שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק שמיני העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
04-Dec-2013, 11:55
הודעה: #67
Re: RE: משחק שביעי העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
(04-Dec-2013 10:18)אייל ס כתב:  
(04-Dec-2013 10:06)דוד חטב כתב:  אני שומע פה בפורום ובפייסבוק תלונות על איך הקבוצה נראית ומנצחים רק 1:0 בפעם האלף לא רלוונטי ולא מעניין ...
תשאלו כל אוהד ותיק מאיזה עונה הוא הכי נהנה בעשרים שנה האחרונות אז הוא יגיד שהעלייה ב-99 ולא זכור ששם נתנו שישיות ...
לגבי ערן לוי יוסי מזרחי נוהג בחוכמה ומנהל את חדר ההלבשה בחוכמה גם אני לא מחסידיו ובשבילי הוא לא שחקן כדורגל אבל במצבנו ועם המטרות שהצבנו חייבים לעלות בכל מחיר גם אם המחיר להחזיק פה את אחד הספורטאים הכי הזויים ...אגב הסיבה שרן רול שופך לאגר הדקה 70 היא כי הוא רץ גם בשביל אדון לוי...

ושוב, "לצערי" אני מסכים לחלוטין.
וחוזר על שכתבתי לפני מספר שבועות
בשנה הבאה נאלץ לבנות קבוצה חדשה(כמעט לחלוטין),חוץ מהשוער שהוא ברמת ליגת על ואולי פה ושם שחקנים שיכולים להשלים סגל,מרבית השחקנים שמשחקים היום במכבי נתניה לא ברמה שמאפשרת להם לשחק ב10 קבוצות המובילות בליגת העל.
וכמובן הכל חייב לעמוד במבחן עלות תועלת וכאן אנחנו חייבים להשלים את המשימה החשובה מכל,עליית ליגה ולאחריה להיות חכמים ובמחשבה לטווחים ארוכים.

נכון. נבנתה קבוצה חד פעמית עם פג תוקף קיץ 2014.
אני מפחד שחלק מהשחקנים יודעים את זה והאינטרס שלהם יהיה להישאר בלאומית והיו מקרים כאלו בעבר.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
Re: RE: משחק שביעי העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד - חזום חזום - 04-Dec-2013 11:55

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים