שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק שמיני העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
03-Dec-2013, 12:39
הודעה: #11
RE: משחק שביעי העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
אפשר בבקשה סיכום מחלה לטובת מי שלא היה במגרש ? מישהו יודע למה מזרחי לא פתח עם קיודה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Dec-2013, 12:52
הודעה: #12
(03-Dec-2013 12:37)פיליפצוק כתב:  
(03-Dec-2013 11:31)לואיס ראזאק כתב:  
(03-Dec-2013 11:03)פיליפצוק כתב:  
(03-Dec-2013 9:28)לואיס ראזאק כתב:  רק אני בדעה שהולך להיות לנו פלייאוף מאוד בעייתי שבו אנחנו גם עלולים למצוא את עצמנו מסיימים מקום 3?

א. ניצחון בגול אחד או בארבע זה אותם 3 נק'.
ב. אני חושב שגם יוסי מזרחי יודע שהקבוצה חייבת עד הדקה 70 להכריע את המשחק ולהפוך את ה- 20 הדקות הנותרת לגארבג' טיים ואתמול לא היו חסרות הזדמנויות אך ללא הצלחה מהרבה סיבות.
בכל משחק שזה לא יקרה יהיו "התקפות לב" בסיום זה תהליך טיבעי וזה קורה גם בליגת העל.

שער בודד לא תמיד יספיק בכדי לאסוף את 3 הנקודות.

להזכיר לך את מה קרה לנו בבית מול הפועל ר"ג ונצרת עילית?

אתה מזכיר לי שתי תוצאות תיקו ואני מזכיר לך שמונה ניצחונות על חודו של שער (לוד, בית"ר ת"א, נצרת, יבנה, קטמון, עפולה, פ"ת, אשקלון).
אני קונה יחס כזה עד סוף השנה.

גם אני קונה, יש אבל חנות שמוכרת?
03-Dec-2013, 13:00
הודעה: #13
(03-Dec-2013 12:39)טל.מ כתב:  אפשר בבקשה סיכום מחלה לטובת מי שלא היה במגרש ? מישהו יודע למה מזרחי לא פתח עם קיודה ?

א-תקרא את התגובה הקודמת שלי...
ב-גם אני הופתעתי אבל אקסברד היה המצטיין אתמול(או היותר טוב...).
ג-קאיודה לא שחקן,חוץ ממהירות אין בו הרבה,לא יודע לעבור קונוס...
ד-אני יודע שתגיד לי שהוא כבש שלושער נגד ראשון... Tongue
03-Dec-2013, 13:01
הודעה: #14
קיודה לא שחקן ...? די ליכלכת בגדול. קיודה השחקן הכי מסוכן בקבוצה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Dec-2013, 13:03
הודעה: #15
(03-Dec-2013 12:39)טל.מ כתב:  אפשר בבקשה סיכום מחלה לטובת מי שלא היה במגרש ? מישהו יודע למה מזרחי לא פתח עם קיודה ?

זאת שאלה טובה, היה ממש מהפך בהרכב לעומת עפולה.
קיודה, מנשה, אברג'יל לא פתחו, אברג'יל וחסן לא שיחקו בכלל.
עדי סופר פתאום קשר אחורי.
שריקי ואקסברד, טובול חזרו להרכב.
מחצית ראשונה לא רעה, היה אפשר לגמור את המשחק במחצית הזו יבנה לא היו במשחק בכלל.
מחצית שנייה החלק הראשון, שוב הזדמנויות לגמור את המשחק שלא נוצלו, חלק שני ירידה לבונקר היסטרי והזמנת התקפות של יבנה שרק במזל לא נגמרו בשער.

לויטה - באנקר!!!
טופי - ללמוד לשחרר את הכדור מהר חוץ מזה בסדר גמור
ז'אן - בסדר גמור חוץ מטעות אחת שכמעט עלתה בשער
ליפניה - בא לעבודה כרגיל
טובול - חושך מצרים, לא יודע לתמוך בהתקפה ועושה חורים בהגנה
צלישר - משחק טוב מאוד נחלש עם כולם בסוף
סופר - לא יודע מה הוא עושה במגרש, בנוסף שבוע שני שהוא כופה על המאמן חילוף כפוי כי נתפס לו השריר
רול- בסדר גמור, חוץ מבעיית הכושר (שחקן ל - 70 דק')
שריקי - בינוני
אקסברד - התחיל טוב נחלש בהמשך, גול יפה עם קרדיט גדול לגיא סאלם.
מנשה - נכנס בחצי השני לא הוסיף, משהו עובר עליו.
קיודה - נכנס בחצי השני כאשר יבנה כבר ישבה על השער של נתניה ולכן בקושי קיבל כדורים והלך לאיבוד
עומר פרץ - נכנס והיה לא רע במעט הדקות ששיחק, רואים שרצון יש.
ואחרון חביב אדון לוי - אני לא יודע אם המטווח שלו מכל מצב על השער של יבנה היה על דעתו או הוראה של מזרחי בעקבות הגול של אקסברד.
הדביק כדור למשקוף ואחד לקורה, מסירות טובות ומצד שני שוב ההליכה המעצבנת על המגרש, תנועות הידיים לכל דורש ואיבודי הכדור הרבים.
03-Dec-2013, 13:18
הודעה: #16
משחק טוב עד הדקה ה-60. אם היינו מנצלים חצי מהמצבים שלנו זה היה נגמר בתבוסה. אח"כ ,כמו בלא מעט משחקים אחרים, האדישות והשנטי בנטי השתלטו על הקבוצה. לא מבין איך אנחנו מצליחים להלחץ מקבוצות פח כמו יבנה, עפולה, נצרת וכדומה... אם המשחק הזה לא היה נגמר בנצחון שלנו זה היה באמת פשע ספורטיבי.
לגבי השחקנים (ונתייחס לשעה הטובה שלנו...) -
אקסברד - מספר אחד במשחק הזה ולא בגלל השער. יודע לשחק עם הגב בצורה מושלמת. יורד אחורה לקבל כדור, עוצר עם הגב, משחרר ורץ קדימה. המשחק הכי טוב שלו העונה. בדיעבד, טוב שקאיודה לא פתח...
צלישר - ממשיך במגמת השיפור. משחק שקט ורגוע כמעט ללא טעויות (חוץ מאחת שעשתה לנו קצת צרות...). אני בעדו, הוא ילך וישתפר.
טובול - אין מה להכביר במילים. כבר במשחקי האימון ראיתי את זה. כבד, איטי, עושה הרבה טעויות. לשחרר ויפה שעה אחת קודם...
רול - אני רואה אותו וחושב לפעמים שהשחקן הזה הגיע מליגת הותיקים... לא מבין למה שחקן בן 20 שופך לאגר כל משחק בדקה 60..
ז'אן - ממש לא מתלהב מהשחקן הזה. לא כקשר ולא כבלם. גם אתמול לא אהבתי את המשחק שלו. לא מספיק רגוע עם הכדור. כל כדור גבוה נוגח בסתמיות במקום לעצור ולהרים את הראש. בקיצור, מבחינתי ,הוא יכול להצטרף לטובול...
ולגבי קאיודה, אדון אלון - בתור אחד שלא סבל את לוברסקי לא ציפיתי לרגע שתחבב את קאיודה. אצלך כרגיל לוקח זמן להבין מי שחקן ומי לא... וטופי הוא רק דוגמא אחת....
03-Dec-2013, 14:22
הודעה: #17
מסכים עם הניתוח של אופיר חוץ מהמשפט האחרון טופי שחקן לא מספיק טוב בשביל לבזבז עליו עמדה של זר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Dec-2013, 14:54
הודעה: #18
(03-Dec-2013 13:18)אופיר34 כתב:  משחק טוב עד הדקה ה-60. אם היינו מנצלים חצי מהמצבים שלנו זה היה נגמר בתבוסה. אח"כ ,כמו בלא מעט משחקים אחרים, האדישות והשנטי בנטי השתלטו על הקבוצה. לא מבין איך אנחנו מצליחים להלחץ מקבוצות פח כמו יבנה, עפולה, נצרת וכדומה... אם המשחק הזה לא היה נגמר בנצחון שלנו זה היה באמת פשע ספורטיבי.
אקסברד - מספר אחד במשחק הזה ולא בגלל השער. יודע לשחק עם הגב בצורה מושלמת. יורד אחורה לקבל כדור, עוצר עם הגב, משחרר ורץ קדימה. המשחק הכי טוב שלו העונה. בדיעבד, טוב שקאיודה לא פתח...
צלישר - ממשיך במגמת השיפור. משחק שקט ורגוע כמעט ללא טעויות (חוץ מאחת שעשתה לנו קצת צרות...). אני בעדו, הוא ילך וישתפר.
טובול - אין מה להכביר במילים. כבר במשחקי האימון ראיתי את זה. כבד, איטי, עושה הרבה טעויות. לשחרר ויפה שעה אחת קודם...
רול - אני רואה אותו וחושב לפעמים שהשחקן הזה הגיע מליגת הותיקים... לא מבין למה שחקן בן 20 שופך לאגר כל משחק בדקה 60..
ז'אן - ממש לא מתלהב מהשחקן הזה. לא כקשר ולא כבלם. גם אתמול לא אהבתי את המשחק שלו. לא מספיק רגוע עם הכדור. כל כדור גבוה נוגח בסתמיות במקום לעצור ולהרים את הראש. בקיצור, מבחינתי ,הוא יכול להצטרף לטובול...
ולגבי קאיודה, אדון אלון - בתור אחד שלא סבל את לוברסקי לא ציפיתי לרגע שתחבב את קאיודה. אצלך כרגיל לוקח זמן להבין מי שחקן ומי לא... וטופי הוא רק דוגמא אחת....
רן רול חגג יום הולדת 26 בחודש שעבר, למרות שהוא נראה יותר צעיר. אבל גם זה לא מצדיק את הכושר גופני הנמוך...
לא הייתי ממהר לשחרר את טובול (באמת חלש) כל עוד אין לך מי שיחליף אותו באגף, אני מעדיף אותו בשמאל וטופי בימין מאשר העברה של טופי לשמאל ועומר פרץ בצד ימין. גם סופר הוא לא פתרון לעמדת המגן השמאלי.
03-Dec-2013, 15:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2013 על ידי 15:46 אלון.)
הודעה: #19
(03-Dec-2013 13:18)אופיר34 כתב:  משחק טוב עד הדקה ה-60. אם היינו מנצלים חצי מהמצבים שלנו זה היה נגמר בתבוסה. אח"כ ,כמו בלא מעט משחקים אחרים, האדישות והשנטי בנטי השתלטו על הקבוצה. לא מבין איך אנחנו מצליחים להלחץ מקבוצות פח כמו יבנה, עפולה, נצרת וכדומה... אם המשחק הזה לא היה נגמר בנצחון שלנו זה היה באמת פשע ספורטיבי.

אני לא אהבתי את לוברסקי?????????????????????? אני המעריץ הכי גדול שלו ומצידי שיחתום עכשיו!!! מה אתה משווה בין קאיודה ללוברסקי,של נעליך מעל רגליך לפני שאתה מוציא את המילה לוברסקי!
לגבי קאיודה-לא מתלהב ממנו,מהיר וללא שכל בדיוק כמו החבר שלך מאגף ימין...
03-Dec-2013, 15:54
הודעה: #20
אתייחס לחלק הראשון של המשחק,
החלק ההתקפי הגיע לכמות מצבים חסרת תקדים העונה.
הקישור בחלק הראשון של הצשחק עבד ועבד טוב ולמרות הבקורת על משחקו של סופר,הכנסת שלו במקומו שינתה את משחק הקבוצה מקצה לקצה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים