שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שרם סיכם בנתניה גם ינקו בדרך
30-Apr-2017, 13:25
הודעה: #21
RE: שרם סיכם בנתניה גם ינקו בדרך
(30-Apr-2017 11:32)עידן444 כתב:  
(30-Apr-2017 11:01)חזום חזום כתב:  גם אני מעדיף מקצועית את ינקו.
שרם יהיה מחליף טוב ותחרותי.
טסלר הוא זר ולא ראיתי ממנו גדולות ונצורות. זר צריך להיות מעל הישראלים והוא לא כזה.
אגב מכבי חיפה מחתימה מגן שמאלי זר. אז מקווה שישחררו את המגן שלהם.
צפו להרבה חדשות. הרבה מניפולציות של סוכנים והמון עשן לכן צריך לקחת את הכל בערבון מוגבל. Smile

Sent from my A0001 using Tapatalk

לא התעמקתי בו יותר מידי אבל ממה ששמעתי הוא מהשחקנים הבולטים בהפועל ר״ג והוא מגן מצויין.
אני לא יודע אם סלובו מאמין בשיטת שלושה בלמים אבל צריך לשקול את זה- בעיקר שאחד המגינים הוא ויקי כחלון שכולם יודעים כמה אני מעריך אבל צריך להגיד את האמת- הוא מאוד טעון שיפור בצד ההגנתי ולדעתי הוא מגן קלאסי לשיטת שלושה בלמים.
עם תואם ויקי בצד שמאל(הצעתי שם פחות פופולרי כאן- אנס דאבור) זה יכול להיות שיחוק מהרבה בחינות:
1. קשה למצוא קיצונים יעילים בכדורגל שלנו- אמנם יש לנו כאלה אבל מידת היעילות שלהם בליגת העל מוטלת בספק(סבע וקוגבנייה) ומגינים תוקפים היא אופציה טובה למשחק אגפים. לדעתי גם ערן לוי מאוד אוהב להפעיל את המגינים. זה גם תמיד יוצר הפתעה לצד השני.
2. בשיטת שלושה בלמים התחושה שלי היא שגם בלמים פחות איכותיים יכולים להרגיש יותר טוב. לדוגמה- זה לא סוד שברנקו הוא סימן שאלה לליגת העל. במערך שלושה בלמים אני הולך איתו בעיניים עצומות וגם משלב הרבה יותר בשקט שחקנים צעירים לצד שני בלמים מנוסים. יש לזכור שגם קבוצת הנוער משחקת לפעמים במערך הזה. תהיתי למה אבל עכשיו זה מסתדר לי עם התזהSmile
3. המערך הזה גמיש וזה טוב לעולה חדשה ששואפת לשחק התקפי. קל במערך הזה לעבור בין משחק מבוקר למשחק התקפי. ועולה חדשה- עם כל הרצון והשאיפה לשחק התקפי צריכה לקחת בחשבון שיהיו משחקים שהיא תהיה אנדרדוג מובהק.

לדעתי צריך לשקול את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הלוואי וזה יקרה, שווה לנסות את זה במשחקים שנותרו
עד סוף העונה לתת לפדול להיות בלם שלישי, ירושלמי בקישור וג'ברין בחוד
להוסיף להם עוד 270 דקות רזומה בבוגרים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Apr-2017, 13:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2017 על ידי 13:34 חזום חזום.)
הודעה: #22
(30-Apr-2017 12:51)פיליפצוק כתב:  שוער זר זה ביזבוז של הקצאה של זר, יש עמדות יותר חשובות שצריך לחזק בזר.
השוערים הזרים בארץ (למעט ראייקוביץ שעולה הון תועפות) הם פחות או יותר ברמה של הישראלים שלא נדבר על נפילות.
להביא שוער זר ברמה גבוהה עולה הרבה כסף ולהמר ולפגוע (כמו אריאס בזמנו) זה כמעט בלתי אפשרי.
אני לא רואה גם שוער זר העונה שבזכותו אפשר להגיד שהקבוצה הגיעה להישגים.
היו שוערים שהחזיקו בעבר קבוצה שלמה(אוברוב. צאנוב. איניימה. הניגרי של אשדוד).
זו עמדה הכי חשובה.
תראה איזה ערך מביאים פלטאוזן מהפועל חיפה. גם איגבונה של אשקלון למרות שהוא מעבר לשיא החזיק את בני יהודה.
באפריקה מסתובבים הרבה איגבונה עם קצת מזל ושכל אפשר למצוא את האיגבונה /אניימה הבא .

30-Apr-2017, 13:38
הודעה: #23
השוערים מהעבר זה משהו שישאר בעבר ולא יחזור.
להביא לפה שוערים בקליבר שציינת זה רק מכבי ת"א, חיפה וב"ש יכולים כיום וגם לא בטוח.
אני לא יודע מה אתה מוצא בשוער של הפועל חיפה ובטח בזה של אשקלון, זה אותו Level של השוער הממוצע הישראלי.
"שוער זר" נשמע מאוד בומבסטי אבל ת'כלס, אם אין מציאה שמתגלגלת לפתחה של הקבוצה, זה באמת מהלך מיותר.
30-Apr-2017, 13:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2017 על ידי 13:39 עדיאלבז.)
הודעה: #24
(30-Apr-2017 13:32)חזום חזום כתב:  היו שוערים שהחזיקו בעבר קבוצה שלמה(אוברוב. צאנוב. איניימה. הניגרי של אשדוד).
זו עמדה הכי חשובה.
תראה איזה ערך מביאים פלטאוזן מהפועל חיפה. גם איגבונה של אשקלון למרות שהוא מעבר לשיא החזיק את בני יהודה.
באפריקה מסתובבים הרבה איגבונה עם קצת מזל ושכל אפשר למצוא את האיגבונה /אניימה הבא .

1. לאשדוד היה שוער ניגרי?
2. פלטהאוזן מביא ערך מוסף??? רק ברגע שלבקוביץ' לקח את מקומו הם ברחו מסכנת הירידה.
3. אם לא איינגובה, אשקלון היו נשארים בליגה לפני חודש (לא סתם הוא לא נשאר בבני יהודה).
דווקא בני יהודה שיחקו אותה עם שוער ליטאי שמביא נקודות...

ואין לי בעיה אם שוער זר, רק שלא יהיה יווני/איטלקי :-)
ואם כבר זר, אז אולי אפשר להחזיר את אריאס? זה יהיה comeback יותר גדול מצביקה פיק...
30-Apr-2017, 13:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2017 על ידי 13:50 חזום חזום.)
הודעה: #25
אוסטין אגידה אבל בדקתי שיחק בבאר שבע ולא אשדוד. אז טעות שלי.
לגבי איגבינה דיברתי על התקופה של בני יהודה. היום הוא מעבר לשיא.
היתה כתבה על פלטהוזן יש לו יכולות עילאיות יחסית לליגה ודובר על כך שהיה מקצוען בא הרבה לפני כולם ומתאמן לבד. אבל שחקנים ישראלים לא אוהבים שמישהו מעלה את הרף לכן נוצר אנטיגוניזם כלפיו .
שוער זו העמדה הכי חשובה לטעמי.

30-Apr-2017, 13:50
הודעה: #26
(30-Apr-2017 12:51)פיליפצוק כתב:  שוער זר זה ביזבוז של הקצאה של זר, יש עמדות יותר חשובות שצריך לחזק בזר.
השוערים הזרים בארץ (למעט ראייקוביץ שעולה הון תועפות) הם פחות או יותר ברמה של הישראלים שלא נדבר על נפילות.
להביא שוער זר ברמה גבוהה עולה הרבה כסף ולהמר ולפגוע (כמו אריאס בזמנו) זה כמעט בלתי אפשרי.

מזה בזבוז ?
קבוצה שעולה ליגה צריכה שוער טוב ומנוסה. לא מבין מה זה אומר "לבזבז הקצאה של זר" על שוער. איפה כתוב שכל הזרים צריכים להיות מוקצים לשחקני שדה ?
הרי בדיוק כמו שאתה יכול ליפול עם שוער אתה יכול ליפול עם חלוץ ובלם.

אם היה בארץ איזה שוער שהייתי יכול להגיד וואלה שווה להביא אותו "ולבזבז" את הזרים במקומות אחרים אז סבבה ,אבל אני לא רואה אחד כזה.

בסוף, כמו בכל חיזוק אחר זה סקאוטינג טוב, טביעת עין, קשרים עם האנשים הנכונים וגם קצת מזל. אפשרי למצוא שוער זר טוב.

ולגבי אריאס , הלוואי...רק נראה לי שהוא כבר בפנסיה...
30-Apr-2017, 14:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2017 על ידי 14:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
(30-Apr-2017 13:50)אופיר34 כתב:  

מזה בזבוז ?
קבוצה שעולה ליגה צריכה שוער טוב ומנוסה. לא מבין מה זה אומר "לבזבז הקצאה של זר" על שוער. איפה כתוב שכל הזרים צריכים להיות מוקצים לשחקני שדה ?

אם היה בארץ איזה שוער שהייתי יכול להגיד וואלה שווה להביא אותו "ולבזבז" את הזרים במקומות אחרים אז סבבה ,אבל אני לא רואה אחד כזה.

בסוף, כמו בכל חיזוק אחר זה סקאוטינג טוב, טביעת עין, קשרים עם האנשים הנכונים וגם קצת מזל. אפשרי למצוא שוער זר טוב.

1.אוהד לויטה שוער מנוסה, לא בשיא כושרו אבל מנוסה.
2.להמר על שוער זר בתקציב מוגבל, הרפתקני מידי, במקרה הטוב הוא יהיה שווה ערך לרמה של השוער הישראלי.
3.אם הפועל ת"א יורדת ליגה ואפילו שהוא לא פופולארי אצל האוהדים, גם אריאל הרוש מועמד יותר מלגיטימי.
30-Apr-2017, 14:59
הודעה: #28
שרם סיכם בנתניה גם ינקו בדרך
(30-Apr-2017 13:50)אופיר34 כתב:  

מזה בזבוז ?

אריאל הרוש

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Apr-2017, 15:17
הודעה: #29
רן קדוש יכול להיות גם אלטרנטיבה לא רעה

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
The following 1 user Likes משה.ד's post: