שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה האתר לא מעודכן?
20-Mar-2017, 13:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2017 על ידי 13:23 yaron73.)
הודעה: #31
RE: למה האתר לא מעודכן?
קודם כל הבסיס של האתר חייב להיות מעודכן באופן יום יומי. על הפלטפורמה הבסיסית הזו אפשר להוסיף דברים כיד הדמיון.
אני מאמין שאתר רציני ועשיר במידע גם יכול לממן את עצמו וגם להכניס למועדון כסף (חנות וירטואלית , פרסומות , מנויים וכ'ו).

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Mar-2017, 13:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2017 על ידי 14:02 לואיס ראזאק.)
הודעה: #32
דוגרי אני לא ממש חושב שעדכון יומי צריך לקרות, כי אין בזה ממש צורך. עדכון טבלה, המשחק הבא, סיקור לאחר משחק והקדמה לקראת המשחק הקרוב בהחלט יותר ממספיק.

(20-Mar-2017 12:45)אייל ס כתב:  לא הפריע מחוסר מודעות(אני לא שם...ביום יום שלי).
כשהזדקקתי לנתונים פניתי ישירות להיסטוריון..

שהוא?

בכנות ובלי שום ציניות, יש ברגע זה דוגמא חביבה לנושא הזה שמטריד אותי בהקשר לנתונים של שחקני עבר - קובי חסן.
קובי שעכשיו פרש לו שיחק במדי מכבי נתניה פה ושם, אומנם זה מעולם לא היה באופן רצוף אך ידוע שהוא היה חלק מהמועדון לפרקי זמן מסוימים. עכשיו אם אני רוצה לדעת במדויק כמה משחקי ליגה\גביע הוא רשם כשחקן מכבי נתניה וכמה שערים\בישולים הוא סיפק... אין לי שום מקום שיספק לי את תשובה מדויקת לזה. ואייל, לי כאוהד מכבי נתניה וחובב היסטוריה של כדורגל נתנייתי\ישראלי\עולמי בכללי זה, ובכן... מפריע Smile

אגב, אחת מהסיבות שאני מעלה את הנושא ולא רוצה לראות אותו נעלם הוא... אתה אוהד, אתה אחד מאיתנו ולכן אני חושב שאתה מהווה הזדמנות פז לכך שאכן ארכיון מסודר יעלה לאוויר העולם. לא ניסיון להתחנף, זו פשוט המציאות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
20-Mar-2017, 14:36
הודעה: #33
לואיס יש איפשהו ברשת נתונים על בישולי שערים בלאומית?
ואתה מצפה לנתונים של שנים עברו כאילו שזה פשוט
אם אתה רוצה לדעת כמה בישולים יש לכל שחקן אתה צריך לספור באופן עצמאי אחד אחד
20-Mar-2017, 14:39
הודעה: #34
החסרונות של אחד זה היתרונות של האחר...
אתה מסוגל לבזבז זמנך למוות על האתר,למרות שאמרתי שהוא ממש לא בשום סדר עדיפויות בשלב זה של חיי המועדון ובעונה הבאה הוא יקבל את הכבוד הראוי לו.
במשאבים(בעיקר של זמן),צריך לקבוע סדר עדיפויות.
זה נכון לנושאים רבים העונה,זה נכון גם לנושא המקצועי...אני קורא פה לא מעט על חסרון של שחקן כזה או שחקן אחר,של מחליף או של שחקן סגל.אז אנשים תקראו ותפנימו,מכבי נתניה התחילה בתקציב שכר של 3 מיליון עלתה ל3.5 ו4 ובסוף התחילה את העונה ב4.5+,הרבה יותר משתוכנן.
במקביל בהכנסות היתה ירידה ב2 סעיפים,הכנסות מקהל וספונסרים(שניהם החלק של האוהדים/מקורבים ואלו שקשורים בישיר או בעקיף למבקרים).
ולמרות לו סלובו היה חושב בינואר שיש סיבה מקצועית לשדרוג,זה היה קורה.
ואחרי הפרשנות הארוכה...חוזר לפורום ואתרי האינטרנט,האם מכבי נתניה בנתה ב4.5 מיליון סגל ראוי או לא?האם הסגל הזה למרות החוסר במחליף למגן הימני ואולי עוד מלליפים כאלו ואחרים הוא מספיק לליגה הלאומית,כן או לא.
ואם לא...כניראה שנכשלנו בבחירה.
ואם כן...אז מדוע להוציא כספים שאין על מה שלא צריך(וכן,נאלצתי להגדיל את השקעת הבעלים ביותר מ100% מהמתוכנן).
וחוזר להתחלה...סדרי עדיפות נכונים זה הפער בין צל"ש לטר"ש.
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (2020-0303-2017201720172017), yaron73 (2020-0303-2017201720172017), אלדד (2020-0303-2017201720172017)
20-Mar-2017, 16:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2017 על ידי 16:14 עמית.)
הודעה: #35
(20-Mar-2017 13:56)לואיס ראזאק כתב:  דוגרי אני לא ממש חושב שעדכון יומי צריך לקרות, כי אין בזה ממש צורך. עדכון טבלה, המשחק הבא, סיקור לאחר משחק והקדמה לקראת המשחק הקרוב בהחלט יותר ממספיק.

(20-Mar-2017 12:45)אייל ס כתב:  לא הפריע מחוסר מודעות(אני לא שם...ביום יום שלי).

שהוא?

בכנות ובלי שום ציניות, יש ברגע זה דוגמא חביבה לנושא הזה שמטריד אותי בהקשר לנתונים של שחקני עבר - קובי חסן.
קובי שעכשיו פרש לו שיחק במדי מכבי נתניה פה ושם, אומנם זה מעולם לא היה באופן רצוף אך ידוע שהוא היה חלק מהמועדון לפרקי זמן מסוימים. עכשיו אם אני רוצה לדעת במדויק כמה משחקי ליגה\גביע הוא רשם כשחקן מכבי נתניה וכמה שערים\בישולים הוא סיפק... אין לי שום מקום שיספק לי את תשובה מדויקת לזה. ואייל, לי כאוהד מכבי נתניה וחובב היסטוריה של כדורגל נתנייתי\ישראלי\עולמי בכללי זה, ובכן... מפריע Smile

אגב, אחת מהסיבות שאני מעלה את הנושא ולא רוצה לראות אותו נעלם הוא... אתה אוהד, אתה אחד מאיתנו ולכן אני חושב שאתה מהווה הזדמנות פז לכך שאכן ארכיון מסודר יעלה לאוויר העולם. לא ניסיון להתחנף, זו פשוט המציאות.

אז שוב אענה לואיס,

הביקורת על העדכון נכונה. נעשה הכל על מנת לשפר.
בנושא הטבלה, על מנת לא להכנס להרפתקה טכנית (שפעם הפילה לגמרי את האתר) אני מנסה דרכים יצירתיות להתגבר על המינוס 9.

לגבי ההסטוריה, יש לא מעט נתונים. גם לי יש חלום לעשות ויקפועל, ודרך אגב לא כמשהו של המועדון אלא של האוהדים. כי עם כל האהבה שלי לאייל (ואני מקווה שכולם יודעים כמה אני אוהב מוקיר ומעריך) מתישהוא יכול להיות שהוא לא יהיה פה, והבא בתור לא יראה את קידוש ההסטוריה בכזו אהבה.
לכן, לדעתי ההסטוריה של המועדון שייכת קודם כל לאוהדים. והאוהדים צריכים לשמר אותה, לפאר אותה ולתחזק אותה.

הלוואי שידעתי/היה לי את הזמן להרים טכנית את כל המסביב שבדבר.
מבטיח שאם יבוא מי שיעזור להרים את העניין טכנית אסייע ואתן מזמני על מנת לשמר כל פיפס של מידע (ויש הרבה, כולל משחקי אימון בשנות ה-50 וה-60) על מנת שההסטוריה של המועדון הזה (שלאחד מבני משפחתי יש חלק לא מעט בה) תוצג ותשמר לדראון עולם.

בואו נרים את הפרוייקט יחד.

ובנושא קצת דומה, בעבר עשיתי בפייסבוק פינת "היום לפני", לגבי משחקי עבר, או סתם אירועים מיוחדים שקרו באותו היום לפני X שנים. האמת, לא זכה לחשיפה/התייחסות גדולה. חושבים שכדאי להחזיר?
The following 1 user Likes עמית's post:
אלון (2020-0303-2017201720172017)
20-Mar-2017, 18:47
הודעה: #36
(20-Mar-2017 16:13)עמית כתב:  
(20-Mar-2017 13:56)לואיס ראזאק כתב:  דוגרי אני לא ממש חושב שעדכון יומי צריך לקרות, כי אין בזה ממש צורך. עדכון טבלה, המשחק הבא, סיקור לאחר משחק והקדמה לקראת המשחק הקרוב בהחלט יותר ממספיק.

שהוא?

אז שוב אענה לואיס,

הביקורת על העדכון נכונה. נעשה הכל על מנת לשפר.
בנושא הטבלה, על מנת לא להכנס להרפתקה טכנית (שפעם הפילה לגמרי את האתר) אני מנסה דרכים יצירתיות להתגבר על המינוס 9.

לגבי ההסטוריה, יש לא מעט נתונים. גם לי יש חלום לעשות ויקפועל, ודרך אגב לא כמשהו של המועדון אלא של האוהדים. כי עם כל האהבה שלי לאייל (ואני מקווה שכולם יודעים כמה אני אוהב מוקיר ומעריך) מתישהוא יכול להיות שהוא לא יהיה פה, והבא בתור לא יראה את קידוש ההסטוריה בכזו אהבה.
לכן, לדעתי ההסטוריה של המועדון שייכת קודם כל לאוהדים. והאוהדים צריכים לשמר אותה, לפאר אותה ולתחזק אותה.

הלוואי שידעתי/היה לי את הזמן להרים טכנית את כל המסביב שבדבר.
מבטיח שאם יבוא מי שיעזור להרים את העניין טכנית אסייע ואתן מזמני על מנת לשמר כל פיפס של מידע (ויש הרבה, כולל משחקי אימון בשנות ה-50 וה-60) על מנת שההסטוריה של המועדון הזה (שלאחד מבני משפחתי יש חלק לא מעט בה) תוצג ותשמר לדראון עולם.

בואו נרים את הפרוייקט יחד.

ובנושא קצת דומה, בעבר עשיתי בפייסבוק פינת "היום לפני", לגבי משחקי עבר, או סתם אירועים מיוחדים שקרו באותו היום לפני X שנים. האמת, לא זכה לחשיפה/התייחסות גדולה. חושבים שכדאי להחזיר?

אני חושב שכן.
לגבי סיקורים לפני משחקים- מי שזוכר עשיתי את זה בתקופות מסויימות בפורום- לפעמים יותר ולפעמים פחות.
העונה הפסקתי לגמרי- האמת הרבה מטעמי נאחס- לא רציתי להשאיר שום מסורת מהעונה שעברה.
חושב שזה יכול להיות נחמד- הבעיה שלי היא להתחייב. אני אוהד די אמוציונלי ובתקופות קשות של הקבוצה- לי באופן אישי קצת קשה.
אנחנו מדברים הרבה על ההסטוריה אבל תפעול שוטף שלא דורש הרבה משאבים הוא בעיני הבסיס.
ססטיסטיקות, כובשי שערים, מבשלים, כמות שמירה של שוער על שער נקי- כל הדברים האלה צריכים להיות זמינים באתר.
וכמובן שבעוד 5 - 10 שנים תהיה לנו כמובן את ההסטוריה הזו שמורה ומתועדת עם כל הפרטים שהחלטנו שחשובים.
ההווה חייב להיות מדוייק.
כשאדם נכנס לאתר ורואה שהמשחק הבא הוא משחק לפני חודשיים והטבלה לא מעודכנת, וסגל השחקנים לא מעודכן- זו תהיה הפעם האחרונה שהוא נכנס אליו. חבל.
The following 1 user Likes עידן444's post:
לואיס ראזאק (2121-0303-2017201720172017)
20-Mar-2017, 20:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2017 על ידי 20:50 yaron73.)
הודעה: #37
(20-Mar-2017 14:39)אייל ס כתב:  החסרונות של אחד זה היתרונות של האחר...
אתה מסוגל לבזבז זמנך למוות על האתר,למרות שאמרתי שהוא ממש לא בשום סדר עדיפויות בשלב זה של חיי המועדון ובעונה הבאה הוא יקבל את הכבוד הראוי לו.
במשאבים(בעיקר של זמן),צריך לקבוע סדר עדיפויות.
זה נכון לנושאים רבים העונה,זה נכון גם לנושא המקצועי...אני קורא פה לא מעט על חסרון של שחקן כזה או שחקן אחר,של מחליף או של שחקן סגל.אז אנשים תקראו ותפנימו,מכבי נתניה התחילה בתקציב שכר של 3 מיליון עלתה ל3.5 ו4 ובסוף התחילה את העונה ב4.5+,הרבה יותר משתוכנן.
במקביל בהכנסות היתה ירידה ב2 סעיפים,הכנסות מקהל וספונסרים(שניהם החלק של האוהדים/מקורבים ואלו שקשורים בישיר או בעקיף למבקרים).
ולמרות לו סלובו היה חושב בינואר שיש סיבה מקצועית לשדרוג,זה היה קורה.
ואחרי הפרשנות הארוכה...חוזר לפורום ואתרי האינטרנט,האם מכבי נתניה בנתה ב4.5 מיליון סגל ראוי או לא?האם הסגל הזה למרות החוסר במחליף למגן הימני ואולי עוד מלליפים כאלו ואחרים הוא מספיק לליגה הלאומית,כן או לא.
ואם לא...כניראה שנכשלנו בבחירה.
ואם כן...אז מדוע להוציא כספים שאין על מה שלא צריך(וכן,נאלצתי להגדיל את השקעת הבעלים ביותר מ100% מהמתוכנן).
וחוזר להתחלה...סדרי עדיפות נכונים זה הפער בין צל"ש לטר"ש.

ממה שאני מבין אין ספונסר ראשי למועדון וחבל מאוד שזה המצב. בעונה כל כך טובה של המועדון של שיקום מקצועי וכלכלי זה יכל לתרום לכל הצדדים.
חבל שאוהדים בעלי אמצעים ובעלי חברות לא נרתמים מספיק בכדי לסייע. מכבי נתניה מועדון מספיק מכובד עם חשיפה שחברות יכולות גם להרוויח מתמיכה בו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
20-Mar-2017, 21:29
הודעה: #38
זה לא רק האוהדים בעלי הממון,האוהדים בכלל....
יש איזו תחושה בקרב הקהל בכלל שהמועדון שייך לאוהדים,אך לאוהדים אין אחריות על המועדון ולכן,הפער בין הציפיה לקבל ולתת הוא חסר פרופורציות.
לקרוא/לשמוע שהאוהדים מאוכזבים בגלל מה שעברנו ולכן הם מחכים לתוצאות ולהשקעות ולשחקנים שיבחרו כדי להחליט האם לרכוש מנוי/כרטיס,זו לדעתי הבעיה הגדולה ביותר של מועדון חפץ חיים.
מכבי נתניה זה המועדון שהכי שייך לאוהדים ומחובר לקהילה מכל מועדון ב2 הליגות העליונות למעט קטמון, ואם האוהדים לא יעשו מעשה וירכשו מנויים במחירים שיהוו חלק משמעותי בתקציב ואחרים ירכשו כרטיסים(בלי לצפות למבצעים) והאוהדים שידם משגת יפרסמו במגרש ויתרמו וימלאו את הקופה מבלי לצפות להיות חלק ממקבלי ההחלטות ולקבל מנויים וכרטיסים בלי פרופורציה,להערכתי נאבד את האפשרות לעשות מעשה בנתניה.
העונה לא הבטתי ימינה ושמאלה ועשיתי את שצריך לעשות,למרות ההכנסות הדלות מכל הסעיפים המשתנים.
בעונה הבאה התייחס אחרת לסעיף הוצאות והוא יהיה מושפע ישירות מסעיף הכנסות ויגדל רק אחרי שההכנסות יגדלו(והפוך).
The following 2 users Like אייל ס's post:
yaron73 (2020-0303-2017201720172017), בן סילברה (2222-0303-2017201720172017)
20-Mar-2017, 21:40
הודעה: #39
למה האתר לא מעודכן?
מסכים לחלוטין. רק סתם הערה - בוא נניח שנשחק בליגת העל בשנה הבאה, בסמוך למועד מכירת המנויים, תנסה להתחיל באיזו החתמה שווה. מה לעשות לפעמים גם הדיקטטורה צודקת.. גרוי = מנוי.

אולי זה יגרור את אלה שבוחרים קודם לחכות לראות מה יהיה, לפני שהם מכניסים את היד לכיס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Mar-2017, 21:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Mar-2017 על ידי 21:45 שמעון אלגרבלי.)
הודעה: #40
(20-Mar-2017 21:29)אייל ס כתב:  זה לא רק האוהדים בעלי הממון,האוהדים בכלל....
יש איזו תחושה בקרב הקהל בכלל שהמועדון שייך לאוהדים,אך לאוהדים אין אחריות על המועדון ולכן,הפער בין הציפיה לקבל ולתת הוא חסר פרופורציות.
לקרוא/לשמוע שהאוהדים מאוכזבים בגלל מה שעברנו ולכן הם מחכים לתוצאות ולהשקעות ולשחקנים שיבחרו כדי להחליט האם לרכוש מנוי/כרטיס,זו לדעתי הבעיה הגדולה ביותר של מועדון חפץ חיים.
מכבי נתניה זה המועדון שהכי שייך לאוהדים ומחובר לקהילה מכל מועדון ב2 הליגות העליונות למעט קטמון, ואם האוהדים לא יעשו מעשה וירכשו מנויים במחירים שיהוו חלק משמעותי בתקציב ואחרים ירכשו כרטיסים(בלי לצפות למבצעים) והאוהדים שידם משגת יפרסמו במגרש ויתרמו וימלאו את הקופה מבלי לצפות להיות חלק ממקבלי ההחלטות ולקבל מנויים וכרטיסים בלי פרופורציה,להערכתי נאבד את האפשרות לעשות מעשה בנתניה.
העונה לא הבטתי ימינה ושמאלה ועשיתי את שצריך לעשות,למרות ההכנסות הדלות מכל הסעיפים המשתנים.
בעונה הבאה התייחס אחרת לסעיף הוצאות והוא יהיה מושפע ישירות מסעיף הכנסות ויגדל רק אחרי שההכנסות יגדלו(והפוך).

מסכים עם כל מילה.אחרי העשייה של אייל השנה זה בידיים שלנו האוהדים לרטון ולקטר בפורום לא מוביל לכלום תמיכה מינימלית של מנוי/כרטיס היא בידיים של כל אחד מאיתנו

(20-Mar-2017 21:29)אייל ס כתב:  זה לא רק האוהדים בעלי הממון,האוהדים בכלל....

מסכים עם כל מילה.אחרי העשייה של אייל השנה זה בידיים שלנו האוהדים לרטון ולקטר בפורום לא מוביל לכלום תמיכה מינימלית של מנוי/כרטיס היא בידיים של כל אחד מאיתנו
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים