שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
09-Mar-2017, 11:54
הודעה: #31
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 10:41)עידן444 כתב:  
(09-Mar-2017 2:54)אופיר34 כתב:  אז לשאלתך עידן -
אמנם אני עדיין בגולה והשידור די קרטע (כמו משחק ההתקפה שלנו בערך) אבל נראה לי שראובן בשנים שישב בבית הספיק לקחת איזה קורס בווינגייט על רזי הטקטיקה בכדורגל...אחרת קשה להסביר את העמידה הטובה של עפולה במגרש...

עפולה באה למשחק,עמדה טוב, ניטרלה את משחק ההתקפה שלנו (שביום טוב מגיע לשישה שבעה מצבים והים בקושי לשניים שלושה) ובזה נגמר הסיפור.
אני גם לא מבין למה היה צריך להוציא את וויסמן שעושה לחץ , פותח את המשחק וכל הזמן נע, אבל בכל מקרה על זה לא הייתי מפטר את סלובו...

מעבר לזה, בצער רב אני מודיע שירד לי מקוגבינה באופן סופי... שבוע, שבועים ,שלש ואפילו ארבע...זה כבר לא ירידה ביכולת, זה משהו דפוק במנטליות. הבן אדם מהיום שחתם על החוזה (בלי קשר כנראה) משחק בשאנטיות כל כך מרגיזה שאני לא מבין איך סלובו חי עם זה. יש לו טכניקה והוא עושה דברים יפים עם הכדור לפעמים אבל זה הפך להיות מעט מידי, ובעיקר שהוא לא עושה את זה הוא רק מאבד כדורים ולא זז על המגרש. לצערי ,אני חוזר בי בקשר אליו והלוואי שיגרום לי לחזור בי שוב.

אותו כנ״ל על עלי (רק פה נשארה לי עוד תקווה...). זה לא עלי של החודשים הראשונים של העונה. לא מספיק דומיננטי, מאבד כדורים באיזורים שאסור לאבד, לא תורם להתקפה ומשאיר את כל העבודה לניקו שעם כל האהבה שלי לא יכול לעשות הכל לבד.

ולמי שדאג, אז כן, גם ניקו זה לא אותו ניקו, אבל בניגוד לשניים הקודמים אין לי ספק לגביו. הוא מנסה, הוא פותח את המשחק, הוא בא לקבל אבל העומס כולו עליו כי השניים מלמעלה פשוט חלשים ולא עוזרים, ולכן גם הוא טועה ומאבד מידי פעם.

ועל ערן אין מה לחדש . שבא לו הוא ענק שלא בא הוא שכונה. מי שטוב לו עם זה שיחיה עם זה ומי שלא אז לא.

הפנים לעילוט....

אז לא נכנסת לראש שלי. אבל זה אולי כי לא היית במשחקSmile

לגבי עטר- כל העמידה הטקטית שלו זה משהו שכל ילד שמשחק מנג׳ר יודע לעשות. לבטל את הקבוצה שלך התקפית מחצית שלמה זו לא חוכמה כזו גדולה ובטח לא צריך קורס בוינגייט או השתלמות אצל אוטו רהאגל בשביל זה.
קוגבנייה השחקן היחיד שלנו בקישור ששומר על יציבות- לטוב ולרע זה אותו קוגבנייה. מהיום שהגיע- ככה הוא משחק בתור קשר שיותר קרוב רוב הזמן לעיגול האמצע מאשר לשער היריב ועושה תנועה מצויינת לעומק(דוגמה מצויינת היתה השיוויון נגד רמהש).
עלי בירידה אבל איכשהו עדיין אני רוצה שהכדור יהיה ברגל שלו.
אביב אברהם חייב לשחק- כבר לא איכפת לי במקום מי- העיקר שישחק. אני מאוד אוהב אותו. מאוד אוהב את המשחק הלחץ שלו. את הכניסות לעומק.
ויסמן באמת היה חייב להמשיך במשחק הזה.
ואם הפנים לנצרת- לא הייתי משחק שם בשיטה של המשחקים האחרונים. הייתי משחק בשיטה ששיחקנו ב 0-0 הקודם שהיה מהמשחקים הטובים שלנו העונה- סוגר את האמצע חזק עם אביב, עלי וניקו. משחק למעלה עם ערן, דיא וקוגבנייה- כשהם כל הזמן מחליפים מקומות בהתקפה.

אגב, שיתוף הפעולה בין ערן ודיא לבדש מחריד. זה ככה מתחילת העונה. הם לא בישלו לו שער אחד העונה והם שני טבחים רציניים- אני חושב שזה אומר הכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז בוא גלה לי מה עובר לך בראש...

לגבי עטר, זה נכון שכל ילד יודע אבל מה לעשות שעטר אף פעם לא ידע....

לגבי קוגבינה, ממש אבל ממש לא!
תראה את המשחקים שלו בתחילת העונה וסתכל על החודשיים האחרונים. זה לא אותו קצב, זה לא אותה מעורבות במשחק, הוא לא משפיע על המשחק כמו פעם, משחק באדישות מרגיזה, מאבד כדורים פשוטים.
אם נעלה, בצער רב אני איתו לא ממשיך, חבל על משבצת הזר.

לגבי אביב, מסכים. חייב לשחק. אחד הבודדים היום( בנוסף לוויסמן )שנותן מעצמו הכל כל משחק. אני הייתי עולה איתו במקום קוגבינה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Mar-2017, 11:54
הודעה: #32
אי אפשר לנצח בלי מגינים
אמנם אני עדיין בגולה והשידור די קרטע (כמו משחק ההתקפה שלנו בערך) אבל נראה לי שראובן בשנים שישב בבית הספיק לקחת איזה קורס בווינגייט על רזי הטקטיקה בכדורגל...אחרת קשה להסביר את העמידה הטובה של עפולה במגרש...

עפולה באה למשחק,עמדה טוב, ניטרלה את משחק ההתקפה שלנו (שביום טוב מגיע לשישה שבעה מצבים והים בקושי לשניים שלושה) ובזה נגמר הסיפור.
אני גם לא מבין למה היה צריך להוציא את וויסמן שעושה לחץ , פותח את המשחק וכל הזמן נע, אבל בכל מקרה על זה לא הייתי מפטר את סלובו...

מעבר לזה, בצער רב אני מודיע שירד לי מקוגבינה באופן סופי... שבוע, שבועים ,שלש ואפילו ארבע...זה כבר לא ירידה ביכולת, זה משהו דפוק במנטליות. הבן אדם מהיום שחתם על החוזה (בלי קשר כנראה) משחק בשאנטיות כל כך מרגיזה שאני לא מבין איך סלובו חי עם זה. יש לו טכניקה והוא עושה דברים יפים עם הכדור לפעמים אבל זה הפך להיות מעט מידי, ובעיקר שהוא לא עושה את זה הוא רק מאבד כדורים ולא זז על המגרש. לצערי ,אני חוזר בי בקשר אליו והלוואי שיגרום לי לחזור בי שוב.

אותו כנ״ל על עלי (רק פה נשארה לי עוד תקווה...). זה לא עלי של החודשים הראשונים של העונה. לא מספיק דומיננטי, מאבד כדורים באיזורים שאסור לאבד, לא תורם להתקפה ומשאיר את כל העבודה לניקו שעם כל האהבה שלי לא יכול לעשות הכל לבד.

ולמי שדאג, אז כן, גם ניקו זה לא אותו ניקו, אבל בניגוד לשניים הקודמים אין לי ספק לגביו. הוא מנסה, הוא פותח את המשחק, הוא בא לקבל אבל העומס כולו עליו כי השניים מלמעלה פשוט חלשים ולא עוזרים, ולכן גם הוא טועה ומאבד מידי פעם.

ועל ערן אין מה לחדש . שבא לו הוא ענק שלא בא הוא שכונה. מי שטוב לו עם זה שיחיה עם זה ומי שלא אז לא.

הפנים לעילוט....

לגבי עטר- כל העמידה הטקטית שלו זה משהו שכל ילד שמשחק מנג׳ר יודע לעשות. לבטל את הקבוצה שלך התקפית מחצית שלמה זו לא חוכמה כזו גדולה ובטח לא צריך קורס בוינגייט או השתלמות אצל אוטו רהאגל בשביל זה.
קוגבנייה השחקן היחיד שלנו בקישור ששומר על יציבות- לטוב ולרע זה אותו קוגבנייה. מהיום שהגיע- ככה הוא משחק בתור קשר שיותר קרוב רוב הזמן לעיגול האמצע מאשר לשער היריב ועושה תנועה מצויינת לעומק(דוגמה מצויינת היתה השיוויון נגד רמהש).
אביב אברהם חייב לשחק- כבר לא איכפת לי במקום מי- העיקר שישחק. אני מאוד אוהב אותו. מאוד אוהב את המשחק הלחץ שלו. את הכניסות לעומק.
ואם הפנים לנצרת- לא הייתי משחק שם בשיטה של המשחקים האחרונים. הייתי משחק בשיטה ששיחקנו ב 0-0 הקודם שהיה מהמשחקים הטובים שלנו העונה- סוגר את האמצע חזק עם אביב, עלי וניקו. משחק למעלה עם ערן, דיא וקוגבנייה- כשהם כל הזמן מחליפים מקומות בהתקפה.

אגב, שיתוף הפעולה בין ערן ודיא לבדש מחריד. זה ככה מתחילת העונה. הם לא בישלו לו שער אחד העונה והם שני טבחים רציניים- אני חושב שזה אומר הכל.

(09-Mar-2017 2:54)דוד חטב כתב:  מישהו חייב לעשות משהו עם בזבוזי הזמן זה מוציא את החשק מהמשחק...
אני יכול לקבל טעויות שיפוט אבל ששופט נותן לגיטימציה לבזבוזים כאלה ובסוף מוסיף 4 דקות זה בעיני בושה וחרפה לכדורגל.
לא שופט את עטר מקצועית אבל שמאמן שנחשב למאמן ששיחק כדורגל שמח לפחות בחלק גם אם קצר בקריירת האימון צריך בעיני להסתכל במראה ולשאול את עצמו אם שם הוא רוצה לראות את עצמו אותי אישית הוא פשוט הגעיל היום.....
מקצועית לגבי הקבוצה שלנו.
שוער חלש מאד בכדורי גובה נחמד מאד על הקרקע ובמשחק הרגל...לא ברור למה סלובו מרשה לשחקנים להיכנס ל-16 בכדורים חופשיים כשהוא יודע שמשחק הגובה של השוער גרוע....
מגן שמאל חלש בכל קנה מידה גם לליגה לאומית דוחף כמו שחקן ילדים במקום לקפוץ לכדור מבוהל....בעיני שווה ערך לעדי משהו שהיה פה בעליה עם מזרחי...
פדול- לא מורגש בחלק הקדמי סביר הגנתית
עלי מוחמד- באחד המשחקים החלשים העונה חצי ראשון קטסטרופלי לא מאיים על השער ...יש לו גולים העונה ? בישולים ? בחלק האחרון של המשחק גם התנהל עם הכדור בדריבלים מרגיזים ומיותרים בחצי שלנו
ורגוץ ושינה במשחק טוב בעיקר שינה...
אולסק- ממש כמו שמשון הגיבור מאז שהוריד את הקוקו זה לא אותו ניקו בלי רגש במסירה ובלי איומים על השער ...גם בחלק האחורי הצהוב הרס לו את האגרסיביות....
קוגבניה- אדיש אדיש אדיש כשהוא עם הכדור הוא בסדר אבל אין לו תנועה בלי כדור ויכולת קבלת ההחלטות שלא לומר אגואיסטיות מרגיזים ופה אני בא בטענות לצוות הממקצועי כבר חודשיים שהוא בינוני ומטה לא יקרה כלום אם הוא ינוח קצת...
ערן- חצי ראשון מצויין חצי שני חלש
דיא כל המשחק חלש אמנם ניסה בכמה בעיטות מבחוץ אבל זה לא זה... איום מצויין בדקה 90 לא עשה כלום....
שון וייסמן - מאמץ אדיר הגנתית ומשחק טוב בחלק הקדמי אבל לוקה מאד בפעולה האחרונה....מישהו חייב להסביר לילד לבוא לקורה הקרובה שם רוב הגולים קורים....החילוף בעיני היה בגלל פציעה אחרת זה לא ברור....
בדש- דיברנו פה בפורום על חימום של שחקנים החימום שלו בחצי הראשון הגעיל אותי זה נראה כאילו לא בא לו...על המגרש דווקא ניסה. .
אביב- נכנס טוב למשחק
ניסן - לא השפיע כלל....

צוות מקצועי בעיני לא חד מספיק למתרחש על המגרש נותן יותר מידי חופש לשחקנים יש לי הרגשה שגם הם טיפה אדישים למצב וזה טיפה מדאיג אותי....
כשברור ששני המגינים לא טובים למה הקשרים כולם באמצע אין משחק אגפים בכלל לא מהמגינים ולא מהקשרים...
משהו בעניין ההשקיה של הדשא נראה כאילו הדשא הושקה יותר מידי לפני תחילת המשחק ושחקנים בעיקר הטכניים עלי ודיא החליקו על הדשא כמו בבלט...
בקיצור עדיין לא יצאנו מהמשבר....

מלבד העניין של קוגבנייה(שלדעתי כ 50/50 עושה תנועה לעומק מהטובים שראיתי) כאילו דיברת מגרוני-
גם בעניין השופט שפשוט עזר להם להעביר זמן וגם נתן פרס בדמות תוספת מגוחכת.
גם בעניין עטר.
גם בעניין עלי(לדעתי יש לו בישול או שניים- עלוב מאוד ל 50/50 כל כך דומיננטי).
וגם בעניין חוסר הפתיחה של קשרים לצדדים.
סיכום מדוייק שלך.

כשהתוצאות של עטר היו גרועות אמרתם מאמן מיושן שלא לומד ובזמן הפנוי, הרב, שהיה לו, רק מגדל יונים. אתמול, אחרי שעשה בית ספר למאמנים שלנו (ללא כדור ארוך אחד), אז כל ילד מתחיל במנג׳ר יכול לעשות את זה. נו באמת. אמנם היה כדורגל מגעיל אתמול, אבל אפשר לפרגן.
ודרך אגב, ראיתי לפחות פעם אחת שעטר זירז שחקן שלהם שיוציא חוץ ושלא יבזבז זמן.
ולא, אני לא רוצה כאן את עטר כמאמן.
עוד משהו, התוצאות האחרונות יכולות לעשות לנו רק טוב אם נעלה ליגה בטעות...

09-Mar-2017, 12:04
הודעה: #33
אי אפשר לנצח בלי מגינים
התוצאות האחרונות חושפות שיש לנו הרבה מה לתקן ומה לשפר אם באמת בטעות נעלה .. וזה כולל את זוג המאמנים. אני באמת לא בטוח שהסגל נבנה לעלית ליגה, זה נראה שזה הגיע בלי שציפו יותר מידי ואולי כרגע אנחנו קצת חוזרים לגודלנו האמיתי וזה כולל את כולם. זה נכון שעלי מעל הליגה הזו אבל ההבדל העיקרי ביננו לבין האחרות הם דיא וערן. וגם להפועל עכו יש את הכלים שלהם כמו צמח ואקסברד ואחרים שהם טיפה מעל הליגה. אנחנו צריכים לייצר מומנטום מחדש וזה קצת קשה כשחצי קבוצה בכושר ירוד.
לגבי קוגבנייה - היה רע אתמול כמו כולם אבל אתם קצת קוטלים אותו מוקדם מידי, הוא יכול להיות שחקן מצוין .

אפרופו מגינים - המועדון לא מוציא שום הודעה מסודרת על מצב הפצועים . יש עדכון מתי כחלון חוזר לענייניים ? מה קורה עם דין גל ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Mar-2017, 12:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2017 על ידי 12:36 חזום חזום.)
הודעה: #34
אז תהיה יצירתי. אתה רואה שהמגינים לא מספקים את הסחורה .תנסה מערכים אחרים. לראות את פאדול ומור עם כל הסימפטיה זה כאילו שאתה מבטל אותם בהתקפה.
אולי שקוגבניה ואביב יהיו מגינים(במערך של שלושה בלמים) . אולי שדנון וקוגבניה יפתחו לצדדים מאחר והמגינים לא מאיימים. אולי שוויסמן ישחק עם דיין ואולי שערן יוחלף בדקה ה60.
מה באמת מצבו של כחלון?

Sent from my A0001 using Tapatalk
09-Mar-2017, 12:19
הודעה: #35
(09-Mar-2017 12:04)טל.מ כתב:  התוצאות האחרונות חושפות שיש לנו הרבה מה לתקן ומה לשפר אם באמת בטעות נעלה .. וזה כולל את זוג המאמנים. אני באמת לא בטוח שהסגל נבנה לעלית ליגה, זה נראה שזה הגיע בלי שציפו יותר מידי ואולי כרגע אנחנו קצת חוזרים לגודלנו האמיתי וזה כולל את כולם. זה נכון שעלי מעל הליגה הזו אבל ההבדל העיקרי ביננו לבין האחרות הם דיא וערן. וגם להפועל עכו יש את הכלים שלהם כמו צמח ואקסברד ואחרים שהם טיפה מעל הליגה. אנחנו צריכים לייצר מומנטום מחדש וזה קצת קשה כשחצי קבוצה בכושר ירוד.
לגבי קוגבנייה - היה רע אתמול כמו כולם אבל אתם קצת קוטלים אותו מוקדם מידי, הוא יכול להיות שחקן מצוין .

אפרופו מגינים - המועדון לא מוציא שום הודעה מסודרת על מצב הפצועים . יש עדכון מתי כחלון חוזר לענייניים ? מה קורה עם דין גל ?

גם למאמנים של פ.ס.ז יש, מה לשפר.... למי אין במה להשתפר??
זה שצבירת הנקודות שלנו בירידה דרסטית בתקופה האחרונה לא צריכה להשכיח עדיין מאף אחד שגם נכון להיום אנחנו בפור 16 ממקום שלישי ו 11 ממקום שני. ככה שלבוא עכשיו ולגמד את ההישג או לדבר על גודל טבעי זה קצת לא הוגן בלשון המעטה.

ההבדל ביננו לשאר הוא קודם כל דיא וסבע אבל לא רק. גם עלי, ניקו, קוגבינה( שנחה עליו הרוח) ואולי גם ויקי הם רמה מעל הליגה, שאביב, וויסמן ודנון לפחות ברמת הצמרת של הליגה הזאת.

09-Mar-2017, 12:24
הודעה: #36
אי אפשר לנצח בלי מגינים
עוד פעם התחלת עם הספירה חסרת התוחלת ? בסוף כשתסיים במקום השלישי תגיד שהיו לך יותר נק .. את מי זה מעניין ?! זו הסיטואציה - תתמודד. כרגע אנחנו מאבדים נק ואולי חוזרים לגודלנו האמיתי ולך תדע אולי עד סוף הפלייאוף נמשיך להדרדר והכל יתאזן ..
כל השחקנים שלנו למעט דיא ערן ובדש שהרבה מעבר לשיאו הם שחקני ליגה שניה ושלישית . אז או שאנחנו במשבר ארוך שמתישהו יגמר ונחזור לצבור נק כמו קודם או שהסטטיסטיקה מתיישרת.

09-Mar-2017, 13:18
הודעה: #37
יש סיכוי סביר שמחר אנחנו יורדים למקום השני.

בעניין המשחק,המאמנים חייבים להגיד לעלי מוחמד להפסיק לנסות לעבור שחקנים באזור הרחבה שלנו,זה גורם לאיבוד כדור וישר להתקפה של היריב.

אתמול שוב חילופים לא מוצלחים.החליפו חלוץ מהיר בחלוץ איתי. וגם הכניסה של אביב אברהם כשנכנס גרם ליותר נזק מאשר תועלת והמגינים אוי המגינים כמה שהם חסרי תועלת.
09-Mar-2017, 13:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2017 על ידי 13:48 עידן444.)
הודעה: #38
(09-Mar-2017 11:54)אלון כתב:  

הפנים לעילוט....

(09-Mar-2017 2:54)דוד חטב כתב:  מישהו חייב לעשות משהו עם בזבוזי הזמן זה מוציא את החשק מהמשחק...
אני יכול לקבל טעויות שיפוט אבל ששופט נותן לגיטימציה לבזבוזים כאלה ובסוף מוסיף 4 דקות זה בעיני בושה וחרפה לכדורגל.
לא שופט את עטר מקצועית אבל שמאמן שנחשב למאמן ששיחק כדורגל שמח לפחות בחלק גם אם קצר בקריירת האימון צריך בעיני להסתכל במראה ולשאול את עצמו אם שם הוא רוצה לראות את עצמו אותי אישית הוא פשוט הגעיל היום.....
מקצועית לגבי הקבוצה שלנו.
שוער חלש מאד בכדורי גובה נחמד מאד על הקרקע ובמשחק הרגל...לא ברור למה סלובו מרשה לשחקנים להיכנס ל-16 בכדורים חופשיים כשהוא יודע שמשחק הגובה של השוער גרוע....
מגן שמאל חלש בכל קנה מידה גם לליגה לאומית דוחף כמו שחקן ילדים במקום לקפוץ לכדור מבוהל....בעיני שווה ערך לעדי משהו שהיה פה בעליה עם מזרחי...
פדול- לא מורגש בחלק הקדמי סביר הגנתית
עלי מוחמד- באחד המשחקים החלשים העונה חצי ראשון קטסטרופלי לא מאיים על השער ...יש לו גולים העונה ? בישולים ? בחלק האחרון של המשחק גם התנהל עם הכדור בדריבלים מרגיזים ומיותרים בחצי שלנו
ורגוץ ושינה במשחק טוב בעיקר שינה...
אולסק- ממש כמו שמשון הגיבור מאז שהוריד את הקוקו זה לא אותו ניקו בלי רגש במסירה ובלי איומים על השער ...גם בחלק האחורי הצהוב הרס לו את האגרסיביות....
קוגבניה- אדיש אדיש אדיש כשהוא עם הכדור הוא בסדר אבל אין לו תנועה בלי כדור ויכולת קבלת ההחלטות שלא לומר אגואיסטיות מרגיזים ופה אני בא בטענות לצוות הממקצועי כבר חודשיים שהוא בינוני ומטה לא יקרה כלום אם הוא ינוח קצת...
ערן- חצי ראשון מצויין חצי שני חלש
דיא כל המשחק חלש אמנם ניסה בכמה בעיטות מבחוץ אבל זה לא זה... איום מצויין בדקה 90 לא עשה כלום....
שון וייסמן - מאמץ אדיר הגנתית ומשחק טוב בחלק הקדמי אבל לוקה מאד בפעולה האחרונה....מישהו חייב להסביר לילד לבוא לקורה הקרובה שם רוב הגולים קורים....החילוף בעיני היה בגלל פציעה אחרת זה לא ברור....
בדש- דיברנו פה בפורום על חימום של שחקנים החימום שלו בחצי הראשון הגעיל אותי זה נראה כאילו לא בא לו...על המגרש דווקא ניסה. .
אביב- נכנס טוב למשחק
ניסן - לא השפיע כלל....

צוות מקצועי בעיני לא חד מספיק למתרחש על המגרש נותן יותר מידי חופש לשחקנים יש לי הרגשה שגם הם טיפה אדישים למצב וזה טיפה מדאיג אותי....
כשברור ששני המגינים לא טובים למה הקשרים כולם באמצע אין משחק אגפים בכלל לא מהמגינים ולא מהקשרים...
משהו בעניין ההשקיה של הדשא נראה כאילו הדשא הושקה יותר מידי לפני תחילת המשחק ושחקנים בעיקר הטכניים עלי ודיא החליקו על הדשא כמו בבלט...
בקיצור עדיין לא יצאנו מהמשבר....

מלבד העניין של קוגבנייה(שלדעתי כ 50/50 עושה תנועה לעומק מהטובים שראיתי) כאילו דיברת מגרוני-
גם בעניין השופט שפשוט עזר להם להעביר זמן וגם נתן פרס בדמות תוספת מגוחכת.
גם בעניין עטר.
גם בעניין עלי(לדעתי יש לו בישול או שניים- עלוב מאוד ל 50/50 כל כך דומיננטי).
וגם בעניין חוסר הפתיחה של קשרים לצדדים.
סיכום מדוייק שלך.

כשהתוצאות של עטר היו גרועות אמרתם מאמן מיושן שלא לומד ובזמן הפנוי, הרב, שהיה לו, רק מגדל יונים. אתמול, אחרי שעשה בית ספר למאמנים שלנו (ללא כדור ארוך אחד), אז כל ילד מתחיל במנג׳ר יכול לעשות את זה. נו באמת. אמנם היה כדורגל מגעיל אתמול, אבל אפשר לפרגן.
ודרך אגב, ראיתי לפחות פעם אחת שעטר זירז שחקן שלהם שיוציא חוץ ושלא יבזבז זמן.
ולא, אני לא רוצה כאן את עטר כמאמן.
עוד משהו, התוצאות האחרונות יכולות לעשות לנו רק טוב אם נעלה ליגה בטעות...

למה שעשו עמיר תורג'מן ואלדד שביט(פעמיים) קוראים ביה"ס.
למה שהיה אתמול קוראים בונקר.
על מה אתה רוצה שאפרגן לעטר? שהוציא מאיתנו 0-0?
אין לי בעיה לפרגן- אבל בעניין של עטר אני לגמרי עם חטב.

(09-Mar-2017 11:54)אופיר34 כתב:  

הפנים לעילוט....

אז בוא גלה לי מה עובר לך בראש...

לגבי עטר, זה נכון שכל ילד יודע אבל מה לעשות שעטר אף פעם לא ידע....

לגבי קוגבינה, ממש אבל ממש לא!
תראה את המשחקים שלו בתחילת העונה וסתכל על החודשיים האחרונים. זה לא אותו קצב, זה לא אותה מעורבות במשחק, הוא לא משפיע על המשחק כמו פעם, משחק באדישות מרגיזה, מאבד כדורים פשוטים.
אם נעלה, בצער רב אני איתו לא ממשיך, חבל על משבצת הזר.

לגבי אביב, מסכים. חייב לשחק. אחד הבודדים היום( בנוסף לוויסמן )שנותן מעצמו הכל כל משחק. אני הייתי עולה איתו במקום קוגבינה.

בדקה ה- 60 בערך עטר הכניס את קיויו.
די מפתיע שכשעטר מרכיב את ה 11 זה לא הוא ועוד 10, לא? Smile
לגבי קוגבנייה- ממליץ לך לראות משחקים מתחילת העונה. זה בדיוק אותו שחקן פשוט בתפקידים אחרים.
09-Mar-2017, 14:12
הודעה: #39
עידן לשאלתך, עד המחזור ה-22 היו לעלי היו 4 בישולים (לקוגבניה 6 וערן 5), יצא לו לבשל מאז?
09-Mar-2017, 14:15
הודעה: #40
אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 13:18)moshe. כתב:  יש סיכוי סביר שמחר אנחנו יורדים למקום השני.

בעניין המשחק,המאמנים חייבים להגיד לעלי מוחמד להפסיק לנסות לעבור שחקנים באזור הרחבה שלנו,זה גורם לאיבוד כדור וישר להתקפה של היריב.

אתמול שוב חילופים לא מוצלחים.החליפו חלוץ מהיר בחלוץ איתי. וגם הכניסה של אביב אברהם כשנכנס גרם ליותר נזק מאשר תועלת והמגינים אוי המגינים כמה שהם חסרי תועלת.

עכו נגד הרצליה .. הרצליה חוטפת כל שבוע רביעייה מקבוצה אחרת אז כן. השאלה אם נדע לחזור למקום הראשון.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים