שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תודה
29-Apr-2017, 15:47
הודעה: #21
RE: תודה
אחרי שקצת הכרנו את אייל ואת דרך הניהול שלו לא מאמין שהעניינים האלה יחזרו שוב

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Apr-2017, 17:49
הודעה: #22
קשה מאוד למצוא מישהו שיהיה מוכן לשים כסף ולשבת בצד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
29-Apr-2017, 18:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 18:16 עידן444.)
הודעה: #23
תודה
(29-Apr-2017 17:49)פיליפצוק כתב:  קשה מאוד למצוא מישהו שיהיה מוכן לשים כסף ולשבת בצד.

בגדול- זה מה שאייל עשה העונה.
הרי אלה ששמים כסף מחפשים להשפיע מקצועית.
מי יאמן.
איזה רכש לנביא.
ולא- האם תהיה הושבה לפי כיסא, איזו מוזיקה לשים לפני משחקים ואיך תראה תלבושת החוץ.
ומה שאנשים צריכים להבין שבמועדון בריא- אין חיה כזו שספונסרים ועסקנים מתערבים בנושאים מקצועיים.
ספונסרים צריכים להבין שהתמורה לכספם זה פרסום- ופרסום ענק, ותורמים צריכים להבין משמעות של תרומה- כשתורמים לעמותה לילדים במצוקה לא מחפשים מה נרוויח מזה.
מחפשים לעזור שלמישהו אחר יהיה יותר טוב. אז מי שבראש של תרומה לצורך אחר מלקבל תודה והערכה- לא באמת תורם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Apr-2017, 18:14
הודעה: #24
תודה
קשה לי להאמין שלדוב לנד או תשובה שכל אחד מהם נתן/נותן (לא יודע בדיוק) אכפת מי יעמוד בשער או מי יהיה המאמן. לדעתי לאנשים האלה היה יותר חשוב שהכסף לא יורד לטמיון. בניהול הנוכחי הוא לא . לגבי ספונסרים - כסף תמורת פירסום וזהו. לדעתי סוג של מה שהיה עם bbb לא יחזור יותר כי זה נבע מהעדר ניהול ובעלות. היום זה לא המצב. אני מניח שאם יבוא מישהו שירצה גם לקבוע הוא יצטרך לקנות אחוזי שליטה תמורת העברה כספית קבועה כל שנה. מי שרוצה להיות ספונסר - כסף תמורת פירסום, זו הנוסחה בכל מקום, גם בנתניה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Apr-2017, 18:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 18:31 yaron73.)
הודעה: #25
אני מאמין שגם בקרב אוהדים אמידים יש כאלה שאין להם אינטרסים צרים ומוכנים לתת כסף מתוך דאגה אמיתית למועדון. כשהניהול תקין ויש בעל בית אחד אין סיבה שלא יהיו כמה כאלה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
29-Apr-2017, 18:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 18:38 Nir Simoni.)
הודעה: #26
תודה
שלא יהיה ספק, מכבי נתניה היא אחלה מותג לספונסר, אמנם שנה שעברה הייתה שנה נוראית שריסקה את המותג, אבל אסור להתבלבל מי שיבחר לתת חסות למכבי נתניה, יזכה לאחלה חשיפה, אם מישהו היה נותן חסות השנה הוא היה מקבל אחלה תמורה !

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
The following 1 user Likes Nir Simoni's post:
yaron73 (2929-0404-2017201720172017)
29-Apr-2017, 20:41
הודעה: #27
(29-Apr-2017 15:27)משה.ד כתב:  
(29-Apr-2017 14:17)לואיס ראזאק כתב:  
(29-Apr-2017 14:12)דוד חטב כתב:  כי בהצלחה כמו בהצלחה הטפילים חוזרים...

בסוף היום? לא יודע עד כמה הייתי מכנה את זה כ-"הצלחה". בסה"כ עלינו מהלאומית תוך עונה אחת (פעם שלישית שזה קורה)...
בוא נראה מה הולך לקרות בסוף עונת 2017-18. פלייאוף עליון, חצי גמר גביע ומשחקים גדולים? אז הטפילים יחזרו.
מזה חוכמולוג אתה? מזה מבין עניין?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

לא חכם ולא מבין כלום. אתה רואה טפילים מגיעים עכשיו אחרי אליפות לאומית? סבבה, אני לא.
29-Apr-2017, 20:46
הודעה: #28
לא עניין הטפילים פה אלא האי הצלחה

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
29-Apr-2017, 21:12
הודעה: #29
חוץ מד'ובלה לנד שהוא סיפור בפני עצמו והתרומה שלו למועדון לא תלויה בדבר והיא גם סוג של מילוי צוואתו של אביו אני מניח, אני לא חושב שהיה למועדון ספונסר/תורם משמעותי לאורך השנים שלא היה לו מה להגיד בנושא המקצועי.
29-Apr-2017, 21:19
הודעה: #30
תודה
(29-Apr-2017 21:12)פיליפצוק כתב:  חוץ מד'ובלה לנד שהוא סיפור בפני עצמו והתרומה שלו למועדון לא תלויה בדבר והיא גם סוג של מילוי צוואתו של אביו אני מניח, אני לא חושב שהיה למועדון ספונסר/תורם משמעותי לאורך השנים שלא היה לו מה להגיד בנושא המקצועי.

כי לא היה בעלים והתרומות שלהם למיטב זכרוני חרגו מיחסי ספונסר עם הסכם פרסום. אם bbb חותם על הסכם פרסום של x כסף תמורת פרסום על החולצה ושלטים באצטדיון אבל אחכ פונים אליו בעוד עזרה קטנה פה ועוד עזרה קטנה שם אז אני מניח שהבעיה מתחילה להתעורר. קח ספונסר ותיצור איתו סביבת עבודה שלא תחרוג מהסכם חסות והבעיה נפתרה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים