שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כמה נושאים
09-Apr-2017, 15:14
הודעה: #21
RE: כמה נושאים
(09-Apr-2017 15:08)אופיר34 כתב:  תתפלא אדון פיליפצ'וק...
קודם כל אני ממש לא היחיד. דבר שני הדאגה שלי היא יותר מהכיוון של דיא ולא מערן.
ואני יודע שעל שניהם האופציה היא של המועדון, אבל לפחות בנושא דיא, ולאור הליחשושים שאני שומע מכל מיני כיוונים, יש לי תחושת בטן שדיא לא ישאר במכבי נתניה.
ולי זה יהיה מאד חבל (הרבה יותר מערן למשל).

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

רשמתי אתה ועוד כמה "מומחים" חסרי מושג בפייסבוק.
דיע סבע לדעתי מכוון לצאת החוצה לחו"ל אבל זה דעתי, בכל אופן עוד עונה אחת בנתניה במקסימום והוא מתחפף.
ערן לוי רואה את עצמו גומר את הקריירה בנתניה ולקבוצה עם תקציב לא גבוה במיוחד בליגת העל, ערן לוי הוא נכס וגם סלובו מבין את זה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Apr-2017, 15:21
הודעה: #22
אני עכשיו בבלגיה רואה משחקים של קלאב ברוז ואנדרלכט בפליאוף העליון ובכנות אין כאן שחקנים עם יכולות טכניות כמו של ערן.
נכון שהרמה הקצב והפיזיות בבלגיה אחרים ועדיין מסירות מתוחכמות לעומק ולאגפים לוקות בחסר ולרוב לא מדויקות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-Apr-2017, 15:23
הודעה: #23
לגבי חוסר המושג, הוכח כבר למי יש ולמי אין מושג אז בוא תרגיע.
לגבי דיא, אם נשאר אז בכלל אין ספק שהוא לא יהיה פה. אם נעלה, אני ממש לא סגור על זה.

לגבי ערן, כל עוד ירצו אותו הוא יהיה פה. את דעתי המקצועית אמרתי עליו.

ולגבי התקציב, מאמין שלא יהיה מהנמוכים. הכל שאלה של טביעת עין של הצוות המקצועי ובקטע הזה אני די רגוע.

09-Apr-2017, 15:27
הודעה: #24
כמה נושאים
(09-Apr-2017 15:21)yaron73 כתב:  אני עכשיו בבלגיה רואה משחקים של קלאב ברוז ואנדרלכט בפליאוף העליון ובכנות אין כאן שחקנים עם יכולות טכניות כמו של ערן.
נכון שהרמה הקצב והפיזיות בבלגיה אחרים ועדיין מסירות מתוחכמות לעומק ולאגפים לוקות בחסר ולרוב לא מדויקות.

אתה קצת מגזים לגבי היכולות הטכניות. הוא לא בדיוק מסוגל לכדרר לעבור שחקן וכו . הכל מתרכז ליכולת המסירה והבעיטה . תצמיד לו שחקן שלא יתן לו לבצע את זה ויתיש אותו ונטרלת .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Apr-2017, 15:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Apr-2017 על ידי 15:30 אלדד.)
הודעה: #25
(09-Apr-2017 15:11)טל.מ כתב:  נושא דיא - אני מקווה שיפתר. לשון וויסמן למיטב ידיעתי חוזה השאלה לעוד עונה עם אופציה לרכישה . לגבי ערן לוי - לומר שכרגע הוא בשיא הקריירה שלו מבחינת יכולת זו הגזמה. הבחור אחרי שתי פציעות קשות מעל 30 עם עודף משקל ומשחק בליגה השניה. על השאלה הזו יצטרכו לענות בקיץ במידה ו.

מתי ערן רץ כמו העונה?, מתי הוא היה כה נייד ואפקטיבי?
השיא שלו היה 14 כיבושים איתנו בלאומית בעונה מלאה, היום הוא עומד על 12 שערים ויש עוד 6 משחקים, וקח בחשבון שהוא חסר לא מעט העונה
ואני מאמין שהצוות המקצועי ידאג כפרויקט שהוא יירד משמעותית במשקל עד תחילת עונה הבאה ויתגמל אותו בבונוסים בהגעה ליעדים
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (0909-0404-2017201720172017)
09-Apr-2017, 15:31
הודעה: #26
(09-Apr-2017 15:29)אלדד כתב:  
(09-Apr-2017 15:11)טל.מ כתב:  נושא דיא - אני מקווה שיפתר. לשון וויסמן למיטב ידיעתי חוזה השאלה לעוד עונה עם אופציה לרכישה . לגבי ערן לוי - לומר שכרגע הוא בשיא הקריירה שלו מבחינת יכולת זו הגזמה. הבחור אחרי שתי פציעות קשות מעל 30 עם עודף משקל ומשחק בליגה השניה. על השאלה הזו יצטרכו לענות בקיץ במידה ו.

מתי ערן רץ כמו העונה?, מתי הוא היה כה נייד ואפקטיבי?
השיא שלו היה 14 כיבושים איתנו בלאומית בעונה מלאה, היום הוא עומד על 12 שערים ויש עוד 6 משחקים, וקח בחשבון שהוא חסר לא מעט העונה
ואני מאמין שהצוות המקצועי ידאג כפרויקט שהוא יירד משמעותית במשקל עד תחילת עונה הבאה

גם עושה הגנה ויורד לגליצים. אם נוצרת למישהו סטיגמה היא תלווה אותו לתמיד.

"כל החיים בלב את אלופה"
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (0909-0404-2017201720172017)
09-Apr-2017, 15:31
הודעה: #27
(09-Apr-2017 15:23)אופיר34 כתב:  לגבי חוסר המושג, הוכח כבר למי יש ולמי אין מושג אז בוא תרגיע.
לגבי דיא, אם נשאר אז בכלל אין ספק שהוא לא יהיה פה. אם נעלה, אני ממש לא סגור על זה.

לגבי ערן, כל עוד ירצו אותו הוא יהיה פה. את דעתי המקצועית אמרתי עליו.

ולגבי התקציב, מאמין שלא יהיה מהנמוכים. הכל שאלה של טביעת עין של הצוות המקצועי ובקטע הזה אני די רגוע.

אתה מצחיק אותי, אתה חי בעולם שכולו טוב בכל מה שקשור למכבי נתניה, סבבה תהנה לך בבועה או יותר נכון בבועה המדומה.
09-Apr-2017, 15:40
הודעה: #28
ערן נע במגרש ונמצא בכל מקום ומשפיע על המשחק פי מיליון מגלבאן שמקבל מאוהדי בני יהודה מעמד של שחקן על (אין ויכוח שגלבאן תרם הרבה למועדון). ערן מאבד כדור ישר אני שומע מהקהל שמן שווארמה וגועל נפש כזה או אחר. זה אותו הקהל שמעולם לא קנה יותר מידי כרטיסים או מנויים......

"כל החיים בלב את אלופה"
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (0909-0404-2017201720172017)
09-Apr-2017, 15:41
הודעה: #29
דיע רוצה לשחק בעונה הבאה במכבי נתניה , הבעיה עם איזיקוביץ' , אם המחיר יהיה סביר הוא ימשיך אצלנו ויהפוך למנהיג הבא אם המחיר יהיה גבוהה מדי נאחל לו בהצלחה ונאמר לו תודה רבה !!!
בכל מצב שחקנים גדולים ממנו היו בנתניה ועוד יהיו ....בקשר אליו אני אופטימי שישאר
09-Apr-2017, 15:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Apr-2017 על ידי 15:45 אלדד.)
הודעה: #30
גלבאן בנתניה לא היה מחזיק מעמד שבועיים בכושרו הנוכחי, ובבני יהודה הקהל רק מצפה מתי יכנס ושישחק כמה שיותר

זאב זה לא קשור לכרטיס השחקן בכל מקרה יש לו חוזה, רק אם דיא בעצמו לא ירצה להישאר, אנחנו נקבל פיצוי הולם שנוכל להביא מישהו לא פחות טוב
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (1010-0404-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים