שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
09-Mar-2017, 14:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2017 על ידי 14:44 אופיר34.)
הודעה: #41
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 12:24)טל.מ כתב:  עוד פעם התחלת עם הספירה חסרת התוחלת ? בסוף כשתסיים במקום השלישי תגיד שהיו לך יותר נק .. את מי זה מעניין ?! זו הסיטואציה - תתמודד. כרגע אנחנו מאבדים נק ואולי חוזרים לגודלנו האמיתי ולך תדע אולי עד סוף הפלייאוף נמשיך להדרדר והכל יתאזן ..
כל השחקנים שלנו למעט דיא ערן ובדש שהרבה מעבר לשיאו הם שחקני ליגה שניה ושלישית . אז או שאנחנו במשבר ארוך שמתישהו יגמר ונחזור לצבור נק כמו קודם או שהסטטיסטיקה מתיישרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואתה עוד פעם ממשיך לקבוע קביעות ולהסיק מסקנות אחרי 5 מחזורים??

לא זוכר שהיית כזה פסקני לפני חודש וחצי. לא זוכר אותך כזה החלטי שהקבוצה היתה בלתי ניתנת לעצירה. לא זוכר אותך מדבר על עלייה בטוחה לפני סדרת התיקו האחרונה.
אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל קצת סימטריות בתגובות לא תזיק.

ואם אתה רוצה להיות גנב דעת כמו שלומי דורה למשל שנשאל לפני חודשיים(כשהיה מקום ראשון) מי הקבוצה הטובה בליגה וענה שהטבלה לא משקרת (למרות שתכלס היינו בפור של איזה 8 עליו), אז סבבה שיבושם לך.

ולגבי גודלנו הטבעי, מעניין אותי לדעת מהו גודלנו הטבעי אחרי החודש האחרון? ועוד יותר מעניין אותי מה היה גודלנו לפני חודשיים ושלוש. הגודל שלנו מאד דינמי כנראה. שמנצחים אנחנו מעל הליגה, שנכנסים למשבר אנחנו הופכים למאד קטנים. איך אנחנו כל הזמן אומרים -
פרו-פו-רציות!

וגם הגימוד שלך בקשר לסגל השחקנים מאד אופייני. פתאום דיא וערן מעבר לשיא, וכל השאר זה רמה של ליגה שנייה ושלישית...
זה פשוט משהו איתך בעיתות משבר. אתה מצליח להכניס את עצמך ואת כולנו למרה שחורה בצורה כל כך חסרת פרופורציות שאני נדהם כל פעם מחדש.

אז לסיכום, בין אם נעלה ובין אם לא, העונה הזאת תחשב כנראה להצלחה בהתחשב במינוס תשע שרובץ עלינו ובמצב המועדון אך לפני חמישה שישה חודשים. בוא נזכור איפה היינו ואיפה אנחנו היום.
במקרה הרע נעלה שנה הבאה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(09-Mar-2017 13:41)עידן444 כתב:  בדקה ה- 60 בערך עטר הכניס את קיויו.
די מפתיע שכשעטר מרכיב את ה 11 זה לא הוא ועוד 10, לא? Smile
לגבי קוגבנייה- ממליץ לך לראות משחקים מתחילת העונה. זה בדיוק אותו שחקן פשוט בתפקידים אחרים.

כן אבל זה לא היה בדיוק קיויו.... קצת יותר מהיר והרבה פחות גמלוני.
לרמה של קיויו אני לא יודע אם מישהו יכול להגיע...

ולגבי קוגבינה - ראיתי והאמן לי שלא סתם אני אומר את מה שאמרתי. לדעתי פוטנציאל מאד גדול שכמו הרבה אחרים כמותו ישאר עם הטייטל הזה בגלל בעיית מנטליות קשה.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Mar-2017, 14:49
הודעה: #42
אי אפשר לנצח בלי מגינים
בשנה תתמודד אולי עם הפועל תא ואני מבטיח לך הם יעמידו תקציב הרבה יותר גבוה מאיתנו.
אני לא משחק על הדשא . כשקבוצה לוקחת 8 נק מ18 ב6 המשחקים האחרונים התוצאות מדברות בעד עצמן . משהו לא דופק כבר תקופה איך זה קשור אלי.. ? אני מכניס אותך למרה שחורה ? אתה משליך עלי את הבעיות של נתניה .,? נתניה אחראית למרה השחורה שלך לא אני.
לגבי השיא התכוונתי שבדש מעבר לשיא אל תגיד לי שלא הבנת .. איך דיא וערן מעבר לשיא עם מספרים כאלה ...??
לגבי העליה - כל מה שאמרתי שאולי הקבוצה שנבנתה לא כיוונה לעליה אלא לבניה כמו שאמרו לא פעם סלובו ואייל. אז הלך קלף משוגע וכרגע או שחוזרים לגודל האמיתי או שיש כאן משבר מתמשך. למה קשה לך לקבל את זה ? מתייחסים לכל דבר בעיתו לא ? אתה רוצה שבשעת משבר נדבר על הנצחונות הגדולים לפני חודשיים ? מה שהיה מת . מה שחשוב זה מה קורה עכשיו ומה יקרה מכאן והלאה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
לואיס ראזאק (0909-0303-2017201720172017)
09-Mar-2017, 14:58
הודעה: #43
(09-Mar-2017 14:49)טל.מ כתב:  בשנה תתמודד אולי עם הפועל תא ואני מבטיח לך הם יעמידו תקציב הרבה יותר גבוה מאיתנו.
אני לא משחק על הדשא . כשקבוצה לוקחת 8 נק מ18 ב6 המשחקים האחרונים התוצאות מדברות בעד עצמן . משהו לא דופק כבר תקופה איך זה קשור אלי.. ? אני מכניס אותך למרה שחורה ? אתה משליך עלי את הבעיות של נתניה .,? נתניה אחראית למרה השחורה שלך לא אני.
לגבי השיא התכוונתי שבדש מעבר לשיא אל תגיד לי שלא הבנת .. איך דיא וערן מעבר לשיא עם מספרים כאלה ...??
לגבי העליה - כל מה שאמרתי שאולי הקבוצה שנבנתה לא כיוונה לעליה אלא לבניה כמו שאמרו לא פעם סלובו ואייל. אז הלך קלף משוגע וכרגע או שחוזרים לגודל האמיתי או שיש כאן משבר מתמשך. למה קשה לך לקבל את זה ? מתייחסים לכל דבר בעיתו לא ? אתה רוצה שבשעת משבר נדבר על הנצחונות הגדולים לפני חודשיים ? מה שהיה מת . מה שחשוב זה מה קורה עכשיו ומה יקרה מכאן והלאה.

למה קשה? כי אתה קיצוני בתגובות שלך.
ותהיה רציני, מישהו מאשים אותך בצרות של הקבוצה?? אל תהיה ילד. עשה טובה.

וברור שצריך להתמודד וזה מה שיקרה, אבל בן אדם, הגענו לאן שהגענו עם הסגל הזה, המאמנים האלה, הבעלים הזה והקהל הזה וצריך לקרות משהו לא שגרתי כדי שנאבד הכל עכשיו. ואני מציע לך גם פעם אחת להסתכל מסביב קצת. חוץ מעכו שרוצה לעלות באמת לא רואה סביבנו להט בלתי נשלט של קבוצות שרוצות לעלות.

לא יודע מה יקרה, כן יודע שהרצון של כולם במערכת לעלות ולפעמים מוטיבציה גבוהה גם עושה את העבודה.

סבלנות ותשתה הרבה מים....

09-Mar-2017, 15:00
הודעה: #44
(09-Mar-2017 14:15)טל.מ כתב:  
(09-Mar-2017 13:18)moshe. כתב:  יש סיכוי סביר שמחר אנחנו יורדים למקום השני.

בעניין המשחק,המאמנים חייבים להגיד לעלי מוחמד להפסיק לנסות לעבור שחקנים באזור הרחבה שלנו,זה גורם לאיבוד כדור וישר להתקפה של היריב.

אתמול שוב חילופים לא מוצלחים.החליפו חלוץ מהיר בחלוץ איתי. וגם הכניסה של אביב אברהם כשנכנס גרם ליותר נזק מאשר תועלת והמגינים אוי המגינים כמה שהם חסרי תועלת.

עכו נגד הרצליה .. הרצליה חוטפת כל שבוע רביעייה מקבוצה אחרת אז כן. השאלה אם נדע לחזור למקום הראשון.

התכוונתי כמובן לחלוץ איטי ולא איתי(אלה אם היה מדובר באיתי שכטרTongue)
09-Mar-2017, 15:05
הודעה: #45
אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 14:58)אופיר34 כתב:  
(09-Mar-2017 14:49)טל.מ כתב:  בשנה תתמודד אולי עם הפועל תא ואני מבטיח לך הם יעמידו תקציב הרבה יותר גבוה מאיתנו.

וברור שצריך להתמודד וזה מה שיקרה, אבל בן אדם, הגענו לאן שהגענו עם הסגל הזה, המאמנים האלה, הבעלים הזה והקהל הזה וצריך לקרות משהו לא שגרתי כדי שנאבד הכל עכשיו. ואני מציע לך גם פעם אחת להסתכל מסביב קצת. חוץ מעכו שרוצה לעלות באמת לא רואה סביבנו להט בלתי נשלט של קבוצות שרוצות לעלות.

לא יודע מה יקרה, כן יודע שהרצון של כולם במערכת לעלות ולפעמים מוטיבציה גבוהה גם עושה את העבודה.

אני ממש לא קיצוני בתגובות שלי. לא רואה את הקיצוניות צר לי. רואה אותך בעיקר קופץ כל פעם שאני כותב משהו. בטח יש מקומות לתעל אובססיה לא ..?
לידיעתך רג וביתר תא רוצות לעלות אפילו מאוד . אל תבנה על פתיחת רגליים .

09-Mar-2017, 15:12
הודעה: #46
עוד פעם אתה לוקח לעצמך קרדיט??
אני קופץ כל פעם שאני קורא משהו שאני לא מסכים איתו, בין אם טל כותב כותב אותם ובין אם מוישה זוכמר כותב אותם... רק מה לעשות שאתה כותב הרבה דברים כאלה....( למרות שיש גם דברים שתתפלא אבל אני מסכים איתם).

אז תתפלא אתה, אני מכיר שניים שלשה אוהדי ר"ג למשל שדי מקורבים והם אומרים לי במפורש שמה שאותם מעניין זה הגביע. הם לא ערוכים תקציבית ומקצועית לליגת העל. לגבי בית"ר ת"א הדיעות חלוקות ובכל מקרה נראה לי שהם כרגע מחוץ לתמונה מבחינת נקודות.

ולא אף אחד לא יפתח רגליים אבל מצד שני גם כנראה לא יהרוג את עצמו בשביל לעלות.

זהו, יש לך עכשיו כמה שעות של שקט ממני. ממריאים....
אל תנצל את זה...

09-Mar-2017, 15:14
הודעה: #47
אי אפשר לנצח בלי מגינים
נחיתה רכה

09-Mar-2017, 16:34
הודעה: #48
(09-Mar-2017 15:05)טל.מ כתב:  
(09-Mar-2017 14:58)אופיר34 כתב:  

אני ממש לא קיצוני בתגובות שלי. לא רואה את הקיצוניות צר לי. רואה אותך בעיקר קופץ כל פעם שאני כותב משהו. בטח יש מקומות לתעל אובססיה לא ..?
לידיעתך רג וביתר תא רוצות לעלות אפילו מאוד . אל תבנה על פתיחת רגליים .

ת"א-רמלה לא באמת בונה (ולא בנויה) בשביל להיות פאקטור אמיתי על המאבק הזה.
תכלס המשחקים מול עכו ור"ג בפלייאוף הם מה שייקבעו אם מכבי נתניה תעלה העונה (סביר להניח...)
09-Mar-2017, 19:26
הודעה: #49
(09-Mar-2017 12:04)טל.מ כתב:  התוצאות האחרונות חושפות שיש לנו הרבה מה לתקן ומה לשפר אם באמת בטעות נעלה .. וזה כולל את זוג המאמנים. אני באמת לא בטוח שהסגל נבנה לעלית ליגה, זה נראה שזה הגיע בלי שציפו יותר מידי ואולי כרגע אנחנו קצת חוזרים לגודלנו האמיתי וזה כולל את כולם. זה נכון שעלי מעל הליגה הזו אבל ההבדל העיקרי ביננו לבין האחרות הם דיא וערן. וגם להפועל עכו יש את הכלים שלהם כמו צמח ואקסברד ואחרים שהם טיפה מעל הליגה. אנחנו צריכים לייצר מומנטום מחדש וזה קצת קשה כשחצי קבוצה בכושר ירוד.
לגבי קוגבנייה - היה רע אתמול כמו כולם אבל אתם קצת קוטלים אותו מוקדם מידי, הוא יכול להיות שחקן מצוין .

אפרופו מגינים - המועדון לא מוציא שום הודעה מסודרת על מצב הפצועים . יש עדכון מתי כחלון חוזר לענייניים ? מה קורה עם דין גל ?

הקבוצה הזו היא קבוצה גדולה, התגברה על מינוס 9 נקודות שזו בעיה מקצועית ומנטאלית קשה מאוד ומוליכה את הטבלה רוב העונה.
לחזור לגודל האמיתי ? הגודל האמיתי של הקבוצה הוא הפער הקיים + 9 וזה הרבה מאוד, גם אם הנקודות האלו לא מופיעות בפועל במאזן.
הקבוצה כנראה הגיעה לשיא מוקדם מידי ויש נפילה מסויימת ביכולת לעומת קבוצות אחרות שהשתפרו ונמצאות כרגע בכושר טוב יותר. מכאן להסיק מסקנות מרחיקות לכת ולהיכנס לפאניקה זה הדבר הגרוע ביותר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-Mar-2017, 19:39
הודעה: #50
אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 19:26)yaron73 כתב:  
(09-Mar-2017 12:04)טל.מ כתב:  התוצאות האחרונות חושפות שיש לנו הרבה מה לתקן ומה לשפר אם באמת בטעות נעלה .. וזה כולל את זוג המאמנים. אני באמת לא בטוח שהסגל נבנה לעלית ליגה, זה נראה שזה הגיע בלי שציפו יותר מידי ואולי כרגע אנחנו קצת חוזרים לגודלנו האמיתי וזה כולל את כולם. זה נכון שעלי מעל הליגה הזו אבל ההבדל העיקרי ביננו לבין האחרות הם דיא וערן. וגם להפועל עכו יש את הכלים שלהם כמו צמח ואקסברד ואחרים שהם טיפה מעל הליגה. אנחנו צריכים לייצר מומנטום מחדש וזה קצת קשה כשחצי קבוצה בכושר ירוד.
לגבי קוגבנייה - היה רע אתמול כמו כולם אבל אתם קצת קוטלים אותו מוקדם מידי, הוא יכול להיות שחקן מצוין .

אפרופו מגינים - המועדון לא מוציא שום הודעה מסודרת על מצב הפצועים . יש עדכון מתי כחלון חוזר לענייניים ? מה קורה עם דין גל ?

הקבוצה הזו היא קבוצה גדולה, התגברה על מינוס 9 נקודות שזו בעיה מקצועית ומנטאלית קשה מאוד ומוליכה את הטבלה רוב העונה.
לחזור לגודל האמיתי ? הגודל האמיתי של הקבוצה הוא הפער הקיים + 9 וזה הרבה מאוד, גם אם הנקודות האלו לא מופיעות בפועל במאזן.
הקבוצה כנראה הגיעה לשיא מוקדם מידי ויש נפילה מסויימת ביכולת לעומת קבוצות אחרות שהשתפרו ונמצאות כרגע בכושר טוב יותר. מכאן להסיק מסקנות מרחיקות לכת ולהיכנס לפאניקה זה הדבר הגרוע ביותר.

אז מה שאתה טוען הוא שקבוצה שמורכבת משחקנים שעלו מהנוער פלוס ליגה שניה ו א׳ פלוס שני שחקנים מעל הליגה מספיקה בכדי לעלות . אולי . אבל מכיון שהפער האמיתי לצערנו לא נספר מה שמשחק כרגע הוא היכולת להתעלות מעל משברים. בינתיים זה צולע והלחץ ילך ויגבר ממחר אם עכו ינצחו. עכשיו נצטרך את הנסיון קור הרוח ואת היצירתיות כדי לצאת מזה.

Sent from my iPad using Tapatalk

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים