שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו
16-Apr-2017, 2:31
הודעה: #101
RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו
קצת כבוד ללובשי המדים לא יזיק פה מכולם , נו אז מה קורה אם הם חושבים שזה צ'ופר ? לא מגיע להם ג'וב קל פעם בשבוע ?? מצד שני לא מכיר שוטר שמעדיפים להיות במשחק כדורגל או בהכוונת רכבים בצומת לאיצטדיון במקום להיות עם המשפחה בבית !!

מה הבעיה בכלל שיתאגדו כל בעלי הקבוצות ויפנו יחד למשרד הספורט ולשרת הספורט מירי רגב יחד עם שר המשטרה ארדן יעשו דיון רציני בכנסת לפני פגרת הקיץ ושהממשלה תכסה את הוצאות השיטור ??? כל עוד הפרה מסכימה להיחלב למה שלא יחלבו אותה ? תאיימו להשבית את הליגה ונראה איך הממשלה תנהג !!!

אייל אתה טועה בגישה שלך , כי למרות שאתה משלם , להיכנס איתם על תכני עבודה ?? יזרקו אותך ממדרגות המשטרה , סתם ליצור לך אוייבים שונאים !!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2017, 22:26
הודעה: #102
(14-Apr-2017 10:33)זאב רווח כתב:  ודבר אחרון לאוהדים של הכורסאות טלויזיה - מי שלא בא היום למשחק מניאק !!! משרמט ובוגד

כאוהד כורסא די ממוסמר, חוששני, זאב היקר, שאינך רואה את התמונה במלואה. אני זוכר תמונה בעיתון מעונת 66/68 (שתי עונות אוחדו לאחת עקב מלחמת ששת הימים) בה מוטל'ה מכניע בבעיטה מושלמת את חודורוב, וזאת בעונתו האחרונה של השוער המהולל הזה כשחקן פעיל (וזאת במדי שמשון ת"א). הייתי אז תלמיד כיתה ו"ו. המשחק הראשון בו נכחתי ביציע היה בעונת 71/72 נגד הפועל חיפה (0:1. פ'. '90. אליעזר שלומוביץ) . במשחק זה קרה דבר פיקנטי: השופט שרק לסיום כבר בדקה ה-80, אולם כשעמד על טעותו המשיך במשחק ואף הצביע על הנקודה הלבנה בדקה האחרונה. הייתי אז תלמיד כיתה יו"ד. את ביקורך הראשון ב"קופסה" קיימת בגיל צעיר מזה בו אני עשיתי זאת, אבל נראה אותך משפר את המועד שלי אם נולדת לאב דתי אדוק תימני מתימן.

את שלי כאוהד יציע, בגילי, כבר עשיתי. לקראת עונה זו רכשתי שני מנויים. כאוהד יציע מילאתי את חובתי לחלוטין, ומצפוני בנקודה זו שקט לחלוטין. בתחום הכספי, לעומת זאת, איני זכאי לשום פטור.
The following 2 users Like יגאל יהב's post:
אלדד (1717-0404-2017201720172017), אלון (1717-0404-2017201720172017)
18-Apr-2017, 0:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Apr-2017 על ידי 0:47 יגאל יהב.)
הודעה: #103
(15-Apr-2017 13:06)דוד חטב כתב:  אני רוצה להזדקן בכיסא שלי ואחרי שאני ימות הילדים שלי יביא את האפר שלי בצנצנת וישימו בכיסא שלי כל משחק...

דוד, אם כך, אתה מצווה את גופתך לשריפה.
כמוך כמוני!

(15-Apr-2017 20:23)אייל ס כתב:  אני לא מוכן לקבל אוזלת יד ופגיעה בלקוח היחיד של המועדון,האוהדים.

לא, אייל, טעות בידך: אני אוהד. לא לקוח. אלו שתי זהויות שונות בתכלית. שתי הוויות נפרדות זו מזו. אני נתון בסיטואציה של לקוח כשאני מתקן את הקטנוע שלי במוסך. כשאני רוכש מטבח. כשאני טס בחברת תעופה. כאן, כלקוח, אני תובע שרות ראוי. כאן אתבע, ללא פשרות, תמורה נאותה לכספי, ואם לא כך יהיה אזיי ייתכן שאפנה לערכאיות משפטיות.

כאוהד קבוצת הכדורגל שלי השיקולים שונים בתכלית. כאן אני עשוי, רשאי, לייחל להתפתחויות מאוד מסויימות, אולם אם אין זה כך עליי לשאת זאת בדממה. כאן אני מוכפף למחוייבות רגשית האמורה לגבור על שיקולי תועלתיות. אם, בנסיבות זהותי כאוהד, תפרוץ ממני מחאה המתיישבת עם מימד הזהות כלקוח, אזיי אני מועל בשליחותי. אני משלה את עצמי שאני אוהד, כשלאמיתו של דבר אני רק לקוח.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים