שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק שמיני העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
03-Dec-2013, 23:06
הודעה: #39
RE: משחק שביעי העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
ערן לוי הוא שחקן באמת נהדר לכדורגל חופים אבל באמת שעכשיו אני מבין את התעלומה של ערן לוי, למה שחקן עם כל כך הרבה כישרון לא באמת הצליח אף פעם?
ערן לוי הוא קצת בלוף, המספרים שלו משקרים. למשל השערים שלו העונה. שער אחד (קריטי) מול הפועל פ"ת ובעצם זהו, עוד שני שערים בפנדלים. ויכול להיות שהייתה נכנסת עוד בעיטה מרחוק או אולי קרן אחת מתוך עשרות שהוא בזבז כשניסה לבעוט לשער במקום להרים כדור(פעם אחת הוא הרים לרחבה וניר אברג'יל כבש מול ראשון), אבל בסופו של דבר ערן לוי יכול לשחק אך ורק בכדורגל מקרי, בלי שיטה מסודרת.
והוא בעצם לא יכול לשחק באף תפקיד על המגרש- בתור חלוץ הוא לא עושה תנועה ובטח שלא עושה לחץ ובתור קשר במרכז הוא לא עושה הגנה ובתור קיצוני הוא לא יכול לרוץ. היכולות שלו מאפשרות לו רק לשוטט ולחיות על הברקות שאולי הן יפות בפני עצמן אבל מסרסות כל אפשרות לכדורגל מודרני. כמה פעמים אתם רואים אותו מוסר כדור במרכז המגרש לצלישר או לשליו ואז נשאר לעמוד באותו מקום? וכל הקבוצה נגררת אחרי הסגנון הזה- כולם מנסים לבעוט מרחוק כל הזמן, כולם מחכים להברקות במקום לשחק מסודר.
ואני חושש מאוד מהדבר הזה, כי למרות שאני סופר אך ורק נקודות והיכולת לא מעניינת אותי, אני יודע שערן לוי הוא שחקן של רצפים זמניים. הוא יכול לספק כמה משחקים טובים ברצף אבל לאורך זמן הוא ישקע (ותחסכו לי את הבדיחה) בבינוניות כי הוא לא יכול להיות חלק מקבוצה שמשחקת כדורגל מודרני. בגלל זה הוא היה צריך להחליף הרבה קבוצות ורוב עבירות המשמעת שלו הן נגזרת של העובדה שיותר מזה שהוא לא רוצה, הוא פשוט לא מסוגל למלא אחרי הוראות מאמן כמו אלי כהן.
ואולי זה מספיק בשבילנו לעת עתה, אבל זה יהיה מאוד חבל אם לא תהיה פה קבוצה שמשחקת פאקינג כדורגל נורמלי של שחקן שמוסר ועושה תנועה קדימה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: משחק שביעי העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד - תומר חרוב - 03-Dec-2013 23:06

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים