שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער
21-Apr-2017, 12:44
הודעה: #11
RE: מחלקת הנוער
אל תשוו לאירופה שם בית ספר לכדורגל זה בית ספר לכדורגל מיוחד לכדורגל , פעם הבאתי את ההתרשמות שהיתה לי במאסיה של ברצלונה ( אוהד ריאל דווקא ) , תנאי פנימייה מלאים היום מתחיל ב 7:00 בבוקר ומסתיים בכיבוי אורות ב 23:00 , 3 אימונים ביום , לימודים רגילים , ושעת פנאי אחת ....בינהם כמובן ארוחות מיוחדות .

להחזיק דבר כזה בארץ אפשרי רק בווינגייט אבל לממן דבר כזה מי יכול ? זה בית ספר יסודי + חטיבת ביניים + תיכון !!! עם המורים והמזכירות לצוות רפואי ספורטיבי ומאמני כושר ומאמני טקטיקה ואחותו ......מגרשי אימון בריכה

מי שיש לברצלונה לתייר כדאי לבקש ( בתשלום ) להתרשם מהמקום
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Apr-2017, 13:16
הודעה: #12
כמה שחקני בית יש לריאל מדריד ברצלונה ובאיירן מינכן ביחד?
21-Apr-2017, 14:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Apr-2017 על ידי 14:40 עידן444.)
הודעה: #13
מחלקת הנוער
(21-Apr-2017 12:36)אלדד כתב:  אולי עדיף להשקיע באופן ממוצע במחלקות הנוער כי גם ככה אין תוצרת איכותית במשך שנים, ואת הכסף שנחסך להשקיע בקניית שחקנים בוגרים צעירים עם פוטנציאל מוכח סטייל וייסמן, חן עזרא, ברשצקי נג'וקו וכו'

ממש לא.
למכבי נתניה לחשוב באופן הזה זו מכת מוות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(21-Apr-2017 11:53)טל.מ כתב:  עידן מה שאתה מתאר היה אמור להיות בעיה עולמית. עידן המחשב הפלייסטיישן והרשת לא קורה רק אצלנו. אז יש בעיה עולמית ?
ילדים נערים נוער (וראיתי את זה מקרוב ) מגיעים לאימון אחרי בית ספר חוזרים בין 7-8 בערב הביתה , סחוטים ומתיישבים לעשות שיעורים ואחכ נגמר להם היום. וזה חוזר על עצמו 4 פעמים בשבוע ובשבת משחק. אז אולי אורי ובני פשוט לא הלכו לבית ספר Wink

אני די בטוח שהבעיה אחרת והיא קשורה במקצועיות של המאמנים בחינוך ובאמונה בשחקנים צעירים.
מאמן ילדים ונוער יכול להתקיים ממשרה כזו ? ממש לא. אצל רובם זו העבודה המשנית מבחינת הכנסה. אז איך אתה רוצה להתקדם אם המאמן הוא נהג מונית או סוכן ביטוח או השד יודע מה ...? לגבי מכבי נתניה - קטונתי. ברור שמשהו שם לאורך שנים לא דופק , טוברוק היא רק תירוץ. ממתי תחרות בתוך עיר היא דבר פסול ?

מה שאתה אומר לא סותר את מה שאני אומר.
יכול להיות שיש גם בעיה של מקצוענות בגלל שלעבוד במחלקת נוער זה לא מתגמל וסוג של עבודה שניה.

בכל מקרה קל לשים לב שבדרך כלל הכשרונות הגדולים צמחו בשכבות החלשות יותר וגם היום אתה רואה אותם גודלים במדינות אפריקה, ברזיל וקח לדוגמה אפילו מדינות אירופאיות כמו צרפת, גרמניה ובלגיה- מי הכשרונות הגדולים יותר? לדעתי קל לראות את המגמה שמדובר בבני מהגרים משכבות סוציו אקונומיות נמוכות יותר.
בוא נסתכל על הולנד, מדינה עם רמת חיים מהגבוהות באירופה- לאן נעלמו הכשרונות ההולנדים?

21-Apr-2017, 14:56
הודעה: #14
אלדד אתה צודק לגבי ריאל טועה לחלוטין לגבי ברצלונה
נתחיל ממסי , אינייסטה , פיקה , דניס סוארס , רפינייה , אלבה , רוברטו , בוסקטס .
ברצלונה עם שלל כוכביה בזכות שחקני הבית מוציאה פחות מחצי ממה שריאל מדריד , כמובן שאין להשוות ריאל תמיד מחפשת להיות הכי טובה באירופה זה כבר מעל 70 שנה חוץ מכמה תקופות פחות טובות בשנים האחרונות .

להחזיק בית ספר כזה לא יודע בטווח הכלכלי הארוך אם זה אכן שווה כי הכוכבים המעטים שמגיעים לבוגרת ממש בודדים
21-Apr-2017, 16:12
הודעה: #15
יש הרבה מה לשפר בואו נסכים שככה להמשיך לא יביא את המועדון לשום מקום.
צריך להתחיל עם שינוי חשיבה מאד בסיסי בעיקר בחטיבה התחתונה עד ילדים א'....
יותר אין עניין בניצחונות תוך דגש על יסודות כול רגל חזקה הבנת משחק וכו...
בחטיבה העליונה ב-11×11 להתחיל לחשוב בהדרגה גם על ניצחונות...
יש בעיה מערכתית ארצית והיא עצלנות אנחנו עם עצלן שכולם רוצים להיות בעלי בית....
הכדורגל החדש הוא עבודה קשה...ילד מגיל 15 חייב להתחיל את היום עם ריצה של 4-5 קילומטר 4 אימונים שבועיים ולפחות פעמיים שלוש חדר כושר אחרי אימון...
בשביל לשנות הרגלים חובה להחליף אנשים אין מצב שהאנשים שאחראיים היום על הנושא המקצועי במחלקה ישנו דיסקט....
מעבר לעובדה שהמחלקה הזו כשלון חרוץ הרבה שנים בכל רמת מבחן...
גידול שחקנים
מיקום בטבלה נוער + נערים א' בעיקר...
המחלקה פשוט איבדה את דרכה...
אגב אם זו הדרך שאייל ירצה להמשיך בה זכותו אני רק חושב שזה יחייב אותו להביא יותר כסף מהבית....
אני לא נכנס פה לנורמות שהיו נהוגות עד היום שמי שמלקק יותר מקבל קבוצה טובה יותר וכו...
קל לשבת ולהגיד לא גדלים שחקנים....אני לא משקר לעצמי יודע את הסיבות וחושב שיש חומר גלם נפלא....
אבל אנחנו חייבים שינויים במיידי לתחושתי אייל מודע לנושא ויעשה את השינויים הדרושים....
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אלדד (2121-0404-2017201720172017)
21-Apr-2017, 17:21
הודעה: #16
דוד אייל עוד לא עונה עובד במועדון ובטוח שבמחלקת הנוער פחות
במחלקת נוער לוקח זמן תהיו סבלניים
עוד 2-3 עונות נהיה אלופים
21-Apr-2017, 20:53
הודעה: #17
כל העונה שתקתי לא באתי למשחק אחד כי קשה לראות ....
זמן השינוי הגיע... ברור לי שגם אם ימנו מנהל מקצועי ומאמנים אחרים מדובר בתהליכים מאד איטיים....
מחלקת נוער זה לא פוטו פרג'...
22-Apr-2017, 9:21
הודעה: #18
(21-Apr-2017 20:53)דוד חטב כתב:  כל העונה שתקתי לא באתי למשחק אחד כי קשה לראות ....
זמן השינוי הגיע... ברור לי שגם אם ימנו מנהל מקצועי ומאמנים אחרים מדובר בתהליכים מאד איטיים....
מחלקת נוער זה לא פוטו פרג'...

לא צריך לעמוד עם סטופר ולתת ציונים לכל דבר. צריך סבלנות לקבלת החלטות ולתהליכים שלוקחים שנים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
22-Apr-2017, 12:26
הודעה: #19
הכאב הכי גדול זה שרוב השנים אמרו לי שנתונים חלשים חיכיתי ל-98 וגם היום הנוער בתחתית...
ונערים א' בסכנת ירידה...
24-Apr-2017, 6:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Apr-2017 על ידי 6:32 אייל ס.)
הודעה: #20
(24-Apr-2017 4:20)mickael10e כתב:  כואב הלב על מה שקורה במחלקת הנוער.
למען הגילוי נאות אימנתי שנה שעברה את ילדים ב2 שנתון 2003 ולקחנו אליפות סופר מתוקה(ולא בגלל איכות הליגה אלא בגלל איכות השחקנים שהרמתי מהקבוצה הבאתי שחקנים מהבית ספר לכדורגל,מהשכונות ועבדתי איתם שנתיים)
קבוצה שכבשה 152 גולים! ספגה 26 גולים קבוצה סופר מגובשת שהפסידה משחק אחד כל העונה 23 נצחונות ו7 תיקו שכל משחק זה הצגה ולקבוצה שלי הגיעו הכי הרבה לראות הגענו לרבע גמר גביע המדינה ונפלנו בגלל כמה טעויות בניהול המשחק שלי.
והשנה הם מתרסקים בליגת מרכז בגלל חוסר יכולות וחוסר אמביציה ומוטיבציה בגלל כל מיני סיבות כאלו ואחרות.
שחקנים שהיו הבסיס שלי והבסיס הטוב הלכו לעמק חפר,רעננה,ועוד.
ששאלו אותי בסוף העונה מה אני רוצה שנה הבאה ביקשתי להביא את ההתלהבות שלי תרבות חדשה קבוצה ראשונה וליגה חזקה יותר ששם אבוא לידי ביטוי עם היכולות שלי.
ומה שהראו לי זה את הדלת החוצה(הציעו לי להיות סקאוט,עוזר מאמן בנערים וכאלה) ואני יש לי תעודת מאמן ביקשתי לאמן שנתון איכותי ובסוף מצאתי את עצמי בבני יהודה בנערים א.
כואב לי הלב שאני רואה את המצב כאוהד המועדון מגיל 0 וחלק מהמועדון הזה חייבים שינוי.

מיכאל בוקר טוב.
פורום אוהדים הוא לא במה לחשבונות אישיים,מעולם לא נראת כאן או כתבת דבר וחצי דבר מקצועי או אמוציונלי על מכבי נתניה.
לא הייתי מעורב בקבלתך לעבודה ובטח לא להצעות שקיבלת בתחילת העונה(לפי טענתך)כי עדיין לא הייתי במועדון ולכן לא מכיר בדיוק את הסיבות לעזיבתך,מה שכן אני יכול להעיד שהתפקיד שאתה טוען שהציעו לך הוא בדיוק התפקיד שאתה עושה בבני יהודה(אז בבני יהודה כן ובמכבי נתניה שאתה כל כך אוהד לא?).

מחלקת נוער מורכבת מבית ספר לכדורגל(לגיל הרך) ומ10 שנתוני גיל שונים,כל קבוצה מורכבת מכ30 ילדים(בטרומיים) וכ25 ילדים בקבוצות הילדים/נערים/נוער,לעיתים כששנתון הוא גדול מאוד ויש כמות גדולה של ילדים שהוריהם מעוניינים שישארו במסגרת ספורטיבית,מוקמת קבוצה שניה(אגב אני אישית לא בעד כל עוד זה לא חלק מדרך מועדון)שמשחקת בליגה מקבילה(ברוב המקרים בליגה שמשחקות קבוצות שוות ערך מיקצועי),כל מטרת הקבוצה היא מסגרת חברתית דרך פעילות ספורטיבית,למרות שלעיתים מתגלה פוטנציאל ואז הוא עובר לקבוצה הבכירה באותו מחזור.
הקבוצה שאתה אימנת,היא חריג בנוף מכבי נתניה ורצה יחד 6 שנים(ולאורך כל ה6 שנים בלטה באופן יחסי לקבוצות הב') ואכן לפני שנה היא סיימה את ליגה דן 2 במקום הראשון ולא באליפות(ולא בפעם הראשון לאורך מחזור החיים שלה)כי באליפות זוכים רק בליגת העל לנערים א'/לנוער/לבוגרים,כשבמקום השני והשלישי בהפרש קטן קבוצות מקדימה ומפרדסיה.
מכיוון שבתחילת העונה חסרה קבוצה בליגת מרכז(אחת מ2 הליגות החזקות),הציעו לצרף את קבוצת הילדים א'2 לליגת מרכז ואכן הם לא ראש לשועלים בליגה הזו...

בתפיסת העולם החדשה שמתגבשת לקראת העונה הבאה,בית ספר לכדורגל יכלול בתוכו גם את קבוצות "השמיניות"(מבחינת תכנים)והדגש בקבוצות עד גיל 15 יהיו היסודות האינדוודואלים גם הגופניים וגם המקצועיים,אני(אישית) לא רואה מטרה במיקום או תוצאה בגילאים הצעירים,זה חלון ההזדמנות להקנות לילדים את הבסיס הגופני המקצועי והערכי(ולנצח 16:1 לא תורם דבר וחצי דבר לאותו בסיס).
זה נכון שיש מה לעשות במחלקת הנוער(ויעשה),אך להפוך את מה שקורה שם למה שאתה מציג,זו סגירת חשבונות(ואתה לא היחיד שמנצל את הסיטואציה לסגור חשבונות ולא רק כאן) וזה לא חכם לעתידך כאיש שהכדורגל הוא כל עולמו.
וכדי שתבין על מה אני מדבר,אספר לך סיפור מתחילת העונה....
בעונה שעברה עבד במכבי נתניה מאמן וותיק,מאמן שעבד לסרוגין בטוברוק ובמכבי נתניה,בתחילת עונת 15\16(כמאמן במכבי נתניה) הוא העביר לקבוצתו שחקן מקבוצה שלישית תוך כדי "טעות טכנית".
כשעבר לטוברוק והיה מעוניין שאותו שחקן יעבור איתו לקבוצתו החדשה,עשה כל דבר אפשרי כדי להעביר את השחקן,כולל מכתב איום לחשוף את "הטעות הטכנית"(שהוא כעובד מכבי נתניה היה חלק מאותה טעות...).
בסיומו של סיפור,התברר שהטעות הפיכה והשחקן נשאר במכבי נתניה ואותו מאמן
פוטר מאימון בטוברוק אחרי מספר מחזורים...
כמעסיק של מאות רבות של אנשים במספר תחומי עיסוק שונים אתן לך(ולאחרים) "טיפ" קטן,מעסיקים לא אוהבים להעסיק עובדים שדואגים לפגוע במקום עבודתם הקודם(גם שהם משוכנעים שחשפו סנסציה גדולה...),תשקיע בעשייה ולא בהטלת רפש ורק מעשייה מוצלחת תצמח.

ומכיוון ששנתי נודדת לפני משחקים(ולכן אני כאן...),אצה להנות מהמזג אוויר הניפלא שבחוץ לטובת היסודות הגופניים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים