שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למי מהשחקנים יש מענקי עלייה ?
16-Mar-2017, 12:47
הודעה: #31
RE: למי מהשחקנים יש מענקי עלייה ?
(16-Mar-2017 12:24)חזום חזום כתב:  אתה צודק ירון. אני לא רואה בקרנות איזשהי מחשבה .תרגילים.
אני זוכר שאצל קשטן בהפועל תא הם עשו מהקרנות יופי של תרגילים. לא מדבר על קרן קצרה. אבל הייתי מצפה שכמו אצל קשטן כולם היו מתרכזים במקום אחד ועם הבעיטה כל שחקן התפזר לנקודה שלו כאשר בועט הקרן כיוון למצשבת/שחקן ידוע מראש.
אבל אצלנו יש את וורגוץ. בדש/דיין וויסמן. שינה שיכולת לנצל אותם טוב יותר בקרנות ולא להסתמך על מקריות/מזל.
אגב ורגוץ עם כל הגובה לטעמי לא כבש פעם אחת….
להבדיל יא יא פטי כבש בקרנות בשלושת המחזורים האחרונים.

Sent from my A0001 using Tapatalk

לורגוץ' אין משחק ראש טוב.
כתבתי על זה כבר מזמן. הוא פשוט גבוה אז הוא כמובן מגיע לכדורים אבל לרוב תחת לחץ הוא ינגח בלי כתובת. לפעמים גם בלי לחץ.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Mar-2017, 12:54
הודעה: #32
מהרמה ישירה מהקרן עוד לא כבשנו, אבל כן כבשנו לראשונה העונה מקרן קצרה והבישול של דיא לערן שהבקיע בבעיטה מהאוויר
16-Mar-2017, 13:14
הודעה: #33
אם אני לא טועה שינה שם בדקה ה90 באחד המשחקים האחרונים. אבל שוב פעם זה היה מיקרי .לא תרגיל מתוכנן.

16-Mar-2017, 14:02
הודעה: #34
שינה - הגבהה מבעיטת עונשין מצד ימין
גול מהקרן - תרגיל קרן קצרה נגד רמהש - הגול השני של נתניה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Mar-2017, 15:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Mar-2017 על ידי 15:51 אלון.)
הודעה: #35
למי מהשחקנים יש מענקי עלייה ?
(16-Mar-2017 11:11)אייל ס כתב:  כרץ מרתון,אנחנו כרגע ב"קיר" .
ולאלו שלא מבינים ב"קירות",מדובר בק"מ ה34 עד ה37,לאלו שלא חילקו נכון את הכוחות עלול להיות "משברון" שלחלק נעלם ולאחרים הופך למשבר מתמשך עד סיום הריצה,יש כאלו שעוברים להליכה.
לכן,מוקדם לדבר על ריצת האולטרה מרתון שלאחרי המרתון(המוצלח),בואו נמתין לתוצאת הסיום ואז נפיק לקחים לעתיד...
ולכל השואלים,במקרה של עליה כולם יהנו מפרמיה(מראשון השחקנים ועד אחרון אנשי הצוות המקצועי).

לכן צריך לקחת כדורי מלח ומשקאות איזוטונים במהלך הריצה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-Mar-2017, 16:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Mar-2017 על ידי 16:26 yaron73.)
הודעה: #36
(16-Mar-2017 12:47)עידן444 כתב:  
(16-Mar-2017 12:24)חזום חזום כתב:  אתה צודק ירון. אני לא רואה בקרנות איזשהי מחשבה .תרגילים.
אני זוכר שאצל קשטן בהפועל תא הם עשו מהקרנות יופי של תרגילים. לא מדבר על קרן קצרה. אבל הייתי מצפה שכמו אצל קשטן כולם היו מתרכזים במקום אחד ועם הבעיטה כל שחקן התפזר לנקודה שלו כאשר בועט הקרן כיוון למצשבת/שחקן ידוע מראש.
אבל אצלנו יש את וורגוץ. בדש/דיין וויסמן. שינה שיכולת לנצל אותם טוב יותר בקרנות ולא להסתמך על מקריות/מזל.
אגב ורגוץ עם כל הגובה לטעמי לא כבש פעם אחת….
להבדיל יא יא פטי כבש בקרנות בשלושת המחזורים האחרונים.

לורגוץ' אין משחק ראש טוב.
כתבתי על זה כבר מזמן. הוא פשוט גבוה אז הוא כמובן מגיע לכדורים אבל לרוב תחת לחץ הוא ינגח בלי כתובת. לפעמים גם בלי לחץ.

לורגוץ' יש משחק ראש טוב בהגנה ומשחק ראש גרוע בהתקפה. הוא משתמש מצוין בראש בהרחקה של כדורים בהגנה ובמסירה שלהם לשחקנים אבל כשהוא עולה להתקפה הוא נוגח כדורים גבוה לשמיים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
16-Mar-2017, 16:32
הודעה: #37
וורגוץ מרחיק בראש לרוב ללא כתובת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Mar-2017, 16:41
הודעה: #38
(16-Mar-2017 16:32)טל.מ כתב:  וורגוץ מרחיק בראש לרוב ללא כתובת.
בדיוק. זה מעיד על משחק ראש לא משהו(בשלון המעטה)
16-Mar-2017, 16:44
הודעה: #39
ווארגוץ' בלם מצוין וזה מספיק , יש לשינה ראש טוב בקרנות , לעונה הבאה אם נעלה צריך להביא עוד בלם מצוין , בעדיפות אצלי עידו לוי , או דודי תירם או ירין חסן .
כל הכבוד לאייל סגל שבכלל לא חייב אבל יוצא כאן לארג' גדול כשמבטיח פרמית בונוס לעליית ליגה לכל שחקן לכל איש מהצוות המקצועי - לא מבין איך אתם לא מעריכים ובמקום להבליט את הדברים אתם מתעסקים בשטויות ....
משום מה אף אחד לא מדבר על הירידה הגדולה בכושר של ניקו ומוחמד , ההגנה שלנו מסננת הרבה בגללם לא רק המגינים אשמים !!!
16-Mar-2017, 17:11
הודעה: #40
(16-Mar-2017 16:44)זאב רווח כתב:  ווארגוץ' בלם מצוין וזה מספיק , יש לשינה ראש טוב בקרנות , לעונה הבאה אם נעלה צריך להביא עוד בלם מצוין , בעדיפות אצלי עידו לוי , או דודי תירם או ירין חסן .
כל הכבוד לאייל סגל שבכלל לא חייב אבל יוצא כאן לארג' גדול כשמבטיח פרמית בונוס לעליית ליגה לכל שחקן לכל איש מהצוות המקצועי - לא מבין איך אתם לא מעריכים ובמקום להבליט את הדברים אתם מתעסקים בשטויות ....
משום מה אף אחד לא מדבר על הירידה הגדולה בכושר של ניקו ומוחמד , ההגנה שלנו מסננת הרבה בגללם לא רק המגינים אשמים !!!

בחייך זאב,לקרוא לירין חסן או דודי תירם בלם מצוין זה להעליב את עמדת הבלם.הם בקושי מתאימים לליגה הלאומית.
The following 1 user Likes moshe.'s post:
יניב (1616-0303-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים