שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק היונה של הנוער שבת 11:30
09-May-2017, 16:04
הודעה: #21
RE: משחק היונה של הנוער שבת 11:30
טל.מ גם אני חשבתי כמוך פעם אבל שיניתי את דעתי , לא בושה לא להיות מקובע
טוברוק במתכונת הזאת היא נזק לעיר נתניה אף אחד לא ביקש שחקנים בחינם אבל זכות ראשונים כן ?? איזיקוביץ' הוכיח שלגביו מכבי נתניה זה זכות אחרונים רק כשאין ברירה הוא מציע שחקן .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-May-2017, 16:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2017 על ידי 16:16 אלדד.)
הודעה: #22
(09-May-2017 15:55)טל.מ כתב:  
(09-May-2017 15:15)אלדד כתב:  טל תאר לך שכל הכישרונות של טוברוק בעשור האחרון היו גדלים במחלקת הנוער של מכבי נתניה
ועכשיו תחשוב כמה הישגים ותארים/כסף ממכירת שחקנים היית משיג, אם מחברים לזה את התקופה שהיינו 3 פעמים באירופה ומקום 2 וכ'ו

כל ילד כשרוני נתנייתי שייך אך ורק למכבי נתניה!

תחרות ושוק חופשי הם מילה גסה כשזה פוגע בנו אה ..
באופן עקרוני ובלי קשר נקודתית לנתניה, אם גוף עיסקי מפסיד לקוחות לגוף אחר שיעשה בדק בית.

אתם באמת מגזימים - יש מאות ילדים שמשחקים בנתניה בחדרה בעמק חפר בברקאי וכו. מכבי נתניה כקבוצה הבכירה והיחידה שיש לה נציגות מפוארת בבוגרים היתה צריכה להיות אבן שואבת. זה שהיא לא היתה כזו במהלך השנים ואני תקווה שעם אייל זה ישתנה, זה בעיקר בגללה ולא בגלל שקמה לה תחרות.

היית צודק אם אריק היה מטפח את מועדון הבוגרים ומעלה אותם לליגה הראשונה או לכל הפחות השנייה עם כל הכישרונות שיש לו במחלקה, כמו כל מחלקת נוער לגיטימית בארץ ובעולם שמשרתת את קבוצת הבוגרים שלה
אבל במקרה הזה הוא שונה לחלוטין (יש עוד מועדון בארץ או בעולם שמטרתו אך ורק עסקית וכלכלית בלי קשר לקבוצה הבוגרת? ), המחלקה משרתת אך ורק את חשבונו הפרטי של אריק ואפילו לא את טובת השחקן עצמו (שאל את קני סייף וחבריו), ולכן אין פה שום תחרות ספורטיבית ועסקית בין מועדוני כדורגל, ולא צריך שיהיה שיווין זכויות, שלא לדבר על זכות קיום בכלל
The following 1 user Likes אלדד's post:
חזום חזום (0909-0505-2017201720172017)
09-May-2017, 16:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2017 על ידי 16:56 amir.)
הודעה: #23
(09-May-2017 15:15)אלדד כתב:  טל תאר לך שכל הכישרונות של טוברוק בעשור האחרון היו גדלים במחלקת הנוער של מכבי נתניה
ועכשיו תחשוב כמה הישגים ותארים/כסף ממכירת שחקנים היית משיג, אם מחברים לזה את התקופה שהיינו 3 פעמים באירופה ומקום 2 וכ'ו

באופן עקרוני ובלי קשר נקודתית לנתניה, אם גוף עיסקי מפסיד לקוחות לגוף אחר שיעשה בדק בית.

אתם באמת מגזימים - יש מאות ילדים שמשחקים בנתניה בחדרה בעמק חפר בברקאי וכו. מכבי נתניה כקבוצה הבכירה והיחידה שיש לה נציגות מפוארת בבוגרים היתה צריכה להיות אבן שואבת. זה שהיא לא היתה כזו במהלך השנים ואני תקווה שעם אייל זה ישתנה, זה בעיקר בגללה ולא בגלל שקמה לה תחרות.
טל מה היית אומר אם מחר היתה קמה קבוצה חדשה נגיד הפועל נתניה ואיכשהו לא משנה באשמת מי למה וכמה הייתה שואבת אליה כל שחקן נורמלי שיש לו קצת כדורגל ואתה היית נשאר עם השאריות?
אז בוא נחזור בזמן איזה 10 שנים אחורה וזה בדיוק מה שקרה עם טוברוק לא סתם לא גדל פה חלוץ נורמלי ורק בתקופה האחרונה הם מתחילים אולי לצמוח, לעומת זה ארביטמן גולסה, תורגמן ועוד ועוד כולם היו יכולים להיות אצלך, ואתה נשארת רק עם שחקנים משלימים ובלמים בינונים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
אלדד (0909-0505-2017201720172017)
09-May-2017, 16:48
הודעה: #24
אם מחר מר עיתונאי

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
09-May-2017, 16:56
הודעה: #25
(09-May-2017 16:48)משה.ד כתב:  אם מחר מר עיתונאי

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
תודה.

09-May-2017, 16:57
הודעה: #26
(09-May-2017 16:19)amir כתב:  

טל מה היית אומר עם מחר היתה קמה קבוצה חדשה נגיד הפועל נתניה ואיכשהו לא משנה באשמת מי למה וכמה הייתה שואבת אליה כל שחקן נורמלי שיש לו קצת כדורגל ואתה היית נשאר עם השאריות?
אז בוא נחזור בזמן איזה 10 שנים אחורה וזה בדיוק מה שקרה עם טוברוק לא סתם לא גדל פה חלוץ נורמלי ורק בתקופה האחרונה הם מתחילים אולי לצמוח, לעומת זה ארביטמן גולסה, תורגמן ועוד ועוד כולם היו יכולים להיות אצלך, ואתה נשארת רק עם שחקנים משלימים ובלמים בינונים.

אז אני לא מבין את הטענה ... אתה מאשים את טוברוק בהצלחה או את נתניה בכישלון ? מכבי נתניה כנראה לא עשתה בדיוק עבודה טובה ככ עם ניהול הנוער שלה. אם הפועל נתניה היתה שואבת כל כדורגלן טוב אליה ההגינות מחייבת לומר שכנראה שהם עושים משהו שאני לא עושה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-May-2017, 17:02
הודעה: #27
(09-May-2017 16:57)טל.מ כתב:  
(09-May-2017 16:19)amir כתב:  

טל מה היית אומר עם מחר היתה קמה קבוצה חדשה נגיד הפועל נתניה ואיכשהו לא משנה באשמת מי למה וכמה הייתה שואבת אליה כל שחקן נורמלי שיש לו קצת כדורגל ואתה היית נשאר עם השאריות?

אז אני לא מבין את הטענה ... אתה מאשים את טוברוק בהצלחה או את נתניה בכישלון ? מכבי נתניה כנראה לא עשתה בדיוק עבודה טובה ככ עם ניהול הנוער שלה. אם הפועל נתניה היתה שואבת כל כדורגלן טוב אליה ההגינות מחייבת לומר שכנראה שהם עושים משהו שאני לא עושה.
אני לא מחפש אשמים ורשמתי את זה, אבל חוזר לנושא הפוסט ובו נאמר ככה אם עוד שבועיים ליגת העל לנוער תפרד מבית"ר טוברוק זה בטח לא יזיק לקבוצה שאתה אוהד אז למה להיות מאמא תרזה

The following 2 users Like amir's post:
אלדד (0909-0505-2017201720172017), עידן444 (0909-0505-2017201720172017)
09-May-2017, 17:34
הודעה: #28
משחק היונה של הנוער שבת 11:30
לא אמא תרזה. טוברוק לא מזיזה לי לא לפה ולא לשם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-May-2017, 17:38
הודעה: #29
(09-May-2017 15:55)טל.מ כתב:  תחרות ושוק חופשי הם מילה גסה כשזה פוגע בנו אה ..

אין פה תחרות הוגנת זה קודם כל. בטוברוק ,בגלל העדר קבוצה בוגרת, עשו הכל בכדי למקסם את הרווחים של המועדון וסידרו לאותם שחקנים כישרוניים חוזים בקבוצות המובילות של הכדורגל הישראלי ולפעמים גם בקבוצות מעבר לים.
לילד שחולם על קריירה של כדורגלן (ובעיקר להוריו) הדיל הזה מאד מפתה ,ואם תוסיף את כל הקשקוש על חינוך, ומשמעת ועגילים וכו' וכו' תקבל את התוצאה שהורים העדיפו לשלוח את ילדיהם לטוברוק ולא לנתניה שגם ככה הייתה במצב רעוע בנושא מחלקת הנוער.

בשנים האחרונות הורים כנראה הבינו את הבלוף וקלטו שאת איזיקוביץ כנראה רק הכיס מעניין ולא טובת הילד, זה בשילוב הרוח החדשה במכבי נתניה וירידת הליגה של קבוצת הנוער של טוברוק יחזיר אני מקווה את ההגמוניה לקבוצת הדגל של העיר.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (0909-0505-2017201720172017)
10-May-2017, 1:51
הודעה: #30
אף אחד לא פירק את טוברוק , סה"כלהחזיר את השליטה הבלעדית של מכבי נתניה כמו שהיה בזמנו כל השחקנים הטובים היו מגיעים למכבי נתניה ובית"ר שהיה מועדון שכונתי של שכונת טוברוק גידל מעט שחקנים איכותיים כמן האחים קרלוס, סימוני, משה גלאם ועוד מעטים וטובים המועדון היה מנוהל נחמד ע"י אגדה בשם פלקס....וכל ילד שלא הצליח להשתלב במכבי נתניה כי לא היה טןב מספיק היה עובר לבית"ר של אז....עד שבא איש אחד ניצל את הפירוק של בית"ר נתניה אחרי מותו של פלקס השתלט על המגרש בנה דשא סינטטי קיבל תקציבי עיריה מופרזים , עשה שיווק בעיני מדהים ובצורה שהיא יותר אחיזת עינים ובדרכי תחבולה הצליח להשתלט על חלק ניכר מהשחקנים באיזור השרון...
ועכשיו קצת היסטוריה...מי שזוכר האליפות האחרונה בנוער היתה באותו יום ארור שבו הפסדנו להרצליה וירדנו ליגה אז אימנו את הנוער בני לם וברוך חסן ומי שניהל את נתניה היה שרטוב לא יודע בדיוק מה קרה שם אבל....איזיקוביץ ניצל את השבר הכללי שהיה אז במועדון והעביר חלק גדול משחקני הנוער בדרך של תחבולה חבר בזמנו לעודד מכנס (זה הנס בשם טוברוק החצי של מכנס) הייתי אז ילד אבל שנים דיברו על תרגיל העוקץ...כמובן שמאז ועד היום בעל הזדמנות הגביר מנסה לפגוע במכבי נתניה וזה תוך דרך שלא תמיד איך נגדיר את זה בעדינות ...אגב האדון הנכבד בעונה קודמת ראה שיש מנהל חלש כדוגמת אוסידון ניצל את ללא מעט בחישה...בקיצור מטרתו של האיש היא להעלים את מכבי נתניה ....אני לא אוכל את אחיזת העינים התקשורתית אני אישית סולד מהדרך שבה הוא מנהל את המועדון יש מלא דוגמאות אין לי את אורך הרוח של יגאל היקר לכתוב מגילות...בקיצור זמן הנקמה הספורטיבית....
ואגב לא חושב שאני מדבר על פירוק טוברוק בכל זאת מדובר במסגרת לילדים רק להחזיר את השליטה בעיר הטובים מאד אצלנו הטובים פחות בטוברוק לא רואה בזה פשע ולא מנסה להיות יפה נפש זה ספורט תחרותי והייתי שמח להחזיר את השליטה המוחלטת בעיר לשפירא !!!!
The following 3 users Like דוד חטב's post:
mickael10e (1010-0505-2017201720172017), אלדד (1010-0505-2017201720172017), עידן444 (1010-0505-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים