שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למי מהשחקנים יש מענקי עלייה ?
16-Mar-2017, 17:26
הודעה: #41
RE: למי מהשחקנים יש מענקי עלייה ?
(16-Mar-2017 12:24)חזום חזום כתב:  אתה צודק ירון. אני לא רואה בקרנות איזשהי מחשבה .תרגילים.
אני זוכר שאצל קשטן בהפועל תא הם עשו מהקרנות יופי של תרגילים. לא מדבר על קרן קצרה. אבל הייתי מצפה שכמו אצל קשטן כולם היו מתרכזים במקום אחד ועם הבעיטה כל שחקן התפזר לנקודה שלו כאשר בועט הקרן כיוון למצשבת/שחקן ידוע מראש.
אבל אצלנו יש את וורגוץ. בדש/דיין וויסמן. שינה שיכולת לנצל אותם טוב יותר בקרנות ולא להסתמך על מקריות/מזל.
אגב ורגוץ עם כל הגובה לטעמי לא כבש פעם אחת….
להבדיל יא יא פטי כבש בקרנות בשלושת המחזורים האחרונים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
ואיך היה הגולשים של ערן נגד רמת השרון? אם זה לא תרגיל מקרן אז מה כן?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Mar-2017, 17:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Mar-2017 על ידי 17:55 yaron73.)
הודעה: #42
* ורגוץ' לא מרחיק בראש סתם ללא כתובת, הוא נוגח לרוב בחוכמה לאיזורים שבהם יש שחקנים שלנו.
* זאב - אני חושב שהספיק לכולנו משלושת הבלמים שציינת תירם , ירין חסן ועידו לוי.
תירם הראה פוטנציאל בזמן הקצר שהיה פה אבל הקריירה שלו הלכה למקומות אחרים בגלל שני הצדדים. עידו לוי דווקא הראה יציבות מסויימת בתקופה שבה הוא עבר לרעננה אבל אני לא רואה טעם לפנות אליו שוב הוא לא בלם מוביל. ירין חסן לא מספיק טוב ויש גם משקעים בינו לבין ההנהלה וחלק מהאוהדים.
יש פרידות שהן עדיפות לשני הצדדים והן לתמיד. צריך לפתוח את הראש למחשבה לכיוונים אחרים וחדשים ולא לחזור כל פעם למוכר ולבינוני. סומך על הצוות המקצועי שידע להביא שחקנים טובים שאף אחד לא חשב עליהם. בדיוק כמו ההברקות שלהם העונה.
* לגבי שערים מקרנות הכוונה להרמה של קרן ישירה לרחבה ולא קרן קצרה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
16-Mar-2017, 17:58
הודעה: #43
ירון עקבתי אחריו המון פעמים. הרחקות הראש שלו הן ללא כתובת. שתי אופציות כאן - השחקנים לא עומדים נכון ברווחים גדולים מידי ולכן הכדור תמיד מורחק ליריב או שהוא פשוט לא מדויק. לדעתי זה שילוב של השניים

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Mar-2017, 23:14
הודעה: #44
(16-Mar-2017 11:40)דוד חטב כתב:  ספר את זה לעדי סופר...

דווקא נראה לי שאם לא היה חלק מעונת העלייה עם נתניה, עדי היה מוצא את עצמו בליגה א' הרבה יותר מוקדם Big Grin
16-Mar-2017, 23:30
הודעה: #45
השאלה מה אחוז ממוצע ניצול המצבים מקרנות. אין לי נתונים אבל מניח שנתניה ראשונה בכמות הקרנות למשחק ובמקומות נמוכים בניצול הקרנות. באתר ההתאחדות אין את הנתונים הללו .מעניין אם יש גורם שמודד.

Sent from my A0001 using Tapatalk
17-Mar-2017, 0:04
הודעה: #46
(16-Mar-2017 17:58)טל.מ כתב:  ירון עקבתי אחריו המון פעמים. הרחקות הראש שלו הן ללא כתובת. שתי אופציות כאן - השחקנים לא עומדים נכון ברווחים גדולים מידי ולכן הכדור תמיד מורחק ליריב או שהוא פשוט לא מדויק. לדעתי זה שילוב של השניים
אם כולם היו משחקים כפי שנראה לך שצריכים לשחק היינו היום לפחות ברבע הגמר של גביע האלופות. הלו זו ליגה שניה במדינת האין כדורגל.
פרופורציות.
17-Mar-2017, 0:33
הודעה: #47
(17-Mar-2017 0:04)משה.ד כתב:  
(16-Mar-2017 17:58)טל.מ כתב:  ירון עקבתי אחריו המון פעמים. הרחקות הראש שלו הן ללא כתובת. שתי אופציות כאן - השחקנים לא עומדים נכון ברווחים גדולים מידי ולכן הכדור תמיד מורחק ליריב או שהוא פשוט לא מדויק. לדעתי זה שילוב של השניים
אם כולם היו משחקים כפי שנראה לך שצריכים לשחק היינו היום לפחות ברבע הגמר של גביע האלופות. הלו זו ליגה שניה במדינת האין כדורגל.
פרופורציות.

דווקא לורגוץ' יש הרבה כדורגל

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
19-Mar-2017, 0:15
הודעה: #48
וארגוץ' מצוין והוא קודם מרחיק בראש וזה מה שנותן להגנה להסתדר ולהרחיק כדורים .
משה וירון , בבקשה מכם אתם מבטלים את הבלמים שהבאתי , תביאו בלם ישראלי שישלים את רביעיית הבלמים שלנו
מי לדעתכם יכול להגיע לנתניה ? אל תשכחו אנחנו לא מכבי תל אביב ואפילו לא מכבי חיפה
ואל תשכחו עוד דבר : צעיר , רעב להצליח ולהתקדם , וחופשי !!!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים