שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מקום ראשון זאת היתה המטרה עד הפליאוף
01-Apr-2017, 11:59
הודעה: #24
מקום ראשון זאת היתה המטרה עד הפליאוף
(01-Apr-2017 11:31)פיליפצוק כתב:  אין מה לקחת את מה שקרה בסיבוב השני כקנה מידה לפלייאוף גם מבחינת נתניה ובעיקר מבחינת היריבות.

למה לא? קבוצה אחרת שיחקה?
דווקא את הסיבוב השני צריך לקחת. בסיבוב הזה שיחקת אחרי שכבר היריבות למדו אותך וכשהלחץ עליך. בדיוק מה שיהיה בפליאוף.
וכמו שאמרתי בעבר, קבוצות ישחקו אחרת נגד מכבי נתניה מאשר ישחקו נגד האחרות. אני לא חושב שהולך להיות קל כמו שאתה חושב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

אני אסביר לך למה לא.
1.ידוע שהסיבוב השני בליגה הלאומית ובכלל הוא הסיבוב הקשה יותר שבו כלום נותנים את הטון, למכבי נתניה זה היה סיבוב פחות מוצלח מהראשון ועדיין סיימה ראשונה, נקודה לזכותה.
2.מבחינת מכבי נתניה הלחץ הוא שונה, זה "מאני טיים" אין מקום לטעויות וניסיונות, זה יכול להיות לטובה וזה גם יכול להיות לרעה.
3.כל הקבוצות במקומות 4-8 סיימו למעשה את העונה ותהיה ירידת מתח טבעית זה ברור הרי (בכל זאת מדובר בישראלים והשכונה תתחיל). יחד עם זאת הם יהיו משוחררים וחופשיים וזה יכול לעבוד גם הפוך.
שורה תחתונה בישראל כמו בישראל מי שצריך את הנקודות ברוב המקרים גם לוקח אותן ולכן המאבק האמיתי יהיה בצמד המשחקים מול עכו ור"ג.

(01-Apr-2017 1:32)טל.מ כתב:  חשבתי שהם לא רוצים לעלות ליגה ... אה ?

לפעמים המציאות משנה תוכניות.
גם ק"ש ולסטר לא תיכננו לקחת אליפות ולקחו.
בשורה התחתונה עליית ליגה מבחינת ר"ג היתה אופציה בתחילת העונה ולא מטרה.
[/quote]

לפעמים אתה מתהפך .. בעצם כל הזמן
לפעמים אתה מדבר שטויות - בעצם רוב הזמן
לפעמים אתה לא על הכדורים הנכונים - למה ?
קשקשנות במסווה של ידענות עאלק. תיכף נשמע אותך מצייץ על תסכולי ועל זה שאני מחפש ג׳וב..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מקום ראשון זאת היתה המטרה עד הפליאוף - טל.מ - 01-Apr-2017 11:59

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים