מגרש לפני שנתיים ונתנו גול לפני שלוש עונות על שחקנים מוכחים שמבשלים ומבקיעים כמעט בכל מחזור.......

שתוציא את הראש מהאדמה ותלמד להיות אובייקטיבי אני אוכל לענות לך.
בינתיים אתה יכול להמשיך לדחוף את ערן לוי לכל נושא לדיון שעולה פה גם אם הקשר בינו לבין הפוסט מקרי בהחלט....
03-Jun-2017, 11:24
הודעה: #23
(03-Jun-2017 11:11)אופיר34 כתב:  
(03-Jun-2017 9:22)אלון כתב:  שוב, זו בדיוק ״הבעיה״ אצלך. אין לך בעיה להחתים כל אחד שבעברו נתן כמה גולים או היה פוטנציאל. אי אפשר להרכיב קבוצה שלמה משחקנים כאלו.

איפה קראת שאני אומר להרכיב "קבוצה שלמה משחקנים כאלו" ??

אתה כנראה ממאן להבין את מצב שוק השחקנים בארץ ואת הסכומים שששחקנים בינוניים פלוס מבקשים רק בגלל העובדה שברזומה שלהם כתוב מכבי, חיפה או בית"ר...

אני בניגוד אליך לא נבהל משמות "אפורים" של שחקנים שמגיעים מקבוצות אפורות ולא סקסיות כמו בני יהודה ,סכנין ופ"ת...
אני גם לא נבהל אם לוקחים שחקן שלא כיכב בעונה האחרונה והמנייה שלו בירידה ובלבד שלאותו שחקן יש את הפוטנציאל ובעיקר את הרצון לחזור ולהוכיח את עצמו.

הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות ובעיקר לסמוך על הצוות המיקצועי בבחירות שהוא עושה, כי עד היום הוא הוכיח בכל מקום שהיה שהוא יודע לעשות את העבודה.

(03-Jun-2017 10:12)yaron73 כתב:  מסתבר שיש אוהדים שמעדיפים פלופים שראו קצת מגרש לפני שנתיים ונתנו גול לפני שלוש עונות על שחקנים מוכחים שמבשלים ומבקיעים כמעט בכל מחזור.......

שתוציא את הראש מהאדמה ותלמד להיות אובייקטיבי אני אוכל לענות לך.
בינתיים אתה יכול להמשיך לדחוף את ערן לוי לכל נושא לדיון שעולה פה גם אם הקשר בינו לבין הפוסט מקרי בהחלט....

גם הצוות המקצועי יכול ליפול אם ייקח הרבה סיכונים. וגם אם לא...
03-Jun-2017, 11:31
הודעה: #24
(03-Jun-2017 11:24)אלון כתב:  גם הצוות המקצועי יכול ליפול אם ייקח הרבה סיכונים. וגם אם לא...

ברור שיכול ליפול. אין פה ערבות להצלחה. גדולים מסלובו וברדה נפלו אבל יחסית השניים האלה הוכיחו עד היום שיש להם טביעת עין בבחירת שחקנים ולכן אני נותן להם את הקרדיט. לראובן עטר למשל לא הייתי נותן את הקרדיט הזה...
03-Jun-2017, 12:39
הודעה: #25
כולנו יכולים ליפול או לא....וזה נכון לכל דבר בחיים.
אפשר לאסוף "שמות",חלקם בשיאם חלקם אחרי השיא חלקם לא היו לעולם בשיא וליפול בענק ואפשר לבנות קבוצה נכונה בהתאם ל"תוכנית משחק" שמתאימה וה"שמות" יהפכו ל"שמות" במהלך העונה.
אני עוקב אחרי הליגה הלאומית שנים,את עומר אצילי מכיר מהנוער בראשון,מתאר לעצמי את התגובות בפורום לו היינו רוכשים אותו מראשון ב800 אלף ש"ח,או מביאים היום את דג'אני מאשקלון בליגה השניה או את אחמד סבע בן ה31 מבני לוד שלעולם לא דרך בליגת העל ויש דוגמאות לרוב.

בתפיסת עולמי את הכסף משקיעים בצוות המקצועי(והעונה נצרף להם תכנים מקצועיים נוספים על פי בקשתם) ובתשתיות במחלקת הנוער כדי להנות מהם בעוד מספר עונות(וזה יקח זמן,אין פתרונות אינסטנט).
The following 3 users Like אייל ס's post:
בן סילברה (0303-0606-2017201720172017), יגאל יהב (0505-0606-2017201720172017), פיליפצ'וק (0404-0606-2017201720172017)
03-Jun-2017, 13:19
הודעה: #26
(03-Jun-2017 12:39)אייל ס כתב:  כולנו יכולים ליפול או לא....וזה נכון לכל דבר בחיים.
אפשר לאסוף "שמות",חלקם בשיאם חלקם אחרי השיא חלקם לא היו לעולם בשיא וליפול בענק ואפשר לבנות קבוצה נכונה בהתאם ל"תוכנית משחק" שמתאימה וה"שמות" יהפכו ל"שמות" במהלך העונה.
אני עוקב אחרי הליגה הלאומית שנים,את עומר אצילי מכיר מהנוער בראשון,מתאר לעצמי את התגובות בפורום לו היינו רוכשים אותו מראשון ב800 אלף ש"ח,או מביאים היום את דג'אני מאשקלון בליגה השניה או את אחמד סבע בן ה31 מבני לוד שלעולם לא דרך בליגת העל ויש דוגמאות לרוב.

בתפיסת עולמי את הכסף משקיעים בצוות המקצועי(והעונה נצרף להם תכנים מקצועיים נוספים על פי בקשתם) ובתשתיות במחלקת הנוער כדי להנות מהם בעוד מספר עונות(וזה יקח זמן,אין פתרונות אינסטנט).

הכל נכון. וכדי לשרוד עד שנזכה להנות מאותם פירות, נצטרך גם להשקיע (בחכמה) בשחקנים קצת יותר יקרים. כך לפחות אני חושב.

03-Jun-2017, 14:01
הודעה: #27
(03-Jun-2017 12:39)אייל ס כתב:  כולנו יכולים ליפול או לא....וזה נכון לכל דבר בחיים.

צודק 100 אחוז על הצוות המקצועי ניפול ונקום

03-Jun-2017, 16:05
הודעה: #28
(03-Jun-2017 13:19)אלון כתב:  

הכל נכון. וכדי לשרוד עד שנזכה להנות מאותם פירות, נצטרך גם להשקיע (בחכמה) בשחקנים קצת יותר יקרים. כך לפחות אני חושב.

נצטרך להשקיע בשחקנים איכותיים עם פוטנציאל.
יקרים זה לאו דווקא טובים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
03-Jun-2017, 16:28
הודעה: #29
אתם חוזרים על המחיר כמד"ד ואני חוזר שמד"ד המחיר מטעה,לעיתים(קרובות)שחקן של 50 אלף דולר משתדרג ל250 וחושב כ250 אך משחק כ50 מינוס כי האף עף לשמיים והיכולת נושקת לתחת.
ושוב דג'אני הוא דוגמא קלאסית ויש עוד רבים וטובים שכמותו.
03-Jun-2017, 17:09
הודעה: #30
נכון שהיום כל שחקן שנותן עונה טובה השכר שלו קופץ ב 100٪
ואם כל הכבוד לשיר שלדעתי עוד לא חזר לעצמו וערן שאי אפשר להתבסס עליו למשחק מלא
יש צורך להביא שחקן עם ניסיון
בתקופת אשר אלון תמיד הוא ידע להחתים את השחקן עם הניסיון כגון: זוהר, צרפתי, בנין ועטר. וכרגע למרות התקציב המוגבל שיש חובה שיגיע אלינו שחקן כזה. אי אפשר לבנות על "שחקנים עם פוטנציאל" זה לא בטוח מה שישאיר אותנו בליגה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים