שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הזמן להתעורר
14-Mar-2017, 12:40
הודעה: #11
RE: זה הזמן להתעורר
(14-Mar-2017 12:32)amir כתב:  הכל זה קומבינה של אייל עם סלובו, אם הפער היה נשאר אף אחד לא היה מגיע לפליאוף לראות משחקים עכשיו שיהיה אולי קצת דרמה יבואו לראות אקשן, אפשר להוציא מיני מנוי לפליאוף.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

כמו התיאוריה שמכבי ת"א בכדורסל בעבר היתה מפסידה משחק בסדרת הגמר בכדי למלא שוב את יד אליהו...

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Mar-2017, 12:42
הודעה: #12
(14-Mar-2017 12:31)yaron73 כתב:  
(14-Mar-2017 12:24)אופיר34 כתב:  אז עידן, רוח הדברים חשובה כי רוח הדברים משדרת פאניקה ועם פאניקה את לא יכול לקבל החלטות מושכלות.

אני לא מבין למה אתה חושב שמישהו מתכחש לעובדה שאנחנו בבעיה. איך הבנת את זה?

אני גם מבין שעכשיו כולנו פתאום חוזרים בנו מחלק מהדברים שנאמרו לפני חודשיים ושלש כי ככה זה עובד. שהכל רץ טוב ואתה מביא נקודות אתה הכי טוב בארץ ועולה בהליכה ושנכנסים למשבר פתאום אתה כבר לא גדול, לא עמוק ולא עולה.
הסקנדל והפסטיבל היא תופעה מאד מוכרת אצלנו.
אז האמת היא לא פה ולא פה. לא היינו כאלה גדולים והיום גם לא הפכנו לקטנים. אני עדיין חושב שהתקפית לפחות אנחנו ברמה אחת לפחות מעל הליגה, הבעיה היא שחלק משחקני ההתקפה שלנו שוכחים שב 2017 גם שחקני התקפה צריכים להשתתף במאמץ ההגנתי ופה התלונות שלי לשחקנים ספציפיים שערן וקוגבינה בראשם.
קוגבינה שחקן כשרוני שיכול לעשות הרבה צרות, אבל נכון להיום הוא פשוט הפך לנטל. איבודי הכדור שלו, האדישות וחוסר הלחימה פוגעים בנו קשה. הוא לא צריך להיות על המגרש בתקופה הנוכחית שמשחק ההגנה שלנו נראה כמו שנראה. לגבי ערן אתה כבר יודע את דעתי.
וגם דיא לא קוטל קנים...

בקיצור, יהיה מעניין בחודשיים הקרובים. הסיפור לא נגמר גם אם לא ננצח בשבועיים הקרובים( אבל אין ספק שיכניס עוד יותר עניין... )

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

בלי ערן והנקודות שהביא אתה נאבק עם שעריים ונצרת עלית על ההישארות בליגה. כפויי טובה.

ירון, אי אפשר להמשיך עם ההשתעבדות הזאת.
בלי ערן בחלק ההתקפי היו לך פחות 10-15 שערים בהתקפה ומצד שני היית גם חוטף פחות מאיבודי הכדור המיותרים שלו והשטויות שהוא עושה לפעמים.
אני שוב מזכיר לך שנראינו מצוין חודשיים בלעדיו, הכי טוב שנראינו העונה. למה נוח לך להתעלם מזה?
אנחנו נמצאים בתקופה שחייבים להתחרע על הדשא מהבלם ועד החלוץ. עם שלישייה כמו ערן, קוגבינה ודיא זה לא ילך. אני אישית מהשלשה האלה על דיא לא מוותר.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
14-Mar-2017, 12:46
הודעה: #13
(14-Mar-2017 12:42)אופיר34 כתב:  
(14-Mar-2017 12:31)yaron73 כתב:  
(14-Mar-2017 12:24)אופיר34 כתב:  אז עידן, רוח הדברים חשובה כי רוח הדברים משדרת פאניקה ועם פאניקה את לא יכול לקבל החלטות מושכלות.

אני לא מבין למה אתה חושב שמישהו מתכחש לעובדה שאנחנו בבעיה. איך הבנת את זה?

אני גם מבין שעכשיו כולנו פתאום חוזרים בנו מחלק מהדברים שנאמרו לפני חודשיים ושלש כי ככה זה עובד. שהכל רץ טוב ואתה מביא נקודות אתה הכי טוב בארץ ועולה בהליכה ושנכנסים למשבר פתאום אתה כבר לא גדול, לא עמוק ולא עולה.
הסקנדל והפסטיבל היא תופעה מאד מוכרת אצלנו.
אז האמת היא לא פה ולא פה. לא היינו כאלה גדולים והיום גם לא הפכנו לקטנים. אני עדיין חושב שהתקפית לפחות אנחנו ברמה אחת לפחות מעל הליגה, הבעיה היא שחלק משחקני ההתקפה שלנו שוכחים שב 2017 גם שחקני התקפה צריכים להשתתף במאמץ ההגנתי ופה התלונות שלי לשחקנים ספציפיים שערן וקוגבינה בראשם.
קוגבינה שחקן כשרוני שיכול לעשות הרבה צרות, אבל נכון להיום הוא פשוט הפך לנטל. איבודי הכדור שלו, האדישות וחוסר הלחימה פוגעים בנו קשה. הוא לא צריך להיות על המגרש בתקופה הנוכחית שמשחק ההגנה שלנו נראה כמו שנראה. לגבי ערן אתה כבר יודע את דעתי.
וגם דיא לא קוטל קנים...

בקיצור, יהיה מעניין בחודשיים הקרובים. הסיפור לא נגמר גם אם לא ננצח בשבועיים הקרובים( אבל אין ספק שיכניס עוד יותר עניין... )

בלי ערן והנקודות שהביא אתה נאבק עם שעריים ונצרת עלית על ההישארות בליגה. כפויי טובה.

ירון, אי אפשר להמשיך עם ההשתעבדות הזאת.
בלי ערן בחלק ההתקפי היו לך פחות 10-15 שערים בהתקפה ומצד שני היית גם חוטף פחות מאיבודי הכדור המיותרים שלו והשטויות שהוא עושה לפעמים.
אני שוב מזכיר לך שנראינו מצוין חודשיים בלעדיו, הכי טוב שנראינו העונה. למה נוח לך להתעלם מזה?
אנחנו נמצאים בתקופה שחייבים להתחרע על הדשא מהבלם ועד החלוץ. עם שלישייה כמו ערן, קוגבינה ודיא זה לא ילך. אני אישית מהשלשה האלה על דיא לא מוותר.

אז תמשיך עם קישור שיניע לך כדורים לרוחב וישלוט אופטית כל המשחק. מסירת עומק אחת של ערן שווה להנעת כדור של הקבוצה במשך 90 דקות. לאן תגיע ככה לא רוצה לחשוב. בלי ערן אתה נאבק עם שעריים על ירידת ליגה ואני לא צוחק.

"כל החיים בלב את אלופה"
14-Mar-2017, 12:48
הודעה: #14
מה שאתה אומר מנוגד לעובדות שכולנו ראינו. מצטער. אתה פשוט טומן את הראש באדמה

14-Mar-2017, 12:50
הודעה: #15
(14-Mar-2017 12:48)אופיר34 כתב:  מה שאתה אומר מנוגד לעובדות שכולנו ראינו. מצטער. אתה פשוט טומן את הראש באדמה

בדיוק מה שאני חושב עליך. אתה טומן את הראש באדמה.

"כל החיים בלב את אלופה"
14-Mar-2017, 12:54
הודעה: #16
(14-Mar-2017 12:50)yaron73 כתב:  
(14-Mar-2017 12:48)אופיר34 כתב:  מה שאתה אומר מנוגד לעובדות שכולנו ראינו. מצטער. אתה פשוט טומן את הראש באדמה

בדיוק מה שאני חושב עליך. אתה טומן את הראש באדמה.
אבל תתייחס לשאלה שלי

14-Mar-2017, 12:56
הודעה: #17
זה הזמן להתעורר
קוגביניה צריך לשחק חלוץ, לפני ויסמן ובטח לפני בדש ודיין. ההסבה שעשה לו סלובו ל50/50 פוגעת בו. צריך לחזור לאיך שיחקנו בתחילת הליגה, קישור אולסק, מוחמד, אברהם. התקפה: ערן, דיא וקוגביניה. ועד שכחלון יחזור, עדיף טגה מגן.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
The following 1 user Likes Nir Simoni's post:
yaron73 (1414-0303-2017201720172017)
14-Mar-2017, 12:58
הודעה: #18
(14-Mar-2017 12:56)Nir Simoni כתב:  קוגביניה צריך לשחק חלוץ, לפני ויסמן ובטח לפני בדש ודיין. ההסבה שעשה לו סלובו ל50/50 פוגעת בו. צריך לחזור לאיך שיחקנו בתחילת הליגה, קישור אולסק, מוחמד, אברהם. התקפה: ערן, דיא וקוגביניה. ועד שכחלון יחזור, עדיף טגה מגן.

בול.
אולי חוץ מויסמן(ואפילו בדש\דיין בהתאם לצורך) על חשבון ערן.
שערן יעבור לעמדת המושיע אם השיטה ההגיונית לא תעבוד.
זה לא שמחר הוא הולך. ואם לא נאה לו לשבת על הספסל אני חושב שזה אומר הרבה לגבי העתיד.
14-Mar-2017, 12:59
הודעה: #19
זה הזמן להתעורר
(14-Mar-2017 11:57)אופיר34 כתב:  
(14-Mar-2017 11:46)טל.מ כתב:  הקו של טל הוא שנשבר לרמות את עצמנו.
הקו של טל אומר שהקבוצה לא נבנתה לעלית ליגה וגם הסגל שלה נראה ככה. ראיתי איך נראתה קבוצה שבנו אותה למטרה הזו.
הקו של טל אומר שנשארו 9 מחזורים והמאמן עובד עצות כבר כמעט חודשיים. רוצים לעלות ליגה ? עכשיו זה הזמן לשינויים . עוד שבוע שבועיים כאלה ואפשר להוציא מנויים מעכשיו ליום ששי ולהתרגל לכל השטויות של המנהלת עם זר אחד תקרת שכר וכו.
הקו של טל זה שנחים על זרי הדפנה עם הבליינד עלינו אנחנו מעל הליגה הקבוצות לא רוצות לעלות וכו וכו. קשקוש אחד גדול שהביא אותנו לטיפה מעל 30 אחוז הצלחה בשבעת המשחקים האחרונים, קצב של קבוצת תחתית .
אתם חושבים שאני רואה שחור ? מגזים ? זאת המציאות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כל מה שאתה אומר זה פופוליזם אחד גדול.

מה זה לרמות את עצמנו ?? 23 מחזורים רימינו את עצמנו והיום במחזור 29 הבלוף (לגישתך) התגלה ??
ואל תגיד לי לא להסתכל אחורה. אתה לא תבטל הישג של קבוצה שהתחילה עם מינוס 9 ונמצאת היום בפלוס 4 מעלייה .
אתה לא תבטל את הסגל שעשה את ההישג הזה.
אתה לא תבטל את צוות האימון שבנה הכל מאפס בזמן מאד קצר.
אתה לא תבטל את ההתקפה הכי טובה בליגה.

במקרה הזה, מעבר לרואה שחורות סדרתי ,זה אפס הבנה בהתמודדות עם משברים. אני לא רוצה לחשוב איך המועדון היה מתנהל אם אתה היית מנהל אותו היום.

שינויים כבר התחילו לעשות בתחילת המשבר (ודרך אגב ,בדיוק השינויים שאתה בקשת) ואני מאמין שהשינויים ימשכו בקרוב.

ושוב, אין ויכוח על הסטטוס הנוכחי שלנו. המשבר בעיצומו ועדיין בכוחנו (כפי שהוכחנו בעבר הרבה מאד משחקים) לחזור לעיניינים. להגיד שתוך שבוע שבועיים אפשר להוציא מנויים לשישי זה עוד אימרה מטומטמת שכנראה גם עליה תחזור בך בדיוק כמו שעשית עם הדרישה לפטר את סלובו.

מה שתגיד. אני עייפתי מהויכוחים איתך. מיסטר נייס גאי שלא מבין אף פעם את גודל הבעיה ורק רוצה שלא יזיזו את הגבינה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Mar-2017, 13:02
הודעה: #20
זה הזמן להתעורר
(14-Mar-2017 12:58)עידן444 כתב:  
(14-Mar-2017 12:56)Nir Simoni כתב:  קוגביניה צריך לשחק חלוץ, לפני ויסמן ובטח לפני בדש ודיין. ההסבה שעשה לו סלובו ל50/50 פוגעת בו. צריך לחזור לאיך שיחקנו בתחילת הליגה, קישור אולסק, מוחמד, אברהם. התקפה: ערן, דיא וקוגביניה. ועד שכחלון יחזור, עדיף טגה מגן.

בול.
אולי חוץ מויסמן(ואפילו בדש\דיין בהתאם לצורך) על חשבון ערן.
שערן יעבור לעמדת המושיע אם השיטה ההגיונית לא תעבוד.
זה לא שמחר הוא הולך. ואם לא נאה לו לשבת על הספסל אני חושב שזה אומר הרבה לגבי העתיד.

לעניות דעתי, עדיף שערן יפתח ומראש ידע שהוא עולה ל60 דק

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים