שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
06-Mar-2017, 12:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Mar-2017 על ידי 12:00 עידן444.)
הודעה: #163
RE: הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
(06-Mar-2017 11:50)פיליפצוק כתב:  
(06-Mar-2017 11:47)עידן444 כתב:  
(06-Mar-2017 11:36)אייל ס כתב:  בוא נעזוב את ג'ורדי...הוא לא דוגמא לכלום...
הנכס היחיד שלו,זה שם המשפחה שגרם לו להגיע לאן שהגיע(ובשום מקום לא ממש הגיע).
אז נכון שעשה שימוש סביר בתקציבי מיץ,סביר להניח שאחרים היו עושים הרבה הרבה יותר ואתה היית עושה לו פחות מימנו.
אני לא מסכים.
נכון שיש תקציב גדול(אגב, בשנתיים האחרונות מיץ' כמעט לא היה צריך להשקיע כי המועדון ייצר לעצמו הכנסות- אירופה, מכירת שחקנים, פיתוח מערך מרצ'נדייס מכובד- תקן אותי אם אני טועה).
נכון שעם תקציב כזה אני מצפה ממנו שיקח כל עונה אליפות(לפחות כל עוד מכבי חיפה נראית כפי שהיא נראית- כי היא היחידה שאיכשהו קרובה וגם לא ממש)- ואנחנו יודעים שגם זה לא דבר קל כל כך.
נכון שאני לא נופל משחקני הרכש הזרים שהוא מביא.

אבל בגדול- הוא הגיע למועדון שכונתי ומחורבן שהפך להיות one man show עם אדם שהוא מעל המועדון- והפך אותו למועדון ברמה אירופאית לכל דבר וקל מאוד לראות את ההבדל בין איך מכבי ת"א מתנהלת לאיך מכבי חיפה מתנהלת. בשתיהן יש כסף גדול מאוד.
די ברור שגם ב"ש בלא מעט דברים מנסים לחכות את מכבי ת"א(למרות שהמודל המקצועי שונה).

אם הוא היה "שכונתי ומחורבן" איך אתה מכנה את מכבי נתניה בזמנו?
אני גם רוצה את נתניה "שכונתית ומחורבנת" ורוצה גם את כל התארים וההישגים שנלוו לזה מאז 1990 ועד שג'ורדי הגיע.
#חי בסרט#
שמע, אתה מפגין כאן רמת בורות שלא היתה מביישת את שלמה שרף כשהוא מדבר על כדורסל.
מכבי ת"א למרות השקעות גדולות לכל אורך השנים נראתה כמו שכונה ולראייה נראתה כמו כלום ושום דבר מהאליפות של קלינגר ב 2003 ועד שג'ורדי הגיע. גם לפני האליפות של קלינגר היתה למכבי ת"א בצורת של 7 שנים שזה הרבה למועדון כמו מכבי ת"א(ע"ע מכבי חיפה של השנים האחרונות שהאוהדים שלה כבר כמה שנים תולשים שערות).
מי שבא ועשה סוף לשכונה של אבי נמני זה ג'ורדי קרויף.
די ברור לי שלא תתייחס לעובדה הזו כי היא לא נוחה לך- אז אתה מוזמן להמשיך להפגין את הבורות שלך ולהגיד לאחרים שהם חיים בסרט וחסרי מושג.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון - עידן444 - 06-Mar-2017 12:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים