שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קהל נכבד
14-Apr-2017, 20:29
הודעה: #141
קהל נכבד
(14-Apr-2017 20:27)לואיס ראזאק כתב:  
(14-Apr-2017 12:57)עידן444 כתב:  בסיפור קאיודה עוד לא התנצלת שדיברת שטויות. ניחה.

שחור על גבי לבן הטעות הייתה אצלך ואתה בחיים לא תודה בה.
מעבר לזה? לא הולך אפילו להטריח את עצמי לקרוא את המשך התגובה שלך Big Grin

זה בסדר,
כל הפורום הבין שטעית...
חוץ ממך... Smile
ויותר טוב שלא תקרא- אפילו בערב כזה הרי איכשהו תצליח לעצבןWink

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Apr-2017, 20:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2017 על ידי 20:35 לואיס ראזאק.)
הודעה: #142
RE: קהל נכבד
נראה לי שכל הפורום מבין שאתה אדם אובססיבי עם הפרעה רצינית בהבנת הנקרא, אבל אנערף... קיים יותר סיכוי שלאף אחד לא ממש אכפת Wink
14-Apr-2017, 20:42
הודעה: #143
(14-Apr-2017 20:35)לואיס ראזאק כתב:  נראה לי שכל הפורום מבין שאתה אדם אובססיבי עם הפרעה רצינית בהבנת הנקרא, אבל אנערף... קיים יותר סיכוי שלאף אחד לא ממש אכפת Wink
יפה ענית באמת זה לא מעניין ואני אגלה לך סוד הרוב בכלל לא קוראים נושאים כאלה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
14-Apr-2017, 20:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2017 על ידי 20:48 עידן444.)
הודעה: #144
קהל נכבד
(14-Apr-2017 20:35)לואיס ראזאק כתב:  נראה לי שכל הפורום מבין שאתה אדם אובססיבי עם הפרעה רצינית בהבנת הנקרא, אבל אנערף... קיים יותר סיכוי שלאף אחד לא ממש אכפת Wink

כל הפורום מפרגן מלבד כמה קנאים ועוד כמה שכנראה מעדיפים שהפורום הזה יהיה מת ושאף אחד לא ידבר על שום דבר...
ואותך אני בטוח שעוד אחשוף ויש לי תחושה שזה יהיה מעניין...

14-Apr-2017, 21:33
הודעה: #145
תוספת - גם הזוי מפוצץ בפרנויה.
14-Apr-2017, 21:38
הודעה: #146
תסלחו על הסנגוריה (וכל מי שדואג לא מכיר אישית לוחצת את האיש) , אבל עידן הוא אחרון הפנטזיונרים \ פרנואידים\ לא מציאותיים שיש בפורום הזה.
אני מוצא ברב הדברים שלו (לא בכולם...) הרבה הגיון וחיבור לקרקע המציאות .
באמת שלא ברור לי על מה אתה מדבר ראזאק.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (1414-0404-2017201720172017)
14-Apr-2017, 21:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2017 על ידי 21:46 לואיס ראזאק.)
הודעה: #147
"ואותך אני בטוח שעוד אחשוף ויש לי תחושה שזה יהיה מעניין..."

רק בגלל שאני משתמש בשם כינוי ולא בשמי האמיתי הבן-אדם אוכל סרט שאני איזה עיתונאי, אחיין של איזיקוביץ' או לא יודע מה.
אם זה לא פרנואיד... אז מה זה?

ואני לא פוסל את עידן 444 (אגב, זה שם המשפחה האמיתי שלך? Big Grin ) - יש לו רגעים טובים, אבל הבן-אדם נהיה על גבול האובססיבי אל התגובות שלי Big Grin
14-Apr-2017, 22:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2017 על ידי 22:07 עידן444.)
הודעה: #148
קהל נכבד
(14-Apr-2017 21:44)לואיס ראזאק כתב:  "ואותך אני בטוח שעוד אחשוף ויש לי תחושה שזה יהיה מעניין..."

רק בגלל שאני משתמש בשם כינוי ולא בשמי האמיתי הבן-אדם אוכל סרט שאני איזה עיתונאי, אחיין של איזיקוביץ' או לא יודע מה.

ואני לא פוסל את עידן 444 (אגב, זה שם המשפחה האמיתי שלך? Big Grin ) - יש לו רגעים טובים, אבל הבן-אדם נהיה על גבול האובססיבי אל התגובות שלי Big Grin

ההבדל ביננו שאני מגיב לגופם של הדברים שאתה כותב.(לפחות רוב הזמן)
אתה מחפש התנגחות אישית.
וזה לא בגלל הכינוי שלך.
גם פיליפצ׳וק משתמש בכינוי אבל ברור שהוא אוהד שרוף שאיכפת לו עם סגנון ייחודי לו.
מהדברים שלך נודף ריח מאוד רע של התנשאות לא ברורה- וזו הסיבה שמעניין אותי מי אתה. ואם לא היה לך מה להסתיר גם היית נחשף- לפחות בפרטי כי בפומבי ברור שזה לא תמיד מתאים.
האנשים כאן יודעים מי אני. לפחות חלקם.
ולא היה קשה לעשות את הקישור בפייסבוק כשהתחברתי לשם לפני שנה בערך דרך החשבון של אישתי. לקח לאנשים שם לא יותר מידי זמן לעשות את הקישור.
למרות ההכפשות כנגד הקהל שלנו- גם מבית- יש לנו לא מעט אוהדים מאוד אינטיליגנטים.
סביר להניח שגם אתה כזה.
רד לקרקע ותתייחס לגופם של דברים.
הקהל של מכבי חיפה התעצם בשנות ה 90 למרות שהאליפות הראשונה היתה בשנות ה 80.
הקהל של נתניה התעצם בסוף שנות ה 70 למרות שהאליפות הראשונה היתה בתחילת שנות ה-70. זה כל מה שטענתי. ואתה הפכת את זה לטעות שאני לא מוכן להודות בה.
בדיוק כפי שבנושא קאיודה ניפנפת בזה שהינה- זימנו אותו והזימון הזה רק הדגיש את מה שטענתי מהרגע הראשון- שהוא בערך אופציה 8-9 בין חלוצי ניגריה שרובם באנגליה וגרמניה ואילו קאיודה מככב בליגה שהיא אולי טובה מהליגה הישראלית במעט- אם בכלל.

14-Apr-2017, 22:33
הודעה: #149
עד כמה אפשר לקרוא למכבי פ"ת אלטרנטיבה? קבוצת צמרת בליגת העל ועדיין בקושי מגרדת 3 וקצת אלף איש במשחקי הבית. אני מטיל ספק שמכבי פ"ת "גנבה" אוהדים מהפועל פ"ת - אוהדי הפועל פ"ת כיום זה משהו שעובר מדור לדור עם מסורת שלא כמו מכבי פ"ת שזה... אין לי מושג, משפחה אחת שגוררת מלא חברים? Big Grin
[/quote]

מכבי פ"ת היתה הביאה בהתחלה כקהל רק את בני משפחת לוזון, אח"כ את הכמות שהביאה היום עכו והיום לפחות 1000 איש בשקט.
וזה קהל שזלג מהפועל וקהל צעיר חדש כי מכבי היא הקבוצה הבכירה כיום בעיר.
לכן כתבתי שמזל שבנתניה לא קמה מתחרה לאורך השנים.
14-Apr-2017, 22:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2017 על ידי 23:00 לואיס ראזאק.)
הודעה: #150
(14-Apr-2017 22:06)עידן444 כתב:  
(14-Apr-2017 21:44)לואיס ראזאק כתב:  "ואותך אני בטוח שעוד אחשוף ויש לי תחושה שזה יהיה מעניין..."

ההבדל ביננו שאני מגיב לגופם של הדברים שאתה כותב.(לפחות רוב הזמן)
אתה מחפש התנגחות אישית.
וזה לא בגלל הכינוי שלך.
גם פיליפצ׳וק משתמש בכינוי אבל ברור שהוא אוהד שרוף שאיכפת לו עם סגנון ייחודי לו.
מהדברים שלך נודף ריח מאוד רע של התנשאות לא ברורה- וזו הסיבה שמעניין אותי מי אתה. ואם לא היה לך מה להסתיר גם היית נחשף- לפחות בפרטי כי בפומבי ברור שזה לא תמיד מתאים.
האנשים כאן יודעים מי אני. לפחות חלקם.
ולא היה קשה לעשות את הקישור בפייסבוק כשהתחברתי לשם לפני שנה בערך דרך החשבון של אישתי. לקח לאנשים שם לא יותר מידי זמן לעשות את הקישור.
למרות ההכפשות כנגד הקהל שלנו- גם מבית- יש לנו לא מעט אוהדים מאוד אינטיליגנטים.
סביר להניח שגם אתה כזה.
רד לקרקע ותתייחס לגופם של דברים.
הקהל של מכבי חיפה התעצם בשנות ה 90 למרות שהאליפות הראשונה היתה בשנות ה 80.
הקהל של נתניה התעצם בסוף שנות ה 70 למרות שהאליפות הראשונה היתה בתחילת שנות ה-70. זה כל מה שטענתי. ואתה הפכת את זה לטעות שאני לא מוכן להודות בה.
בדיוק כפי שבנושא קאיודה ניפנפת בזה שהינה- זימנו אותו והזימון הזה רק הדגיש את מה שטענתי מהרגע הראשון- שהוא בערך אופציה 8-9 בין חלוצי ניגריה שרובם באנגליה וגרמניה ואילו קאיודה מככב בליגה שהיא אולי טובה מהליגה הישראלית במעט- אם בכלל.

הניגון על קאיודה שוב חוזר על עצמו? יא-אללה, תנוח. מדי הבוגרת של ניגריה נראים טוב עליו והוא כנראה יילבש אותם לא מעט בשנים הקרובות כשחקן ספסל של האיגלס (עצם העובדה שאתה שוב ושוב חוזר על דברים שכאלה ומנסה בכוח להציג שאתה צודק ולא טועה... רק מוכיח את הטענה שלי בהקשר אליך. אגו מוזר על כלום).

בכל אופן, לנושא הקהל:
הנקודה שלי הייתה שבדיוק כמו למכבי חיפה, גם לנו הנתנייתים היה עשורים מוצלחים מאוד שהיו אמורים לבנות בסיס עצום של קהל שימשיך להיות ביציעים באש ובמים בכל מצב. תעיף מבט למשל לליגת העל ברגע זה - מכבי פ"ת במקום ה-3 והקבוצה הכי חזקה בליגה אחרי 2 הגדולות כיום ולמרות זאת, ממוצע הקהל של הפועל ת"א הוא פי 3 יותר. מבין לאן אני הולך עם זה? מסורת שנבנתה במהלך השנים, גם פה אצלנו בנתניה זה אמור סוג של להראות ככה אבל בפועל מתי מכבי נתניה מביאה קהל רב? במשחקי צמרת ואם הרדום או רוכב ההצלחות מריח שעלולים לעשות עונה גדולה. אין אצלנו באש ובמים ולכן הממוצע בשנים האחרונות בשיא הצליח לגרד קצת יותר מ-5 אלף אוהדים.
הנקודה מובנת או שנמשיך לחפור ללא הפסק? Smile
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים