שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק עם עכו לא מענין רק רמת גן בראש
17-Apr-2017, 6:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2017 על ידי 6:42 אייל ס.)
הודעה: #31
RE: המשחק עם עכו לא מענין רק רמת גן בראש
מדובר בשחקן פעיל...ולכן,כל ההתעסקויות במקצוע העתיד שלו לא מכבד אותו ובעיקר לא אותנו.
ולעצם העיניין(וזה לא עצם של הכלב),אין מה לערבב מין בשהינו מינו וזה שמישהו שיחק ניפלא ובעיקר זוכה לאהדה(חסרת תקדים) ובעיקר יודע לתחזק אותה ניפלא(בעיקר בזכות החוש השביעי שלו),ראו אבי נימני(שלא היה שני לו בתחום),לא הופך אותו למנכ"ל פוטנציאלי,מנהל מקצועי של מועדון או מחלקת הנוער ואפילו לו מאמן במחלקת הנוער(ובודדים מהפורשים,בטח הכוכבים שבהם שירצו להתחיל מהבסיס...אימון קבוצת ילדים/נערים...בעיקר בגלל השכר).
בעולמי הניהולי אין "קרדיט" להצלחות העבר בתחומים שלא קשורים לעתיד.
ולכן איש מחברי או בני משפחתי(מכל קירבה),לא משתלב בפעילויותי ובטח ובטח לא הוצנח בצורה לא טיבעית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
יגאל יהב (2323-0404-2017201720172017)
17-Apr-2017, 11:03
הודעה: #32
אנשים רוצים לראות אותו משחק, לא מנהל.
#די עם השטויות#
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
17-Apr-2017, 12:13
הודעה: #33
(17-Apr-2017 0:54)אופיר34 כתב:  שנבטיח את העלייה אני בטוח שהצוות המיקצועי יבהיר לכל בעלי העניין את תוכניותיו בכלל וספציפית לגבי ערן לוי.
לי ברור שערן לא יכול ולא צריך לשחק 90 דקות בליגת העל. הוא צריך להיות הערך המוסף. לתת את החצי שעה \ 40 דקות שלו במשחק וזהו.
אם יתאים לו- אהלן וסהלן כולנו נשמח.
אם לא - נתקדם הלאה. לא אלמן ישראל.

מה שנקרא אתה בכלל לא נסחף. לך ברור מה צריך לקרות איתו ואתה מצפה שמישהו יישר איתך קו ואם לא מתאים לו לא אלמן ישראל. אז קודם כל אתה לא קובע כלום וגם אני לא . שנית בחייאת רבאק.. הכל תלוי בערן לוי. שחקן בן 32 בקיץ הקרוב יכול לרוץ ויכול לשחק והוא עוד לא בן 200. יעשה הכנה טובה יוריד קילו שניים וישחק כמו גדול. יותר חשוב מזה הוא איזה חוזה המועדון מתכוון להציע לו. אני משוכנע שלערן לוי יהיו הצעות גם מליגת העל וגם מהלאומית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
17-Apr-2017, 12:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2017 על ידי 12:29 אופיר34.)
הודעה: #34
(17-Apr-2017 12:13)טל.מ כתב:  מה שנקרא אתה בכלל לא נסחף. לך ברור מה צריך לקרות איתו ואתה מצפה שמישהו יישר איתך קו ואם לא מתאים לו לא אלמן ישראל. אז קודם כל אתה לא קובע כלום וגם אני לא . שנית בחייאת רבאק.. הכל תלוי בערן לוי. שחקן בן 32 בקיץ הקרוב יכול לרוץ ויכול לשחק והוא עוד לא בן 200. יעשה הכנה טובה יוריד קילו שניים וישחק כמו גדול. יותר חשוב מזה הוא איזה חוזה המועדון מתכוון להציע לו. אני משוכנע שלערן לוי יהיו הצעות גם מליגת העל וגם מהלאומית.

וואלה... שמע, טוב שהארת את עיני....
אתה באמת עדיין לא יודע שכל שחקן שסלובו רוצה למכבי נתניה צריך לעבור את האישור שלי ? באמת מתפלא עליך...
אז אם לא הבנת זוהי דעתי בלבד בדיוק כמו עוד מליון דיעות הזויות לא פחות שמסתובבות בחוץ (לכאן ולכאן).

ערן לוי זה ערן לוי. סגנון המשחק שלו מוכר וידוע לכולם. הוא לא השתנה הרבה במהלך הקריירה שלו ובטח ובטח הוא לא ישתנה בגיל 32. בוא לא נעבוד על עצמנו.
ערן לוי ,גם אם יוריד 2קילו, לא יהפוך פתאום לשחקן קליל ונייד. ערן לוי זה חבילה שכולם כולל כולם יודעים מה יקבלו.

ובקשר ללא אלמן ישראל - בהחלט לא אלמן ישראל. אני קורא את הפסטיבל בפייס לגבי ערן ותמה מה עומד בראש סדר העדיפויות של אותם אוהדים - ערן לוי או מכבי נתניה. אצלי התשובה ברורה (וזה נכון לגבי כל שחקן).
מכבי נתניה יותר חשובה מכל שחקן אהוב ככל שיהיה. וכן, אנחנו נשרוד גם בלעדיו (אם זאת תהיה ההחלטה) בדיוק כמו ששרדנו בעבר שגדולים ממנו עזבו.
אז כן ,לא אלמן ישראל !
17-Apr-2017, 12:32
הודעה: #35
(17-Apr-2017 12:28)אופיר34 כתב:  
(17-Apr-2017 12:13)טל.מ כתב:  מה שנקרא אתה בכלל לא נסחף. לך ברור מה צריך לקרות איתו ואתה מצפה שמישהו יישר איתך קו ואם לא מתאים לו לא אלמן ישראל. אז קודם כל אתה לא קובע כלום וגם אני לא . שנית בחייאת רבאק.. הכל תלוי בערן לוי. שחקן בן 32 בקיץ הקרוב יכול לרוץ ויכול לשחק והוא עוד לא בן 200. יעשה הכנה טובה יוריד קילו שניים וישחק כמו גדול. יותר חשוב מזה הוא איזה חוזה המועדון מתכוון להציע לו. אני משוכנע שלערן לוי יהיו הצעות גם מליגת העל וגם מהלאומית.

וואלה... שמע, טוב שהארת את עיני....
אתה באמת עדיין לא יודע שכל שחקן שסלובו רוצה למכבי נתניה צריך לעבור את האישור שלי ? באמת מתפלא עליך...
אז אם לא הבנת זוהי דעתי בלבד בדיוק כמו עוד מליון דיעות הזויות לא פחות שמסתובבות בחוץ (לכאן ולכאן).

ערן לוי זה ערן לוי. סגנון המשחק שלו מוכר וידוע לכולם. הוא לא השתנה הרבה במהלך הקריירה שלו ובטח ובטח הוא לא ישתנה בגיל 32. בוא לא נעבוד על עצמנו.
ערן לוי ,גם אם יוריד 2קילו, לא יהפוך פתאום לשחקן קליל ונייד. ערן לוי זה חבילה שכולם כולל כולם יודעים מה יקבלו.

ובקשר ללא אלמן ישראל - בהחלט לא אלמן ישראל. אני קורא את הפסטיבל בפייס לגבי ערן ותמה מה עומד בראש סדר העדיפויות של אותם אוהדים - ערן לוי או מכבי נתניה. אצלי התשובה ברורה (וזה נכון לגבי כל שחקן).
מכבי נתניה יותר חשובה מכל שחקן אהוב ככל שיהיה. וכן, אנחנו נשרוד גם בלעדיו (אם זאת תהיה ההחלטה) בדיוק כמו ששרדנו בעבר שגדולים ממנו עזבו.
אז כן ,לא אלמן ישראל !

כרגיל דמגוגיה זולה ורק לך חשובה מכבי נתניה לפני הכל. אתה מבייש את עצמך עם התגובות האלה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Apr-2017, 12:55
הודעה: #36
(17-Apr-2017 12:32)yaron73 כתב:  כרגיל דמגוגיה זולה ורק לך חשובה מכבי נתניה לפני הכל. אתה מבייש את עצמך עם התגובות האלה.

אחי, עשה טובה ,אם אין לך משהו עינייני להגיד (ובנושא ערן לוי אין לך בד"כ) אתה מוזמן לדלג ולא להגיב.
אל תחלק לי ציונים ואל תקבע לי מה לחשוב ומה לא לחשוב.
אני כבר הוכחתי לך השנה בעובדות ובמספרים איך מכבי נתניה הצליחה להסתדר מצוין יותר מחודשיים בלי ערן לוי אז אל תבלבל לי את המח עם דמגוגיה. אתה מתקשה להשלים עם זה ועובר למקום הנוח של התנגחות אישית. אז סבבה תתנגח. לא מזיז לי הרבה.

וכן, אם אני קורא אנשים שקוראים לחרם מינויים ומאיימים שאם מחר אייל לא מאריך חוזה לערן הם לא יגיעו יותר אז כן, ערן מבחינתם מעל הקבוצה וזה מבחינתי לא מקובל.
אין אחד שיותר חשוב וגדול מהקבוצה . לא אופיר, לא ירון לא אייל ואפילו לא ערן לוי . טייק איט אור ליב איט....
17-Apr-2017, 12:57
הודעה: #37
לדעתי בגלל שערן לוי לא שחקן שמתבסס על מהירות ואתלטיות הוא יכול להיות אפקטיבי עד גיל מתקדם. השאלה אצלו תהיה רמת הכשירות.
בדרך כלל שחקנים שלא שמרו על עצמם לאורך הקריירה מבחינת תזונה וחיים ספורטיביים- הגוף בוגד בהם ולא מאפשר להם להמשיך עד גיל מאוחר.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1717-0404-2017201720172017)
17-Apr-2017, 13:16
הודעה: #38
(17-Apr-2017 12:55)אופיר34 כתב:  
(17-Apr-2017 12:32)yaron73 כתב:  כרגיל דמגוגיה זולה ורק לך חשובה מכבי נתניה לפני הכל. אתה מבייש את עצמך עם התגובות האלה.

אחי, עשה טובה ,אם אין לך משהו עינייני להגיד (ובנושא ערן לוי אין לך בד"כ) אתה מוזמן לדלג ולא להגיב.
אני כבר הוכחתי לך השנה בעובדות ובמספרים איך מכבי נתניה הצליחה להסתדר מצוין יותר מחודשיים בלי ערן לוי אז אל תבלבל לי את המח עם דמגוגיה. אתה מתקשה להשלים עם זה ועובר למקום הנוח של התנגחות אישית. אז סבבה תתנגח. לא מזיז לי הרבה.

וכן, אם אני קורא אנשים שקוראים לחרם מינויים ומאיימים שאם מחר אייל לא מאריך חוזה לערן הם לא יגיעו יותר אז כן, ערן מבחינתם מעל הקבוצה וזה מבחינתי לא מקובל.
אין אחד שיותר חשוב וגדול מהקבוצה . לא אופיר, לא ירון לא אייל ואפילו לא ערן לוי . טייק איט אור ליב איט....

לא יודע על איזה קמפיין אתה מדבר. אתה לא אוהד את מכבי נתניה יותר מאחרים בגלל נושא ערן לוי.

"כל החיים בלב את אלופה"
17-Apr-2017, 13:32
הודעה: #39
(17-Apr-2017 13:16)yaron73 כתב:  

לא יודע על איזה קמפיין אתה מדבר. אתה לא אוהד את מכבי נתניה יותר מאחרים בגלל נושא ערן לוי.

אתה מסוגל לדבר לעניין פעם גם שערן לוי הוא נושא השיחה ??

מי אמר שאני יותר או פחות אוהד ? מה זה קשור בכלל ??
הסגידה פה לשחקן כאילו שהוא יותר חשוב מהכל מוציאה אותי מדעתי.

ערן לוי לא יותר גדול מעודד, מוטלה, גריאני, גבאי, פיזנטי ,זוהר ועוד ועוד....כולם היו גדולים וחשובים למכבי נתניה וכולם בשלב כזה או אחר עזבו או הועזבו ותראה מה זה הצלחנו לשרוד...

תגמר העונה (בהצלחה אני מקווה למרות שהרעש הנוכחי ממש לא תורם) , ישבו הצוות המיקצועי עם אייל ויקבלו החלטות. לא משנה מה יתקבל שם אנחנו נמשיך לתמוך בקבוצה בכל מצב. עם או בלי ערן.
17-Apr-2017, 13:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2017 על ידי 13:43 yaron73.)
הודעה: #40
(17-Apr-2017 13:32)אופיר34 כתב:  
(17-Apr-2017 13:16)yaron73 כתב:  

אתה מסוגל לדבר לעניין פעם גם שערן לוי הוא נושא השיחה ??

מי אמר שאני יותר או פחות אוהד ? מה זה קשור בכלל ??
הסגידה פה לשחקן כאילו שהוא יותר חשוב מהכל מוציאה אותי מדעתי.

ערן לוי לא יותר גדול מעודד, מוטלה, גריאני, גבאי, פיזנטי ,זוהר ועוד ועוד....כולם היו גדולים וחשובים למכבי נתניה וכולם בשלב כזה או אחר עזבו או הועזבו ותראה מה זה הצלחנו לשרוד...

תגמר העונה (בהצלחה אני מקווה למרות שהרעש הנוכחי ממש לא תורם) , ישבו הצוות המיקצועי עם אייל ויקבלו החלטות. לא משנה מה יתקבל שם אנחנו נמשיך לתמוך בקבוצה בכל מצב. עם או בלי ערן.

סומך על הצוות ופחות עליך.
מזל שאתה לא חלק מהנהלת המועדון (מקווה), כי אם היית נראה לי שעל המגרש היו 'מככבים' היום שחקנים כמו יוסי שבחון ודומיו. גם היית מוחק את ההיסטוריה של ערן במועדון ורושם רק על הקדנציה הראשונה שלו אצלנו.
לא צריך לחזור כל פעם על המשפט אבל אחזור שוב המועדון מעל כולם גם מעל ערן. ערן עדיין לא עודד, לא גריאני וגם לא פיזנטי (הוא הרבה מעל זוהר, גיא צרפתי ודומיהם).

"כל החיים בלב את אלופה"
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים