שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
06-Mar-2017, 12:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 12:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #171
RE: הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
אני לא הופך אותך לשום דבר, רק מצחיקה אותי הסגידה שלך לאיש.
כבודו במקומו מונח אבל בו לא נהפוך אותו ליותר ממה שהוא, אני בטוח שגם מנהל מקצועי אחר מחו"ל היה עושה עבודה לא פחות טובה ממנו עם הכסף של מיץ' ואפילו יותר טובה.
ועוד דבר, זרים הוא לא ידע/יודע להביא אבל כנראה שרק לראובן זוכרים את זה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Mar-2017, 12:40
הודעה: #172
(06-Mar-2017 12:32)פיליפצוק כתב:  אני לא הופך אותך לשום דבר, רק מצחיקה אותי הסגידה שלך לאיש.
כבודו במקומו מונח אבל בו לא נהפוך אותו ליותר ממה שהוא, אני בטוח שגם מנהל מקצועי אחר מחו"ל היה עושה עבודה לא פחות טובה ממנו עם הכסף של מיץ' ואפילו יותר טובה.
ועוד דבר, זרים הוא לא ידע/יודע להביא אבל כנראה שרק לראובן זוכרים את זה.

לא סוגד לו.
אמרתי גם איפה הביקורת שלי עליו.
ואתה כנראה לא מבין אבל על רובן באמת כואב לי אבל לדעתי הוא האשם הבלעדי לזה שהוא מאמן היום בעפולה ובליגת העל יש מאמנים שבתקופה הטובה שלו היו מצחצחים לו את הנעליים.
06-Mar-2017, 12:41
הודעה: #173
(06-Mar-2017 12:31)אייל ס כתב:  רק אחד עזב ביוזמתו(והיה עוזב גם בלי יוזמתו),כל האחרים שזכו בתארים הוחלפו.
ושיא השיאיים היה חברו הטוב שהגיע העונה...
זוכר היטב את ג'ורדי במלטה מתאמן אחרי האימון של מכבי נתניה ביולי 2009.
הגיעה לכאן לא בגלל רזומה עשיר כשחקן/מאמן/מנהל מקצועי ועשה(בלי הגבלת תקציב) את המינימום המקצועי שניתן לעשות בכל כך הרבה כסף.
בכסף שהושקע בקרית שלום ניתן היה לבנות מתקן חדש ומשוכלל .בכספים שהושקעו במחלקת הנוער ניתן היה להצמיח שחקנים לקבוצה הבוגרת ובמקום משאילים את גולדנברג ומחתימים את בן הרוש ובלסטקה,מחתימים את שלומי אזולאי ומשאילים את רוסלאן ברסקי(להמשיך?..).
בכסף שנזרק על זרים היו חייבים להגיע עונה אחרי עונה,מינימום לשלב הבתים כמו קבוצות בתקציבים קטנים שבעתיים.
ולכן,כשרוצים דוגמאות לדרך זה ממש לא הבליין ואחיו למחצה של דורון אוסידון.
אי אפשר להאפיל את ההישג של גורדי.
אפשר להשוות את מכבי תא ומכבי חיפה.
אותם תקציבים .תראה איפה חיפה ואיפה תא ולגורדי יש חלק ענק בזה.
תל אביב לפני גורדי היתה בדיחה. גורדי הכניס אירופה ומקצוענות. גם אחרי שיעזוב ההתנהלות והדרך תשאר.
אי אפשר תמיד להגיד שזה רק בגלל הכסף. הוא ידע לזהות מאמנים אירופים רעבים .מאמנים ששידרגו את הקבוצה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
06-Mar-2017, 12:57
הודעה: #174
שיטת הניהול של מיץ' עבדה. פרסונלית גם מנהל מקצועי מוכח אחר מחו"ל (ולא איזה סקאוט או אני לא יודע מה כמו שחיפה מביאה) היה עושה לדעתי עבודה לא פחות טובה ואולי טובה יותר.
06-Mar-2017, 13:00
הודעה: #175
(06-Mar-2017 12:57)פיליפצוק כתב:  שיטת הניהול של מיץ' עבדה. פרסונלית גם מנהל מקצועי מוכח אחר מחו"ל (ולא איזה סקאוט או אני לא יודע מה כמו שחיפה מביאה) היה עושה לדעתי עבודה לא פחות טובה ואולי טובה יותר.

כשזה יקרה נדבר.
אני לא רואה מנהלים מקצועיים עם רזומה רצים לכאן.
06-Mar-2017, 13:08
הודעה: #176
(06-Mar-2017 12:01)אייל ס כתב:  ג'ורדי הוא אם כל החטאים...ועדיין במושגים של הלבנט הוא הבן של אלוהים(כי הוא הבן של אלוהים).
מנהל מקצועי שמחליף כל שנה(בדיוק כמו טביב)את המאמנים שלו כדי שלא יאפילו עליו ומפספס בצורה עיקבית במרבית הזרים וומשקיע תקציב של קבוצות בינוניות בליגת העל רק במחלקת הנוער על מנת למנוע שחקנים מקבוצות אחרות(ראה ערך שמעון מזרחי)ומשאיל אותם למוות.
הוא מבחינתי אחרון הדוגמאות החיוביות....

לא הבנתי ..אתה טוען שג'ורדי הוא זה שמחליף אותם ולא הם שמשתמשים בהישגים שלהם על מנת לבצע קפיצת מדרגה ? גרסיה סוזה פאקו יוקאנוביץ כולם עזבו בגלל ג'ורדי ? נראה לי שאתה טועה בגדול

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Mar-2017, 13:22
הודעה: #177
לעיתים עדיף להנות מהלא לדעת...
למיץ' יש אפשרות(עכשיו) לבצע חילןף מהיר או לשרוף כספים (והרבה) שלא חסרים לו.
ב2 העונות הראשונות אכן נעשתה מהפכה(מחוייבת) בזכות מיץ ואינגלידיס.
העונה השלישית הפכה למביכה(ורק ב"ש אשמה בפינאלה של מכבי ת"א,ברביעית קבוצה של 30 מיליון דולר האשימה שחקן אחד שעזב(בכישלונה).
והעונה ב"ש עיקשת לעזור להם...
מדובר בניהול מקצועי שלטווח ארוך מרסק את מחלקת הנוער לא מנצל סיטואציה כדי להפוך לשם אירופאי(בינוני) ומתעקש להשאיר אלטרנטיבות בישראל(ולא מתוך רצון).
כל גורם בעמדתו של גורדי היה עושה את שהוא בלי להשקיע מאמץ,לא רואים משהו מימנו בשום עמדה.
06-Mar-2017, 13:46
הודעה: #178
אייל אני חולק עליך הגדולה של ג'ורדי קרוייף היא בהחתמת שחקנים שיכול מאוד להיות שבלעדיו לא היו מגיעים כנ"ל מאמנים
06-Mar-2017, 13:49
הודעה: #179
קרויף נכשל ברוב הזרים שהוא הביא
06-Mar-2017, 14:14
הודעה: #180
(06-Mar-2017 13:22)אייל ס כתב:  לעיתים עדיף להנות מהלא לדעת...
למיץ' יש אפשרות(עכשיו) לבצע חילןף מהיר או לשרוף כספים (והרבה) שלא חסרים לו.
ב2 העונות הראשונות אכן נעשתה מהפכה(מחוייבת) בזכות מיץ ואינגלידיס.
העונה השלישית הפכה למביכה(ורק ב"ש אשמה בפינאלה של מכבי ת"א,ברביעית קבוצה של 30 מיליון דולר האשימה שחקן אחד שעזב(בכישלונה).
והעונה ב"ש עיקשת לעזור להם...
מדובר בניהול מקצועי שלטווח ארוך מרסק את מחלקת הנוער לא מנצל סיטואציה כדי להפוך לשם אירופאי(בינוני) ומתעקש להשאיר אלטרנטיבות בישראל(ולא מתוך רצון).
כל גורם בעמדתו של גורדי היה עושה את שהוא בלי להשקיע מאמץ,לא רואים משהו מימנו בשום עמדה.

תן לי לנסות להיכנס לראש לך-
אתה למעשה טוען שמכבי ת"א עם הכסף של מיץ' היתה צריכה להפוך למשהו בסגנון של פ.צ. באזל ולדעתך היא בכלל לא בכיוון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים