שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפעם לשם שינוי אני אוהד מודאג....
16-Apr-2017, 12:48
הודעה: #21
RE: הפעם לשם שינוי אני אוהד מודאג....
(16-Apr-2017 12:38)טל.מ כתב:  אני טוען שעד שלא עלינו לא עלינו וכל האחריות וחובת ההוכחה על הקבוצה. רוצים לעלות בקרוב ?שינצחו את רג בשני וגם אני אכריז שעלינו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ברור שלא עלינו עד שלא עלינו. לא חושב ואף פעם לא חשבתי שצריך לנהוג אחרת. בטח אם אתה שחקן.

אבל אם תחזור איזה חודש -חודש וחצי אחורה ותקרא מה כתבת תראה שהשתמע מהדברים שלך שלא רק שלא עלינו גם לא נעלה.... את זה אי אפשר להגיד חודשיים וחצי לפני תום הליגה גם אתה אתה בעיצומו של משבר, חמור ככל שיהיה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Apr-2017, 13:16
הודעה: #22
הקבוצה הזו התמודדה עד כה יפה מאוד גם עם המינוס 9 וגם עם העובדה שהחל מהמחזור הראשון הכתירו אותה כבר כעולה, אז אני לא דואג דווקא עכשיו, מה גם שאין יותר מידי אלטרנטיבות אם בכלל.
ומה לעשות, עובדתית כשסופרים את הנק' על כר הדשא, הקבוצה עלתה ליגה ביום שישי רשמית.
16-Apr-2017, 13:24
הודעה: #23
אותי לא צריך לשכנע אותי מי הכי טובה ולמי הכי מגיע...

בפועל, יש מצב נתון כרגע. אנחנו כמעט שם. חייבים לשמור על רמת דריכות גבוהה כאילו אין פער 6. כל האופוריה מסביב מובנת אבל אסור שתחלחל לשחקנים.
יש לנו השנה את הקטע הזה של זלזול ושאננות ואסור שדווקא עכשיו זה שוב יקרה.
16-Apr-2017, 13:32
הודעה: #24
(16-Apr-2017 12:48)אופיר34 כתב:  
(16-Apr-2017 12:38)טל.מ כתב:  אני טוען שעד שלא עלינו לא עלינו וכל האחריות וחובת ההוכחה על הקבוצה. רוצים לעלות בקרוב ?שינצחו את רג בשני וגם אני אכריז שעלינו.

ברור שלא עלינו עד שלא עלינו. לא חושב ואף פעם לא חשבתי שצריך לנהוג אחרת. בטח אם אתה שחקן.

אבל אם תחזור איזה חודש -חודש וחצי אחורה ותקרא מה כתבת תראה שהשתמע מהדברים שלך שלא רק שלא עלינו גם לא נעלה.... את זה אי אפשר להגיד חודשיים וחצי לפני תום הליגה גם אתה אתה בעיצומו של משבר, חמור ככל שיהיה.

אם היינו ממשיכים באותה דרך לא היינו מגיעים לנגיעה מעליה. תרשה לי לא להסתנוור גם עכשיו ואני מקווה ורוצה להאמין שגם במועדון לא מסתנוורים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Apr-2017, 13:40
הודעה: #25
אם....
אבל כמו שבד"כ קורה וכמו שצפינו אחרי ירידה מגיעה בד"כ עלייה וזה מה שקרה.
ולא צריך להסתנוור (בטח לא השחקנים) , כן מותר להיות גאים קצת, ועדיין להגיע בשני ברמת מחויבות הכי גבוהה שאפשר.
16-Apr-2017, 14:20
הודעה: #26

טל, אתה חושב שר"ג בכלל רוצים לעלות ליגה? הליגה השנייה מתאימה הרבה יותר למי שרוצה לבנות קבוצה בתקציב נמוך, לעשות כסף מהשבחת שחקנים מאפריקה וקצת דמי כיס ממכירת משחקים
16-Apr-2017, 14:29
הודעה: #27
תגדיר רוצה ? קודם כל הבעלים שלהם אמר שכן. אחכ , מה נראה לך שהשחקנים מקבלים הוראות להוריד את הרגל מהגז ..? כל תיאוריות הקונספירציה האלה טובות לפורומים, לא שמעתי על קבוצה שאמרו בה חבר׳ה תרגיעו עם הנצחונות אנחנו לא בנויים לעליה. אתה שמעת על אחת כזו ?

16-Apr-2017, 14:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Apr-2017 על ידי 14:31 פיליפצ'וק.)
הודעה: #28
הפועל ר"ג רוצה לעלות ליגה רק כאן בפורום.
קבוצה שרוצה לעלות לא משחררת את סיטון וברשצקי בינואר, זה כמו שאייל היה משחרר בינואר את סבע וכותב כאן שהמטרה היא עליית ליגה.
כאחד שמציץ קצת לפורומים של האוהדים, קבוצת הכדורסל שלהם מעניינת אותם הרבה יותר, זה מראה שגם הם יודעים מה הכיוון.
16-Apr-2017, 14:31
הודעה: #29
אז למה הם השוו נגד אחי נצרת .. כבר פיגרו 2:0 יכלו ללכת לים לא ? הם פשוט לא קוראים את הפורום, זה ההסבר היחידי ההגיוני ...

16-Apr-2017, 14:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Apr-2017 על ידי 14:40 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
(16-Apr-2017 14:31)טל.מ כתב:  אז למה הם השוו נגד אחי נצרת .. כבר פיגרו 2:0 יכלו ללכת לים לא ? הם פשוט לא קוראים את הפורום, זה ההסבר היחידי ההגיוני ...

למה בית"ר ת"א רמלה ניצחו 4:0 את עכו?
למה אח"י נצרת לא פתחו רגליים לר"ג?
מה זה שאלות קיטבג האלה, משחקים כרגיל, יש משכורות, יש פרמיות, יש חוזים לעונה הבאה, אבל הכיוון הכללי של המועדון, האווירה סביב המועדון, האוהדים, היא לא של עליית ליגה נקודה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים