שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי? ערן לוי!
26-Apr-2017, 1:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2017 על ידי 1:31 אלדד.)
הודעה: #21
RE: ערן לוי? ערן לוי!
מה פירוש המושג "הציר שעליו בנויה כל הקבוצה"?
זה לא אומר שכל הכדורים יעברו דרכו תמיד ויביאו בשבילו חלוצים מהירים, כל השחקנים בקבוצה משלימים אחד את השני ביחד
למה שלא דיא סבע יהיה הציר המרכזי?

ערן צריך להיות בעונה הבאה שחקן חשוב בדיוק כמו שאינייסטה הקפטן של ברצלונה לא תמיד משחק בהרכב ולא משלים תמיד 90 דקות, ועדיין הוא השחקן הכי חשוב שעושה את ההבדל בסופו של דבר
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Apr-2017, 1:37
הודעה: #22
אריאל אתה וראזק מתחרים על תואר אידיוט השנה וכששניים מודדים ז למה אתה מכניס התחת שלך ??

לא אתה ולא אני נקבע מי ישחק איך כמה ולמה

המתכון המנצח זה בדיוק מה שאייל סגל עשה : קבע תקציב ואמר למאמנים אתם תגידו מי ואני סוגר .....אם המאמנים יקבעו שערן לוי ודיע סבע זה מאסט וזה במסגרת התקציב שאייל סגל קבע שניהם יהיו במכבי נתניה !!!!!
26-Apr-2017, 2:06
הודעה: #23
(26-Apr-2017 0:39)לואיס ראזאק כתב:  יאללה חוזרים למציאות של ליגת העל עבור עונת 2017-18 ובה ערן לוי יסגור 32, יותר מבוגר, יסחוב (כנראה) לא מעט משקל שיהיה קשה לו להתמודד מול שחקנים "קצת" יותר כישורניים ממה שיש לאריות הליגה הלאומית להציע. תתאפסו על עצמכם.

למה אתה לא אומר את זה על דיא סבע שהוא יצטרך להתמודד עם שחקנים ברמה יותר גבוהה ועליו תהיה חובת ההוכחה אם הדריבלים שלו יצליחו ויוכל לעבור שחקנים בקלות או שלא יצליח לעבור אף אחד וכלום לא יצליח לו?

אצל ערן דווקא אין שום שאלה כי הוא משחק בנגיעה אחת או 2 שמספיקות לו להעמיד שחקן מול השוער או לבעוט וולה לחיבורים, הרמת קרנות בעיטות חופשיות ופנדלים, שאיתם הוא יכול לעשות בכל ליגה ובכל רמה, ודווקא בליגת העל יהיה לערן הרבה יותר חופש פעולה מאשר בלאומית
26-Apr-2017, 10:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2017 על ידי 10:09 עידן444.)
הודעה: #24
ערן לוי? ערן לוי!
(26-Apr-2017 0:39)לואיס ראזאק כתב:  
(25-Apr-2017 20:07)אלדד כתב:  גם אחרי הפציעה של ערן אמרו שהוא לא יחזור לשחק כדורגל ובטח שלא להיכנס לכושר
בדומה לאיציק זוהר שפרש בגיל 35 שפרש רק בגלל פציעה, ערן יכול לשחק אפילו יותר שנים

אמרו את זה בליגת העל, לא בליגה לאומית (לא ממש כדורגל).

די, תכניסו לראש - קבוצה עולה בדריסה ליגה כאשר היא פתחה את הליגה עם מינוס 9 נקודות. באמת צריך עוד אישור להבין עד כמה הליגה הזאת בדיחה ולא מדד לכלום ושום דבר עבור ערן לוי בעונת 2017-18 בליגת העל?

ערן לוי פחות או יותר תמיד, אבל תמיד היה מלך על הליגה הלאומית. אחלה בחלה ועכשיו חלאס להסתנוור מהעונה הכייפית הזאת, היא נגמרה - יאללה חוזרים למציאות של ליגת העל עבור עונת 2017-18 ובה ערן לוי יסגור 32, יותר מבוגר, יסחוב (כנראה) לא מעט משקל שיהיה קשה לו להתמודד מול שחקנים "קצת" יותר כישורניים ממה שיש לאריות הליגה הלאומית להציע. תתאפסו על עצמכם.

ושוב, שלא יובן אחרת - אני לגמרי בעד עוד עונה של ערן לוי איתנו ואפילו מעבר כל עוד תהיה הוכחה שהרומן ימשיך להצליח.

1.
הפועל ב״ש 80% הצלחה
מכבי חיפה(נוער) 84%
צ׳לסי 78%
ברצלונה 75.7%
ריאל מדריד 78%
יובה 83%
באירן 78%
בשיקטאש 76%
מכבי נתניה 72.7%

הליגה הלאומית היא ליגה קשה ושיוויונית וממש לא היתה שטיח לרגלי מכבי נתניה.
ואפילו לא רואים בסטטיסטיקה הזו כמה נקודות הושגו בשיניים לעומת הקלות, לצורך העניין שבה מכבי ת״א והפועל ב״ש מנצחות בליגת העל או הקלות שעושות את זה קבוצות בליגות אחרות.
אז דריסה לא ממש היתה כאן- למרות שזה מאוד סקסי להגיד את זה. הליגה הזו שיוויונית וכתוצאה מכך מספיקים אחוזי הצלחה יחסית נמוכים כדי לעלות ליגה- זו גם היתה הטענה שלי בטרום העונה ולאורך כל הדרך לגבי כך שיש סיכויים טובים לעלות גם עם 9- ברגע שהקבוצה מתחברת ורצה.

2. ערן לוי גם בקבוצות בליגת העל היה דומיננטי. כל עוד הוא בריא הגיל פחות משנה כי לא מדובר בשחקן שמתבסס על מהירות או אתלטיות יוצאת דופן שמתחילה לדעוך בגיל הזה.
ילחצו אותו יותר חזק בליגת העל? מי אמר? בלאומית כל הפוקוס הוא סביב ערן לוי. בליגת העל רוב הקבוצות לא יתנו לו ולנתניה את ״הכבוד״ הזה של רק לחשוב איך סוגרים את ערן לוי והוא יכול להיות אפילו יותר חופשי.
העובדות מספרות שערן לוי שחקן של מספרים בכל מקום ששיחק כולל בליגת העל.
יתרה מכך- לנסות למצוא מחליף לערן לוי עבור מכבי נתניה זה מקביל ללנסות למצוא מחליף לערן זהבי במכבי ת״א רק בלי משאבים לכך.
זה אומר לשנות את פני הקבוצה, להפוך דווקא את דיא סבע לאיש המרכזי- שדווקא זה הימור שאין שום אינדיקציה שיצליח כי להבדיל מערן דיא מעולם לא עשה את זה ועד שלא יוכח אחרת דיא בליגת העל מבחינתי הוא לא מעבר לשחקן משלים. שוב- עד שיוכח אחרת. חובת ההוכחה עליו.
אנשים זורקים שם כמו רועי גורדנה. כשאני רואה את רועי גורדנה אני רואה סמרטוט. סמרטוט עם הייפ ושכר מוגזמים. וזו דוגמה לגיטימית לאופציות שיש בשוק.
זרים? בואו נסתכל על הזרים בליגת העל- מי יכול להיכנס לנעליים של ערן לוי?

הוכחה שהרומן ימשיך להצליח? איזו הוכחה אתה רוצה? ואני רוצה הוכחה שבלי ערן לוי יהיה טוב.
לדעתי יותר קל להוכיח לך מאשר להוכיח לי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 2 users Like עידן444's post:
shraga (2626-0404-2017201720172017), יגאל יהב (2727-0404-2017201720172017)
26-Apr-2017, 10:17
הודעה: #25
כל הכבוד עידן על הדברים שלך הרבה פעמים אני מזדהה עם מה שאתה אומר כאן
את אורי מלמיליאן בגיל הזה לקחו מכבי תל אביב כדי שאיציק זוהר ואבי נמני ילמדו ממנו ואיזה שחקנים שניהם הפכו ...
יש לנו עוד שנתיים להנות מערן לוי , צריך לזהות קשרים צעירים מהנוער כשרוניים שערן לוי יטפח אותם ידריך אותם
וגם דיא סבע שיטפח קשרים צעירים ביחד עם ערן לוי
ככה הייתי עושה עם בדש בהתקפה שידריך בזמן הזה את החלוצים הצעירים שלנו פעם בשבוע
ואת וארגוץ' הבלמים פעם בשבוע
מוחמד הקשרים האחוריים פעם בשבוע
The following 2 users Like זאב רווח's post:
יגאל יהב (2727-0404-2017201720172017), עידן444 (2626-0404-2017201720172017)
26-Apr-2017, 10:27
הודעה: #26
(26-Apr-2017 10:17)זאב רווח כתב:  כל הכבוד עידן על הדברים שלך הרבה פעמים אני מזדהה עם מה שאתה אומר כאן
את אורי מלמיליאן בגיל הזה לקחו מכבי תל אביב כדי שאיציק זוהר ואבי נמני ילמדו ממנו ואיזה שחקנים שניהם הפכו ...
יש לנו עוד שנתיים להנות מערן לוי , צריך לזהות קשרים צעירים מהנוער כשרוניים שערן לוי יטפח אותם ידריך אותם
וגם דיא סבע שיטפח קשרים צעירים ביחד עם ערן לוי
ככה הייתי עושה עם בדש בהתקפה שידריך בזמן הזה את החלוצים הצעירים שלנו פעם בשבוע
ואת וארגוץ' הבלמים פעם בשבוע
מוחמד הקשרים האחוריים פעם בשבוע

בגדול אני מסכים איתך- מלבד מקרה מוחמד שהוא עצמו עוד צעיר מאוד ויש לו המון מה ללמוד. אם כבר גזל.
The following 2 users Like עידן444's post:
זאב רווח (2626-0404-2017201720172017), יגאל יהב (2727-0404-2017201720172017)
26-Apr-2017, 10:34
הודעה: #27
עידן שחקנים צעירים מעיריצים את הכוכבים של הבוגרים ומחפשים להידמות להם , מהרגע ששחקן פורש מתאים לו לאמן נוער או נערים ....
את טגה יחד עם אביב אברהם הייתי לוקח לטפח שחקנים אתיופים פעם בשבוע
רביד גזל אם עשה קורס מאמנים שיאמן את הנוער יש להם עדיין הרבה רספקט אליו
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
יגאל יהב (2727-0404-2017201720172017)
26-Apr-2017, 12:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2017 על ידי 12:26 לואיס ראזאק.)
הודעה: #28
(26-Apr-2017 0:52)זאב רווח כתב:  ראזק למה להיות אידיוט ? כי זה בחינם ??
מי לדעתך היום שחקן יותר טוב אחד על אחד
מליקסון או ערן לוי ?
ראדה או ערן לוי ?
בניון או ערן לוי ?

מאיפה החוצפה הזאת שיש לך לומר שערן לוי יהיה בשנת מבחן ??????

ערן לוי צריך להיות המוחתם הראשון , ואני קורא מכאן לאייל סגל , אם יש לך מושג על איזה סכומים מדובר וזה סביר מבחינתך תבוא לערן לוי ולאחר לו מה שאתה רוצה תקבל + בונוס ממני ככה וככה ....מניסיון אני אומר לך שחקנים כמו ערן לוי נחטפים מהר ....

מניסיון?!

(26-Apr-2017 2:06)אלדד כתב:  למה אתה לא אומר את זה על דיא סבע שהוא יצטרך להתמודד עם שחקנים ברמה יותר גבוהה ועליו תהיה חובת ההוכחה אם הדריבלים שלו יצליחו ויוכל לעבור שחקנים בקלות או שלא יצליח לעבור אף אחד וכלום לא יצליח לו?

אולי כי... דיא סבע הוא לא נושא הטופיק?

דעתי על דיא? השתן על בטוח עולה לו לראש מהעונה הזאת (מישהו יהיה חייב לומר שהוא מעולם לא נתן עונה גדולה בליגת העל עד כה) והוא הולך לבקש חוזה שכנראה יגרום לכך שנפרד ממנו. סתם תחושה.
26-Apr-2017, 13:28
הודעה: #29
יש אופציה על דיא והוא כבר חתום אז אל דאגה
26-Apr-2017, 14:42
הודעה: #30
וואי וואי ראזק אני חושב שברגע הזה עברת את אריאל חחחחח
סבע עצמו הודיע שיש לו עוד חוזה לעוד עונה סגור פלומבה , נשאר רק לבדוק מה עם כרטיס השחקן שלו יעבור אלינו או לא
לא שתן ולא נעליים
יש בעלים/אוהד במסגרת יכולותיו הוא יבוא לצוות המקצועי ויתן תקציב
אם אתם אוהדים באמת ולא סתם זייני מוח אפשר להרים כל אוהד 132 שקל ולתת אפשרות של עוד 100 אלף דולר ( 2500 אוהדים) על התקציב שיהיה , בקטמון משלמים האוהדים כמעט הכל , בואו ונראה שגם אנחנו יכולים ???
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים