שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כמה נושאים
09-Apr-2017, 5:22
הודעה: #1
כמה נושאים
לאחר סיבוב די מוצלח חשבתי לסכם כמה דברים לגבי העונה הנוכחית ולגבי תכנון העונה הבאה במידה ונעלה ..
קודם כל סוגיית ערן, חלקיכם חושבים שזהו שחקן שתוקע את המשחק והכדורגל פחות יפה ומשחקים על כדורים ארוכים וכו וכו׳
והחלק השני חושב שהוא הכרחי ועושה דברים שאי אפשר לוותר עליהם מבחינת מספרים וכו׳
לדעתי יש משחק של כדורים ארוכים ויש משחק של כדורים ארוכים שנמסרו מהרגל של ערן שמבחינת דיוק יש שחקנים שהפסים הפשוטים שלהם פחות מדייקים.ותחשבו על זה שכשאתה רואים מסירת אומן כזאת מערן האם מדובר בכדורגל יפה? הרי אנחנו נהנים ממהלך כזה כי זו לא סתם בעיטה לשמיים וגם בבישולים רואים את זה.
לגבי זה שהמשחק עובד דרכו זה נכון אבל הרבה פחות מהעונות הקודמות שלו בקבוצה והסיבה לכך היא שיש שחקנים מוכשרים יותר בקבוצה שבעיקר יוזמים יותר מאשר מהשחקנים בעונות קודם לכן,כמו דיע,עלי מוחמד,אולסק שמניעים כדור ביניהם וככה משנים יותר את הסגנון שהמשחקים עובר רק אצל ערן, לדעתי כדי לפתור זאת לגמרי צריך להביא שחקן בעמדה של קוגבנייה כרוטציה או כתחליף ,שחקן שיוזם ויצירתי לדוגמא אמיר עגייב וככה ערן דיע ועגייב נגיד ינהלו את המשחק בשיתוף פעולה שיש לעבוד עליו רבות כמובן וככה המשחק יהיה יותר שותף כולם ייצרו מצבים אחד לשני החלק הקדמי יהיה יותר איכותי והמשחק יהיה יותר יפה ,רק תנסו לחשוב על מה אני מדמיין בראש (דאבל פאסים ביניהם,חילופי מקומות ועמדות ,בעיטות מרחוק ,בישולים אחד לשני,)רק צריך הרבה חיבור בין שלושתם ,תוסיפו לכך מגנים איכותיים חלוץ שעושה תנועה כמו וויסמן ותמיכה וחילוץ כדורים מעלי ואולסק ותקבלו קבוצה איכותית מאוד.
עוד נקודה על ערן ,כשהוא בקבוצה רואים שיש תעוזה ובטחון שנגד קבוצות כמו מכבי ובאר שבע יש מה למכור וערן מעיז במשחקים כאלה וחושב רק על ניצחון תחבו כמה זה מוסיף בחדר ההלבשה ו מנטאליות של הקבוצה שזה הרבה יותר חשוב לדעתי מזה שהוא ירוץ יותר וייעשה הגנה יותר.
לגבי התמונה הכללית-נפלנו על קבוצה איכותית בליגה הזאת וישנם הרבה שחקנים שמתאימים לליגת העל בהשוואה לקבוצת צמרת ליגת לאומית קלאסית ,(ערן,דיע,וויסמן,אולסק,מוחמד,ויקי,וורגוץ,אביב,קוגבניה) מה גם שרובם המוחלט די צעירים והשיא שלהם עוד לפניהם ,ואלו לדעתי ולדעת המון אנשים לא שחקנים של תחתית ליגת על אלא אפשר לשבץ אותם בכל קבוצה מליגת העל במקומות 3-6 וחלקם אולי מבחינת פוטנציאל בשני המקומות הראשונים .
ככה שבמידה ובעזרת השם נעלה ליגה נצטרך חיזוקי נקודתי ואיכותי בעמדות מסויימות
ואת הפרש תקציב השחקנים (מהעונה הזאת לעונה בליגת העל פלוס הכסף שיחסך משחקנים שלא ימשיכו לעונה הבאה) להשקיע בשחקנים איכותיים כי בשאר העמדות אנחנו מסודרים בגדול
מאחר וויסמן מתחיל להראות כמו חלוץ עם פוטנציאל אדיר לדעתי צריך להתחזק בעמדת המגן השמאלי ,בלם ,שוער(?),וקשר . ואם איכשהו יהיה כסף הייתי בוחן את הבאת פושה הבחור יכול להוסיף המון הוא כרגע עם 24 שערים בליגה!
בעמדת הקשר את עגייב שחקן יצירתי מאוד שיכול להשתלב בשיטה שהזכרתי וגם שחקן שמשקיע מאוד ורץ
בעמדת המגן השמאלי אם אנס דאבור לא היה פרובוקטור וכנראה לא יכול להוסיף למרקם הקבוצתי היתי מנסה להביא אותו אבל עדיף זר או בן הרוש אם יהיה בסכום המתאים לתקציב .
בעמדת הבלם הייתי רוצה לראות שחקן כמו אבו עביד אבל כנראה שזר יותר ריאלי
בעמדת השוער נחכה לסוף העונה לראות אם צריך כי ישראלים איכותיים אין יותר מדי בשוק.
לסיכום יש פוטנציאל אדיר בקבוצה ובעונה הבאה אפשר להפתיע שהמקסימום לדעתי הוא מקום רביעי.
לא יצא לי להגיד זאת אבל תודה רבה אייל על הכל ![/quote]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like רון סאבן1's post:
אלדד (0909-0404-2017201720172017), עידן444 (0909-0404-2017201720172017)
09-Apr-2017, 7:41
הודעה: #2
RE: כמה נושאים
רון תשכח מחיזוקים כאלו ....
נכון אנחנו זקוקים לפחות ל 5 חיזוקים אבל לא צריך להביא " שמות " אלא צעירים רעבים בזול
אנס דאבור זה הכיוון , יש בבית"ר תל אביב רמלה הרבה שחקנים מוכשרים במקום פושה במחיר שלו אתה יכול להביא גם את עדן שרם וגם את דור ג'אן וגם את אושר אבו הבלם שלהם
לגבי זרים גם אפשר לבדוק עם הבלם של קטמון
מה שחשוב זה צעירים רעבים ובזול בזול שחקן שמרוויח הרבה כסף לא רץ יותר מהר ....
09-Apr-2017, 8:41
הודעה: #3
שנה שעברה הבאית שחקנים במשקל וראית מה קרה. פושה צריך להיות המטרה הראשונה. שחקן של מספרים. לא ראיתי הרבה זמן חלוץ עם יכולות כאילו. מסוגל מרבע מצב לעשות גול. מה גם שמסיים חוזה אבל אם אני לא טועה גם צריך לשלם יותר מס.

Sent from my A0001 using Tapatalk
09-Apr-2017, 9:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Apr-2017 על ידי 9:35 עידן444.)
הודעה: #4
כמה נושאים
ערן של אתמול בדיוק הפוך מתוקע את המשחק. גם איבד מעט כדורים(ולשחקן שכל הזמן חושב קדימה מותר מידי פעם שכדור לא יגיע לכתובת).
כמעט לא ראיתי אותו הולך במגרש.
אפילו היה מקרה שנתניה הפסידה כדור.
ערן ודיא למעלה. ערן קולט שדיא לא ממש מתכוון לרוץ להגנה ונתן ספריט בעצמו בשארית הכוחות שלו. (דיא נכנס רבע שעה לפני כן)
כשערן משחק ככה אין לו תחליף.
שום זר שתביא או ״ישראלי רעב״ לא יתן את מה שהוא נותן.
זה ממש לא ערן שגם אני ביקרתי את ההרכבה שלו לפני מספר שבועות. אתמול זה היה ערן שכל כדור שמגיע אליו משהו הולך לקרות.
ערן זה גאון שגם תלוי בפרטנרים שלו.
אני כבר שבועות זועק להעלות את קוגבנייה חזרה למעלה. ערן פורח כשיש לפניו שחקנים כמו דידייה, שון ודיא(כשדיא במצב רוח לרוץ לעומק). ומאוד מתקשה שלפני יש שחקנים כמו בדש, רועי דיין ודיא(כשדיא במצב רוח של לקבל לרגל).

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 2 users Like עידן444's post:
yaron73 (0909-0404-2017201720172017), אלדד (0909-0404-2017201720172017)
09-Apr-2017, 10:01
הודעה: #5
אין בעיה חזום שים מליון שקל אצל אייל וכבר מחר הוא מחתים את ג'ורדן פושה כי זה מה שהוא יעלה עם המס והשכר ....
לא אוהב לדבר על זה כי עדיין לא עלינו ...
אבל זה מה אני חושב שצריך

שוער בסגנון אריאס+ שושן
אנס דאבור וקובי מור מגינים שמאליים מי שיותר טוב שישחק
מגן ימני : כחלון , + מושאל הנוער
וארגוץ' , עידו לוי ( עדיפות ראשונה ) , דודי תירם , ירין חסן , שינה , פאדול . מתוכם וארגוץ' + שלוש מהשמות

קשר אחורי גרזן רצוי זר ניגרי חזק גמל בסגנון אנסומבו + מוחמד + ניקו + זיו + עוד אחד מהנוער
קשרים קדמיים : ערן לוי , דיע סבע אם יסתדר הכרטיס ( ותפסיקו ללחוץ ולומר מאסט ) , אביב אברהם , קוגבניה , דנון .
חלוצים : בדש , וייסמן , שרם , דור ג'אן .

זה קבוצה טובה למרכז טבלה ומעלה בפירוש לא ניקח אליפות ואל תרימו סתם ציפיות. כי זה מה יש בתקציב והלוואי ויספיק לכך
סלובו ושי ימשיכו בקו שלהם ותוך כמה שנים יצמחו צעירים שיחליפו את המבוגרים .
לא חובה להביא עוד 3 זרים אלא אם כן הם טובים כמו הזרים שיש לנו
מהזרים הזולים וטובים הייתי חושב על בלם קטמון מאז שהוא הגיע הקבוצה טובה , גם החלוץ הזר שלהם עושה רושם טוב ...
לגבי שוער ? שוער זה חצי הגנה ובלי הגנה נגד ליגה לכן רוב ההשקעה צריכה לבוא בהגנה
09-Apr-2017, 10:12
הודעה: #6
(09-Apr-2017 9:30)עידן444 כתב:  ערן של אתמול בדיוק הפוך מתוקע את המשחק. גם איבד מעט כדורים(ולשחקן שכל הזמן חושב קדימה מותר מידי פעם שכדור לא יגיע לכתובת).
כמעט לא ראיתי אותו הולך במגרש.
אפילו היה מקרה שנתניה הפסידה כדור.
ערן ודיא למעלה. ערן קולט שדיא לא ממש מתכוון לרוץ להגנה ונתן ספריט בעצמו בשארית הכוחות שלו. (דיא נכנס רבע שעה לפני כן)
כשערן משחק ככה אין לו תחליף.
שום זר שתביא או ״ישראלי רעב״ לא יתן את מה שהוא נותן.
זה ממש לא ערן שגם אני ביקרתי את ההרכבה שלו לפני מספר שבועות. אתמול זה היה ערן שכל כדור שמגיע אליו משהו הולך לקרות.
ערן זה גאון שגם תלוי בפרטנרים שלו.
אני כבר שבועות זועק להעלות את קוגבנייה חזרה למעלה. ערן פורח כשיש לפניו שחקנים כמו דידייה, שון ודיא(כשדיא במצב רוח לרוץ לעומק). ומאוד מתקשה שלפני יש שחקנים כמו בדש, רועי דיין ודיא(כשדיא במצב רוח של לקבל לרגל).

Sent from my iPhone using Tapatalk

ערן של המחצית השנייה מול לוד לא יזכה לכזאת פריבילגיה כמו שקיבל מלוד במשחקים הבאים (שלא לדבר על ליגת העל).
בדיעבד הסתבר שעצם זה שנשארנו ב 10 שחקנים עשה לנו רק טוב ,ובעיקר עשה טוב לערן. לוד פתחו את המשחק וחשבו שנלחץ לאחור, השאירו את ערן חופשי משמירה ואיפשרו לו לעשות את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב - להוציא מתפרצות קטלניות מול הגנות שלא קיימות. לזכותו יאמר שהוא עשה את זה בצורה מושלמת במחצית השנייה.

ועדיין, היתה גם מחצית ראשונה....ועוד הרבה מחציות לפניה העונה....
בוא נראה איך נסיים את העונה הזאת. אין ספק שערן לוי יהיה נושא מרכזי בפוסטים שיפתחו פה....
09-Apr-2017, 10:36
הודעה: #7
(09-Apr-2017 10:01)זאב רווח כתב:  אין בעיה חזום שים מליון שקל אצל אייל וכבר מחר הוא מחתים את ג'ורדן פושה כי זה מה שהוא יעלה עם המס והשכר ....
לא אוהב לדבר על זה כי עדיין לא עלינו ...
אבל זה מה אני חושב שצריך

שוער בסגנון אריאס+ שושן
אנס דאבור וקובי מור מגינים שמאליים מי שיותר טוב שישחק
מגן ימני : כחלון , + מושאל הנוער
וארגוץ' , עידו לוי ( עדיפות ראשונה ) , דודי תירם , ירין חסן , שינה , פאדול . מתוכם וארגוץ' + שלוש מהשמות

קשר אחורי גרזן רצוי זר ניגרי חזק גמל בסגנון אנסומבו + מוחמד + ניקו + זיו + עוד אחד מהנוער
קשרים קדמיים : ערן לוי , דיע סבע אם יסתדר הכרטיס ( ותפסיקו ללחוץ ולומר מאסט ) , אביב אברהם , קוגבניה , דנון .
חלוצים : בדש , וייסמן , שרם , דור ג'אן .

זה קבוצה טובה למרכז טבלה ומעלה בפירוש לא ניקח אליפות ואל תרימו סתם ציפיות. כי זה מה יש בתקציב והלוואי ויספיק לכך
סלובו ושי ימשיכו בקו שלהם ותוך כמה שנים יצמחו צעירים שיחליפו את המבוגרים .
לא חובה להביא עוד 3 זרים אלא אם כן הם טובים כמו הזרים שיש לנו
מהזרים הזולים וטובים הייתי חושב על בלם קטמון מאז שהוא הגיע הקבוצה טובה , גם החלוץ הזר שלהם עושה רושם טוב ...
לגבי שוער ? שוער זה חצי הגנה ובלי הגנה נגד ליגה לכן רוב ההשקעה צריכה לבוא בהגנה
בלי שחקנים של מיליון ש"ח תהיה לך קבוצה של ערן לוי + כמה צעירים + כמה נגרים ישראלים + כמה נגרים זרים.
אולי תצליח לפגוע בול בכמה צעירים אבל צריך גם מי שיסחב את העגלה.
הבעיה עם פושה זה שזה לא סיפור של מיליון ש"ח. זה סיפור של יותר מזה. לדעתי פי 1.5 אם לא כפול. אבל לפחות בלאומית נדמה שזה חלוץ שכמעט לא מחמיץ. בשישי האחרון הוא החמיץ והכדור פגע בו ונכנס בכל זאת... פשוט מדהים האיש הזה... איזה גולר!

ודיייייייייי
למה אנחנו שוב נגררים לדיבורים על העונה באה?????
הגדלנו ל 4 פור ושוב השתן עולה לכולם לראש?
בואו נדבר אחרי 2 המשחקים הבאים...
09-Apr-2017, 10:50
הודעה: #8
לנו תיהיה (ולא לי)...בדיוק הקבוצה שנכונה לגודל הכלכלי שלנו.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Shaul (0909-0404-2017201720172017)
09-Apr-2017, 10:59
הודעה: #9
(09-Apr-2017 10:50)אייל ס כתב:  לנו תיהיה (ולא לי)...בדיוק הקבוצה שנכונה לגודל הכלכלי שלנו.

במילים אחרות, תורידו ציפיות אתם עפים פה....
ולכל אנטי ערן לוי, אם סלובו רוצה לשרוד בעונה הבאה בתקציב לא גדול שצפוי לו, ערן לוי זה must!!!
The following 3 users Like פיליפצ'וק's post:
Shaul (0909-0404-2017201720172017), yaron73 (0909-0404-2017201720172017), אלדד (0909-0404-2017201720172017)
09-Apr-2017, 11:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Apr-2017 על ידי 11:13 עידן444.)
הודעה: #10
(09-Apr-2017 10:59)פיליפצוק כתב:  
(09-Apr-2017 10:50)אייל ס כתב:  לנו תיהיה (ולא לי)...בדיוק הקבוצה שנכונה לגודל הכלכלי שלנו.

במילים אחרות, תורידו ציפיות אתם עפים פה....
ולכל אנטי ערן לוי, אם סלובו רוצה לשרוד בעונה הבאה בתקציב לא גדול שצפוי לו, ערן לוי זה must!!!

וקל לראות את זה בשבועות האחרונים בבני יהודה עם ה"ערן לוי" שלה...
ובני יהודה זו קבוצה שהשקיעה לא מעט בכביכול שחקנים שבקבוצה כמוה אמורים להיות כוכבים...

זה ברור.
השאלה היא אם בונים לרוחב או מחפשים איכות.
מה קרה בעונה שעברה כולנו יודעים...
The following 3 users Like עידן444's post:
yaron73 (0909-0404-2017201720172017), אלדד (0909-0404-2017201720172017), פיליפצ'וק (0909-0404-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים