שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני נשאל מפעם לפעם
05-Dec-2013, 9:04
הודעה: #1
אני נשאל מפעם לפעם
מה תוכניות ההשקעה לשנה הבאה/מה גודל הכיסים של הבעלים וכו' וכו' וכו'

א.אין לי מושג לא לחלק הראשון וגם לא לחלק השני.

ב.למרות הפרסומים,מאז דצמבר שנה שעברה אני מנסה להתנתק/להתרחק מקבוצת הבוגרים.

ג.בכדורגל הישראלי יש שני אנשים חריגים בסדרי גדול שונים ומסיבות שונות ששופכים כסף מתוך כוונה טהורה,גולדאהר וברקת.

ד.בכדורגל הישראלי יש שני אנשים ששופכים כסף(אומנם בדרכים שונות,אומנם בסכומים שונים) כשעיסקיהם מעורבים בקבוצות הכדורגל והקבוצה משתלבת בתוכנית העיסקית,שחר ושירצקי.

ה.בכדורגל הישראלי יש 2 קוסמים שלא משקיעים שקל וחיים מספקולציות/תורמים/כל אופציה שתבחרו נכונה ומנהלים קבוצות בעלות תקציב של 30-40 מיליון ש"ח,עד לפיצוץ הבא/הגעת בעלים חדשים,רמון וטביב.

ו.בכדורגל הישראלי יש קבוצה אחת שהיא תחליף משפחה ליהודי ערירי שחיי עשרות שנים בחו"ל והיא מתנהלת כלכלית בהתאם לתקציב המשפחתי שמוחלט משנה לשנה,יואב כץ.

ז.בכדורגל הישראלי יש שתי קבוצות שמנוהלות וממומנות ע"י רשות מקומית,עכו ורמת השרון.

ח.בכדורגל הישראלי יש קבוצה של המגזר שממומנת ע"י שילוב מעניין אקזוטי ובעיקר לבנטיני של רשות מקומית/רשויות אחרות/אנשי עסקים,סכנין.

ט.בכדורגל הישראלי יש קבוצה אחת שממומנת בעיקרה ע"י מספר 6 ברשימה שפורסמה לאחרונה...בתוספת "חברים".

י.בכדורגל הישראלי יש כמה קבוצות שמנוהלות שנים בכסף קטן,בצורה נכונה ואחראית,משקיעות בדור העתיד ומפעם לפעם משמיעות קולות של פליאוף עליון בשנים אחרות מבלות בפליאופים האחרים,אשדוד ופ"ת.

יא.השנה הזו בנתניה תקבע לאיזה מהסעיפים אנחנו נשתייך,או לחילופין נהפוך לסעיף עצמאי שהוא שילוב של כמה סעיפים ולמנוע אשלייה מיותרת מאותם חולמי חלומות ,מכבי נתניה בדור הנוכחי לא תיהיה קבוצה של תקציבי ענק ואפילו לא תקציב בסדרי גודל של הפועל ב"ש השנה,אני מעריך שתקציב נתניה בליגת העל ינוע בין 18-22 מיליון(שזה סכום מכובד במידה ויהיה ניהול אחראי,מקצועי ורציני),כשלאיכות וכמות הקהל תיהיה השפעה ישירה על גובה התקציב.

יב.כל שכתבתי על אחריותי ודעתי בלבד,לא התייעצתי ולא ניהלתי שיחות מכינות ולכן,זה טוב כמו כל ספקולציה שאחרים יעלו כאן בזמנם החופשי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2013, 10:47
הודעה: #2
RE: אני נשאל מפעם לפעם
אם התקציב יהיה בעונה הבאה 22 מיליון שקל כנראה שנדשדש במרכז טבלה ומטה, ואם זה יהיה התקציב אני לא מבין על מה אוהדי הפועל חיפה נלחמו על יוסי מאור מסתבר שמדובר באנשים כמו אשר אלון שלא מסוגלים לשדרג את המועדון אבל אף על פי כך אני מודה להם שהצילו את המועדון
צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2013, 11:06
הודעה: #3
גם עם תקציב של 22 מיליון אפשר לעשות עונה יפה השאלה כמה מזה הוא לתקציב שחקנים וכמה יהיה לחובות העבר .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Dec-2013, 11:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Dec-2013 על ידי 11:08 אייל ס.)
הודעה: #4
(05-Dec-2013 10:47)לואיס מרין כתב:  אם התקציב יהיה בעונה הבאה 22 מיליון שקל כנראה שנדשדש במרכז טבלה ומטה, ואם זה יהיה התקציב אני לא מבין על מה אוהדי הפועל חיפה נלחמו על יוסי מאור מסתבר שמדובר באנשים כמו אשר אלון שלא מסוגלים לשדרג את המועדון אבל אף על פי כך אני מודה להם שהצילו את המועדון
מדובר על 2 אנשים שהצילו את מכבי נתניה מאובדן,בתחילת העונה שעברה כתבתי כאן(ולא רק כאן),במידה ולא יהיה בעלים בסוף העונה,לא תיהיה מכבי נתניה כי היא לא מעניינת איש למעט מספר אלפי אוהדים שבמקרה הטוב מוכנים לרכוש מנוי ב250/500/750 שקל או כרטיס ב20/40/80 ולהיות בטוחים שרכשו מניית שליטה ולצפות שאזרחים הגונים ישקיעו שנה שנה מיליוני שקלים/דולרים עבור זה שיקללו ויגדפו ויבואו אליהם בטענות.
להשכלתך "לואיס מרין",לטובת תקציב של 22 מיליון ש"ח,צריך להשקיע בין 8 ל10 מיליון ש"ח ללא כוונת רווח/טובה אישית.
כאחד שהיה מאושר באדם שהגיעו השניים והצילו את הקבוצה(ואעשה הכל כדי לעזור להם),אומר להם אלפי תודות אם תקציב הקבוצה יעמוד שנה אחרי שנה על 17/18 מיליון ש"ח והקבוצה תחזור להיות קבוצה לגיטימית בליגת העל עד שאתה תתעשר(או אחד מחברייך) ותסכים/יסכים/תסכימו להשקיע מהכסף שאין לכם עשרות מיליוני שקלים בשנה על מנת שיגדפו/יקללו/ישמיצו אתכם .

(05-Dec-2013 11:06)amir כתב:  גם עם תקציב של 22 מיליון אפשר לעשות עונה יפה השאלה כמה מזה הוא לתקציב שחקנים וכמה יהיה לחובות העבר .

במידה והקבוצה תעלה ליגה(ודיר בלק שזה לא יקרה),החוב היחיד "מהעבר" יהיו מענקי העליה שמראש נרשמו על תקציב 14/15,כל השאר כוסה ע"י הרוכשים.
05-Dec-2013, 11:20
הודעה: #5
יטעו הבעלים במידה ולא ינצלו את המומנטום (בציפיה שנעלה) כי אנו בפיתחה של עונה ההיסטורית מבחינתי הראשונה האמיתית באיצטדיון ( בעונת הירידה נדדנו והעונה זה תיקון...) עכשיו גם בתקציבים של 23-25 מל״ש אפשר לעשות דברים יפים.
בתנאי שתקציב השחקנים יהיה 20-23 מל״ש ונפסיק לממן שחקני עבר ומנהלים כושלים...
חובתו של הקהל יהיה להצביע ברגליים ממוצע חייב לעמוד על 6000 צופים למשחק עם 3000-3500 מנויים אם לא אפשר לסגור את הבסטה...
05-Dec-2013, 11:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Dec-2013 על ידי 11:21 אריאל.)
הודעה: #6
(05-Dec-2013 11:07)אייל ס כתב:  
(05-Dec-2013 10:47)לואיס מרין כתב:  אם התקציב יהיה בעונה הבאה 22 מיליון שקל כנראה שנדשדש במרכז טבלה ומטה, ואם זה יהיה התקציב אני לא מבין על מה אוהדי הפועל חיפה נלחמו על יוסי מאור מסתבר שמדובר באנשים כמו אשר אלון שלא מסוגלים לשדרג את המועדון אבל אף על פי כך אני מודה להם שהצילו את המועדון
מדובר על 2 אנשים שהצילו את מכבי נתניה מאובדן,בתחילת העונה שעברה כתבתי כאן(ולא רק כאן),במידה ולא יהיה בעלים בסוף העונה,לא תיהיה מכבי נתניה כי היא לא מעניינת איש למעט מספר אלפי אוהדים שבמקרה הטוב מוכנים לרכוש מנוי ב250/500/750 שקל או כרטיס ב20/40/80 ולהיות בטוחים שרכשו מניית שליטה ולצפות שאזרחים הגונים ישקיעו שנה שנה מיליוני שקלים/דולרים עבור זה שיקללו ויגדפו ויבואו אליהם בטענות.
להשכלתך "לואיס מרין",לטובת תקציב של 22 מיליון ש"ח,צריך להשקיע בין 8 ל10 מיליון ש"ח ללא כוונת רווח/טובה אישית.
כאחד שהיה מאושר באדם שהגיעו השניים והצילו את הקבוצה(ואעשה הכל כדי לעזור להם),אומר להם אלפי תודות אם תקציב הקבוצה יעמוד שנה אחרי שנה על 17/18 מיליון ש"ח והקבוצה תחזור להיות קבוצה לגיטימית בליגת העל עד שאתה תתעשר(או אחד מחברייך) ותסכים/יסכים/תסכימו להשקיע מהכסף שאין לכם עשרות מיליוני שקלים בשנה על מנת שיגדפו/יקללו/ישמיצו אתכם .

(05-Dec-2013 11:06)amir כתב:  גם עם תקציב של 22 מיליון אפשר לעשות עונה יפה השאלה כמה מזה הוא לתקציב שחקנים וכמה יהיה לחובות העבר .

במידה והקבוצה תעלה ליגה(ודיר בלק שזה לא יקרה),החוב היחיד "מהעבר" יהיו מענקי העליה שמראש נרשמו על תקציב 14/15,כל השאר כוסה ע"י הרוכשים.

כמו שכבר כתבתי לך, ככל שתשקיע/תכתוב/תשתף/תעדכן יותר, ככה יבואו יותר בטענות/יגדפו/יקטרו/ידרשו שתענה את מה שהם רוצים לשמוע

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
עדיאלבז (0505-1212-2013201320132013), תומר חרוב (0505-1212-2013201320132013)
05-Dec-2013, 11:31
הודעה: #7
אריאל קים גונג אייל היה גאה בך .
יפה עושה אייל שהוא משתף להזכירך זאת מילה מהרשתות החברתיות ואנחנו פה חברים לדעה שצריך להחזיר עטרה ליושנה יפה שיש מישהו שהוא מעורב ברמה כלשהי במערכת שלא נותן רק לעיתונאים בשקל לפרסם מה שהם רוצים וקצת מאיר את עיננו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Dec-2013, 11:33
הודעה: #8
אי אפשר להגיד בצורה כזאת גורפת שכל בעלים של כל קבוצה מתישהו יקבל גידופים, השמצות וקללות.
אני מסכים שיש הרבה כפיות טובה אצל לא מעט אוהדי כדורגל בארץ אבל מצד שני קהל (ובטח הקהל של נתניה) יודע להעריך ולהוקיר בעלים שבאמת עושה ותורם לטובת המועדון שרכש. ואני יודע שעכשיו כולם יזכירו לי את יאמר. אז גם יאמר בשנתיים שלש הראשונות שלו לפחות קיבל הרבה אהבה וכבוד מהקהל (וזה שהקהל לא הגיע למשחקים לא קשור להערכה שקיבל), בשלב מסוים ליאמר נמאס מהצעצוע גם בגלל הבטחות שקיבל ולא מומשו וגם בגלל מיעוט הקהל שהגיע, ואז התחיל תהליך של פירוק הקבוצה מנכסיה. זה נעשה בצורה חדה, מהירה ולווה גם בהצהרות שלו שלא תרמו להרגשה הקשה שגם ככה כולנו חווינו.
אז עם כל הכבוד לבעלים שמגיע ושם כסף ,אי אפשר לצפות מאוהדים שהולכים עשרות שנים עם הקבוצה שישבו בשקט ויגידו אמן כאשר בעלים (ולא משנה איזה) עושה ככל העולה על רוחו במועדון עם כל הרבה מסורת וקהל.
בסופו של דבר שיש לך בעל בית שבאמת מגיע מאהבה ועם רצון להשקיע ולשנות הוא יקבל את כל התמיכה ,גם שלא הולך. אלונה ברקת, שחר, יאמר בתחילת הדרך הם דוגמאות טובות, לעומת זאת בעלים שכל כוונתם לקבל כותרות, לקדם את עסקיהם או למלא את זמנם הפנוי יקבלו בשלב מסוים גם גידופים וקללות. טביב , יואב כץ ואשר אלון הם סוג הבעלים הזה.
בשורה התחתונה, זה לא שחור ולבן. אנשים טובים עם כוונות טהורות יקבלו גב מאוהדים בטוב וברע, הסוג השני של הבעלים לא יקבל את התמיכה, ואם אתה שואל אותי ,בצדק.
05-Dec-2013, 11:33
הודעה: #9
(05-Dec-2013 11:20)דוד חטב כתב:  יטעו הבעלים במידה ולא ינצלו את המומנטום (בציפיה שנעלה) כי אנו בפיתחה של עונה ההיסטורית מבחינתי הראשונה האמיתית באיצטדיון ( בעונת הירידה נדדנו והעונה זה תיקון...) עכשיו גם בתקציבים של 23-25 מל״ש אפשר לעשות דברים יפים.
בתנאי שתקציב השחקנים יהיה 20-23 מל״ש ונפסיק לממן שחקני עבר ומנהלים כושלים...
חובתו של הקהל יהיה להצביע ברגליים ממוצע חייב לעמוד על 6000 צופים למשחק עם 3000-3500 מנויים אם לא אפשר לסגור את הבסטה...

בוא נעזוב את שחקני העבר וכו'....
כדי לקיים קבוצת כדורגל לגיטימית כשהספרים מנוהלים על פי החוק ושום יד אלמונית לא מעורבת בתשלום כזה או אחר והמשחקים מתקיימים באיצטדיון חדש ומפואר אתה זקוק לבין 8 ל10 מיליון ש"ח(תלוי בתקציב הנוער) לפני ששילמת שקל לשחקן הראשון ולכן חייבים להבין שכ50 אחוז מתקציב של כ20 מיליון הולך להוצאות חובה שלא בשכר שחקנים.
עלות איצטדיון כולל שיטור וסדרנות מגיע ל3 מיליון ש"ח בשנה.
עלות מתקני אימונים כמיליון ש"ח בשנה.
עלות צוות מקצועי(4 מאמנים)כ2 מיליון ש"ח בשנה.
צריך להוסיף על זה צוות רפואי(3/4 עובדים),עובדי מנהלה מינימלים(תחזוקה/אפסנאות/מזכירות/הנהח"ש/מנהל קבוצה),ביטוחים,התאחדות,הפצת כרטיסים,פרסום,סוכנים.....ועוד לא מעט סעיפים קטנים שעולים סכומים קטנים שמתחברים לסכומים גדולים.
05-Dec-2013, 11:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Dec-2013 על ידי 11:38 אלון.)
הודעה: #10
(05-Dec-2013 11:07)אייל ס כתב:  

א-קודם כל תודה ענקית ליוסי מאור ואלי שגב על כך שהצילו את מכבי נתניה!
ב-אני לא חושב שגולדאר/ברקת/שחר משקיעים מיליוני שקלים כדי שיגדפו אותם(ואני חושב שלא מגדפים אותם גם כשהקבוצה לא מצליחה).
ג-כל הסיפור של השקעה בקבוצה זו שאלה לאן רוצים להגיע בסופו של יום או איך רוצים לראות את המועדון לאורך זמן.אם המטרות הן להיות עוד קבוצה בליגת העל אז אין ספק שאתה צודק ואין צורך בהשקעות מרובות.אם המטרות הן להיות כל שנה פקטור בצמרת שיתמודד על מקום באירופה ומקומות 1-4(לא בהכרח 1) אז צריך לעשות שינוי בחשיבה,להתחיל לבנות מאפס,להשקיע כסף ולאורך זמן נקטוף את הפירות.אני אישית עוד לא ראיתי מועדון עם תקציב של 17-18 מיליון שקלים מהווה פקטור בצמרת...
ד-נושא הקהל-זו משוואה מאוד פשוטה,כמו בתיאטרון תן לקהל סיבה טובה להגיע כלומר מאבקי צמרת לאורך זמן,והוא יגיע.תן לו הצגה משעממת כלומר דישדוש בין פליאוף עליון לפליאוף תחתון והוא לא יגיע(אני לא מדבר על ה 2500-3000 שיגיעו בכל מקרה).אנחנו לא המצאנו את המשוואה הזו והיא קיימת אצל כל המועדונים.
ה-יאללה נתניה!!!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים