שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לוח המשחקים
03-Apr-2017, 11:01
הודעה: #21
RE: לוח המשחקים
(03-Apr-2017 10:45)דוד חטב כתב:  
(03-Apr-2017 8:45)amir כתב:  
(03-Apr-2017 6:25)אייל ס כתב:  בתאוריה בנתניה יש אלפים של שומרי שבת שרק ממתינים למשחקים באמצע שבוע.
ואלפים אחרים שמוכנים להגיע רק בשישי וכל פעם שמשחקים בשישי המועדון חייב לפתוח את המערבי.
וכמובן שהדרישה למיני מנוי גורמת לפתוח מרכז הזמנות מיוחד.
ומכיוון שפעם ביום אני הולך לישון וכעבור כמה שעות אני מתעורר ובתוך עמי אני חי,לא רואה גידול של כרטיס אחד מעבר לאלו שנמכרים בקופות כתוצאה ממיני מנוי,כל מי שרוצה להגיע למשחק ולא מצוייד במנוי מוזמן לרכוש ברכישה מוקדמת או לעמוד בקופות לפני המשחק.

בתחילת העונה משכנו ומשכנו ומשכנו את מכירת המנויים עד ראש השנה והאלפים לא עמדו בתור....בעונה הבאה המכירה תסתיים חודש קודם,אלו שירצו מנויים מוזמנים למכירה מוקדמת והאחרים ירכשו לפני כל משחק.
כלכלית עדיף למכור כרטיסים,המנוי הוא שרות ללקוח והלקוחות מוזמנים לרכוש מבעוד מועד.
. אמנם ברור שאין טעם להכניס אנשים חינם כי זה לא עוזר בטווח הארוך, אבל למה לא לעשות מיני מנוי במחיר של 100-120 שקל לארבעה משחקים? מצד אחד זה משתלם למי שרוצה לבוא, ומצד שני זה לא דופק את מי שקנה מנוי כי זה עדיין יותר כסף פר משחק.
אי אפשר לכתוב כל העונה "בונים משהו חדש יחד" ואז ללכת עם הראש בקיר. אתה לא יכול להגדיל את כמות הכרטיסים והמנויים בעונה הבאה בצורה הזאת.

למען המועדון ממש לא מסכים עם הגישה הזו ואפילו הייתי אומר שהיא מעט שחצנית על גבול הנקמנית, במי בדיוק?
צריך לקרב אוהדים ולא להרחיק! בטח ובטח אחרי כל מסכת היסורים שהאוהד הממוצע עבר בשנים האחרונות. היכן בדיוק מתחבר הסלוגן ״בונים משהו חדש ביחד״ ל... שלא יבואו?!?!?
בונים משהו חדש ביחד? אז בונים אותו מהשורש, צריך לקרב כל אוהד באשר הוא ולא להרחיק עוד יותר ממה שנשאר מהקהל ההולך והנכחד שלנו.
שיווק המועדון חייב להיות תמידי בטח ובטח בימים כאלו שהקבוצה מצליחה ועושה את דרכה אל עבר המקום הראוי לה, בסופו של יום הכיף של הכדורגל, מלבד הנצחונות וההצלחות, הוא יציעים מלאים וססגוניים ככל שהיו וירבו, ולנו לצערינו אין כמעט בכלל כאלו, ופה צריכים להכנס העומדים בראש המועדון ולתת את הדעת ולשווק אפילו אגריסיבית את ההצלחה ולמנף אותה הכי גבוה שאפשר, הדוגמה הכי פשוטה ויפה היא ״האחות״ מבירת הנגב, לא בושה ללמוד ממצליחנים.

. לאנשים יש סיטואציות שונות ובעיות שלאו דווקא התאים להם לקנות מינוי ביולי אוגוסט.
כעת, זו הזדמנות לגרום ליותר אנשים לבוא.
אותם אלו שמתלבטים כל שבוע, באים פעם כן, פעם לא ופעם למה לא - יקנו בהתלהבות מיני מנוי במבצע, יבואו לכל המשחקים ויסחפו אחריהם עוד חברים/בני משפחה.
אפילו אצל שגב זה הצליח.
לא מדבר על הנחה גדולה, אלא על הצד השני, התחייבות של האוהד להגיע לכל 4 המשחקים.
ומי שכבר משלם - יגיע.
תמכרו מיני מנוי במשחק בית הבא, עם בונוס כרטיס נוסף מתנה לכל קונה רק לאותו משחק נגד לוד.
תבטיח 4500 צופים למשחק עד סוף העונה.
ותחשוב - הכנסה של 300 אוהדים נגיד של 4 משחקים תיכנס בבת אחת - זה כבר סכום שווה יותר מסתם 200-300 פה ושם.

אתה צריך לבוא לקראת האוהד החצי חצי, המתלבט, לחבק אותו, להלביש לו צהוב וללמד אותו מה קורה בדקה החמישים ומה כשסוף השבוע בא. איפה ערן לוי גדל ושצריך לשנוא בבון ופטיש מגל.

לקרב, לחבק, לאמץ. לבנות משהו חדש. ביחד.
אספתי פה כמה דוגמאות מה פייס של האוהדים ואני אישית מסכים עם רוח הדברים

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

כי גם קסטרו לא עושים סייל בתחילת החורף....זה מאני טיים במאני טיים לא צריך סיילים תגיד תודה שאייל נדיב אני הייתי מבקש כבר מחיר של 80 שקל דווקא בשביל שכולם יחשבו שוב עונה הבאה .
בכללי יש 3 שכבות קהל
מנויים
כאלה שמגיעים מידי פעם נגיד 50/50
ואוהדי הצלחות...כרגע מדובר בלעשות הנחות לאוהדי הצלחות....
אם חלילה אייל היה חושב ככה היה פוגע קודם כל בנאמנים (המנויים)...
מי שרוצה שישלם ויבוא מוזמן....
בסדר זאת גם גישה אל תצפה לפקקים בכביש החוף.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Apr-2017, 11:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 11:08 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
הפקקים מתחילים עוד באיילון בדרום ומאולגה בצפון..
איזה כייף וקל להיות פופוליסט כאן ובפורום על חשבון של מישהו אחר, אה?
03-Apr-2017, 11:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 11:11 amir.)
הודעה: #23
(03-Apr-2017 11:04)פיליפצוק כתב:  הפקקים מתחילים עוד באיילון בדרום ומאולגה בצפון..
איזה כייף וקל להיות פופוליסט כאן ובפורום על חשבון של מישהו אחר, אה?
אפשר תרגום? אתה יכול לרשום בעברית שגם נבין אותך כי היום יום שני ואצלך כל יום יש יציאות באין כניסה.

ובסדר קבלת את התפקיד יו"ר ועדת המלקקים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Apr-2017, 11:13
הודעה: #24
יש, תודה!
03-Apr-2017, 11:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 11:51 yaron73.)
הודעה: #25
האמת המרה היא שאוהדי מכבי נתניה מעולם לא תמכו כלכלית במועדון באופן משמעותי ולדעתי גם לא יתמכו. אלו כנראה דפוסי התנהגות ואופי מושרשים.
נכון שגם לאי ההצלחה המקצועית ולניהול הכושל לאורך שנים יש חלק גדול בכך אבל צריך להודות שזה האופי של הקהל של מכבי נתניה (מלבד גרעין של אלף-אלפיים אוהדים נאמנים).
אצלנו אוהדים רוצים קיצורי דרך שזה אומר שיבוא מיליארדר ויקח עליו את כל הנטל הכלכלי ושלהם יהיה כיף וזה כנראה לא יקרה. זו הסיבה שהשם של תשובה היה עולה כל הזמן למרות שלכולנו ברור שהוא לא יגיע והוא גם לא מתאים בכלל למועדון. בדיוק כמו האלמוני שכולנו פינטזנו שהוא תואם גולדהאר והתברר לצערנו כאליהו אליהו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
03-Apr-2017, 12:03
הודעה: #26
1. במקום כל הנאומים אפשר פשוט להגיד שזה לא משתלם אם לא ימכרו X מנויים וניסיון העבר מלמד שזה לא יקרה.

2. ברור שלפילפצ'וק "בתפקידו החדש" כאנטי מבקרים(אירוני משהו...) נוח יותר לתת את הגארבג' טיים בעונת יוסי מזרחי ולצייר את מה שקרה שם כ"משחק עליה". למה שהיה שם קוראים גארבג' טיים משה היקר!
במאני טיים ראיתי 11 אלף אוהדים בחצי גמר ו 24 אלף אוהדים בגמר. ונשאלת שאלה האם אם לפני גמר הגביע לא היו שלטים בכל העיר- האם עדיין היו מגיעים 24 אלף איש לגמר(24 אלף! והתמונות מוכיחות. לא 19, לא 20, לא 21 ולא 22 כפי שהרבה משום מה יש כאלה שאומרים- 24 אלף!)?

3. תוכניות רדיו, שידורים ישירים(כמה בתי אב בכלל מנויים לספורט 5 LIVE?), והמיני התייחסות הזו במוצ"ש- הסיקור של הליגה הזו לא באמת קיים... ואם מישהו קורא לכמה דקות האלה במוצ"ש סיקור... או לריאדה אל חמיסה סיקור... אז נראה לי שיש לו חוסר הבנה בסיסית במה זה סיקור... הליגה הלאומית בישראל לא באמת מסוקרת! ולא סתם היא מתקרבת בצעדי ענק לחצר האחורית של הכדורגל הישראלי הרבה יותר מאשר מתקרבת ללהיות ליגה מקצוענית באמת)- בכל אופן צרכני המידע הזה הוא אנחנו... אלה שכאן... אלא שפעילים בפייסבוק(יופי שיש שם קבוצה של מעל 6,000 איש... כמה באמת פעילים? 100? 200? 300? בואי נהיה לארג'ים- 500 איש!)... אלה שגם ככה מנויים אלא אם זה באמת כבד עליהם כלכלית...(כן, יש כאלה... בטח בנתניה... בטח בשכונות שמסורתית מזוהות עם המועדון... מעטים האנשים שיבואו ויגידו קשה לי... מה זה קשה לי? כדורגל זה מותרות... יש איזו עמותה שאפשר לבוא אליה ולהגיד לה- קשה לי- אין לי כסף למנוי למכבי נתניה?) או העדיפו להתרחק כי זה עושה להם רע... אלה האנשים שצורכים את כל ה"פרסום" הזה...
אז אפשר להגיד שרק אותם אנחנו באמת רוצים ביציע. רק את אלה שבאים באש ובמים ויבואו גם בעונה הבאה אם לא נעלה(אפילו אני כבר לא בטוח שאהיה שם כי כמה אפשר לסבול? נתניה לא עולה העונה זו טראומה ענקית נוספת למועדון!) וסדרי העדיפויות שלהם הם בדיוק כפי שסדרי העדיפויות שלנו.
גם אני חולם כמו אייל על 10,000 אוהדים ביציע.
אבל כדי להפוך 10,000 אוהדים לפאנטים כמונו, כמו טל מ. שהותקף כאן מכל עבר ובנתיים נבואת הזעם מתממשת אחד לאחד והלואי שזה יעצור כבר, ואופיר שאפילו לנוער מגיע, ופיליפצ'וק, ואריאל, ואייל עצמו - מתחיל בצעד קטן.
03-Apr-2017, 12:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 12:28 אריאל.)
הודעה: #27
(03-Apr-2017 12:03)עידן444 כתב:  1. במקום כל הנאומים אפשר פשוט להגיד שזה לא משתלם אם לא ימכרו X מנויים וניסיון העבר מלמד שזה לא יקרה.

2. ברור שלפילפצ'וק "בתפקידו החדש" כאנטי מבקרים(אירוני משהו...) נוח יותר לתת את הגארבג' טיים בעונת יוסי מזרחי ולצייר את מה שקרה שם כ"משחק עליה". למה שהיה שם קוראים גארבג' טיים משה היקר!
במאני טיים ראיתי 11 אלף אוהדים בחצי גמר ו 24 אלף אוהדים בגמר. ונשאלת שאלה האם אם לפני גמר הגביע לא היו שלטים בכל העיר- האם עדיין היו מגיעים 24 אלף איש לגמר(24 אלף! והתמונות מוכיחות. לא 19, לא 20, לא 21 ולא 22 כפי שהרבה משום מה יש כאלה שאומרים- 24 אלף!)?

3. תוכניות רדיו, שידורים ישירים(כמה בתי אב בכלל מנויים לספורט 5 LIVE?), והמיני התייחסות הזו במוצ"ש- הסיקור של הליגה הזו לא באמת קיים... ואם מישהו קורא לכמה דקות האלה במוצ"ש סיקור... או לריאדה אל חמיסה סיקור... אז נראה לי שיש לו חוסר הבנה בסיסית במה זה סיקור... הליגה הלאומית בישראל לא באמת מסוקרת! ולא סתם היא מתקרבת בצעדי ענק לחצר האחורית של הכדורגל הישראלי הרבה יותר מאשר מתקרבת ללהיות ליגה מקצוענית באמת)- בכל אופן צרכני המידע הזה הוא אנחנו... אלה שכאן... אלא שפעילים בפייסבוק(יופי שיש שם קבוצה של מעל 6,000 איש... כמה באמת פעילים? 100? 200? 300? בואי נהיה לארג'ים- 500 איש!)... אלה שגם ככה מנויים אלא אם זה באמת כבד עליהם כלכלית...(כן, יש כאלה... בטח בנתניה... בטח בשכונות שמסורתית מזוהות עם המועדון... מעטים האנשים שיבואו ויגידו קשה לי... מה זה קשה לי? כדורגל זה מותרות... יש איזו עמותה שאפשר לבוא אליה ולהגיד לה- קשה לי- אין לי כסף למנוי למכבי נתניה?) או העדיפו להתרחק כי זה עושה להם רע... אלה האנשים שצורכים את כל ה"פרסום" הזה...
אז אפשר להגיד שרק אותם אנחנו באמת רוצים ביציע. רק את אלה שבאים באש ובמים ויבואו גם בעונה הבאה אם לא נעלה(אפילו אני כבר לא בטוח שאהיה שם כי כמה אפשר לסבול? נתניה לא עולה העונה זו טראומה ענקית נוספת למועדון!) וסדרי העדיפויות שלהם הם בדיוק כפי שסדרי העדיפויות שלנו.
אבל כדי להפוך 10,000 אוהדים לפאנטים כמונו, כמו טל מ. שהותקף כאן מכל עבר ובנתיים נבואת הזעם מתממשת אחד לאחד והלואי שזה יעצור כבר, ואופיר שאפילו לנוער מגיע, ופיליפצ'וק, ואריאל, ואייל עצמו - מתחיל בצעד קטן.

לא פעם ולא פעמיים כתבתי שפוטנציאל אמיתי למשחקים "שוטפים" זה בערך שליש או רבע ממה שמגיע ל"משחק גדול וחד פעמי". גמר הגביע באמת היה יוצא דופן ובגלל ההיסטוריה של מכבי נתניה ב30 שנה האחרונות, זה רק העצים את ה"בום" בגמר.
הפוטנציאל היום הוא 4-5 גג, בליגת העל... היום, בלחץ מגיעים חצי מזה.
הצעד ה"קטן" שצריך, זה לעלות ליגה, להציג כדורגל חיובי, ליצור אווירה טובה סביב הקבוצה ו... סבלנות.

היום, כל הנחה או מיני מנוי או מבצע 1+1 או לא משנה מה, לא יגדיל את מספר הצופים אלא, בטווח הקצר, יעשה קניבליזציה בהכנסות.

ירידה בהכנסות, מסכנת את היעד מספר 1, תקציב להחתמת שחקנים כדי ליצור כדורגל חיובי בליגת העל.

לטווח הארוך, מיני מנוי (וכו') לא מלמד את האוהדים לשלם מחיר ראוי למשחקים.
לוקח זמן להבין שאין "הזמנות", לוקח זמן להבין שאין "הנחות" שאין "מבצעי חיסול וסוף עונה". כשהקהל יבין שמשחק בליגה השניה זה 50 ש"ח, שמשחק בליגת העל זה X (שאני עדין לא יודע להגיד מהו X), שמנוי, שמוזיל את המחיר הממוצע למשחק נמכר רק בתחילת עונה ורק עד למועד ידוע מראש, כשזה יופנם, ההכנסות של הקבוצה יעלו.

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
עדיאלבז (0404-0404-2017201720172017)
03-Apr-2017, 12:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 12:32 פיליפצ'וק.)
הודעה: #28
עד מתי ינפנפו לי פה בגמר הגביע כאינדקציה למשהו????
לגמר הגביע הגיעו אנשים שבכלל לא ידעו מי השחקנים שעל הדשא, מי זה ערן לוי, מי זה קאיודה, מי זו נתניה ומי זו ק"ש.
אנשים באו לראות אולי היסטוריה והביאו את כל המשפחות שלהם כולל דודים רחוקים.
70% מהכמות שהיתה שם לא פקדה מאז משחקים של הקבוצה, אז די לבלבל במוח!!!
03-Apr-2017, 12:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 12:34 עידן444.)
הודעה: #29
(03-Apr-2017 12:25)אריאל כתב:  
(03-Apr-2017 12:03)עידן444 כתב:  1. במקום כל הנאומים אפשר פשוט להגיד שזה לא משתלם אם לא ימכרו X מנויים וניסיון העבר מלמד שזה לא יקרה.

לא פעם ולא פעמיים כתבתי שפוטנציאל אמיתי למשחקים "שוטפים" זה בערך שליש או רבע ממה שמגיע ל"משחק גדול וחד פעמי". גמר הגביע באמת היה יוצא דופן ובגלל ההיסטוריה של מכבי נתניה ב30 שנה האחרונות, זה רק העצים את ה"בום" בגמר.
הפוטנציאל היום הוא 4-5 גג, בליגת העל... היום, בלחץ מגיעים חצי מזה.
הצעד ה"קטן" שצריך, זה לעלות ליגה, להציג כדורגל חיובי, ליצור אווירה טובה סביב הקבוצה ו... סבלנות.

היום, כל הנחה או מיני מנוי או מבצע 1+1 או לא משנה מה, לא יגדיל את מספר הצופים אלא, בטווח הקצר, יעשה קניבליזציה בהכנסות.

ירידה בהכנסות, מסכנת את היעד מספר 1, תקציב להחתמת שחקנים כדי ליצור כדורגל חיובי בליגת העל.

לטווח הארוך, מיני מנוי (וכו') לא מלמד את האוהדים לשלם מחיר ראוי למשחקים.
לוקח זמן להבין שאין "הזמנות", לוקח זמן להבין שאין "הנחות" שאין "מבצעי חיסול וסוף עונה". כשהקהל יבין שמשחק בליגה השניה זה 50 ש"ח, שמשחק בליגת העל זה X (שאני עדין לא יודע להגיד מהו X), שמנוי, שמוזיל את המחיר הממוצע למשחק נמכר רק בתחילת עונה ורק עד למועד ידוע מראש, כשזה יופנם, ההכנסות של הקבוצה יעלו.
מכבד את דעתך.
לא אומר שאתה לא צודק.
לדעתי בסך הכל יכולים להיות מרוצים מאיפה שאנחנו עומדים בנסיבות הקיימות.
אם הקהל לא יגדל בפליאוף המשבר אפילו יותר גדול משחשבתי.
ולגבי מיני מנוי- גם אני לא בטוח שיעבוד. סיכוי טוב שלא. הקהל בנתניה לא אוהב להתחייב- אז באמת שמי שרוצה שיבוא ויקנה כרטיס וזהו. מקווה שזו לא תהיה חוויה לא נעימה כפי שקרה לי בתור ילד שאבא שלי היה נכנס לגוש של אנשים והייתי חרד האם הוא הולך לצאת משם באותה צורה שהוא נכנס...

אגב, כרטיס בליגה שניה עולה 40 וזה מה שזה שווה במתקן כמו שלנו.
יש מתקנים שגם זה בקושי.

(03-Apr-2017 12:31)פיליפצוק כתב:  עד מתי ינפנפו לי פה בגמר הגביע כאינדקציה למשהו????
לגמר הגביע הגיעו אנשים שבכלל לא ידעו מי השחקנים שעל הדשא, מי זה ערן לוי, מי זה קאיודה, מי זו נתניה ומי זו ק"ש.
אנשים באו לראות אולי היסטוריה והביאו את כל המשפחות שלהם כולל דודים רחוקים.
70% מהכמות שהיתה שם לא פקדה מאז משחקים של הקבוצה, אז די לבלבל במוח!!!

לא, כי לקחת גארבג' טיים בעונה שעלית ליגה בפברואר ולקרוא לזה משחק עליה זה לא בלבול מוח...
03-Apr-2017, 12:49
הודעה: #30
קשקשני,
1.לקחתי את המשחק הראשון של הפלייאוף מול הפועל פ"ת, קבוצה עם קהל, היתה אווירה, לא גארבג' ולא נעלים העליה הובטחה מעשית לאחר הניצחון מול היריבה הראשית על העליה באותה עונה.
2.לקחתי את המשחק החגיגי שבו הובטחה העלייה רשמית מול בית"ר רמלה, חגיגה בחוץ, חגיגה בפנים, חולצות של העליה חולקו וגם אז הקהל של נתניה לא מילא את המערבי כולל הזמנות.
אז די כבר אתה ואחרים פה לגנוב דעת על "הקהל הגדול של נתניה", די לרמות, די לשקר, תתחילו להסתכל על המציאות בעיניים פקוחות.
מעל 30 שנה בלי תואר, אנשים לא באים, חלאס מיצו את הבינוניות, תפנים!!!!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים