שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
09-Mar-2017, 19:53
הודעה: #51
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 19:39)טל.מ כתב:  
(09-Mar-2017 19:26)yaron73 כתב:  
(09-Mar-2017 12:04)טל.מ כתב:  התוצאות האחרונות חושפות שיש לנו הרבה מה לתקן ומה לשפר אם באמת בטעות נעלה .. וזה כולל את זוג המאמנים. אני באמת לא בטוח שהסגל נבנה לעלית ליגה, זה נראה שזה הגיע בלי שציפו יותר מידי ואולי כרגע אנחנו קצת חוזרים לגודלנו האמיתי וזה כולל את כולם. זה נכון שעלי מעל הליגה הזו אבל ההבדל העיקרי ביננו לבין האחרות הם דיא וערן. וגם להפועל עכו יש את הכלים שלהם כמו צמח ואקסברד ואחרים שהם טיפה מעל הליגה. אנחנו צריכים לייצר מומנטום מחדש וזה קצת קשה כשחצי קבוצה בכושר ירוד.
לגבי קוגבנייה - היה רע אתמול כמו כולם אבל אתם קצת קוטלים אותו מוקדם מידי, הוא יכול להיות שחקן מצוין .

אפרופו מגינים - המועדון לא מוציא שום הודעה מסודרת על מצב הפצועים . יש עדכון מתי כחלון חוזר לענייניים ? מה קורה עם דין גל ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

הקבוצה הזו היא קבוצה גדולה, התגברה על מינוס 9 נקודות שזו בעיה מקצועית ומנטאלית קשה מאוד ומוליכה את הטבלה רוב העונה.
לחזור לגודל האמיתי ? הגודל האמיתי של הקבוצה הוא הפער הקיים + 9 וזה הרבה מאוד, גם אם הנקודות האלו לא מופיעות בפועל במאזן.
הקבוצה כנראה הגיעה לשיא מוקדם מידי ויש נפילה מסויימת ביכולת לעומת קבוצות אחרות שהשתפרו ונמצאות כרגע בכושר טוב יותר. מכאן להסיק מסקנות מרחיקות לכת ולהיכנס לפאניקה זה הדבר הגרוע ביותר.

אז מה שאתה טוען הוא שקבוצה שמורכבת משחקנים שעלו מהנוער פלוס ליגה שניה ו א׳ פלוס שני שחקנים מעל הליגה מספיקה בכדי לעלות . אולי . אבל מכיון שהפער האמיתי לצערנו לא נספר מה שמשחק כרגע הוא היכולת להתעלות מעל משברים. בינתיים זה צולע והלחץ ילך ויגבר ממחר אם עכו ינצחו. עכשיו נצטרך את הנסיון קור הרוח ואת היצירתיות כדי לצאת מזה.

Sent from my iPad using Tapatalk

זו עובדה. אם הקבוצה הזו מחקה 9 נקודות ומובילה את הטבלה לאורך רוב העונה אז היא חזקה בהשוואה לליגה. הצוות המקצועי בנה קבוצה חזקה עם מס' שחקנים שוברי שוויון כמו ערן , דיא , הזרים , אולסק.
לכל קבוצה בכל עונה יש עליות וירידות , יכול להיות שהגענו לשיא מוקדם מידי וזו בעיה לא פשוטה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Mar-2017, 19:57
הודעה: #52
אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 19:53)yaron73 כתב:  
(09-Mar-2017 19:39)טל.מ כתב:  
(09-Mar-2017 19:26)yaron73 כתב:  
(09-Mar-2017 12:04)טל.מ כתב:  התוצאות האחרונות חושפות שיש לנו הרבה מה לתקן ומה לשפר אם באמת בטעות נעלה .. וזה כולל את זוג המאמנים. אני באמת לא בטוח שהסגל נבנה לעלית ליגה, זה נראה שזה הגיע בלי שציפו יותר מידי ואולי כרגע אנחנו קצת חוזרים לגודלנו האמיתי וזה כולל את כולם. זה נכון שעלי מעל הליגה הזו אבל ההבדל העיקרי ביננו לבין האחרות הם דיא וערן. וגם להפועל עכו יש את הכלים שלהם כמו צמח ואקסברד ואחרים שהם טיפה מעל הליגה. אנחנו צריכים לייצר מומנטום מחדש וזה קצת קשה כשחצי קבוצה בכושר ירוד.
לגבי קוגבנייה - היה רע אתמול כמו כולם אבל אתם קצת קוטלים אותו מוקדם מידי, הוא יכול להיות שחקן מצוין .

אפרופו מגינים - המועדון לא מוציא שום הודעה מסודרת על מצב הפצועים . יש עדכון מתי כחלון חוזר לענייניים ? מה קורה עם דין גל ?

הקבוצה הזו היא קבוצה גדולה, התגברה על מינוס 9 נקודות שזו בעיה מקצועית ומנטאלית קשה מאוד ומוליכה את הטבלה רוב העונה.
לחזור לגודל האמיתי ? הגודל האמיתי של הקבוצה הוא הפער הקיים + 9 וזה הרבה מאוד, גם אם הנקודות האלו לא מופיעות בפועל במאזן.
הקבוצה כנראה הגיעה לשיא מוקדם מידי ויש נפילה מסויימת ביכולת לעומת קבוצות אחרות שהשתפרו ונמצאות כרגע בכושר טוב יותר. מכאן להסיק מסקנות מרחיקות לכת ולהיכנס לפאניקה זה הדבר הגרוע ביותר.

אז מה שאתה טוען הוא שקבוצה שמורכבת משחקנים שעלו מהנוער פלוס ליגה שניה ו א׳ פלוס שני שחקנים מעל הליגה מספיקה בכדי לעלות . אולי . אבל מכיון שהפער האמיתי לצערנו לא נספר מה שמשחק כרגע הוא היכולת להתעלות מעל משברים. בינתיים זה צולע והלחץ ילך ויגבר ממחר אם עכו ינצחו. עכשיו נצטרך את הנסיון קור הרוח ואת היצירתיות כדי לצאת מזה.

זו עובדה. אם הקבוצה הזו מחקה 9 נקודות ומובילה את הטבלה לאורך רוב העונה אז היא חזקה בהשוואה לליגה. הצוות המקצועי בנה קבוצה חזקה עם מס' שחקנים שוברי שוויון כמו ערן , דיא , הזרים , אולסק.
לכל קבוצה בכל עונה יש עליות וירידות , יכול להיות שהגענו לשיא מוקדם מידי וזו בעיה לא פשוטה.

אולי . ואולי למדו אותנו והבינו שלא צריך לעצור את כולם מספיק ללחוץ למעלה ואנחנו כבר נסבך את עצמנו. פה נמדד הצוות המקצועי שצריך למצוא תשובות ופתרונות ולצאת מהשבלונה. בינתיים זה לא קורה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-Mar-2017, 20:22
הודעה: #53
ארסן ונגר לדוגמא בנה כמה קבוצות מדהימות בארסנל שכולם היללו בהתחלה. הבעיה שהקבוצות האלה הגיעו לשיא שלהן בתחילת העונה ובינואר כבר שפכו לאגר ומשם ההדרדרות היתה חדה.
זו אולי לא הדוגמא שמתאימה לנו בדיוק, אבל המינוס 9 הביא את הקבוצה לטירוף ולשיא מוקדם מידי. עדיין יש לנו קבוצה מצויינת שגם אם לא תחזור לכושר ולדומיננטיות של תחילת העונה יכולה לנצח כל קבוצה ולשלוט מול כל קבוצה בליגה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-Mar-2017, 20:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2017 על ידי 20:38 עידן444.)
הודעה: #54
טל, יש בדברים שלך סוג של פרדוקס-
מצד אחד אתה מגמד את סך החלקים של הקבוצה- קרי- אמורה להיות לך הערכה רבה למאמנים ומצד שני אתה גם קורע את המאמנים.

לגבי תגובות שראיתי כאן קודם לגבי הפתיחה של הקבוצה וזה שאולי הגיעה לשיא מוקדם מידי-
ובכן- עיקר הבעיה של הקבוצה הזו העונה שלא היתה לה ברירה אלא להגיע לשיא מוקדם- ויפה שעה אחת קודם- אחרת היום, גם אם היינו בכושר נפלא- היינו עכשיו במאבקים מורטי עצבים על כניסה לפליאוף העליון.

אני באמת חושב שאנחנו צריכים להיות מרוצים מהיכן שאנחנו נמצאים.
אחרי ה 0-0 הקודם שהיה במחזור הראשון היינו 11 נקודות אחרי הפועל ר"ג- הקבוצה שבשלב מאוד מוקדם של העונה הסתמנה כזו שתיאבק איתנו כשעכו על ידי רבים(כולל אני) הוכתרה כזו שכנראה תעלה ראשונה(כי יש לה קבוצה איכותית ואין לה 9-).
היום אנחנו 7+ על הפועל ר"ג- כלומר- מה- 0-0 הקודם לקחנו 18 נקודות יותר מהיריבה העיקרית שלנו.
אנחנו עם 72% הצלחה.
הפועל עכו 59%.
הפועל ר"ג 53%.
השינוי בקצב אגירת הנקודות צריך להיות קיצוני מאוד בשביל שיקרה לנו אסון ספורטיבי ברמה כזו שלדעתי יתן פייט אפילו לפסז.
09-Mar-2017, 21:06
הודעה: #55
אי אפשר לנצח בלי מגינים
אני לא קורע אותם ולא מגמד . אני מצפה מהם לסוג של תגובה למה שמתרחש ב5 מתוך 6 המחזורים האחרונים. למה זה כל כך מוזר ?

היה להם תקציב לרענון הסגל בינואר הם בחרו שלא.
הם היו אמורים לדעת שיש עליות ומורדות בכושר ויש פציעות . יש להם מספיק שנות ניסיון לא ?
הם היו אמורים להיות מסוגלים לעצור את המפולת אחרי הרצליה ובטח אחרי לוד. הם חזרו על אותה השגיאה עוד ועוד והפסידו 6 נק בגלל אותה הטעות.
הם לא מצליחים לשנות שיטה לשנות מערך לשנות חשיבה. הכל באותה השבלונה .

וכרגע מתחיל הלחץ והרגליים של כולם מתחילות לרעוד, אז למי נשואות עיניך ? מי אתה רוצה שיעשה משהו ״אחר״?
למשל תמיד בדש יחליף את וויסמן
תמיד דנון יחליף את קוגבניה וכו
מה עם לשנות מערך ? מה עם למשל לשחק עם קוגבניה למעלה ליד וויסמן ולהוריד את ערן לוי לקישור ?
אז אולי הסגל לא מספיק ארוך וגמיש על מנת לשנות ואולי הם לא מאמינים בדברים אחרים על סמך הכלים שיש להם, לא יודע. אני רק חושב שעוד מאותו הדבר זו כרגע לא הדרך. אל תשאל אותי מה הפתרונות אבל משהו לא דופק כבר תקופה ולדעתי לגיטימי ״לבקש״ שינוי בתפיסה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Mar-2017, 21:15
הודעה: #56
(09-Mar-2017 21:06)טל.מ כתב:  אני לא קורע אותם ולא מגמד . אני מצפה מהם לסוג של תגובה למה שמתרחש ב5 מתוך 6 המחזורים האחרונים. למה זה כל כך מוזר ?

הם היו אמורים לדעת שיש עליות ומורדות בכושר ויש פציעות . יש להם מספיק שנות ניסיון לא ?
הם היו אמורים להיות מסוגלים לעצור את המפולת אחרי הרצליה ובטח אחרי לוד. הם חזרו על אותה השגיאה עוד ועוד והפסידו 6 נק בגלל אותה הטעות.

וכרגע מתחיל הלחץ והרגליים של כולם מתחילות לרעוד, אז למי נשואות עיניך ? מי אתה רוצה שיעשה משהו ״אחר״?
מה עם לשנות מערך ? מה עם למשל לשחק עם קוגבניה למעלה ליד וויסמן ולהוריד את ערן לוי לקישור ?
אז אולי הסגל לא מספיק ארוך וגמיש על מנת לשנות ואולי הם לא מאמינים בדברים אחרים על סמך הכלים שיש להם, לא יודע. אני רק חושב שעוד מאותו הדבר זו כרגע לא הדרך. אל תשאל אותי מה הפתרונות אבל משהו לא דופק כבר תקופה ולדעתי לגיטימי ״לבקש״ שינוי בתפיסה.

איזה מאמן תביא עכשיו או לעונה הבאה? תתן עדיפות למאמן שעומד על הקווים כל המשחק
09-Mar-2017, 22:17
הודעה: #57
(09-Mar-2017 21:06)טל.מ כתב:  אני לא קורע אותם ולא מגמד . אני מצפה מהם לסוג של תגובה למה שמתרחש ב5 מתוך 6 המחזורים האחרונים. למה זה כל כך מוזר ?

אני רואה שלא שתית בסוף....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
09-Mar-2017, 22:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2017 על ידי 22:26 עידן444.)
הודעה: #58
אי אפשר לנצח בלי מגינים

תן לי להבין(ולהסביר לך מה משתמע מהדברים שלך בתקופה האחרונה)-
במקרו המאמנים שלנו תותחי על!
מוציאים מים מהסלע עם שחקנים ברמה של ליגה לאומית וליגה א, שחקן עם עודף משקל שמסוגל לשחק בקושי מחצית ודיא סבע ונמצאים בפער שבהחלט אפשר להגדיר אותו כ״קורעים את הליגה״.
מנגד יש לך כמה טענות במיקרו.
לא יודע מה איתך- אני רוצה מאמנים כאלה. ניהול משחק זה משהו שתמיד אפשר להתווכח עליו. אם מצליח המאמן ענק. אם לא אז הוא חסר מושג.
אגב, ברוב המקרים העונה השינויים תוך כדי משחק הביאו שינוי חיובי- עובדה- נתניה בהרבה משחקים התחילה רע וחזרה.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אופיר34 (1010-0303-2017201720172017)
09-Mar-2017, 23:20
הודעה: #59
(09-Mar-2017 2:54)אופיר34 כתב:  אמנם אני עדיין בגולה והשידור די קרטע (כמו משחק ההתקפה שלנו בערך) אבל נראה לי שראובן בשנים שישב בבית הספיק לקחת איזה קורס בווינגייט על רזי הטקטיקה בכדורגל...אחרת קשה להסביר את העמידה הטובה של עפולה במגרש...

אם בגולה תרצה לראות שוב את המשחק ללא תקיעות https://youtu.be/pHv_i9jlGLU
10-Mar-2017, 2:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 2:26 אופיר34.)
הודעה: #60
תודה תודה אבל אני כבר בארץ הקודש...

דרך אגב, גם את רמה"ש שחררו לאקרנים?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter