שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מברוק ו2 דברים לאייל
25-Apr-2017, 12:26
הודעה: #31
RE: מברוק ו2 דברים לאייל
בסדר. אני לא מוכן לקבל את מופע האימים אתמול בהגנה. אתם כן כי ניצחנו. לי זה העיב על הנצחון כי זה נראה סוג של בדיחה לכם זה לא מזיז כי פשחצקי שמט כדור לתוך השער שלו . כן הקבוצה במשך 70 דק (בערך ..ׂ) שלטה בצורה מוחלטת ועדיין ספגה 3 שערים קורה ושני מצבים של 1:1 שהוחמצו בנס ולפחות עוד 5 בעיטות מתוך הרחבה ששושן עצר. אז לא אני לא מתוסכל צר לי לאכזב אתכם ואני שמח על העלייה הזו כמו כולכם אבל הבעיות צורמות לי וכן לי זה העיב על הנצחון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Apr-2017, 12:31
הודעה: #32
מתקשה להאמין שהצוות המקצועי לא הולך לעשות שינוי רציני בהגנה בעונה הבאה. שוב, אלא אם כן להיאבק בתחתית וכנראה להפוך לקבוצת נדנדה בא בטוב.
25-Apr-2017, 12:35
הודעה: #33
מה קשור מצב ההגנה היום לליגת העל? אין שום קשר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
25-Apr-2017, 12:38
הודעה: #34
ובכן - עלינו ליגה, נכון? אז הצוות המקצועי צריך כבר להבין מה צריך לשנות בהגנה עבור העונה הבאה בליגת העל. הגנה בינונית +\- בלאומית לא תספיק עבור יותר ממאבקי תחתית בליגת העל.
25-Apr-2017, 12:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2017 על ידי 12:42 אייל ס.)
הודעה: #35
הפורום הזה,בניגוד לפייסבוק מכיל בתוכו(בעיקר) אנשים שעשו/עושים/יעשו דבר או שניים בחייהם וקיבלו/מקבלים/יקבלו החלטות.
ולכן,אתם חייבים להבין ולהיות "סמן ימני" לפחות בהגיון...והגיון דורש התחשבות ב25 שחקנים שעשו את העבודה ב33 משחקים האחרונים,ההצלחה היא ממש לא אינדוודואלית,כי השלם שווה הרבה יותר מסך כל חלקיו ולכן,בואו נעסוק פחות בשמות(בטח בשלב הקריטי הזה)ויותר בקבוצה/במועדון.

(25-Apr-2017 12:38)לואיס ראזאק כתב:  ובכן - עלינו ליגה, נכון? אז הצוות המקצועי צריך כבר להבין מה צריך לשנות בהגנה עבור העונה הבאה בליגת העל. הגנה בינונית +\- בלאומית לא תספיק עבור יותר ממאבקי תחתית בליגת העל.

ואתה בדעה שהם חושבים אחרת מימך?
אתה מצפה שהם יצאו בהצהרות מקצועיות רגע לפני משחק מאוד מהותי(אגב,אני בדעה שכל ה4 משחקים הקרובים חשובים ,כי הם הפתיח לעונה הבאה).
הקיצר,אתם לא צרכים להכין קוו הגנה לקראת דו"ח המבקר(וועדת הביקורת),לעיתים חייבים להיות חכמים ולא צודקים(שאמרו את המילה האחרונה).
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (2525-0404-2017201720172017), יגאל יהב (2525-0404-2017201720172017), עדיאלבז (2525-0404-2017201720172017)
25-Apr-2017, 12:43
הודעה: #36
(25-Apr-2017 12:26)טל.מ כתב:  בסדר. אני לא מוכן לקבל את מופע האימים אתמול בהגנה. אתם כן כי ניצחנו. לי זה העיב על הנצחון כי זה נראה סוג של בדיחה לכם זה לא מזיז כי פשחצקי שמט כדור לתוך השער שלו . כן הקבוצה במשך 70 דק (בערך ..ׂ) שלטה בצורה מוחלטת ועדיין ספגה 3 שערים קורה ושני מצבים של 1:1 שהוחמצו בנס ולפחות עוד 5 בעיטות מתוך הרחבה ששושן עצר. אז לא אני לא מתוסכל צר לי לאכזב אתכם ואני שמח על העלייה הזו כמו כולכם אבל הבעיות צורמות לי וכן לי זה העיב על הנצחון.

הבעיות מוכרות וידועות ואף אחד לא מתכחש אליהן.
משחק ההגנה שלנו לא מספיק טוב. קבוצות מגיעות בקלות רבה מידי למצבים מולנו וברור לכולם שההגנה זה הדבר הראשון שנצטרך להשקיע בו.

העניין הוא שהחלק ההתקפי כל כך יותר איכותי ומחפה על מגרעות ההגנה שבאמת מיותר לדעתי כרגע להתלונן על הבעיות בהגנה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
25-Apr-2017, 12:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2017 על ידי 12:55 פיליפצ'וק.)
הודעה: #37
הקבוצה שיחקה אתמול בלי השחקן הכי טוב שלה במערך הזה ועם שוער שממשחק למשחק מתבהרת הבינוניות שלו, אז על מה הפליאה.
אז ניצחו למרות זאת, אז אפשר להיות שמחים ואת התיקונים תמיד טוב לעשות אחרי ניצחונות.
25-Apr-2017, 13:04
הודעה: #38
אייל יש כיוון לשיווק רציני של המשחק נגד ביתר תא?
ועוד משהו האם אפשרי שהקהל יהיה בצד המזרחי הפעם כדי שיראו את רוב האוהדים בטלויזיה ?
זו גם דרך להמחיש את האנרגיות באצטדיון ולמשוך עוד קצת אוהדים שרואים את המשחקים מהבית .
25-Apr-2017, 13:04
הודעה: #39
הגול הראשון של ר"ג הוא 100% גול של שושן. ועד כמה שאני זוכר זה הטעות הפאטלית הראשונה שלו העונה.

אז לא , הוא לא שוער לליגת העל.
כן, עדיף לטעמי על דין גל.
כן, יכול להיות שוער שני.
25-Apr-2017, 13:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2017 על ידי 13:22 פיליפצ'וק.)
הודעה: #40
(25-Apr-2017 13:04)אופיר34 כתב:  הגול הראשון של ר"ג הוא 100% גול של שושן. ועד כמה שאני זוכר זה הטעות הפאטלית הראשונה שלו העונה.

אז לא , הוא לא שוער לליגת העל.
כן, עדיף לטעמי על דין גל.
כן, יכול להיות שוער שני.

ממש לא עדיף על דין גל, גם בגלל הנתונים הבסיסיים וגם בגלל שהוא פשוט פחות טוב.

(25-Apr-2017 13:04)רון סאבן1 כתב:  אייל יש כיוון לשיווק רציני של המשחק נגד ביתר תא?
ועוד משהו האם אפשרי שהקהל יהיה בצד המזרחי הפעם כדי שיראו את רוב האוהדים בטלויזיה ?
זו גם דרך להמחיש את האנרגיות באצטדיון ולמשוך עוד קצת אוהדים שרואים את המשחקים מהבית .

תשב אתה בשמש אם אתה רוצה, מה אתה רוצה מהאחרים?!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים