שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני נשאל מפעם לפעם
05-Dec-2013, 14:08
הודעה: #21
RE: אני נשאל מפעם לפעם
כשאוהדי מכבי ת"א לא מרוצים מההנהלה שלהם הם לא בדיוק קהל תומך ללא תנאי-ראה ערך לוני הרציקוביץ אותו כנ"ל גם לגבי הפועל ת"א ראה ערך אלי טביב ואותו כנ"ל לגבי כל הקהלים.אני לא מצדיק תופעה זו אבל לא הכל ורוד בכדורגל ובעלים צריכים לקחת זאת בחשבון...
לגבי הקהל שקילל את יאמר-אתן לך דוגמא,זה בדיוק כמו כתם קטן בחולצה לבנה,החולצה יפה ונקיה אבל הכתם מציק בעין...צריך לנקות ולהמשיך ללבוש את החולצה ולא לזרוק אותה לפח....
[/quote]
זוכר פעם בעידן תשובה,אוהד מקלל אותו ברמות שרק אוהד כדורגל מקלל,הייתי בטוח שזה עבר ליד תשובה(לפי תגובתו באותם ימים).....עד היום הוא ואישתו מזכירים את הארוע בכל פעם שמבקשים מהם מעורבות.

אין לך מושג עד כמה זה פוגע/מפריע/מטריד אותם כתמים קטנים על החולצה,כשניתן ללכת צחורים כשלג בעשרות/מאות מוסדות שזקוקים לכסף שלך הרבה יותר מענף הכדורגל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2013, 15:37
הודעה: #22
(05-Dec-2013 14:08)אייל ס כתב:  כשאוהדי מכבי ת"א לא מרוצים מההנהלה שלהם הם לא בדיוק קהל תומך ללא תנאי-ראה ערך לוני הרציקוביץ אותו כנ"ל גם לגבי הפועל ת"א ראה ערך אלי טביב ואותו כנ"ל לגבי כל הקהלים.אני לא מצדיק תופעה זו אבל לא הכל ורוד בכדורגל ובעלים צריכים לקחת זאת בחשבון...
לגבי הקהל שקילל את יאמר-אתן לך דוגמא,זה בדיוק כמו כתם קטן בחולצה לבנה,החולצה יפה ונקיה אבל הכתם מציק בעין...צריך לנקות ולהמשיך ללבוש את החולצה ולא לזרוק אותה לפח....
זוכר פעם בעידן תשובה,אוהד מקלל אותו ברמות שרק אוהד כדורגל מקלל,הייתי בטוח שזה עבר ליד תשובה(לפי תגובתו באותם ימים).....עד היום הוא ואישתו מזכירים את הארוע בכל פעם שמבקשים מהם מעורבות.

אין לך מושג עד כמה זה פוגע/מפריע/מטריד אותם כתמים קטנים על החולצה,כשניתן ללכת צחורים כשלג בעשרות/מאות מוסדות שזקוקים לכסף שלך הרבה יותר מענף הכדורגל.
[/quote]

אני מסכים איתך,אבל מי שנכנס לכדורגל צריך לקחת את הגועל נפש הזה בחשבון,הרי כשהם נכנסים לכדורגל הם יוצרים ציפיות/תקוות אצל הרבה מאוד אנשים כלפי המועדון(לא בהכרח אליפויות וגביעים) ולכן לדעתי זה לא בסדר להחליט ברגע שלא מתאים להם(יאמר) ולשבור את הכלים והכל בגלל מיעוט שבמיעוט.לדעתי מקרה תשובה הוא שונה ממקרה יאמר,תשובה לפחות(אם אני לא טועה) העביר את הקבוצה לאשר אלון ותמך מידיי פעם ולא האשים את האוהדים ועשה דווקא....
05-Dec-2013, 15:45
הודעה: #23
שורה תחתונה אם מכבי נתניה לא תעמיד שנה הבאה תקציב של 30 מיליון ש״ח תשכחו מצמרת ורציתי להגיד לאייל סגל ש30 מיליון ש״ח זה תקציב שפוי,חמישים מיליון ש״ח זה תקציב לא שפוי
צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2013, 15:51
הודעה: #24
(05-Dec-2013 15:45)לואיס מרין כתב:  שורה תחתונה אם מכבי נתניה לא תעמיד שנה הבאה תקציב של 30 מיליון ש״ח תשכחו מצמרת ורציתי להגיד לאייל סגל ש30 מיליון ש״ח זה תקציב שפוי,חמישים מיליון ש״ח זה תקציב לא שפוי

בן כמה אתה?
05-Dec-2013, 16:00
הודעה: #25
בן 25
צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2013, 16:09
הודעה: #26
(05-Dec-2013 16:00)לואיס מרין כתב:  בן 25
סליחה מראש על הדברים,
אך ההתיחסות שלך למיליונים מזכירה לי משחק מונופול
להשקיע בין 6 ל8 מיליון ש"ח פרטיים שלא מוכרים לשום צורך ואין שום תמורה בגינם למעט אושרם של כמה אוהדים היא השקעה אדירה שבודדים האנשים שמוכנים לה.
לא לטפח ציפיות שווא להשקעה של עשרות מיליונים,יאמר היה רק אחד וגם הוא נגמר אחרי 3 שנים.
05-Dec-2013, 16:16
הודעה: #27
התקציב לא צריך לעבור את ה-25 מיליון שקל.צריך לנצל את הקשרים הטובים של אלי שגב באפריקה ולהביא זרים טובים וסביבם לבנות את הקבוצה.
05-Dec-2013, 16:22
הודעה: #28
אייל שלא תבין לא נכון אני מאוד מעריך את שגב מאור ואותך, רק אני אומר אם באר שבע שהוא מועדון קטן מאיתנו ובטח קריית שמונה מעמידים תקציבים של שלושים מיליון ש״ח אז בטח שנתניה צריכה להעמיד תקציב כזה שיתחרה בצמרת בסופו של דבר ברוב הפעמים הכסף מכריע , רואים את זה במכבי תלאביב ובנתניה בלאומית כמובן שצריך ניהול נכון ומחלקת נוער חזקה, ותאמין לי שאם הם יבנו קבוצה טובה הם יחזירו חלק ניכר מההשקעה על ידי מנויים שיירכשו וכרטיסים
צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2013, 16:29
הודעה: #29
רוצים תקציב של 30 מיליון?
אין בעיה צריך בסה"כ למכור 8000-10,000 מנויים.

הגיע הזמן שקהל האוהדים יהווה חלק משמעותי יותר בתקציב, ולא לסחוט כל פעם בעלים חדשים עד שישבר ויעזוב.
כי אם מכבי ת"א היו מוכרים 2000 מנויים במקם 10,000כל שנה, אז למיץ גולדהר היה נמאס והיה עוזב.

מפגר ולא אופטימי.
05-Dec-2013, 16:37
הודעה: #30
גד באר שבע מביאים 10000 אוהדים למשחק? אלונה ברקת יותר נכון בעלה מביא כל שנה מהבית 16 17 מיליון ש״ח
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים