שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סינטיהו סולליך ישראלי שווה וגם בענין דיע סבע
06-Apr-2017, 9:00
הודעה: #1
אתחיל מסינטיהו סולליך , היתה תקופה שהוא היה בעכו ומאוד מצא חן בעיני , מאז עברו כמה שנים טובות , ואין לי מושג איך התפתח מאז בסלובניה , אבל אם חושבים על חיזוק ישראלי ללא רכישת כרטיס כי הוא מסיים חוזה , אז הנה עוד אופציה , הכל תלוי איך הוא משחק היום , ובלי שהמאמנים יראו אותו באימונים למשחקי אימון איך בכלל אפשר לדעת ??

לגבי דיע סבע , אני מאוד אוהב את השחקן הזה , מהיר ערמומי חכם למשקיע כובש מבשל , הכל טוב ויפה , מאוד רוצה לראות אותו ממשיך איתנו הרבה שנים 5-7 ....
אבל אם איזיקוביץ' אחרי התרגילים המלוכלכים שעשה כשהאחרון היה עם איאד אבו עביד לא מתיישר אתנו על מחיר ? אין לי בעיה כאוהד לוותר על דיע סבע והעיקר לא לתת למשרמט הזה לעשוק אותנו !!!

הגיע הזמן שהוא יבין שתושבי נתניה לא רוצים אותו יותר בנתניה כי הוא בוגד בקבוצה שלנו , אילולי התאווה שלו לכסף הרבה שחקנים טובים יכלו לגדול אצלנו במכבי נתניה אבל הוא תמיד הרס במיוחד למכבי נתניה !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
עידן444 (0606-0404-2017201720172017)
06-Apr-2017, 10:02
הודעה: #2
(06-Apr-2017 9:00)זאב רווח כתב:  אתחיל מסינטיהו סולליך , היתה תקופה שהוא היה בעכו ומאוד מצא חן בעיני , מאז עברו כמה שנים טובות , ואין לי מושג איך התפתח מאז בסלובניה , אבל אם חושבים על חיזוק ישראלי ללא רכישת כרטיס כי הוא מסיים חוזה , אז הנה עוד אופציה , הכל תלוי איך הוא משחק היום , ובלי שהמאמנים יראו אותו באימונים למשחקי אימון איך בכלל אפשר לדעת ??

לגבי דיע סבע , אני מאוד אוהב את השחקן הזה , מהיר ערמומי חכם למשקיע כובש מבשל , הכל טוב ויפה , מאוד רוצה לראות אותו ממשיך איתנו הרבה שנים 5-7 ....
אבל אם איזיקוביץ' אחרי התרגילים המלוכלכים שעשה כשהאחרון היה עם איאד אבו עביד לא מתיישר אתנו על מחיר ? אין לי בעיה כאוהד לוותר על דיע סבע והעיקר לא לתת למשרמט הזה לעשוק אותנו !!!

הגיע הזמן שהוא יבין שתושבי נתניה לא רוצים אותו יותר בנתניה כי הוא בוגד בקבוצה שלנו , אילולי התאווה שלו לכסף הרבה שחקנים טובים יכלו לגדול אצלנו במכבי נתניה אבל הוא תמיד הרס במיוחד למכבי נתניה !!!

איך יודעים שהאיש נחש?
מלחמות ברורות ומאבקים על כוח בעיריה ובכל קבוצה יש לו מקורבים...
רק כשהעסק ישקע הוא יעוף מכאן.
לא מה רוצים אוהדי מכבי נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Apr-2017, 10:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Apr-2017 על ידי 10:44 זאב רווח.)
הודעה: #3
RE: סינטיהו סולליך ישראלי שווה וגם בענין דיע סבע
צריך לעשות BDS על תחנה הדלק שלו , לפרסם בכל העיר , מי שנגד תושבי נתניה שלא יתפלא אם תושבי נתניה יחרימו אותו
רק שאלה פשוטה ! למה אף עיתונאי מזדיין לא מעתיק את הזעם של אוהדי נתניה כנגד איזיקוביץ' ומפרסם אותם ? למה לפרסם רק דברים של להרוס למכבי נתניה ??
06-Apr-2017, 11:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Apr-2017 על ידי 11:05 דוד חטב.)
הודעה: #4
אם השחקן חכם הוא יפנה לועדה למעמד השחקן וכמה שיותר מהר ...
אם השחקן לא יפנה כל החיים הוא יהיה שחקן שבוי....
הסכום המקסימלי עבורו הוא 350 אלף ש"ח .
על שחקן ברמה הזו שולם 400 אלף עבור ברשצקי..שהוא יותר צעיר ולא אחרי פציעה
06-Apr-2017, 13:04
הודעה: #5
קבוצה יכולה להחזיק בכרטיס של שחקן כל החיים ורק להשאיל את השחקן?
ולמה לדוגמא אנחנו לא מצליחים להחזיק בכרטיס של שחקן כל החיים ורק לקבל כסף מהשאלות?
06-Apr-2017, 13:34
הודעה: #6
(06-Apr-2017 13:04)אלדד כתב:  קבוצה יכולה להחזיק בכרטיס של שחקן כל החיים ורק להשאיל את השחקן?
ולמה לדוגמא אנחנו לא מצליחים להחזיק בכרטיס של שחקן כל החיים ורק לקבל כסף מהשאלות?

גם לי זה לא ברור. פעם שמעתי שבכדי ששחקן יהיה שיך לך הוא צריך להיות חתום על חוזה אצלך. לכן המועדון שחרר את הצעירים שלא רצה. לא יודע איך אייזיקוביץ מחזיק בשחקנים לאורך זמן. אלא אם הוא מחתים אותם בתקופת הנוער לחמש שנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Apr-2017, 13:37
הודעה: #7
דוד הגזמת !!! 350 אלף שקל על הכרטיס ? רק הכרטיס ? בן כמה סבע ? רק בנתניה התחיל לפרוח , נראה לי איזיקוביץ' צריך לשלם לנו .
אם מוכנים אשמח להיות בורר חחחח
06-Apr-2017, 13:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Apr-2017 על ידי 13:53 עידן444.)
הודעה: #8
(06-Apr-2017 13:04)אלדד כתב:  קבוצה יכולה להחזיק בכרטיס של שחקן כל החיים ורק להשאיל את השחקן?

החוק בארץ דפוק.
גם אם אין לשחקן חוזה, כדי שהכרטיס שלו יעבור לקבוצה אחרת היא צריכה להגיע לסיכום עם בעלת הכרטיס על פיצוי. מה שנקרא- דמי השבחה.
לדוגמה- משה לוגסי. לדעתי כבר אין לו שום חוזה במכבי ת"א אבל הוא ימשיך להיות על תקן מושאל אלא אם מכבי ת"א תשחרר אותו מיוזמתה או אם תבוא קבוצה ותגיע לסיכום על דמי השבחה.
זה דווקא בא לטובת המועדונים הנחותים כלכלית- שלא יקרה מצב שמטפחים שחקן במשך שנים ולא מקבלים עליו גרוש.
באירופה זה מוגבל גיל. וזה הרבה יותר הגיוני.
הרי את דיא סבע השביחה מכבי נתניה לא פחות ואף יותר מכל קבוצה אחרת- כולל טוברוק- אותה הוא עזב כבר די מזמן...
דיא סבע כבר בן 25. מעבר שלו היום לקבוצה באירופה- ואדון איזיקוביץ' לא רואה אגורה שחוקה. הוא יכול לחזור כעבור 10 חודשים לארץ כשחקן חופשי(אלא אם הקבוצה באירופה החתימה אותו על חוזה עם תוקף ארוך יותר- במצב הזה הוא שייך לה כמובן).

לא הצלחת להחזיק בשחקנים- כי באה קבוצה ושילמה דמי השבחה(כמו מקרה ימפולסקי).
או שהצלחת למכור אותם כשעדיין הם מחזיקים בחוזה(כמו עזרא\בן הרוש- כדי למקסם את הרווח- דמי השבחה זה לרוב סכום נמוך יותר מאשר מכירה של שחקן מבוקש בעל חוזה).
06-Apr-2017, 13:53
הודעה: #9
25 ? לא הייתי משלם עליו יותר מ 50 אלף ₪ , עד גיל 23 לא קרע שרוכים של נעליים , רק בנתניה הוא פרץ לתודעה וזה אחרי פציעה קשה
06-Apr-2017, 13:54
הודעה: #10
(06-Apr-2017 13:53)זאב רווח כתב:  25 ? לא הייתי משלם עליו יותר מ 50 אלף ₪ , עד גיל 23 לא קרע שרוכים של נעליים , רק בנתניה הוא פרץ לתודעה וזה אחרי פציעה קשה

24.5
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים