שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מקום ראשון זאת היתה המטרה עד הפליאוף
01-Apr-2017, 11:23
הודעה: #21
RE: מקום ראשון זאת היתה המטרה עד הפליאוף
אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו.. לא לחכות שיעשו אותה בשבילנו.
לדעתי.. אם לא נפסיד לעכו ור"ג בעימותים ישירים..נעשה את העבודה.
לא לשכוח שיש לנו הפרש שערים..לעיתים מסתבר שזה שווה עוד נקודה.
חשוב לבוא.. לעודד ולהמשיך לתמוך.. כמו אתמול.
שבת שלום לכולנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Apr-2017, 11:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Apr-2017 על ידי 11:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
אין מה לקחת את מה שקרה בסיבוב השני כקנה מידה לפלייאוף גם מבחינת נתניה ובעיקר מבחינת היריבות.
[/quote]

למה לא? קבוצה אחרת שיחקה?
דווקא את הסיבוב השני צריך לקחת. בסיבוב הזה שיחקת אחרי שכבר היריבות למדו אותך וכשהלחץ עליך. בדיוק מה שיהיה בפליאוף.
וכמו שאמרתי בעבר, קבוצות ישחקו אחרת נגד מכבי נתניה מאשר ישחקו נגד האחרות. אני לא חושב שהולך להיות קל כמו שאתה חושב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

אני אסביר לך למה לא.
1.ידוע שהסיבוב השני בליגה הלאומית ובכלל הוא הסיבוב הקשה יותר שבו כלום נותנים את הטון, למכבי נתניה זה היה סיבוב פחות מוצלח מהראשון ועדיין סיימה ראשונה, נקודה לזכותה.
2.מבחינת מכבי נתניה הלחץ הוא שונה, זה "מאני טיים" אין מקום לטעויות וניסיונות, זה יכול להיות לטובה וזה גם יכול להיות לרעה.
3.כל הקבוצות במקומות 4-8 סיימו למעשה את העונה ותהיה ירידת מתח טבעית זה ברור הרי (בכל זאת מדובר בישראלים והשכונה תתחיל). יחד עם זאת הם יהיו משוחררים וחופשיים וזה יכול לעבוד גם הפוך.
שורה תחתונה בישראל כמו בישראל מי שצריך את הנקודות ברוב המקרים גם לוקח אותן ולכן המאבק האמיתי יהיה בצמד המשחקים מול עכו ור"ג.

(01-Apr-2017 1:32)טל.מ כתב:  חשבתי שהם לא רוצים לעלות ליגה ... אה ?

לפעמים המציאות משנה תוכניות.
גם ק"ש ולסטר לא תיכננו לקחת אליפות ולקחו.
בשורה התחתונה עליית ליגה מבחינת ר"ג היתה אופציה בתחילת העונה ולא מטרה.
01-Apr-2017, 11:49
הודעה: #23
הקרנות שלנו לא מניבות הרבה גולים לצערי בטח לא מהבלמים הגול של דודי את בדקה 93 הזכיר לי שאנחנו לא מקבלים גולים משחקני הקו האחורי חוץ מגול בודד של שינה...
אתמול ז'ידנוב הגיע למצב 100 גול תכניס את הראש זה הגול עד שהבן אדם החליט רגל או ראש בסוף החליט רגל ובעט החוצה...
חבל זה נורא בולט בעיקר שמי שמרים את הקרנות שלך זה ערן ודיא...בטוח הכי טובים בליגה ואולי בארץ...
01-Apr-2017, 11:59
הודעה: #24
(01-Apr-2017 11:31)פיליפצוק כתב:  אין מה לקחת את מה שקרה בסיבוב השני כקנה מידה לפלייאוף גם מבחינת נתניה ובעיקר מבחינת היריבות.

דווקא את הסיבוב השני צריך לקחת. בסיבוב הזה שיחקת אחרי שכבר היריבות למדו אותך וכשהלחץ עליך. בדיוק מה שיהיה בפליאוף.
וכמו שאמרתי בעבר, קבוצות ישחקו אחרת נגד מכבי נתניה מאשר ישחקו נגד האחרות. אני לא חושב שהולך להיות קל כמו שאתה חושב.

[/quote]

אני אסביר לך למה לא.
1.ידוע שהסיבוב השני בליגה הלאומית ובכלל הוא הסיבוב הקשה יותר שבו כלום נותנים את הטון, למכבי נתניה זה היה סיבוב פחות מוצלח מהראשון ועדיין סיימה ראשונה, נקודה לזכותה.
2.מבחינת מכבי נתניה הלחץ הוא שונה, זה "מאני טיים" אין מקום לטעויות וניסיונות, זה יכול להיות לטובה וזה גם יכול להיות לרעה.
3.כל הקבוצות במקומות 4-8 סיימו למעשה את העונה ותהיה ירידת מתח טבעית זה ברור הרי (בכל זאת מדובר בישראלים והשכונה תתחיל). יחד עם זאת הם יהיו משוחררים וחופשיים וזה יכול לעבוד גם הפוך.
שורה תחתונה בישראל כמו בישראל מי שצריך את הנקודות ברוב המקרים גם לוקח אותן ולכן המאבק האמיתי יהיה בצמד המשחקים מול עכו ור"ג.

[/quote]

לפעמים אתה מתהפך .. בעצם כל הזמן
לפעמים אתה מדבר שטויות - בעצם רוב הזמן
לפעמים אתה לא על הכדורים הנכונים - למה ?
קשקשנות במסווה של ידענות עאלק. תיכף נשמע אותך מצייץ על תסכולי ועל זה שאני מחפש ג׳וב..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Apr-2017, 12:05
הודעה: #25
אמר "המומחה" שהביא לרז זהבי ולמשה פרימו (די מזכירים אותך, בסיטואציה אחרת הייתי בטוח שאתה אחד מהם) את הקשקוש של מי עומד ומי יושב על הספסל.
מעניין שבסיבוב הראשון העניין לא הפריע לאף אחד, לסגור את הגיבנת של המינוס 9 זה לא הפריע אבל כאשר קצת מאיטים את הקצב בסיבוב השני חכמולוג כמוך ישר עולה על הבעיה ומושך אחריו את חבורת הזבל מהתקשורת שמחפשת רק רעיונות לעשות אש.
אולי באמת כדאי שתממש את "איומיך" ותתנדף מכאן...
01-Apr-2017, 12:14
הודעה: #26
חמוד שלי חסר מושג.. צמד המאמנים שלנו לא המציא את הכדורגל. אין את זה בשום מקום בעולם, כשתלמד משהו בחייך העלובים שבהם הכח היחידי שיש לך הוא בעזרת ניבולי פה, תבין שמנהיג יש אחד. אין לי ספק שזה גדול עליך ואין לך מושג על מה אני מדבר אבל יאללה שחרר איזו פנינה לכבוד הבוקר

01-Apr-2017, 12:45
הודעה: #27
(01-Apr-2017 11:59)טל.מ כתב:  
(01-Apr-2017 11:31)פיליפצוק כתב:  אין מה לקחת את מה שקרה בסיבוב השני כקנה מידה לפלייאוף גם מבחינת נתניה ובעיקר מבחינת היריבות.

זה הוא מייעד לי.

[/quote]

לפעמים אתה מתהפך .. בעצם כל הזמן
לפעמים אתה מדבר שטויות - בעצם רוב הזמן
לפעמים אתה לא על הכדורים הנכונים - למה ?
קשקשנות במסווה של ידענות עאלק. תיכף נשמע אותך מצייץ על תסכולי ועל זה שאני מחפש ג׳וב..

[/quote]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
01-Apr-2017, 12:47
הודעה: #28
חבל גם אני רוצה אחד

01-Apr-2017, 12:48
הודעה: #29
(01-Apr-2017 12:14)טל.מ כתב:  חמוד שלי חסר מושג.. צמד המאמנים שלנו לא המציא את הכדורגל. אין את זה בשום מקום בעולם, כשתלמד משהו בחייך העלובים שבהם הכח היחידי שיש לך הוא בעזרת ניבולי פה, תבין שמנהיג יש אחד. אין לי ספק שזה גדול עליך ואין לך מושג על מה אני מדבר אבל יאללה שחרר איזו פנינה לכבוד הבוקר

גם פעם המציאו חשמל. העובדה שזה לא היה קודם לא פוסלת את זה.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
01-Apr-2017, 13:11
הודעה: #30
נכון . ועדיין תסתכל מסביבך.

שלח תגובה