שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי? ערן לוי!
25-Apr-2017, 19:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2017 על ידי 19:28 עידן444.)
הודעה: #11
ערן לוי? ערן לוי!
וואלה, אחלה יועצים יש כאן...
ערן לוי לא צריך להוכיח שום דבר לאף אחד.
לא יקבל כאן חוזה לשנתיים בשכר שראוי לשחקן בכיר בליגת העל- יקבל את זה במקום אחר.
עאלק יחתום לשנה ויוכיח מה הוא שווה...
הצחקת אותי...
אם אייל אומר את האמת- והוא אדם שאומר את האמת- ערן לוי שיחק העונה במחיר נמוך מאוד(!)- ואני לגמרי מקבל את זה שאי אפשר היה לתת לו את הסכומים שהוא הורגל- גם כי הקבוצה התרסקה וגם כי הוא לא שיחק שנה כדורגל.
היום?
סיפור אחר לגמרי ולדעתי אם ישחקו איתו יותר מידי הוא לא יהיה כאן.
מה יש למאמנים בשרוול להתמודד עם זה? זה כבר סיפור בפני עצמו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
yaron73 (2525-0404-2017201720172017)
25-Apr-2017, 19:56
הודעה: #12
ערן לוי? ערן לוי!
עידן לדעתך ערן לוי יכול במשקלו ועם היסטורית הפציעות שלו לסחוב שנתיים כשחקן מרכזי בליגת העל ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
לואיס ראזאק (2626-0404-2017201720172017)
25-Apr-2017, 20:07
הודעה: #13
RE: ערן לוי? ערן לוי!
גם אחרי הפציעה של ערן אמרו שהוא לא יחזור לשחק כדורגל ובטח שלא להיכנס לכושר
בדומה לאיציק זוהר שפרש בגיל 35 שפרש רק בגלל פציעה, ערן יכול לשחק אפילו יותר שנים
25-Apr-2017, 20:11
הודעה: #14
יאלה מה הדרמה? אוהבים אותו ,רוצים לראות אותו גם בשנה הבאה ,יתאים למאמן ולתקציב , ישאר!!!
אם רק הכסף ידבר,ויהיה לו הצעות גבוהות יותר וירצה ללכת , נעשה לו טכס ונאחל בהצלחה.
25-Apr-2017, 21:14
הודעה: #15
(25-Apr-2017 19:56)טל.מ כתב:  עידן לדעתך ערן לוי יכול במשקלו ועם היסטורית הפציעות שלו לסחוב שנתיים כשחקן מרכזי בליגת העל ?

למה לא ?
אם הוא התגבר על פציעה קשה בברך ועל בעיות בגב ומציג יכולת גבוהה מאוד מה מונע ממנו להמשיך לשחק ?
מסכים ששחקן בגילו צריך להכין את עצמו בפגרה יותר משחקנים אחרים. לא יזיק גם שיוריד מהמשקל כמה ק"ג (למרות שהמאסה של ערן היא חלק מהכוח שלו).

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
25-Apr-2017, 21:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Apr-2017 על ידי 21:34 עידן444.)
הודעה: #16
ערן לוי? ערן לוי!
(25-Apr-2017 19:56)טל.מ כתב:  עידן לדעתך ערן לוי יכול במשקלו ועם היסטורית הפציעות שלו לסחוב שנתיים כשחקן מרכזי בליגת העל ?

אני אישית חושב ששחקן שחוזר מעל גיל 30 מקרע ברצועה הצולבת זה שחקן עם המון כוח רצון שיכול לעשות את זה.
ואם לא אז יזוז קצת הצידה. זה לא שאנחנו מדברים כאן על חוזה של מיליונים בעונה שפתאום יתפוס שחקן בקצה הספסל- הרי אנחנו יודעים שעם ערן לוי זה לא יקרה. לא הייתי רץ לתת חוזה מוגזם לשנתיים למרות כל מה שאני הולך לכתוב כאן בשורות הבאות-
אני לא רואה תחליף עבורו בשוק המקומי(אגב, גם אם אייל כן ישיג מימון של מיליון-מיליון וחצי ש״ח בעונה- איזה שחקן תביא שיכול לתת מה שערן?).
אני לא רואה את נתניה מביאה זרים שונים מאלה שהגיעו העונה(קרי- או שחקנים עם פוטנציאל או שחקנים משלימים).
אתה רואה את אהבת הקהל.
אתה רואה את ההשפעה שלו במגרש- אנחנו מבחוץ לפעמים חושבים שהוא מוריד שחקנים אחרים- אבל סביר להניח שההפך הוא הנכון.
אני בטוח שכשאחד כמו ניקו אולסק או קובי מור או ויקי ולמעשה כמעט כולם- רואים את ערן לידם זה מעלה להם את הבטחון- חד משמעית.
ואגיד עכשיו משפט לא נעים-
תמיד צריך להיערך ליום סגריר...
ערן לוי חשוב למכבי נתניה בימים קשים יותר מאשר בימים טובים. צריך לקחת גם את זה בחשבון.

יהיה פה מו״מ ומו״מ עם שחקן שיהיה לו ביקוש ואת זה צריך לקחת בחשבון.
מילה של קלינגר ויואב כץ שולף פנקס צ׳קים בשניה ונותן לערן מה שהוא רוצה.
תהיה בטוח שגם דורה יערוב וישמח לקחת אותו כי הוא יודע שזה שחקן שיכול לעשות לו את העונה.
וגם קבוצה עם כסף בלאומית יכולה פתאום להשיג מימון- להביא את ערן לוי זו הצהרות כוונות וקבוצה שרוצה לעלות תנסה לשים את היד.
הצדדים יצטרכו למצוא את השביל.
גם מניח שיש לנתניה אופציה כלשהי ומעניין מה היא אומרת.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2525-0404-2017201720172017)
25-Apr-2017, 22:08
הודעה: #17
אם ערן לא יוחתם אצלנו חצי מקבוצות ליגת העל ירדפו אחריו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
26-Apr-2017, 0:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2017 על ידי 0:43 לואיס ראזאק.)
הודעה: #18
(25-Apr-2017 20:07)אלדד כתב:  גם אחרי הפציעה של ערן אמרו שהוא לא יחזור לשחק כדורגל ובטח שלא להיכנס לכושר
בדומה לאיציק זוהר שפרש בגיל 35 שפרש רק בגלל פציעה, ערן יכול לשחק אפילו יותר שנים

אמרו את זה בליגת העל, לא בליגה לאומית (לא ממש כדורגל).

די, תכניסו לראש - קבוצה עולה בדריסה ליגה כאשר היא פתחה את הליגה עם מינוס 9 נקודות. באמת צריך עוד אישור להבין עד כמה הליגה הזאת בדיחה ולא מדד לכלום ושום דבר עבור ערן לוי בעונת 2017-18 בליגת העל?

ערן לוי פחות או יותר תמיד, אבל תמיד היה מלך על הליגה הלאומית. אחלה בחלה ועכשיו חלאס להסתנוור מהעונה הכייפית הזאת, היא נגמרה - יאללה חוזרים למציאות של ליגת העל עבור עונת 2017-18 ובה ערן לוי יסגור 32, יותר מבוגר, יסחוב (כנראה) לא מעט משקל שיהיה קשה לו להתמודד מול שחקנים "קצת" יותר כישורניים ממה שיש לאריות הליגה הלאומית להציע. תתאפסו על עצמכם.

ושוב, שלא יובן אחרת - אני לגמרי בעד עוד עונה של ערן לוי איתנו ואפילו מעבר כל עוד תהיה הוכחה שהרומן ימשיך להצליח.
26-Apr-2017, 0:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2017 על ידי 0:53 זאב רווח.)
הודעה: #19
ראזק למה להיות אידיוט ? כי זה בחינם ??
מי לדעתך היום שחקן יותר טוב אחד על אחד
מליקסון או ערן לוי ?
ראדה או ערן לוי ?
בניון או ערן לוי ?

מאיפה החוצפה הזאת שיש לך לומר שערן לוי יהיה בשנת מבחן ??????

ערן לוי צריך להיות המוחתם הראשון , ואני קורא מכאן לאייל סגל , אם יש לך מושג על איזה סכומים מדובר וזה סביר מבחינתך תבוא לערן לוי ולאחר לו מה שאתה רוצה תקבל + בונוס ממני ככה וככה ....מניסיון אני אומר לך שחקנים כמו ערן לוי נחטפים מהר ....
26-Apr-2017, 1:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2017 על ידי 1:05 אריאל.)
הודעה: #20
(26-Apr-2017 0:52)זאב רווח כתב:  ראזק למה להיות אידיוט ? כי זה בחינם ??
מי לדעתך היום שחקן יותר טוב אחד על אחד
מליקסון או ערן לוי ?
ראדה או ערן לוי ?
בניון או ערן לוי ?

מאיפה החוצפה הזאת שיש לך לומר שערן לוי יהיה בשנת מבחן ??????

ערן לוי צריך להיות המוחתם הראשון , ואני קורא מכאן לאייל סגל , אם יש לך מושג על איזה סכומים מדובר וזה סביר מבחינתך תבוא לערן לוי ולאחר לו מה שאתה רוצה תקבל + בונוס ממני ככה וככה ....מניסיון אני אומר לך שחקנים כמו ערן לוי נחטפים מהר ....

למה להיות אידיוט?
אולי התואר הזה שמור רק לך?
מליקסון הוא לא הפיווט של בש וגם בניון לא של מכבי תא.
השאלה לגבי ערן זה אם הוא מסוגל להיות "ה" שחקן המרכזי, הציר שעליו בנויה כל הקבוצה... אין לי תשובה לזה.
אם התשובה היא כן, להחתים מייד, אם התשובה היא לא, השאלה אם יש תקציב גם לערן וגם לשחקן המרכזי והמוביל של הקבוצה וגם... האם ערן יכול לשחק כינור שני.
כל הנכתב פה עושה שכל... לכן, רק מי שרואה אותו יומיים, באימונים ובחדר ההלבשה ובסמולטוק, יכול להאריך אם הוא יכול להוביל שנה הבאה או יכול להיות כינור שני או לא זה ולא זה.
אבל... יש עוד 4 משחקים, למה למלא את הפורום בהצעות להחלפת כל השחקנים שאמורים עוד להביא לנו את האליפות העונה....
לא ראוי

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים