שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
09-Mar-2017, 14:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2017 על ידי 14:44 אופיר34.)
הודעה: #41
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 12:24)טל.מ כתב:  עוד פעם התחלת עם הספירה חסרת התוחלת ? בסוף כשתסיים במקום השלישי תגיד שהיו לך יותר נק .. את מי זה מעניין ?! זו הסיטואציה - תתמודד. כרגע אנחנו מאבדים נק ואולי חוזרים לגודלנו האמיתי ולך תדע אולי עד סוף הפלייאוף נמשיך להדרדר והכל יתאזן ..
כל השחקנים שלנו למעט דיא ערן ובדש שהרבה מעבר לשיאו הם שחקני ליגה שניה ושלישית . אז או שאנחנו במשבר ארוך שמתישהו יגמר ונחזור לצבור נק כמו קודם או שהסטטיסטיקה מתיישרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואתה עוד פעם ממשיך לקבוע קביעות ולהסיק מסקנות אחרי 5 מחזורים??

לא זוכר שהיית כזה פסקני לפני חודש וחצי. לא זוכר אותך כזה החלטי שהקבוצה היתה בלתי ניתנת לעצירה. לא זוכר אותך מדבר על עלייה בטוחה לפני סדרת התיקו האחרונה.
אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל קצת סימטריות בתגובות לא תזיק.

ואם אתה רוצה להיות גנב דעת כמו שלומי דורה למשל שנשאל לפני חודשיים(כשהיה מקום ראשון) מי הקבוצה הטובה בליגה וענה שהטבלה לא משקרת (למרות שתכלס היינו בפור של איזה 8 עליו), אז סבבה שיבושם לך.

ולגבי גודלנו הטבעי, מעניין אותי לדעת מהו גודלנו הטבעי אחרי החודש האחרון? ועוד יותר מעניין אותי מה היה גודלנו לפני חודשיים ושלוש. הגודל שלנו מאד דינמי כנראה. שמנצחים אנחנו מעל הליגה, שנכנסים למשבר אנחנו הופכים למאד קטנים. איך אנחנו כל הזמן אומרים -
פרו-פו-רציות!

וגם הגימוד שלך בקשר לסגל השחקנים מאד אופייני. פתאום דיא וערן מעבר לשיא, וכל השאר זה רמה של ליגה שנייה ושלישית...
זה פשוט משהו איתך בעיתות משבר. אתה מצליח להכניס את עצמך ואת כולנו למרה שחורה בצורה כל כך חסרת פרופורציות שאני נדהם כל פעם מחדש.

אז לסיכום, בין אם נעלה ובין אם לא, העונה הזאת תחשב כנראה להצלחה בהתחשב במינוס תשע שרובץ עלינו ובמצב המועדון אך לפני חמישה שישה חודשים. בוא נזכור איפה היינו ואיפה אנחנו היום.
במקרה הרע נעלה שנה הבאה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(09-Mar-2017 13:41)עידן444 כתב:  בדקה ה- 60 בערך עטר הכניס את קיויו.
די מפתיע שכשעטר מרכיב את ה 11 זה לא הוא ועוד 10, לא? Smile
לגבי קוגבנייה- ממליץ לך לראות משחקים מתחילת העונה. זה בדיוק אותו שחקן פשוט בתפקידים אחרים.

כן אבל זה לא היה בדיוק קיויו.... קצת יותר מהיר והרבה פחות גמלוני.
לרמה של קיויו אני לא יודע אם מישהו יכול להגיע...

ולגבי קוגבינה - ראיתי והאמן לי שלא סתם אני אומר את מה שאמרתי. לדעתי פוטנציאל מאד גדול שכמו הרבה אחרים כמותו ישאר עם הטייטל הזה בגלל בעיית מנטליות קשה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים - אופיר34 - 09-Mar-2017 14:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים