שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה חוזרת
17-May-2017, 21:38
הודעה: #21
RE: נתניה חוזרת
אבוא עם אטמי אוזניים

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-May-2017, 21:41
הודעה: #22
(17-May-2017 21:38)yaron73 כתב:  אבוא עם אטמי אוזניים

חבל, לא תוכל לשמוע את הצעקות של ערן...Smile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-May-2017, 22:42
הודעה: #23
(17-May-2017 21:12)yaron73 כתב:  
(17-May-2017 20:12)יגאל יהב כתב:  פולחן האישיות המתבטא באיזכור שמותיהם של שחקנים ספציפיים צורם לי. אם הם זוכים לזה אז מה כבר נשאר לנו לעשות למען מוייססקו, יצחק כספי, זאב כספי, מוטל'ה, סרוסי, שרגא בר, חיים בר ועוד רבים וטובים? מלאי הכבוד וההוקרה כבר אזל לחלוטין.

זה באשר לתמליל. למוזיקה בכלל לא טרחתי להאזין. לא אקטע למען זה את הסימפוניה ה-68 של היידן.

אתה משווה מוסיקה קלאסית לג'ינגל העלוב שהושמע אתמול?!
חוסר כשרון כזה לא שמעתי מימי.
אין לזלזל במאמציו וברצונו הטוב של היוצר. לי, פשוט, יש טעם מוזיקלי שונה: ארץ ישראל הישנה, להקות צבאיות, קלאסית, אולדיז, רוק נ' רול, קאנטרי, תימנית. אני אפילו נמשך למוזיקה המזרחית של שנות הששים עם זמרים כג'ו עמאר, עליזה עזיקרי, דליה עמיהוד ואריס סאן. בזו של היום המגולמת בעיקר ע"י אייל גולן ושרית חדד אין לי שום עניין, ולכן גם ידעתי שאין לי מה להישאר לחפלה עם ליאור נרקיס.

אני מעריך שהשיר הזה הוא בסגנון של אלו האחרונים (ולכן לא טרחתי להאזין לו), אבל בכל מקרה צריך לכבד את היוצר ואת מאמציו.
18-May-2017, 0:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2017 על ידי 0:06 אלדד.)
הודעה: #24
ערכו לשיר הזה קליפ וידאו יפה שמתאים למילים, ככה זה נשמע ונראה הרבה יותר טוב
ירון כנס לפחות תהנה מהביצועים של ערן https://youtu.be/LHgLmOEpMqk
18-May-2017, 0:09
הודעה: #25
(17-May-2017 22:42)יגאל יהב כתב:  
(17-May-2017 21:12)yaron73 כתב:  
(17-May-2017 20:12)יגאל יהב כתב:  פולחן האישיות המתבטא באיזכור שמותיהם של שחקנים ספציפיים צורם לי. אם הם זוכים לזה אז מה כבר נשאר לנו לעשות למען מוייססקו, יצחק כספי, זאב כספי, מוטל'ה, סרוסי, שרגא בר, חיים בר ועוד רבים וטובים? מלאי הכבוד וההוקרה כבר אזל לחלוטין.

זה באשר לתמליל. למוזיקה בכלל לא טרחתי להאזין. לא אקטע למען זה את הסימפוניה ה-68 של היידן.

אתה משווה מוסיקה קלאסית לג'ינגל העלוב שהושמע אתמול?!
חוסר כשרון כזה לא שמעתי מימי.
אין לזלזל במאמציו וברצונו הטוב של היוצר. לי, פשוט, יש טעם מוזיקלי שונה: ארץ ישראל הישנה, להקות צבאיות, קלאסית, אולדיז, רוק נ' רול, קאנטרי, תימנית. אני אפילו נמשך למוזיקה המזרחית של שנות הששים עם זמרים כג'ו עמאר, עליזה עזיקרי, דליה עמיהוד ואריס סאן. בזו של היום המגולמת בעיקר ע"י אייל גולן ושרית חדד אין לי שום עניין, ולכן גם ידעתי שאין לי מה להישאר לחפלה עם ליאור נרקיס.

אני מעריך שהשיר הזה הוא בסגנון של אלו האחרונים (ולכן לא טרחתי להאזין לו), אבל בכל מקרה צריך לכבד את היוצר ואת מאמציו.

חבל שאתה מעריך על עיוור כי זה אפילו לא קרוב לסגנון שאתה חושב עליו, ובדיוק בגלל זה אהבתי אותו...
שונה מהשטנץ השגרתי של ימינו

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
18-May-2017, 0:16
הודעה: #26
(18-May-2017 0:09)אופיר34 כתב:  
(17-May-2017 22:42)יגאל יהב כתב:  אני אפילו נמשך למוזיקה המזרחית של שנות הששים... בזו של היום המגולמת בעיקר ע"י אייל גולן ושרית חדד אין לי שום עניין, ולכן גם ידעתי שאין לי מה להישאר לחפלה עם ליאור נרקיס.

חבל שאתה מעריך על עיוור כי זה אפילו לא קרוב לסגנון שאתה חושב עליו, ובדיוק בגלל זה אהבתי אותו...
שונה מהשטנץ השגרתי של ימינו

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

שכנעת אותי! מתחייב להאזין.
18-May-2017, 6:19
הודעה: #27
נתניה חוזרת
אחלה קליפ. אבל איפה גול הנגיחה של ויקי ?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
18-May-2017, 11:07
הודעה: #28
שיר וקליפ - איכותיים!
#רקומר
18-May-2017, 11:36
הודעה: #29
(18-May-2017 0:05)אלדד כתב:  ערכו לשיר הזה קליפ וידאו יפה שמתאים למילים, ככה זה נשמע ונראה הרבה יותר טוב
ירון כנס לפחות תהנה מהביצועים של ערן https://youtu.be/LHgLmOEpMqk

אני מוותר אפילו על הגולים של ערן (אופיר אתה מאמין?) בשביל לא לשמוע שוב את השיר הזה. המטרה חס וחלילה לא לפגוע באף אחד אבל זה שיר שלא קשור לכדורגל. אפילו מוזיקת מעליות נעימה יותר....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-May-2017, 13:17
הודעה: #30
טוב אין ברירה.כולנו soundgarden בשבוע הקרוב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים