שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה האתר לא מעודכן?
13-Mar-2017, 15:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2017 על ידי 15:18 yaron73.)
הודעה: #11
Photo RE: למה האתר לא מעודכן?
אתר של המועדון ופייסבוק הם שני דברים שונים.
אתר מקצועי צריך להיות בעברית ובאנגלית ולהכיל את כל המידע של המועדון.
רשימה מעודכנת של הצוות המקצועי וסגל השחקנים , ידיעות יום יומיות של מה שקורה במועדון , סקירת פעילויות של המועדון בקהילה , סקירת ההסטוריה של המועדון כולל כתבות ותמונות , ראיונות עם שחקנים ושחקני עבר , מידע לגבי משחקים קרובים כולל סקירת היריבה לקראת המשחק הקרוב וכ'ו וכ'ו. חבל שזה קיים רק בחו"ל.
בשנת 1996 ראיתי משחקים של סוונסי שהיתה אז בליגה הרביעית באנגליה. לכל משחק יצאה תוכניה של 32 עמודים. גם בגרמניה בליגות חצי מקצועניות (רביעית וחמישית) יוצאת תוכניה בכל משחק. איפה אנחנו ואיפה הם ?

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes yaron73's post:
עוזרי (1515-0303-2017201720172017)
13-Mar-2017, 15:24
הודעה: #12
RE: למה האתר לא מעודכן?
השאלה היא לאיזה מועדונים בארץ יש אתר מסודר ומעודכן תמיד, וכמו איזה מודל אנחנו שואפים להיות?
והאם כדי להשקיע ולהחזיק כתבים במשרה מלאה?
לדעתי צריכה להיות השקעה רק בנתונים הבסיסיים הקבועים שלא זמינים ברשת כמו שירון הזכיר, ואין צורך להרבות ביותר מידי בעלי תפקידים במועדון שלא נחוצים מקצועית
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
13-Mar-2017, 15:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2017 על ידי 15:32 yaron73.)
הודעה: #13
(13-Mar-2017 15:24)אלדד כתב:  השאלה היא לאיזה מועדונים בארץ יש אתר מסודר ומעודכן תמיד, וכמו איזה מודל אנחנו שואפים להיות?
והאם כדי להשקיע ולהחזיק כתבים במשרה מלאה?
לדעתי צריכה להיות השקעה רק בנתונים הבסיסיים הקבועים שלא זמינים ברשת כמו שירון הזכיר, ואין צורך להרבות ביותר מידי בעלי תפקידים במועדון שלא נחוצים מקצועית

אפילו במודל 'ישראלי-מוצמצם' צריך שהאתר לפחות יהיה מעודכן. אם האתר לא מתעדכן עדיף לדעתי לסגור. זו בושה שלמועדונים בישראל יש אתרים עם מידע מלפני חודשים או שנים במקרה הטוב.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
13-Mar-2017, 17:32
הודעה: #14
למה האתר לא מעודכן?
(13-Mar-2017 13:26)עמית כתב:  אז ככה:

קודם כל צודקים, חייבים להשתפר. מקווה שבימים/שבועות הקרובים כבר נשפר.
יחד עם זאת, אשמח לדעת מה חסר לכם באמת? האם זה סיקורים מהמשחקים? כתבות צבע עם השחקנים/צוות? אולי הכל?

דוד, לגבי תוצאות נוער. נעלה החל מסוף השבוע הקרוב תוצאות של קבוצת הנוער (מעודכן בפייסבוק בלייב) ושל קבוצות הנערים, בגילאים שמתחת לזה יש לפעמים תוצאות לא נעימות ולכן החלטנו (כבר מזמן) שאין טעם לפרסם את התוצאות האלו.

בנוסף, אם מישהו מכיר מישהו שמכיר מישהו שאולי מכיר מישהו שמעוניין לעזור ביצירת תוכן, נשמח מאוד. זוהי כרגע הבעיה הגדולה שלנו.

תודה על ההערה, מבטיחים לשפר.

פרט לעדכונים שוטפים והיסטוריה, אני חושב שאפשר לחשוב על רכישת כרטיסים/מינויים דרך האתר ולאוו דווקא דרך האתר של לאן (אפשר ע״י לינק שיוביל לאתר של לאן).

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Mar-2017, 19:14
הודעה: #15

יחד עם זאת, אשמח לדעת מה חסר לכם באמת? האם זה סיקורים מהמשחקים? כתבות צבע עם השחקנים/צוות? אולי הכל?

דוד, לגבי תוצאות נוער. נעלה החל מסוף השבוע הקרוב תוצאות של קבוצת הנוער (מעודכן בפייסבוק בלייב) ושל קבוצות הנערים, בגילאים שמתחת לזה יש לפעמים תוצאות לא נעימות ולכן החלטנו (כבר מזמן) שאין טעם לפרסם את התוצאות האלו.

בנוסף, אם מישהו מכיר מישהו שמכיר מישהו שאולי מכיר מישהו שמעוניין לעזור ביצירת תוכן, נשמח מאוד. זוהי כרגע הבעיה הגדולה שלנו.

חסר לנו עדכונים על פציעות של שחקנים (דוגמת ויקי כחלון- נודע מאביתר) ממה נפצע, חומרת הפציעה והערכה כמה זמן ייעדר.

עדכון סטטיסטיקות כגון: כובשי ומבשלי שערים, צהובים, אדומים.

ואם אפשר להוסיף נתוני משחק כגון מרחק ק"מ, מסירות מדויקות, איבודי כדור לכל שחקן זה יהיה בכלל מעולה.

תודה רבה.
The following 1 user Likes lironb62's post:
עוזרי (1515-0303-2017201720172017)
13-Mar-2017, 23:28
הודעה: #16

בוא נתחיל מלעדכן את הטבלה בצד ואת "המשחק הבא". שני דברים שאשכרה לא דורשים כמעט שום מאמץ - מצטער, נראה כמו סתם עצלנות לשמה.
13-Mar-2017, 23:54
הודעה: #17
בתור אחד שעוקב אחרי האתר של והאפליקציה של ליברפול...
אז:
1. ימי הולדת כולל שחקני עבר אבל עם תוכן ולא סתם מזל טוב רדוד לדוגמא היה פעם שחקן בשם גדעון קליימן אולי הילדים שלי רוצים לדעת מתי היום הולדת ולהעלות גול אחד שלו ביום הולדת יעשה כייף לאוהדים....
2. היום לפני...ב-4/2/85 ניצחנו את...ותקציר של גול או משחק....
קצר קולע מדליק , מושך עושה חשק....
ובנוסף מה שהזכירו...
באתר חובה שתהיה סטטיסטיקה , צהובים וכו....
הציניות על גדעון זה סתפ לעשות את הביקורת יותר נעימה אני יודע שהכל בהתנדבות ואף אחד לא חייב לי כלום...
אני מאד מעריך הפעם בלי טיפה של ציניות...
14-Mar-2017, 7:51
הודעה: #18
פעם חשבתי להעלות את כל ההסטוריה של המועדון, כולל כתבות וסרטונים לאתר. נתקלתי בתגובה די זועמת של אחד המקורות על הפרת זכויות יוצרים.
יש דברים שמותר לך להסתכן בהעלאתם כאדם פרטי, הרי אף אחד לא יפנה לדודו אם יעלה וידאו ששייך לone/ערוץ הספורט או כתבה שפורסמה בעיתון כלשהו בשנת 78, למועדון כגוף מסחרי זה יחזור בשנייה.
והביקורת לגיטימית, רק חושב שהפלטפורמה של אתר מזמן איבדה את זה. צריך שיהיה, חייב שיהיה מעודכן, אבל משני מאוד לאפליקציה ועמוד פייסבוק.

לגבי הטבלה, יש עניין טכני עם המינוס 9, מקווה שנצליח לפתור בקרוב

quote='דוד חטב' pid='65513' dateline='1489434856']
בתור אחד שעוקב אחרי האתר של והאפליקציה של ליברפול...
אז:
1. ימי הולדת כולל שחקני עבר אבל עם תוכן ולא סתם מזל טוב רדוד לדוגמא היה פעם שחקן בשם גדעון קליימן אולי הילדים שלי רוצים לדעת מתי היום הולדת ולהעלות גול אחד שלו ביום הולדת יעשה כייף לאוהדים....
2. היום לפני...ב-4/2/85 ניצחנו את...ותקציר של גול או משחק....
קצר קולע מדליק , מושך עושה חשק....
ובנוסף מה שהזכירו...
באתר חובה שתהיה סטטיסטיקה , צהובים וכו....
הציניות על גדעון זה סתפ לעשות את הביקורת יותר נעימה אני יודע שהכל בהתנדבות ואף אחד לא חייב לי כלום...
אני מאד מעריך הפעם בלי טיפה של ציניות...
[/quote]
14-Mar-2017, 8:15
הודעה: #19
בא לחזק את עמית גם אני בזמנו באתר שלי נתניהנט ביקשתי קטעים של וידיאו להעלות לאתר ליכולתו לקבל המון משחקני עבר אבל הוזהרתם שהם שייכים כולם לרשות השידור והגעתי עד מנכ"ל רשות השידור ושום דבר לא עזר הארכיון שומר את הסרטים הרכוש בלעדי , רק בית משפט יכול להורות לשחרר .
כאן יכול לעזור אייל סגל הבעלים הוא יכול לדרוש זאת לאתר הרשמי של מכבי נתניה ובית משפט יעזור לו בטוח !!!
עמית זאת ההזדמנות לבקש כל חומר ארכיון מרשות השידור על מכבי נתניה
14-Mar-2017, 10:37
הודעה: #20
באמת שאלה משפטית מה קורה עם כל הארכיון אחרי הפירוק ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים