שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מברוק ו2 דברים לאייל
26-Apr-2017, 2:08
הודעה: #81
RE: מברוק ו2 דברים לאייל
המשחק המלא נגד ר"ג https://youtu.be/dmCCLdt3q8o
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Apr-2017, 9:54
הודעה: #82
(26-Apr-2017 0:56)טל.מ כתב:  אני אמרתי מהעונה כולה ?? אופיר אתה אוהב להגזים חבלז .. סיכמתי את העונה ? הרושם מהמשחק הזה היה אחד - הורדת את ברנקו ופשוט ההגנה מתפרקת. וכן זה ישב לי בראש 90 דק, כי על פעם שרג עברו את החצי זה כבר היה חצי גול.
את העונה ממש לא סיכמתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בוא לא נהייה תמימים. שנינו לא נמצאים פה מאתמול.
נאמרו פה מספיק דברים על ידך שלא השאירו הרבה ספקות לגבי דעתך על הקבוצה, המאמנים וחלק מהשחקנים. לטוב ובעיקר לרע. בוא לא נפתח את זה מעבר. עדיף לשנינו.
ולגבי ההגנה , בוא אני אגלה לך סוד - גם עם ברנקו משחק ההגנה שלנו מאד בעייתי ,ואנחנו רואים את זה מפתיחת העונה. ברור שבלעדיו הבעייה מחמירה אבל היא קיימת בכל מקרה.
ועדיין ,צריך להסתכל על התמונה הכוללת ולשפוט בהתאם, ופה לדעתי מי שמגזים זה דווקא אתה.
26-Apr-2017, 10:24
הודעה: #83
טל.מ אופיר שניכם צודקים , משחק ההגנה שלנו חלש אבל זה גם בגלל סגנון המשחק לא רק בגלל איכות השחקנים
26-Apr-2017, 12:33
הודעה: #84
טוב אופיר. מכיון שתמיד אתה צריך לומר את המילה האחרונה אז בוא נסיים באופיר אתה צודק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Apr-2017, 12:37
הודעה: #85
(26-Apr-2017 12:33)טל.מ כתב:  טוב אופיר. מכיון שתמיד אתה צריך לומר את המילה האחרונה אז בוא נסיים באופיר אתה צודק.

לא תמיד אבל במקרה שלך משתדל להתעקש על זה.... (ולא תמיד מצליח).
26-Apr-2017, 19:58
הודעה: #86
(26-Apr-2017 1:33)אלדד כתב:  
(26-Apr-2017 1:31)זאב רווח כתב:  מסכים גם עם אריאל אבל בליגת העל זה סרט אחר

מה כבר יש בליגת העל?
יש המון משחקים עם 5 בעיטות למסגרת של 2 הקבוצות ביחד

ליגת העל הרבה יותר איכותית וקשה אבל גם יותר משעממת. הרבה סגירות של משחקים ומשחק על תוצאה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
26-Apr-2017, 20:34
הודעה: #87
(26-Apr-2017 19:58)yaron73 כתב:  

מה כבר יש בליגת העל?

ליגת העל הרבה יותר איכותית וקשה אבל גם יותר משעממת. הרבה סגירות של משחקים ומשחק על תוצאה.

הקבוצה הנוכחית שלנו בסגל המלא בלי שאף אחד חסר, יותר טובה מכמה וכמה קבוצות בליגת העל כיום
ר"ג ניצחה בשני משחקים קבוצת אמצע טבלה ומעלה כמו הפועל חיפה
26-Apr-2017, 21:02
הודעה: #88
(26-Apr-2017 20:34)אלדד כתב:  
(26-Apr-2017 19:58)yaron73 כתב:  

מה כבר יש בליגת העל?

הקבוצה הנוכחית שלנו בסגל המלא בלי שאף אחד חסר, יותר טובה מכמה וכמה קבוצות בליגת העל כיום
ר"ג ניצחה בשני משחקים קבוצת אמצע טבלה ומעלה כמו הפועל חיפה

מהפועל כפ"ס אני מאמין שכן מהשאר לא בטוח.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Apr-2017, 11:04
הודעה: #89
(25-Apr-2017 20:48)טל.מ כתב:  
(25-Apr-2017 12:26)טל.מ כתב:  בסדר. אני לא מוכן לקבל את מופע האימים אתמול בהגנה. אתם כן כי ניצחנו. לי זה העיב על הנצחון כי זה נראה סוג של בדיחה לכם זה לא מזיז כי פשחצקי שמט כדור לתוך השער שלו . כן הקבוצה במשך 70 דק (בערך ..ׂ) שלטה בצורה מוחלטת ועדיין ספגה 3 שערים קורה ושני מצבים של 1:1 שהוחמצו בנס ולפחות עוד 5 בעיטות מתוך הרחבה ששושן עצר. אז לא אני לא מתוסכל צר לי לאכזב אתכם ואני שמח על העלייה הזו כמו כולכם אבל הבעיות צורמות לי וכן לי זה העיב על הנצחון.
לך זה לא הפריע . שמעתי עכשיו את עודד ב90 fm.גם הוא קיבל דז׳וו להרצליה. דקה 74 4:1, דקה 88 5:3. הרושם שהלכתי איתו הביתה - מה זו ההגנה הזו. אם פשחצקי לא שומט לשער שלו לא רוצה לחשוב איך זה היה נגמר. לגבי הפרופורציה - כל אחד מדבר מאיפה שכואב לו. לך זה לא מזיז , ניצחו הפסידו העיקר החוויה. אני לא כזה.

המשחק הבא, טל, כבר נראה באופק, אבל, בכ"ז, אינני יכול להותיר את דבריך ללא תגובה. אתה רואה בשער החמישי אירוע של נס שמילט אותנו מקטסטרופה. הכדור, לידיעתך, נכנס לא בגלל נס אלא כי היריבה הייתה הפועל ר"ג ולא יובנטוס, והשוער היה פשכצקי ולא בופון. בופון יעשה שתי טעויות כאלו כל הקריירה. שוער ליגה לאומית בארץ יעשה שתיים כאלו בעונה, והשאלה היא מי יהיו הנהנים מכך. זה פשוט בינגו שנפל עלינו ולא שום נס. גם הפנדל המיותר לזכות הרצליה היה בינגו שנפל עליה ולא על קבוצה אחרת. הבינגואים האלו מסתובבים בליגה. התרחשותם היא בלתי נמנעת, ועתה, ככל שתהיה איכותי עוד ועוד כך תהיה עוד ועוד הצד הלוקח ופחות ופחות הצד הנותן. כדי לא לספוג פנדלים ושערים כאלו צריכות מכבי נתניה והפועל ר"ג להביא את בופון, אבל אז הן לא תהיינה מכבי נתניה והפועל ר"ג אלא יובנטוס. דבריך גם חושפים הבנה לא מספקת של הדינמיקה המתקיימת על כר הדשא. קבוצה המובילה בהפרש שלושה שערים נקלעת, וניתן לומר באופן בלתי נמנע ואף לגיטימי, לרפיון מסויים. שום שחקן לא יתיר לעצמו רפיון ביתרון שער אחד בלבד ואף לא בשניים. ביתרון שלושה זה קורה. עתה בני לוד והפועל י-ם אינן מספיק איכותיות לנצל זאת והפועל ר"ג כן. לאחר השער השני שלה, שכזכור צימק את יתרונה של ק משלושה שערים לשניים, שבו שחקנינו לריכוז מלא, והחלו לפעול בנחישות להשגת שער נוסף שישיב את ההפרש לשלושה. השער הזה הושג ע"י אותה שגיאה של פשכצקי, אבל אם הוא לא היה מושג כך אז הוא היה מושג כעבור דקה אחת או שתיים או חמש בדרך אחרת. השער השלישי של ר"ג ששוב צימק את הפער לשניים כבר הושג בשלב כה מאוחר, וזה כבר לא היה יכול לסכן את הניצחון. לא כל יום ברצלונה - פ.ס.ז.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
אלדד (2828-0404-2017201720172017)
28-Apr-2017, 17:50
הודעה: #90
מברוק ו2 דברים לאייל
מה אתה אומר על הגנתנו עכשיו במחצית מר יהב ? שוב מחננו נקלע לרפיון מובן אחרי אחת אפס ושתי החמצות של שער בטוח ושליטה מוחלטת כך שאפשר לקבל בהבנה שער בהתקפה מקרית של יריבנו ..? או שאולי פשוט יש לנו הגנה לא משהו ? Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים