שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני נשאל מפעם לפעם
05-Dec-2013, 23:16
הודעה: #41
RE: אני נשאל מפעם לפעם
משה הם לא גיסו אפילו סכום קרוב לזה רוב הכסף בא מהטלויזיה התאחדות טוטו קהל ומכירות שחקנים את השאר סגרו הספונסרים שהביא בלדב אף אחד מהם לא שם שקל מהכיס שלו להפך הם היו הבעלים היחיד שעוד משך משכורת ואת זה כבר כולם יודעים מזמן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2013, 23:32
הודעה: #42
די עם החפירות מה היה שנה שעברה, את התוצאה העגומה כולנו יודעים.
בואו נתמוך בקבוצה כדי שנעלה ליגה.
ונדאג להביא עוד קהל לאצטדיון המדהים שלנו , כי בלי שיפור משמעותי בכמות הקהל אני לא רואה איזה שיפור בשנים הבאות.
תזכרו בסיס גדול של קהל זה המפתח להכל.
06-Dec-2013, 21:59
הודעה: #43
שאול , קבוצה ללא עניין לא תביא עוד קהל .
זו המציאות ויש להפנים אותה.
יש פוטנציאל קהל גדול למכבי נתניה אבל הוא יתחיל לבוא ברגע שהקבוצה תספק איכות ברמה שתוכל להתחרות על תארים.או לחילופין קהל יגיע כדי 'לעזור' לקבוצה במאבקי ירידה או באיזה משחק חשוב אחר.
קהל צריך גירוי.
תבנה קבוצה נחמדה למרכז טבלה שמוכרת שחקנים לגדולות ממנה - לא תגיע לכלום.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
06-Dec-2013, 23:33
הודעה: #44
שיטת השיווק מס' 1 לקבוצת כדורגל בישראל - תארים והישגים.
07-Dec-2013, 10:29
הודעה: #45
(06-Dec-2013 23:33)פיליפצוק כתב:  שיטת השיווק מס' 1 לקבוצת כדורגל בישראל - תארים והישגים.

תספר את זה לאישי שרצקי, כמה שנים בצמרת +אליפות מדהימה וממוצא צופים 500.
07-Dec-2013, 15:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Dec-2013 על ידי 15:21 אבירמבו המכבי.)
הודעה: #46
ממוצע הצופים שם גבוה יותר. מה גם שאנשים שוכחים שמדובר בעיר של 23,000 תושבים בלבד. משחקים שמגיעים 3,000 צופים לאצטדיון בקריית שמונה שקולים למשחקים שבהם מכבי נתניה תביא 25,000 צופים או הפועל באר שבע 28,000 צופים (בכוונה הלכתי על קבוצות שהן מונופול בעיר שלהן).

כשלוקחים בחשבון שמדובר בקבוצה חסרת מסורת, שמייצגת עיר קטנה, שרוב אוכלוסיית האזור היא או יהודית אוהדת מכבי חיפה ויתר קבוצות הצמרת או ערבית אוהדת בני סחנין ויתר קבוצות המגזר, מגלים שמדובר בסיפור הצלחה יוצא דופן.

אין לי ספק שבקצב הזה, עירוני קריית שמונה בדרך הנכונה להפוך להיות מה שהייתה הפועל גליל עליון בכדורסל עד לפני 10 שנים.
ואיך שגביע המדינה שהם פספסו בעונה החולפת היה יכול לעזור להם לשפר את מעמדם בתודעה הציבורית.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
07-Dec-2013, 15:31
הודעה: #47
(07-Dec-2013 10:29)Shaul כתב:  
(06-Dec-2013 23:33)פיליפצוק כתב:  שיטת השיווק מס' 1 לקבוצת כדורגל בישראל - תארים והישגים.

תספר את זה לאישי שרצקי, כמה שנים בצמרת +אליפות מדהימה וממוצא צופים 500.

אליפות אחת לא מבשרת את בוא האביב.
תבדוק כמה אוהדים היו למכבי חיפה בשנות ה- 80 לפני עידן שחר וכמה היום.
גם להפועל ת"א יש היום הרבה יותר אוהדים מאשר לפני שני עשורים.
וזה למה? תארים, הישגים בארץ ובחו"ל ,זה הביא להם קהל רדום וקהל חדש.
07-Dec-2013, 17:02
הודעה: #48
(07-Dec-2013 15:18)אבירמבו המכבי כתב:  ממוצע הצופים שם גבוה יותר. מה גם שאנשים שוכחים שמדובר בעיר של 23,000 תושבים בלבד. משחקים שמגיעים 3,000 צופים לאצטדיון בקריית שמונה שקולים למשחקים שבהם מכבי נתניה תביא 25,000 צופים או הפועל באר שבע 28,000 צופים (בכוונה הלכתי על קבוצות שהן מונופול בעיר שלהן).

כשלוקחים בחשבון שמדובר בקבוצה חסרת מסורת, שמייצגת עיר קטנה, שרוב אוכלוסיית האזור היא או יהודית אוהדת מכבי חיפה ויתר קבוצות הצמרת או ערבית אוהדת בני סחנין ויתר קבוצות המגזר, מגלים שמדובר בסיפור הצלחה יוצא דופן.

אין לי ספק שבקצב הזה, עירוני קריית שמונה בדרך הנכונה להפוך להיות מה שהייתה הפועל גליל עליון בכדורסל עד לפני 10 שנים.
ואיך שגביע המדינה שהם פספסו בעונה החולפת היה יכול לעזור להם לשפר את מעמדם בתודעה הציבורית.

3000 יש שהפועל תא מגיעה או מכבי חיפה ,הממוצע שם כמו שרשמתי 500,
כל הפריפריה שם זה בסביבות 60000.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים