שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יאללה, קצת דיבורי מנג׳ר...
04-Apr-2017, 12:47
הודעה: #1
חלאס עם דיוני שיווק עמוקים.

הדילמות לשישי...

מי מגן שמאלי ? לואיזה או קובי ?

שניהם עם חסרונות, לואיזה לא יודע לעזור להתקפה, קובי עם ליקויים בסיסים בהגנה. אני הייתי פותח עם לואיזה, בעיקר כי בהרכב המסתמן הקשרים לא הולכים לעזור להגנה.

מי בקישור ?

ניקו, אביב, עלי

התקפה ?

ערן, סבע, קוגבינייה.

הדלימות היא 2 מהשלושה שון, קוגבנייה,אביב.

אני הייתי הולך על אביב וקוגבנייה, ובשום אופן לא קוגבנייה בקישור.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Apr-2017, 12:51
הודעה: #2
RE: יאללה, קצת דיבורי מנג׳ר...
ללואיזה יש ליקויים חמורים גם בהגנה וגם בהתקפה .בסגל הנוכחי מעדיף את מור.

בהתקפה שון לבד.
בקישור אביב .קוגבניה ערן ניקו ועלי.

Sent from my A0001 using Tapatalk
04-Apr-2017, 12:52
הודעה: #3
(04-Apr-2017 12:51)חזום חזום כתב:  ללואיזה יש ליקויים חמורים גם בהגנה וגם בהתקפה .בסגל הנוכחי מעדיף את מור.

בהתקפה שון לבד.
בקישור אביב .קוגבניה ערן ניקו ועלי.

סבע לא בהרכב שלך ?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
04-Apr-2017, 12:54
הודעה: #4
לא. חוזר מפציעה חצי שעה אחרונה במקסימום.

04-Apr-2017, 12:58
הודעה: #5
אם סבע כשיר באופן מלא, אז ניקו, עלי, אביב, ערן, דיא, ושון
אם לא אז קוגבניה במקומו בתור חלוץ
04-Apr-2017, 12:59
הודעה: #6
רוצה לראות את וייסמן וקוגבנייה חלוצים
איך יכול להיות שצוות המאמנים לא רואה את זה?
בקישור קוגבנייה מבוזבז, עם המהירות של שניהם תהייה התקפה מצוינת.
בקישור אביב ניקו מוחמד עם ערן לוי (סבע חוזר מפציעה להכניס דקה 60 שלערן ייגמר האויר)
לואיסה נגד קטמון נתן משחק מעולה
הולך איתו שוב בתקווה שישחזר את אותה יכולת.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
The following 1 user Likes tomi1981's post:
אלדד (0404-0404-2017201720172017)
04-Apr-2017, 13:03
הודעה: #7
שושן

מור
ורגוץ
שינה(אם כשיר)
כחלון

ניקו
אביב
עלי

ערן
דיא
קוגבנייה
04-Apr-2017, 14:38
הודעה: #8
שושן

ניקו מגן שמאלי
וארגוץ' ז'דנוב
כחלון

עלי מוחמד , אביב אברהם
קוגבניה , ערן לוי , דנון או סבע אם כשיר

בדש ולקראת הסיום וייסמן
04-Apr-2017, 15:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Apr-2017 על ידי 15:18 Gadi.)
הודעה: #9
(04-Apr-2017 12:59)tomi1981 כתב:  בקישור אביב ניקו מוחמד עם ערן לוי (סבע חוזר מפציעה להכניס דקה 60 שלערן ייגמר האויר)
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

כמו נגד נשר (פעמיים), רמה"ש וראשל"צ.
04-Apr-2017, 15:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Apr-2017 על ידי 16:11 אלדד.)
הודעה: #10
איזה שחקן של ר"ג הייתם מביאים לנתניה?
ר"ג היא קבוצת ההגנה הטובה בליגה, האם דודי תירם הוא הבלם הטוב בליגה?

והנה בדיוק כתבה מעניינת על דודי תירם (ועוד סיבה למה עדיף לא להשאיל שחקני בית לליגה נמוכה)

תירם חם – סיפורו של בלם הפועל ר"ג דודי תירם

ביום שלישי בערב הפועל רמת גן תעלה להתמודד מול בני יהודה ת"א בקרב על העליה לגמר גביע המדינה. בסוף השבוע האחרון רק אחת מתוך ארבע הנציגות בחצי הגמר ניצחה בליגה שלה, כאשר דודי תירם כבש את שער הניצחון לטובת האורדונים נגד מכבי הרצליה בדקה ה-95. בפעם האחרונה שרמת גן הייתה במעמד הזה, בו היא הייתה היחידה שניצחה לפני שלב חצי הגמר, היא הלכה עד הסוף וזכתה בגביע. דודי תירם מאמין שקבוצתו מסוגלת לשחזר את ההישג מ-2003. שוחחתי עמו לפני המשחק כדי להכיר אותו לעומק.

שיחקת בילדים בהפועל פרדסיה ובגיל 12 עברת למכבי נתניה. מה גרם לך לעשות את המעבר בגיל כזה צעיר?

"כבר בגיל 12 הבנתי שאני רוצה לשחק כדורגל בתור מקצוע ולא בתור חוג או תחביב ומכבי נתניה זה מועדון גדול שאפשר להתקדם בו."

בגילאי נוער שיחקת בתור מושאל בכפר קאסם ובמכבי קרית גת. איך הרצון להיות כדורגלן מקצועי מתנגש עם המציאות של ליגה א'?

"שיחקתי בתור שחקן מושאל כדי להשתפשף קצת. אני אגיד לך את האמת? קיבלתי הרבה כלים בליגה א'. יש שם המון שחקנים מוכשרים שאיכשהו נתקעו שם. ברגע שאתה שם קשה מאוד להתקדם, המשחק שם קשה ומאוד פיזי. כשאתה מגיע ממועדון גדול כמו מכבי נתניה אתה חושב שהכל ילך לך בקלות ואתה לומד שהמשחק הוא קשה מאוד."

איך זה השפיע עליך מבחינה נפשית? אתה שחקן צעיר שמאוד רוצה להצליח והגעת לליגה שלא נתפסת כאיכותית במיוחד.

"זה דווקא מאוד עזר לי ברמה המנטלית. ברגע שאתה מבין שזה לא בדיוק מה שחלמת, יש לך שתי אפשרויות – להבין שאתה צריך לעבוד קשה כדי להתקדם הלאה או להשלים עם איפה שאתה נמצא. הסיטואציה הזאת גרמה לי להבין עד כמה אני רוצה לשחק כדורגל ולהיות מקצוען. למדתי שמה שחשוב זה המשחק עצמו, לא מעניין אותי הקהל או התקשורת וכל הרעש שמסביב."

שבוע אחרי יום הולדתך ה-22 ערכת בכורה בליגת העל במדי מכבי נתניה נגד מכבי פתח תקווה. יום אחרי הופעת הבכורה עברת להפועל רעננה וכעבור שבוע כבר שיחקת במדיה בליגה. מה בדיוק קרה שם?

"התחלתי את העונה בהפועל רעננה. התאמנתי איתם וסגרתי את כל התנאים של החוזה. מכבי נתניה פנו אליי וביחד עם הסוכן שלי קיבלתי החלטה שלהגיע למכבי נתניה בסיטואציה שהייתה שם זה דבר טוב, להיות שם בלם פותח, אבל בדרך דברים השתבשו ורעננה שמרו איתי על קשר ולקחתי החלטה לחזור לרעננה, גם בעקבות הבלאגן שהתחיל באותה עת במכבי נתניה."

מה דעתך על כל מה שקרה עם מכבי נתניה?

"חבל לי שזה קרה, זה מועדון שעברתי בו הרבה. מכבי נתניה הוא מועדון חשוב לא רק לי ברמה אישית, אלא ברמה הארצית. הוא ניזוק הרבה, אבל המועדון כבר הצליח השתקם."

ינואר 2017. דיבורים על מעבר שלך להפועל ת"א. נטען כי יו"ר הקבוצה עינב רוזנוולד נתן את אישורו למעבר תמורת 300 אלף ש"ח, אך בסופו של דבר מיכאל סיטון ומוטי ברשצקי, חבריך לקבוצה, עברו להפועל ת"א ואתה נשארת בהפועל ר"ג. מה לא הסתדר שם?

"תראה, אני הגעתי להפועל ר"ג במטרה אחת – לעלות ליגה. מתחילת העונה הייתה אווירה טובה בחדר ההלבשה, הייתה הרגשה שאנחנו עומדים לעשות משהו מיוחד העונה. בינואר ההנהלה לא רצתה כל כך לוותר על שחקנים דומיננטיים בחדר ההלבשה, ובסופו של דבר המעבר שלי לא יצא לפועל, מכל מיני סיבות שאני לא כל כך בקיא בהם. אלו עניינים של שיחות בין מועדונים. אני מעדיף להתרכז בכדורגל ולא בדברים שמסביב, בעיניי זה יכול רק להפריע לי להתרכז במשחק. אני מאוד שמח שאני בהפועל ר"ג".

לא מרגיש פספוס שלא עברת לבמה המרכזית של הכדורגל הישראלי?

"תשמע, אם אני טוב, אני מאמין בעצמי שאני אגיע למקומות האלה. לעשות מעבר כזה באמצע עונה, להגיע לתוך הבלאגן שקיים בהפועל תל אביב זה הימור. כל עניין המעבר נבע מתוך לחץ של הפועל ת"א. זה מועדון גדול ומצוין, אבל כרגע בהפועל ר"ג יש שקט, זה מקום צנוע ומשפחתי, מועדון איכותי עם מאמן מעולה ואפשר לדעתי להפיק מהמצב הנוכחי יותר בהפועל ר"ג."

נעבור לנושא פחות נעים. שבוע לאחר הדיבורים על מעבר אפשרי להפועל ת"א, הובלתם 2-0 מול אחי נצרת, במשחק שנגמר בתוצאה 3-2 לטובתם, כשהם מסיימים אותו עם 9 שחקנים. איך קורה דבר כזה?

"היה שם הפסד מביך ולא ראוי. קשה לי להגיד מה לא עבד."

אחרי המשחק היו דיווחים בתקשורת שיו"ר הקבוצה, עינב רוזנוולד, נכנס לחדר ההלבשה ונזף בכמה שחקנים, כאשר אתה אף הושעת על ידו. בתור שחקן צעיר בתחילת דרכו שחווה דבר כזה, מה הרגשת?

"תראה, אם תשאל את חבריי לחדר ההלבשה הם יגידו לך שהם לא מבינים למה דווקא אני הושעיתי, אבל גם בשיחות שערכתי עם יו"ר הקבוצה עינב וגם בשיחות עם אבישי מנהל הקבוצה, הם עשו את זה יותר כדי להרתיע, כדי להראות לכולם שהפועל ר"ג היא לפני הכל. אני לא יצרתי קשר עם אף מועדון אחר, ברגע שאני בקבוצה אני לויאלי אליה וכל כולי בקבוצה. יום אחרי זה כבר חזרתי לאימונים וקיבלתי התנצלות על מה שהיה, ככה שאני לא לוקח את זה ללב. זה גרם לי ללמוד להתמודד עם סיטואציות כאלו. זה גם גרם לקבוצה להתחבר ולהבין שכולנו צריכים לעבוד למען מטרה משותפת שהיא הפועל ר"ג. עובדה שזה עזר, כי מאז המקרה הזה התגבשנו כקבוצה ואני חושב שרואים את השינוי שעברנו."

גומלין רבע גמר גביע המדינה, אתה עם כרטיס צהוב. עלית לכדור גובה ביחד עם שלומי ארבייטמן, וביצעת עליו עבירה קטנה. ברגע שהוא נחת על הרגליים, הוא הסתובב והתקרב אליך. הלכת לכיוונו והצמדתם ראשים. הוא הזיז את ראשו קדימה, אתה נפלת אחורה ומיד לאחר מכן הוא תפס את הראש ונפל על הרצפה בתיאטרליות. שניכם קיבלתם כרטיס צהוב, לך זה היה השני. איך הרגשת באותם רגעים?

"באותו הרגע לא הבנתי מה קרה. לא הבנתי על מה קיבלתי כרטיס צהוב. לקח לי קצת זמן לעכל."

כן, ישבת על הרצפה ותפסת את הראש.

"חשבתי על זה שהשארתי את החבר'ה שלי לבד. בכל זאת אני מרגיש שיש לי אחריות גדולה בקו ההגנתי של הקבוצה, במשחק כזה גורלי של הקבוצה התחלתי לחשוב על מה יקרה עכשיו."

עלית ליציע. מה עובר על שחקן ברגעים כאלו?

"נשארתי עם חולצה קצרה בשיא החורף, לא הרגשתי חום או קור פשוט עודדתי בלב את השחקנים. אמרתי לעצמי בלב מה כל אחד צריך לעשות. אתה מאוד רוצה להיות בתוך המגרש."

כמו אוהד, בעצם.

"כן, בדיוק. רק חסר לי דגל ותוף. זאת ממש ההרגשה. כשהבקענו את השער השני קפצתי וכשנשמעה שריקת הסיום אז בכלל הרגשתי מדהים. אבל יש לנו עכשיו עוד הרבה רגעים של אושר להגשים העונה."

בשישי האחרון הבקעת שער בדקה ה-95 נגד מכבי הרצליה, שער ניצחון גורלי לקבוצה שלך במאבק על העלייה. זה השער החמישי שלך העונה. מה הרגשת באותו רגע?

"הרגשה מעולה. אני שמח שהבקעתי, אבל הכי חשוב זה שהקבוצה מנצחת."

אתם במרחק של 2 נקודות מהפסגה, אתה מאמין שתעלו ליגה?

"אני מאוד מאמין. לא הייתי מגיע לפה אם לא הייתי. אני המאמין הכי גדול בקבוצה הזאת. יחד עם המאמנים, ההנהלה וכל הסגל, יש אמונה שאנחנו השנה עושים את זה."

במשחק הגביע הקרוב, אתם נגד בני יהודה. מה אתה חושב על הסיכויים שלכם?

"בני יהודה קבוצה מעולה עם שחקנים טובים, יש להם תקציב גדול יותר משלנו, אבל אני חושב שאנחנו בתור קבוצה טובים יותר. בתור בודדים הם יותר איכותיים, אבל בסופו של דבר הקבוצה הטובה יותר מנצחת בכדורגל ואני מאמין שאלה אנחנו."

ועכשיו בקטנה לסיום:

מי תיקח את האליפות? הפועל ב"ש או מכבי ת"א?

"אני חושב שזה הוכרע בשבת לא?"

מי תרד ליגה?

"זה די צמוד, מה גם שכל הקבוצות בתחתית התחילו לצבור נקודות. בני יהודה ורעננה גם נכנסו בגלל זה למאבק ההישארות. זה יהיה צמוד עד הסוף."
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים