שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אשר השתגע
10-Mar-2017, 11:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 11:14 אריאל.)
הודעה: #11
RE: אשר השתגע
יום יום עושים עלינו מניפולציות זולות, ברורות כשמש ואנחנו אוכלים אותן בלי מלח...
הדוגמא שהיתה הכי ברורה, למשל, "התאגיד הציבורי" הליכוד באופן היסטורי הצליח להביא לסגירת אחד הגופים הכי לא יעילים בארץ, רשות השידור... אבל אבוי, מה שהיה צריך לבוא במקום התפקשש ולא יצא "ישראל היום 2" בעיה... מה עושים???
ראשית, ראש הממשלה שותק, שולחים את האיש הכי הזוי (ביטן) להפריח בלון ניסוי ולהשמיץ את התאגיד, לקרוא לביטולו ולהסביר שהוא יגרום לבזבוז כסף לעומת רשות השידור הנהדרת שהיתה לנו... אחרי פימפום ופימופום של שטויות הזויות, יכול להצטרף ראש הממשלה ופתאום לא להישמע כלכך הזוי.
מה הושג? או שנצליח לסגור את "תאגיד השמאל" או שיגרום להם לכזה פחד מאובדן מקום עבודה, שלא יוכלו להיות "הארץ" ויהיו קרובים יותר לישראל היום, יגייסו עכשיו הרבה כתבים "משלנו" וכו׳
כשלפני משחק נגד "קבוצה גדולה" פתאום יש ידיעות שהיא מתעניינת בכוכב של "הקבוצה הקטנה" המניפולציה זולה, כשלפני המשחק ה26, פתאום לבעלים יש "הארה" שמשחק צריך להיות אטרקטיבי... גם אם מפסידים 4 0, זאת מניפולציה זולה...
מי שחושב אחרת, נאיבי.
האם הם יפסידו 4 0, לך תדע... זה הרי לא מיליונים שעומדים על הכף אם חיפה לא תהיה בפליאוף העליון, ככה שלשופטים לא ממש אכפת וגם... זאת לא חיפלונה שעם קצת עזרה יכולה להבקיא הרבה, חיפה גם עם עזרה עלולה לא להכניס כלום...

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Mar-2017, 11:29
הודעה: #12
אשר השתגע
אריאל מי יעזור לחיפה ? השחקנים שיפתחו רגלים? סילבס שיעלה עם הנוער ? שחקן ספציפי שישלמו לו ? תעשו לי טובה , כל העולם ואשתו מסתכל , אני לא רואה את אשר או מי מאנשיו מוכר ואני לא רואה את שחר או מי מאנשיו קונה. אפשר להאשים אותי בנאיביות כמו שאני יכול להאשים חלק פה בטפשות ..
מה בדיוק המניפולציה ? נגיד שאשר אמר שחקו כדורגל יפה ראבאק גם אם נפסיד 4:0 זו המניפולציה ? אז סילבס לדעתך יתדרך את השחקנים במשפט כמו חברה הבוס אמר לשחק פתוח ..? ישחקו איך שהם רגילים , בלי לחץ אולי בלי 100% מוטיבציה כמו כל קבוצה שלמשחק אין שום חשיבות עבורה. ומנגד תעלה קבוצה שלמשחק יש חשיבות עבורה , אולי עם מוטיבציה מטורפת ואולי עם משקולות על הרגליים . לא משהו שלא ראינו, ואם מישהו לכאורה חושב שמוכרים - משטרת ישראל תשמח לפתוח את תיק 5000 ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Mar-2017, 11:55
הודעה: #13
טל,לשיטתך....
הסבר ל"יציאה" של אשר(לראשונה העונה) ערב המשחק ה26 שלא קובע לרעננה דבר וחצי דבר.
וכן,אחרי כל שנעשה לטובת הפועל ת"א ערב פירוקה מחוייב המציאות ע"י כל עם ישראל ואישתו,מצביע בבירור על יד מכוונת שעושה הכל כדי שקבוצות מסוימות יהיו חלק מהתפאורה המרכזית,ראה ערך 2 משחקי רבע גמר(ויש על זה פטנט רשום).
10-Mar-2017, 12:23
הודעה: #14
אשר השתגע
אייל, מצטטים אותך מדוייק לאחרונה או שהכל ביד הדימיון של הכותב?
מבין השורות אפשר להבין שיש לך אכזבה מההכנסות של הקבוצה מקהל וספונסרים ומצד שני כבר מצטטים אותך שאם וכאשר נעלה התקציב יגיע ל 25 מיליון ש״ח...

10-Mar-2017, 12:29
הודעה: #15
אשר השתגע
אז מה שאתה אייל הוא ששחר או אולי איך קוראים למחליף של לוזון .. או ההוא מהמנהלת פנו לאשר שיעשה מערוף והוא בטפשותו עוד הצהיר על זה בטלוויזיה ?
לגבי הפועל תא - אתה מעורה בזה יותר ממני אבל מהזוית הצרה שלי אני רואה מועדון שהשתמש בכל טריק משפטי שעורכי דיניו הגו ובכל קשר שיש להם על מנת לדחות להציל לתחמן ולהשאר בחיים. לעומתנו - אנחנו קיבלנו את הדין לא עשינו שום פעולה ״חריגה״ ולא מקושרים כמו הפועל ואין לנו את מי לתחמן חוץ מאשר את עצמנו.

10-Mar-2017, 12:47
הודעה: #16
(10-Mar-2017 12:23)עידן444 כתב:  אייל, מצטטים אותך מדוייק לאחרונה או שהכל ביד הדימיון של הכותב?
מבין השורות אפשר להבין שיש לך אכזבה מההכנסות של הקבוצה מקהל וספונסרים ומצד שני כבר מצטטים אותך שאם וכאשר נעלה התקציב יגיע ל 25 מיליון ש״ח...

אל תכניס את אייל לפינות. עדיין לא עלינו, תן לו להתרכז בעונה הזו. אם יקרה משהו הזוי ואולי אולי נעלה, אני מאמין שאייל יתייחס לכך בצורה מסודרת. בינתיים תן לראות איך מגיעים לפליאוף ואיך עוברים אותו בשלום. הקבוצות שם לא ממש עושות לנו חיים קלים...
10-Mar-2017, 12:55
הודעה: #17
אשר השתגע
(10-Mar-2017 12:47)אלון כתב:  
(10-Mar-2017 12:23)עידן444 כתב:  אייל, מצטטים אותך מדוייק לאחרונה או שהכל ביד הדימיון של הכותב?

אל תכניס את אייל לפינות. עדיין לא עלינו, תן לו להתרכז בעונה הזו. אם יקרה משהו הזוי ואולי אולי נעלה, אני מאמין שאייל יתייחס לכך בצורה מסודרת. בינתיים תן לראות איך מגיעים לפליאוף ואיך עוברים אותו בשלום. הקבוצות שם לא ממש עושות לנו חיים קלים...

אני מכניס לפינות?
שואל לגבי אמיתות ציטוט.

10-Mar-2017, 12:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 12:56 אלדד.)
הודעה: #18
בוודאי שיש אכזבה מכאלה שמכבי נתניה חשובה להם ולא נרתמים לסייע, המטרה שכולם ביחד יצילו את הקבוצה ולא הכל יפול על מקור יחיד
הקהל גם אמור להציל את הקבוצה ולסייע באופן שלו
ההבטחות והציפיות לחוד והמציאות לחוד
10-Mar-2017, 12:58
הודעה: #19
אשר השתגע
2000 איש שמגיעים בממוצע למשחק בית נראה לי אכזבה רבתי.

10-Mar-2017, 13:04
הודעה: #20
(10-Mar-2017 11:29)טל.מ כתב:  אריאל מי יעזור לחיפה ? השחקנים שיפתחו רגלים? סילבס שיעלה עם הנוער ? שחקן ספציפי שישלמו לו ? תעשו לי טובה , כל העולם ואשתו מסתכל , אני לא רואה את אשר או מי מאנשיו מוכר ואני לא רואה את שחר או מי מאנשיו קונה. אפשר להאשים אותי בנאיביות כמו שאני יכול להאשים חלק פה בטפשות ..
מה בדיוק המניפולציה ? נגיד שאשר אמר שחקו כדורגל יפה ראבאק גם אם נפסיד 4:0 זו המניפולציה ? אז סילבס לדעתך יתדרך את השחקנים במשפט כמו חברה הבוס אמר לשחק פתוח ..? ישחקו איך שהם רגילים , בלי לחץ אולי בלי 100% מוטיבציה כמו כל קבוצה שלמשחק אין שום חשיבות עבורה. ומנגד תעלה קבוצה שלמשחק יש חשיבות עבורה , אולי עם מוטיבציה מטורפת ואולי עם משקולות על הרגליים . לא משהו שלא ראינו, ואם מישהו לכאורה חושב שמוכרים - משטרת ישראל תשמח לפתוח את תיק 5000 ...

אל תהיה נאיבי. קניה ומכירה במקרה זה לא חייבת להתבצע בתשלום כסף מכיס לכיס. מספיק שמסכמים על שחקנים לעונה הבאה. הגביר מעביר לרעננה שחקני נוער ומממן את החוזים שלהם למשל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים