שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נבחרי העונה
20-May-2017, 22:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-May-2017 על ידי 22:23 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: נבחרי העונה
המצטיין -

רציתי להגיד דיא אבל אז יגידו שאני אנטי ערן...אז אני אגיד עלי...

הפריצה -

אין ספק שאביב. הילד שדרג את עצמו בשתי רמות העונה . מזכיר לי קצת את התהליך שעבר אלמוג. רק לגבי עונה הבאה אני לא יודע כמה דקות ואם בכלל יקבל כשניקו, עלי ,דידייה ועוד קשר שיגיע יהיו שם.

הרגע ושער העונה -

דידייה לוקח את שניהם. גם שער מושלם ממהלך של שחקן עם הרבה כדורגל וגם אחלה עיתוי ששם חותמת על הליגה הזאת.

המשחק הטוב -

פה אני הולך לתחילת העונה ל 2:1 נגד שעריים . לדעתי זה היה אחד מהמשחקים היותר איכותיים שראיתי ממכבי נתניה בשנים האחרונות. משחק מהיר, לחץ מטורף, אינספור מצבים. יצאתי גאה מהמשחק הזה .

וכדי לאזן קצת את החגיגה אפשר להוסיף משחקים פחות טובים (שלא לומר רעים..) - נשר (כל המשחקים)
ר"ג
אחי נצרת
והיו עוד שניים שלשה לפחות...

ואיך שכחתי את ניקו.... (לא לספר לו...)

אני מעניק לו את התואר "הפריצה שנעצרה"...
he'll be back...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-May-2017, 16:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-May-2017 על ידי 16:34 אלדד.)
הודעה: #12
שער העונה שלי הוא השער הראשון נגד בני לוד, מהלך גדול של דאבל פס משולש בין קוגבניה סבע ודיין, ושער של דיין מול השוער
ובכלל כל השערים באותו משחק היו יפים https://youtu.be/VLPI1FcD4fo
22-May-2017, 20:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-May-2017 על ידי 20:09 זאב רווח.)
הודעה: #13
לדעתי קיפחתם את דין גל בצורה קשה
דין אני זוכר איך כאן קשקשן בתחילת העונה שעם שוער בלי ניסיון לא נלחם בצמרת וכשאין אמר שהוא מכוון לעליית ליגה מפלתם עליו בקשר לדין גל !!
עד הפציעה של דין גל הוא היה שוער הכי טוב בליגה כמות הטעויות היתה מינורית , חוץ מהמשחקים שבהם יצאנו בתיקו מול לוד בבית והרצליה בחוץ אבל נדמה שהוא כבר היה פצוע .

עם הגנה כמו שלנו שחושבת רק התקפה דין גל היה נקודת אור גדולה

השחקן המצטיין לטעמי הוא ויקי כחלון כשהוא פותח מבערים הוא בלתי ניתן לעצירה , חסר רק דריבל טוב והרמה יותר חדה והוא הפיזנטי הבא שלנו
22-May-2017, 20:28
הודעה: #14
(22-May-2017 16:32)אלדד כתב:  שער העונה שלי הוא השער הראשון נגד בני לוד, מהלך גדול של דאבל פס משולש בין קוגבניה סבע ודיין, ושער של דיין מול השוער
ובכלל כל השערים באותו משחק היו יפים https://youtu.be/VLPI1FcD4fo
ומה עם השער של ערן לוי נגד ר"ג?
אין דברים כאלה

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
The following 1 user Likes משה.ד's post:
אלדד (2323-0505-2017201720172017)
23-May-2017, 19:13
הודעה: #15
אחלה כתבה, רק חבל שהבחור לא יודע שלואיסה אינו זר

החמישייה הפותחת: מה עשה את העונה המוצלחת של מכבי נתניה?

לירן טטרן
23.05.17 / 13:11

המאמנים, שני הקשרים הגולרים, הזרים וכמובן – הקהל. מכבי נתניה חוגגת חזרה לליגת העל ו'מיינט' מונה את הסיבות לכך. ניפגש בליגה הבכירה
מכבי נתניה הוכתרה בסוף השבוע כאלופת הליגה הלאומית עם ניצחון 0:2 על אחי נצרת ולאחר חגיגות העלייה שהתקיימו בשבוע שעבר, אפשר להתפנות ולסכם את העונה שלה עם חמשת הגורמים המשמעותיים בדרך לעונה היסטורית. זו כזכור החלה עם המון סימני שאלה ומינוס 9 נקודות והסתיימה כסיפור הצלחה ענק. מה עשה את ההבדל?

סלובודן דראפיץ' ושי ברדה

המאמן דראפיץ' ועוזרו ברדה חתומים ללא ספק על העונה הנפלאה הזאת. עם אישיות דומיננטית אבל צנועה ועם עבודה קשה באימונים, הצליחו השניים (שהגיעו ביחד מבית"ר ירושלים) ללכד את הצהובים-שחורים לכדי חבורה לוחמת, שלמעט מספר מחזורים מועט, עשתה בית ספר לכל הליגה. דראפיץ' וברדה התבררו כצוות מנצח שמבין אחד את השני ומביא את איכויות האימון לכר הדשא.

ערן לוי ודיא סבע

צמד הקשרים של המועדון בשנה האחרונה היה קטלני – במובן הטוב של המילה. שניהם אחראיים על 32 מתוך 80 השערים שלה (עד כה) – יותר משליש, כאשר סבע הוא מלך השערים של הקבוצה. לוי אחראי גם ללא מעט שערים מרהיבים מרחוק, סבע עושה את זה בפריצות מסחררות אל לב הרחבה. ללא שניהם, ספק אם נתניה הייתה דומיננטית כל כך בחלק הקדמי. אפשר להכניס באותה נשימה גם את שון וייסמן המצוין, אבל השניים הראשונים עשו את ההבדל. לוי כזכור, חתם זה מכבר לעונה נוספת וימשיך עם נתניה גם בליגת העל.

הזרים

גם לפגוע בזרים צריך לדעת וזה מה שקרה העונה במכבי נתניה. הזרים שלה שידרגו ללא ספק ומי שלא שדרג – השתלב מספיק טוב כדי לא להפריע. מדובר בעיקר בקשר הנהדר דידיה קוגבינה (10 שערים) ועלי מוחמד. יש גם את ברנקו ורגוץ' שהיה שחקן הרכב קבוע ולואיסה קרלוס ובכלל, נתניה יכולה להיות מרוצה מהזרים שהביאה. למרות האמור, אין ספק שלליגת העל זה לא יספיק ובקבוצה ינסו להביא עוד זר או שניים שישדרגו אותה קדימה.

אייל סגל

הבעלים של נתניה חתום גם הוא על העונה המעולה של הקבוצה, הרבה בכות ההתנהלות הנכונה שלו אחרי שכל הבלגן התחיל. הקבוצה שהייתה שקועה בחובות ועם פארסות ניהוליות יכולה להיות קצת יותר רגוע בשלב הזה לאחר שסגל, שמוערך מאוד בעיר, הצליח לייצב את השורות, להעמיד תקציב ראוי וגם להנחית שחקנים לא רעים בכלל שהוכיחו את עצמם. המגמה הזאת צפויה להימשך גם בעונה הבאה והאוהדים, שבעי האכזבות, יכולים להיות מרוצים מהבעלים שלהם.

האוהדים

אחד הכנסים הכי משמעותיים של הקבוצה גם מבחינת האווירה וגם מבחינה כלכלית. אוהדי נתניה הוכיחו שהם לא נוטשים את הספינה גם כשהדברים מסביב מקרטעים. הם היו שם, נלחמו וצבעו העונה את היציעים בצהוב כדי לתת רוח גבית לשחקנים. כבר בשלב הזה, כשאנחנו עוד בתחילתו של הקיץ, קצב מכירת המנויים לעונה הבאה הולכת לכיוון חסר תקדים ובמועדון בטוחים שעם כמויות הקהל הם יצליחו לגייס ספונסר גדול לקבוצה שיכניס את היד לכיס וישקיע כמיליון שקלים שיסייעו מאוד לתקציב הקבוצה בליגת העל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים