שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לוח המשחקים
03-Apr-2017, 6:25
הודעה: #11
RE: לוח המשחקים
בתאוריה בנתניה יש אלפים של שומרי שבת שרק ממתינים למשחקים באמצע שבוע.
ואלפים אחרים שמוכנים להגיע רק בשישי וכל פעם שמשחקים בשישי המועדון חייב לפתוח את המערבי.
וכמובן שהדרישה למיני מנוי גורמת לפתוח מרכז הזמנות מיוחד.
ומכיוון שפעם ביום אני הולך לישון וכעבור כמה שעות אני מתעורר ובתוך עמי אני חי,לא רואה גידול של כרטיס אחד מעבר לאלו שנמכרים בקופות כתוצאה ממיני מנוי,כל מי שרוצה להגיע למשחק ולא מצוייד במנוי מוזמן לרכוש ברכישה מוקדמת או לעמוד בקופות לפני המשחק.

בתחילת העונה משכנו ומשכנו ומשכנו את מכירת המנויים עד ראש השנה והאלפים לא עמדו בתור....בעונה הבאה המכירה תסתיים חודש קודם,אלו שירצו מנויים מוזמנים למכירה מוקדמת והאחרים ירכשו לפני כל משחק.
כלכלית עדיף למכור כרטיסים,המנוי הוא שרות ללקוח והלקוחות מוזמנים לרכוש מבעוד מועד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (0303-0404-2017201720172017), אלדד (0303-0404-2017201720172017), בן סילברה (0606-0404-2017201720172017)
03-Apr-2017, 7:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 7:45 פיליפצ'וק.)
הודעה: #12
כל פעם מחדש אותה אגדה אורבנית שהנה הגיע הרגע ואם רק יעשו הנחה/כניסה חינם/מיני מנוי וכו', ההמונים יתנפלו על השערים.
03-Apr-2017, 8:45
הודעה: #13
(03-Apr-2017 6:25)אייל ס כתב:  בתאוריה בנתניה יש אלפים של שומרי שבת שרק ממתינים למשחקים באמצע שבוע.
ואלפים אחרים שמוכנים להגיע רק בשישי וכל פעם שמשחקים בשישי המועדון חייב לפתוח את המערבי.
ומכיוון שפעם ביום אני הולך לישון וכעבור כמה שעות אני מתעורר ובתוך עמי אני חי,לא רואה גידול של כרטיס אחד מעבר לאלו שנמכרים בקופות כתוצאה ממיני מנוי,כל מי שרוצה להגיע למשחק ולא מצוייד במנוי מוזמן לרכוש ברכישה מוקדמת או לעמוד בקופות לפני המשחק.

בתחילת העונה משכנו ומשכנו ומשכנו את מכירת המנויים עד ראש השנה והאלפים לא עמדו בתור....בעונה הבאה המכירה תסתיים חודש קודם,אלו שירצו מנויים מוזמנים למכירה מוקדמת והאחרים ירכשו לפני כל משחק.
כלכלית עדיף למכור כרטיסים,המנוי הוא שרות ללקוח והלקוחות מוזמנים לרכוש מבעוד מועד.
. אמנם ברור שאין טעם להכניס אנשים חינם כי זה לא עוזר בטווח הארוך, אבל למה לא לעשות מיני מנוי במחיר של 100-120 שקל לארבעה משחקים? מצד אחד זה משתלם למי שרוצה לבוא, ומצד שני זה לא דופק את מי שקנה מנוי כי זה עדיין יותר כסף פר משחק.
אי אפשר לכתוב כל העונה "בונים משהו חדש יחד" ואז ללכת עם הראש בקיר. אתה לא יכול להגדיל את כמות הכרטיסים והמנויים בעונה הבאה בצורה הזאת.

למען המועדון ממש לא מסכים עם הגישה הזו ואפילו הייתי אומר שהיא מעט שחצנית על גבול הנקמנית, במי בדיוק?
צריך לקרב אוהדים ולא להרחיק! בטח ובטח אחרי כל מסכת היסורים שהאוהד הממוצע עבר בשנים האחרונות. היכן בדיוק מתחבר הסלוגן ״בונים משהו חדש ביחד״ ל... שלא יבואו?!?!?
בונים משהו חדש ביחד? אז בונים אותו מהשורש, צריך לקרב כל אוהד באשר הוא ולא להרחיק עוד יותר ממה שנשאר מהקהל ההולך והנכחד שלנו.
שיווק המועדון חייב להיות תמידי בטח ובטח בימים כאלו שהקבוצה מצליחה ועושה את דרכה אל עבר המקום הראוי לה, בסופו של יום הכיף של הכדורגל, מלבד הנצחונות וההצלחות, הוא יציעים מלאים וססגוניים ככל שהיו וירבו, ולנו לצערינו אין כמעט בכלל כאלו, ופה צריכים להכנס העומדים בראש המועדון ולתת את הדעת ולשווק אפילו אגריסיבית את ההצלחה ולמנף אותה הכי גבוה שאפשר, הדוגמה הכי פשוטה ויפה היא ״האחות״ מבירת הנגב, לא בושה ללמוד ממצליחנים.

. לאנשים יש סיטואציות שונות ובעיות שלאו דווקא התאים להם לקנות מינוי ביולי אוגוסט.
כעת, זו הזדמנות לגרום ליותר אנשים לבוא.
אותם אלו שמתלבטים כל שבוע, באים פעם כן, פעם לא ופעם למה לא - יקנו בהתלהבות מיני מנוי במבצע, יבואו לכל המשחקים ויסחפו אחריהם עוד חברים/בני משפחה.
אפילו אצל שגב זה הצליח.
לא מדבר על הנחה גדולה, אלא על הצד השני, התחייבות של האוהד להגיע לכל 4 המשחקים.
ומי שכבר משלם - יגיע.
תמכרו מיני מנוי במשחק בית הבא, עם בונוס כרטיס נוסף מתנה לכל קונה רק לאותו משחק נגד לוד.
תבטיח 4500 צופים למשחק עד סוף העונה.
ותחשוב - הכנסה של 300 אוהדים נגיד של 4 משחקים תיכנס בבת אחת - זה כבר סכום שווה יותר מסתם 200-300 פה ושם.

אתה צריך לבוא לקראת האוהד החצי חצי, המתלבט, לחבק אותו, להלביש לו צהוב וללמד אותו מה קורה בדקה החמישים ומה כשסוף השבוע בא. איפה ערן לוי גדל ושצריך לשנוא בבון ופטיש מגל.

לקרב, לחבק, לאמץ. לבנות משהו חדש. ביחד.
אספתי פה כמה דוגמאות מה פייס של האוהדים ואני אישית מסכים עם רוח הדברים

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 5 users Like amir's post:
lironb62 (0303-0404-2017201720172017), אלון (0303-0404-2017201720172017), חזום חזום (0303-0404-2017201720172017), עודד... (0303-0404-2017201720172017), עידן444 (0303-0404-2017201720172017)
03-Apr-2017, 9:14
הודעה: #14
לוח המשחקים
(03-Apr-2017 6:25)אייל ס כתב:  בתאוריה בנתניה יש אלפים של שומרי שבת שרק ממתינים למשחקים באמצע שבוע.

יש הרבה במה שאתה אומר. יחד עם זאת יש לזכור שלמכבי נתניה יש את הקהל הגדול ביותר ביחס למה שעבר בעשורים האחרונים (ראה מה קרה למועדונים שעברו את שעברנו). הקהל בנוי מרובו מבני גילי ומעלה. אין דור חדש שנכנס מכיוון שהמועדון לא נתן לו סיבה להיכנס בעשורים האחרונים.
הצהרתם בתחילת העונה שבונים משהו חדש ביחד, עדיין לא הגענו לקומה הראשונה וכבר נשמעים קולות של יאוש. גם לאלונה לקח מעל שש שנים לבנות משהו חזק וכולנו יודעים כמה היא השקיעה כדי להגיע לשם.
אז נכון אנחנו מבינים ומקבלים את זה שסכומי ההשקעה לא יהיו דומים, אבל כן מצפים לסבלנות ולבניה חדשה. ללכת ראש בראש עם הקהל, רק יבריח את אלה שעוד באים ובטח ובטח לא יקרב חדשים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
lironb62 (0303-0404-2017201720172017)
03-Apr-2017, 9:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 9:53 אייל ס.)
הודעה: #15
אמיר לך אתה לקראתו.
תשקיע 10000 ש"ח תרכוש 250 כרטיסים ותחלק...או תשתתף ב50% מעלות 500 כרטיסים.
קל מאוד לייעץ על חשבון אחרים,הגיע הזמן שתבינו ותפנימו,מכבי נתניה משווקת ב9 חודשים האחרונים כפי שמעט מותגים שווקו.
30 משחקים משודרים/מאות אלפי איזכורים(מרביתם חיוביים) באתרי האינטרנט,אלפי פוסטים שונים,אין בית פוטנציאלי שלא ראה צהוב שחור עשרות פעמים העונה ובעיקר חיובי.
ואם זה לא שיווק את המוצר,כניראה שמעריכים אותו מעבר למה שהוא באמת.
ועכשיו לעינייננו,אני כאן כי אין אחר...אני לא כאן כי זו שאיפת חיי ולכן,כשהגעתי(כאוהד ולזמן קצוב עד שהאוהדים יקחו את הפקדון),אמרתי שבתקופתי תיהיה דרך ברורה בכל התחומים,גם במכירת מנויים וכרטיסים וגם בחלוקה לגופים,מעוטי יכולת וכך אני נוהג.
לו מחר יבוא אמיר או כמה אמירים וירכשו מראש 100 מיני מנויים,אשמח למכור להם,אך לצאת במבצע שלא ימכור שום וכלום דבר מיותר ובזבזני.
אגב...בעונת 13/14 הוצאנו מבצע פלייאוף עליון(כשנתניה הגיע לגמר),נמכרו 15(חמישה עשר) מיני מנויים..

אלון,כל סיפורי המסכנות של האוהדים שסובלים כבר 30 שנה מצחיקים עד מדכאים כל פעם מחדש.
כאילו,אני לא הייתי שם...כאילו נולדתי בתחילת העונה.
ולכן זה ממש לא מעניין,רוצים מועדו לגיטימי וחפץ חייםן תיהיו חלק גם בהכנסות ולא רק בהוצאות.
תפקידי להיות "מבוגר אחראי" לא להיות בנק ששורף את כל שצברתי כל חיי בגלל שאני מוכן למה שאיש מכם לא מוכן.
The following 5 users Like אייל ס's post:
Gadi (0303-0404-2017201720172017), shraga (0303-0404-2017201720172017), אלדד (0303-0404-2017201720172017), בן סילברה (0606-0404-2017201720172017), עדיאלבז (0404-0404-2017201720172017)
03-Apr-2017, 9:57
הודעה: #16
מאחר ואני לא מאמין בקהל וחושב שאם לצמד משחקי הבית הקרובים והקריטיים (80 ש"ח) אוהדים מחפשים הנחות זה אומר דרשני.
"בונים משהו חדש" מבחינתי במצב הזה, זה לגמול את הקהל מחיפוש אחר מבצעים והזמנות, מי שרוצה יבוא גם ב- 80 ש"ח למשחק מי שלא לא יבוא גם ב- 20 ש"ח.
The following 3 users Like פיליפצ'וק's post:
shraga (0303-0404-2017201720172017), אלדד (0303-0404-2017201720172017), עדיאלבז (0404-0404-2017201720172017)
03-Apr-2017, 10:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 10:15 אלדד.)
הודעה: #17
אמיר אתה מוריד ומתעלם מכל מה שנעשה העונה באופן מבורך ומתייחס אליו כמובן מאליו, וכאילו אם אין מיני מנוי אז לא בונים כאן משהו חדש ביחד?

עם מיני מנוי אתה מבטיח כל משחק 4500 צופים? וכמה אתה מבטיח בלי המנוי?
העבר מוכיח שמהלך כזה לא מצליח
03-Apr-2017, 10:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 10:29 amir.)
הודעה: #18
כנראה שכולכם לא הבנתם אני לא רשמתי את הדברים אלה העברתי את רוח הדברים שמשתקפת מתגובות האוהדים עם חלק אני מסכים וגם עם חלק ממה שרשם אייל שמאוד טעון בזמן האחרון, בסדר הבנו, אבל לא לצפות ליציעים מלאים בקרוב ואח"כ להתאכזב

למי שרוצה הדיון המלא מתקיים עכשיו בפייס בקבוצת האוהדים מוזמנים כולם פייסבוק זה בחינם לא צריך לקנות מיני מנוי אפילו לא כרטיס.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Apr-2017, 10:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 10:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #19
"יציעים מלאים"... מתי זה קרה?
לא חושב שיש אדם ריאלי שעוד מאמין שיראו יציעים מלאים בנתניה אלא אם המועדון ישנה פניו ב- 180 מעלות כמו שקרה בב"ש ובשביל זה צריך קודם לשפוך כסף והרבה כי בישראל "החלב מגיע לפני הפרה" ולא ההיפך.
אפילו במשחק שקבע מעשית את העליה מול הפועל פ"ת ובמשחק העליה הרישמי מול בית"ר ת"א רמלה בעונה של יוסי מזרחי לצורך ההקבלה, לא מילאו אפילו את כל המערבי.
03-Apr-2017, 10:45
הודעה: #20
(03-Apr-2017 8:45)amir כתב:  

. אמנם ברור שאין טעם להכניס אנשים חינם כי זה לא עוזר בטווח הארוך, אבל למה לא לעשות מיני מנוי במחיר של 100-120 שקל לארבעה משחקים? מצד אחד זה משתלם למי שרוצה לבוא, ומצד שני זה לא דופק את מי שקנה מנוי כי זה עדיין יותר כסף פר משחק.
אי אפשר לכתוב כל העונה "בונים משהו חדש יחד" ואז ללכת עם הראש בקיר. אתה לא יכול להגדיל את כמות הכרטיסים והמנויים בעונה הבאה בצורה הזאת.

למען המועדון ממש לא מסכים עם הגישה הזו ואפילו הייתי אומר שהיא מעט שחצנית על גבול הנקמנית, במי בדיוק?
צריך לקרב אוהדים ולא להרחיק! בטח ובטח אחרי כל מסכת היסורים שהאוהד הממוצע עבר בשנים האחרונות. היכן בדיוק מתחבר הסלוגן ״בונים משהו חדש ביחד״ ל... שלא יבואו?!?!?
בונים משהו חדש ביחד? אז בונים אותו מהשורש, צריך לקרב כל אוהד באשר הוא ולא להרחיק עוד יותר ממה שנשאר מהקהל ההולך והנכחד שלנו.
שיווק המועדון חייב להיות תמידי בטח ובטח בימים כאלו שהקבוצה מצליחה ועושה את דרכה אל עבר המקום הראוי לה, בסופו של יום הכיף של הכדורגל, מלבד הנצחונות וההצלחות, הוא יציעים מלאים וססגוניים ככל שהיו וירבו, ולנו לצערינו אין כמעט בכלל כאלו, ופה צריכים להכנס העומדים בראש המועדון ולתת את הדעת ולשווק אפילו אגריסיבית את ההצלחה ולמנף אותה הכי גבוה שאפשר, הדוגמה הכי פשוטה ויפה היא ״האחות״ מבירת הנגב, לא בושה ללמוד ממצליחנים.

. לאנשים יש סיטואציות שונות ובעיות שלאו דווקא התאים להם לקנות מינוי ביולי אוגוסט.
כעת, זו הזדמנות לגרום ליותר אנשים לבוא.
אותם אלו שמתלבטים כל שבוע, באים פעם כן, פעם לא ופעם למה לא - יקנו בהתלהבות מיני מנוי במבצע, יבואו לכל המשחקים ויסחפו אחריהם עוד חברים/בני משפחה.
אפילו אצל שגב זה הצליח.
לא מדבר על הנחה גדולה, אלא על הצד השני, התחייבות של האוהד להגיע לכל 4 המשחקים.
ומי שכבר משלם - יגיע.
תמכרו מיני מנוי במשחק בית הבא, עם בונוס כרטיס נוסף מתנה לכל קונה רק לאותו משחק נגד לוד.
תבטיח 4500 צופים למשחק עד סוף העונה.
ותחשוב - הכנסה של 300 אוהדים נגיד של 4 משחקים תיכנס בבת אחת - זה כבר סכום שווה יותר מסתם 200-300 פה ושם.

אתה צריך לבוא לקראת האוהד החצי חצי, המתלבט, לחבק אותו, להלביש לו צהוב וללמד אותו מה קורה בדקה החמישים ומה כשסוף השבוע בא. איפה ערן לוי גדל ושצריך לשנוא בבון ופטיש מגל.

לקרב, לחבק, לאמץ. לבנות משהו חדש. ביחד.
אספתי פה כמה דוגמאות מה פייס של האוהדים ואני אישית מסכים עם רוח הדברים

כי גם קסטרו לא עושים סייל בתחילת החורף....זה מאני טיים במאני טיים לא צריך סיילים תגיד תודה שאייל נדיב אני הייתי מבקש כבר מחיר של 80 שקל דווקא בשביל שכולם יחשבו שוב עונה הבאה .
בכללי יש 3 שכבות קהל
מנויים
כאלה שמגיעים מידי פעם נגיד 50/50
ואוהדי הצלחות...כרגע מדובר בלעשות הנחות לאוהדי הצלחות....
אם חלילה אייל היה חושב ככה היה פוגע קודם כל בנאמנים (המנויים)...
מי שרוצה שישלם ויבוא מוזמן....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים