שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רובן עטר אשם מי אם לא הוא
20-Apr-2017, 13:52
הודעה: #31
RE: רובן עטר אשם מי אם לא הוא
עידן תודה על הפרגון אין מה לעשות זהו אריאל לטוב ולפחות טוב התרגלתי אליו כבר לא נפגע ממנו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Apr-2017, 21:26
הודעה: #32
(20-Apr-2017 11:59)אריאל כתב:  
(20-Apr-2017 11:44)עידן444 כתב:  זאב רווח אחד התותחים כאן.

כליצן חצר... אתה צודק

לא, לא, אריאל.
אינני יכול לקבל את הדרך בה אתה מבטל את רווח. הוא התותח הראשי כאן בפורום. הוא ה"העולם הזה" של הפורום: שפתו רזה ושרירית. אם (לשיפוטו) הוא מאבחן גורם שלילי, הוא אזיי יורה בכל הכלים בלי שום מליצות נפוחות ושמנוניות. הוא לא מנסה להיות מקובל על מאן דהו, ולא למצוא חן בעיני פלוני או אלמוני. הוא לעולם לא פוסח על שני הסעיפים. הוא תמיד מאפשר לך להבחין היכן בדיוק הוא עומד.

אגב, גם אייל הוא כזה.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
עודד... (2121-0404-2017201720172017)
20-Apr-2017, 21:42
הודעה: #33
וואי יגאל תודה רבה איזה פרגון חחחח
לא נורא אין מה לעשות מקבל את אריאל ככה גם זה בסדר בסך הכל גם אני הרבה פעמים לא בסדר ועם פתיל קצר
אז אני לא בא לו בטוב אבל שורה תחתונה הוא אוהד את הקבוצה שלי אז נשמח יחד ( באותו הזמן ) ונתבאס יחד גם
20-Apr-2017, 21:48
הודעה: #34
(20-Apr-2017 21:42)זאב רווח כתב:  וואי יגאל תודה רבה איזה פרגון חחחח
לא נורא אין מה לעשות מקבל את אריאל ככה גם זה בסדר בסך הכל גם אני הרבה פעמים לא בסדר ועם פתיל קצר
אז אני לא בא לו בטוב אבל שורה תחתונה הוא אוהד את הקבוצה שלי אז נשמח יחד ( באותו הזמן ) ונתבאס יחד גם

אבל יש לך גם פספוסים, ואחד מהם היה ייחוס רמה שכלית נמוכה לאריאל. זה דבר שלא ניתן לייחס לו, כשמנגד כן ניתן לייחס לו שפיות גבולית כשבין השאר זה עקב דעותיו הפוליטיות (תחום בו שניכם באותו צד מנגד לי).
21-Apr-2017, 9:28
הודעה: #35
במקרה הספציפי כאן - אין שום קשר ללהיות בסדר עם פטיל קצר או לא. התעקשת על משהו שמעולם לא קרה והמצאת מציאות משלך...
"קצת" הזוי Wink
21-Apr-2017, 12:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Apr-2017 על ידי 13:00 זאב רווח.)
הודעה: #36
ראזק כשתגיע בגיל 55 גם לך יהיו בלאק אאוטים כאלו , הייתי בטוח שהוא היה בתקופה שאימן בה עטר בהתחלה היה אפילו חלוץ מחדרה לא זוכר השם שלו , בסדר טעיתי טועים טעות .....

לגבי צד פוליטי ?? הפוליטיקה זזה שמאלה יגאל הפוליטיקאים חלשי אופי , מה שפעם הובילה מפלגת העבודה ( אין עם פלשתיני :גולדה , יהודה ושומרון לא לוותר : בן גוריון , בקעת הירדן תנאי בטחוני : יגאל אלון .......) נחשב היום לימני קיצוני !!!
ב 48 הוציאו להורג מחבל פצוע עם ירייה בראשו מ20 ס"מ עבד אל קאדר אל חוסייני , אבל רק על אלאור אזריה מצאו להיטפל וכבר הזכרתי את מאיר הרציון גיבור ישראל . לא אני השתניתי הפוליטיקאים בגרוש השתנו !!!! ואריאל נפל אחריהם שבי כמו רבים אחרים בדיוק כמו שהימניים היום נופלים שבי אחרי מנהיגי הליכוד , בדעותיי הפוליטיות היום אין מקום .....ודי למבין
22-Apr-2017, 0:28
הודעה: #37
(21-Apr-2017 12:59)זאב רווח כתב:  ראזק כשתגיע בגיל 55 גם לך יהיו בלאק אאוטים כאלו , הייתי בטוח שהוא היה בתקופה שאימן בה עטר בהתחלה היה אפילו חלוץ מחדרה לא זוכר השם שלו , בסדר טעיתי טועים טעות .....

לגבי צד פוליטי ?? הפוליטיקה זזה שמאלה יגאל הפוליטיקאים חלשי אופי , מה שפעם הובילה מפלגת העבודה ( אין עם פלשתיני :גולדה , יהודה ושומרון לא לוותר : בן גוריון , בקעת הירדן תנאי בטחוני : יגאל אלון .......) נחשב היום לימני קיצוני !!!
ב 48 הוציאו להורג מחבל פצוע עם ירייה בראשו מ20 ס"מ עבד אל קאדר אל חוסייני , אבל רק על אלאור אזריה מצאו להיטפל וכבר הזכרתי את מאיר הרציון גיבור ישראל . לא אני השתניתי הפוליטיקאים בגרוש השתנו !!!! ואריאל נפל אחריהם שבי כמו רבים אחרים בדיוק כמו שהימניים היום נופלים שבי אחרי מנהיגי הליכוד , בדעותיי הפוליטיות היום אין מקום .....ודי למבין

1. ב-40 השנים האחרונות שלטה מפלגת העבודה 5 שנים בלבד במצטבר, ולזה אתה קורא "הפוליטיקה זזה שמאלה"?
2. פעמים רבות אני מזהה בוז בשורותינו כלפי העולם הערבי על תופעות של הונאה עצמית המתגלות בו ("מעולם לא היה בית מקדש יהודי על הר הבית". "ישראל היא שלוחה של האימפריאליזם במזרח התיכון"). הבעייה היא שאת התופעה הזו - הונאה עצמית - אני מאבחן גם בקרבנו. דוגמאות לכך הן "אין עם פלסטינאי", ו"המאבק הפלסטינאי הוא לא אותנטי למען עם זה, אלא חלק ממזימה איסלאמית להשתלט על העולם". באשר לדוגמה הראשונה ייאמר שאם מיליוני אנשים קובעים שהם עם וחשים כך אזיי הם עם. זה לא דבר הנקבע בהחלטה המתקבלת בקרמלין או בבית הלבן, אלא בתודעתם של המיליונים. באשר לשנייה ייאמר שזהו אבסורד להאמין שהעם הפלסטינאי מעמיד את האנרגיות שלו כל כך בדבקות לשירות מטרה כה הזוייה.
3. בדקתי בויקיפדיה (עם כל הבעיות הקשורות לאמינותה) אודות עבד אל קאדר אל חוסייני, ולא צויין שם לגביו שהוא היה טירוריסט. הוא היה איש צבא בלתי סדיר. ממיתיו גם לא ידעו במי הם יורים (הם פשוט ראו דמויות ולחצו על ההדק). רק לאחר חיפוש שנערך על גופתו הובן מיהו האיש.
4. לגבי אלאור אזריה אמר בית משפט את דברו.
5. מאיר הרציון נטל את חייהם של חמישה (לפחות) ערבים חפים מפשע. האם הוא היה גיבור ישראל? ללא ספק, אבל עלינו להבין גם את הצד השני שמאבחן גיבורים בצד שלו.
6. לגבי ה"בלאק אאוטים" אני איתך!
22-Apr-2017, 11:11
הודעה: #38
לא סגור על זה, אבל בעל הקבוצה עובר את ה-55 ועובדה ש-"בלאקאואט" מוזר שכזה הוא לא יהיה מסוגל להפגין. אל תפיל את זה על הגיל, ספק שיש קשר...
23-Apr-2017, 16:16
הודעה: #39
יגאל אתה טועה אראה לך סרטון של דובר חמאס שצועק לשדר מצרי " מי אנחנו הפלשתינים ? מצרים !! 90% מתושבי רצועת עזה בעלי שמות על מצרי , אל פיומי , אל אלכסנדרוני .....
תקרא את הספר של העוזרת של ג'ימי קרטר ג'אן פיטרס " מאז ומקדם " .....יתבררו לך הרבה דברים ....בקשר לזהות " העם הפלשתיני " הם אפילו לא יכולים לומר palastine הם אומרים Balastine , אין להם דגל משלהם , אין להם המנון , אין להם זהות קולקטיבית , שפה משותפת , הם כולם חמולות ממדינות ערביות מסביב לישראל ....צ'ארלס דיקנס האמריקאי בבואו לפלשתינה לא מצא להם זכר .....

חוץ מזה מי גדולה כמו גולדה מאיר שאמרה " אין עם פלשתיני " והיא מהשמאל האמיתי לפני שהתקלקל ......
לא יודע מה בקשר לאייל סגל והגיל כנראה שהפעילות העיסקית היומיומית מטיבה יותר מלשבת במרפסת בפנסיה מוקדמת ....
23-Apr-2017, 19:18
הודעה: #40
(23-Apr-2017 16:16)זאב רווח כתב:  ...צ'ארלס דיקנס האמריקאי בבואו לפלשתינה לא מצא להם זכר .....
צ'רלס דיקנס היה בריטי.
אתה מתכוון למארק טוויין.
The following 1 user Likes shraga's post:
זאב רווח (2424-0404-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים