שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק היונה של הנוער שבת 11:30
13-May-2017, 20:11
הודעה: #51
RE: משחק היונה של הנוער שבת 11:30
(13-May-2017 20:05)לואיס ראזאק כתב:  
(09-May-2017 13:51)עידן444 כתב:  
(09-May-2017 13:42)טל.מ כתב:  גם אני לא מבין. תסביר לי .. מה ההבדל בין טוברוק ומכבי נתניה למכבי תא והפועל תא ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שבנתניה יש מקום רק למועדון אחד.
כך היה בעבר וכך צריך להיות בעתיד.

אז מדוע מכבי נתניה, בית"ר נתניה והפועל נתניה נפגשו מספר פעמים במסגרות רשמיות בליגה?

צא מהבועה, זכותה של בית"ר טוברוק נתניה להתקיים.

שיתקיימו מישהו אמר שלא יתקיימו ???
גם מכבי השרון נתניה מתקיימים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-May-2017, 20:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2017 על ידי 20:16 לואיס ראזאק.)
הודעה: #52
אז צר לי, לא מבין מדוע אופיר מדבר על כך שטוברוק פוגעת בנו ועידן טוען שיש מקום רק למועדון אחד בעיר.
עיר חופשית ודמוקרטית - שכל אחד יעשה מה שבא לו, ירשום את הבן שלו לאיזה מועדון נוער שהוא רוצה. לא כל נתנייתי חייב לשחק במכבי נתניה אם הוא והוריו לא חפצים בכך (לצערנו הרב, גם ככה מעט מאוד נתנייתים בעשור+ האחרון הצליחו בענף הזה Big Grin ).
13-May-2017, 20:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2017 על ידי 20:31 עידן444.)
הודעה: #53
משחק היונה של הנוער שבת 11:30
(13-May-2017 20:15)לואיס ראזאק כתב:  אז צר לי, לא מבין מדוע אופיר מדבר על כך שטוברוק פוגעת בנו ועידן טוען שיש מקום רק למועדון אחד בעיר.
עיר חופשית ודמוקרטית - שכל אחד יעשה מה שבא לו, ירשום את הבן שלו לאיזה מועדון נוער שהוא רוצה. לא כל נתנייתי חייב לשחק במכבי נתניה אם הוא והוריו לא חפצים בכך (לצערנו הרב, גם ככה מעט מאוד נתנייתים בעשור+ האחרון הצליחו בענף הזה Big Grin ).

אופיר ואחרים הסבירו את התמונה מצויין.
תקרא שוב.

(09-May-2017 17:38)אופיר34 כתב:  
(09-May-2017 15:55)טל.מ כתב:  תחרות ושוק חופשי הם מילה גסה כשזה פוגע בנו אה ..
באופן עקרוני ובלי קשר נקודתית לנתניה, אם גוף עיסקי מפסיד לקוחות לגוף אחר שיעשה בדק בית.

אתם באמת מגזימים - יש מאות ילדים שמשחקים בנתניה בחדרה בעמק חפר בברקאי וכו. מכבי נתניה כקבוצה הבכירה והיחידה שיש לה נציגות מפוארת בבוגרים היתה צריכה להיות אבן שואבת. זה שהיא לא היתה כזו במהלך השנים ואני תקווה שעם אייל זה ישתנה, זה בעיקר בגללה ולא בגלל שקמה לה תחרות.

אין פה תחרות הוגנת זה קודם כל. בטוברוק ,בגלל העדר קבוצה בוגרת, עשו הכל בכדי למקסם את הרווחים של המועדון וסידרו לאותם שחקנים כישרוניים חוזים בקבוצות המובילות של הכדורגל הישראלי ולפעמים גם בקבוצות מעבר לים.
לילד שחולם על קריירה של כדורגלן (ובעיקר להוריו) הדיל הזה מאד מפתה ,ואם תוסיף את כל הקשקוש על חינוך, ומשמעת ועגילים וכו' וכו' תקבל את התוצאה שהורים העדיפו לשלוח את ילדיהם לטוברוק ולא לנתניה שגם ככה הייתה במצב רעוע בנושא מחלקת הנוער.

בשנים האחרונות הורים כנראה הבינו את הבלוף וקלטו שאת איזיקוביץ כנראה רק הכיס מעניין ולא טובת הילד, זה בשילוב הרוח החדשה במכבי נתניה וירידת הליגה של קבוצת הנוער של טוברוק יחזיר אני מקווה את ההגמוניה לקבוצת הדגל של העיר.

למקרה שאתה צריך מיקוד... אני מדבר בעיקר על התגובה הזו.

(13-May-2017 20:27)עידן444 כתב:  
(13-May-2017 20:15)לואיס ראזאק כתב:  אז צר לי, לא מבין מדוע אופיר מדבר על כך שטוברוק פוגעת בנו ועידן טוען שיש מקום רק למועדון אחד בעיר.

אופיר ואחרים הסבירו את התמונה מצויין.
תקרא שוב.

(09-May-2017 17:38)אופיר34 כתב:  
(09-May-2017 15:55)טל.מ כתב:  תחרות ושוק חופשי הם מילה גסה כשזה פוגע בנו אה ..
באופן עקרוני ובלי קשר נקודתית לנתניה, אם גוף עיסקי מפסיד לקוחות לגוף אחר שיעשה בדק בית.

אתם באמת מגזימים - יש מאות ילדים שמשחקים בנתניה בחדרה בעמק חפר בברקאי וכו. מכבי נתניה כקבוצה הבכירה והיחידה שיש לה נציגות מפוארת בבוגרים היתה צריכה להיות אבן שואבת. זה שהיא לא היתה כזו במהלך השנים ואני תקווה שעם אייל זה ישתנה, זה בעיקר בגללה ולא בגלל שקמה לה תחרות.

אין פה תחרות הוגנת זה קודם כל. בטוברוק ,בגלל העדר קבוצה בוגרת, עשו הכל בכדי למקסם את הרווחים של המועדון וסידרו לאותם שחקנים כישרוניים חוזים בקבוצות המובילות של הכדורגל הישראלי ולפעמים גם בקבוצות מעבר לים.
לילד שחולם על קריירה של כדורגלן (ובעיקר להוריו) הדיל הזה מאד מפתה ,ואם תוסיף את כל הקשקוש על חינוך, ומשמעת ועגילים וכו' וכו' תקבל את התוצאה שהורים העדיפו לשלוח את ילדיהם לטוברוק ולא לנתניה שגם ככה הייתה במצב רעוע בנושא מחלקת הנוער.

בשנים האחרונות הורים כנראה הבינו את הבלוף וקלטו שאת איזיקוביץ כנראה רק הכיס מעניין ולא טובת הילד, זה בשילוב הרוח החדשה במכבי נתניה וירידת הליגה של קבוצת הנוער של טוברוק יחזיר אני מקווה את ההגמוניה לקבוצת הדגל של העיר.

למקרה שאתה צריך מיקוד... אני מדבר בעיקר על התגובה הזו.

ואני אוסיף- האיש רוכב על סמלים של מכבי נתניה כנגד מכבי נתניה. זה כמובן התחיל עם עודד מכנס. ונמשך עם עוד אנשים שמבחינתם סך הכל רוצים פרנסה.

ואחרי שהוא ניסה למכור את טוברוק להפועל ת״א הוא מבחינתי אמור לעוף מכאן ויפה שעה אחת קודם. טינופת.

13-May-2017, 21:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2017 על ידי 21:23 אופיר34.)
הודעה: #54

לא ברור לך למה מכבי נתניה נפגעת מעצם קיומו של המועדון הזה בעיר ??

ברור שהכל חוקי והכל דמוקרטי וכל אחד יעשה מה שבא לו ,אבל אני כאוהד מכבי נתניה רוצה ומייחל לכך שכל ילד כשרוני מנתניה שרוצה לשחק כדורגל יקלט במחלקת הנוער של המועדון, ילמד את המשחק ,יתחבר לערכים ולמורשת של הקבוצה ובסופו של דבר יגיע לבוגרת וייצג את קבוצת הדגל של העיר מתוך תחושת חיבור ושייכות.
וכן, שיש פה מועדון בלי קבוצה בוגרת שכל ייעודו זה השבחה ומכירה של שחקנים לכל המרבה במחיר ,אז כן זה גם תחרות לא הוגנת וגם בסוף פגיעה במועדון שלא יכול לקבץ אצלו את הטובים והמוכשרים שגדלים באיזורינו.

וזה לא אומר כמובן שמכבי נתניה לא צריכה לשפר ולשדרג את מחלקת הנוער שלה בהיבט האנושי ,המיקצועי וברמת המתקנים שלה .
14-May-2017, 10:00
הודעה: #55
תכלס אחרי לא מעט דרביים ברזומה...משהו בטוברוק כבוי אין את הגאוות יחידה פעם אריק ושלמה היו היו באים עם חבורה של עוד 5-6 ההורים היו מלוכדים ומעודדים...פעם אחת שמעתי אבא של שחקן שלהם בא בטענות לקוונית וגם הושתק וחזר להיות פודל...
היפה שהיה נראה כאילו אנחנו חייבים הנקודות ולא הם....
14-May-2017, 10:09
הודעה: #56
ראזק אין מקום לעוד מועדון כדורגל חוץ ממכבי נתניה בנתניה ואסביר לך למה ....
העירייה מחוייבת לתקצב מחלקת נוער , לכן כל תקציב שהולך לטוברוק ולא למכבי נתניה חסר למחלקת הנוער שלנו .

ניחא מטוברוק היתה התחייבות להעביר כל כשרון שמכבי נתניה תרצה זה היה בסדר וגם רצוי , בצורה הזאת שחקנים היו מתחלפים את המצוינים במכבי נתניה את הבינוניים בטוברוק !!! טוב לכל הצדדים .

הבעיה כל כשרון שגדל בטוברוק הועבר דווקא כפרנציפ מחוץ לנתניה , חיפה , הפועל תל אביב , בית"ר , רק לא נתניה !!!
הלוואי שיתפרקו טוברוק ככה גם המתקנים נשתמש בהם
15-May-2017, 14:50
הודעה: #57
לא, אין דבר כזה. יש לך מספר אגודות במדינת ישראל וכל אגודה רשאית לפתוח קבוצה בוגרת בעיר הזאת אם היא חפצה בכך (ולהתפרק בהמשך מחוסר עניין ותקציב בדיוק כמו שקרה להפועל נתניה ובית"ר נתניה).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים