שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
05-Mar-2017, 14:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Mar-2017 על ידי 14:21 פיליפצ'וק.)
הודעה: #98
RE: הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון
(05-Mar-2017 14:08)אופיר34 כתב:  
(05-Mar-2017 13:50)פיליפצוק כתב:  התחלת עוד פעם לגנוב דעת עם הקהל?
אני רואה את "ההמונים" השנה נוהרים לאיצטדיון, אייל שוקל על הקמת יציע זמני מאחורי השער כדי לספק את הביקוש.
אני מאחל לסלובו שיגיע הקהל שהגיע בתקופת עטר ולא רק למשחקים מול 2-3 הגדולות.

תגיד לי אתה מסתלבט או שהראש שלך תקוע כל כך עמוק באדמה שאבדת כבר כל קשר עם המציאות ???

אתה משווה קבוצה בליגה לאומית שעברה את אחת השנים הקשות בתולדותיה וכמעט נעלמה מהמפה לקבוצה בליגת העל עם כסף גדול שרצה (כביכול) לאליפות והייתה חברה קבועה בצמרת לפחות 3 שנים ??

הכמות שמגיעה היום לליגה שנייה זאת בערך הכמות שהגיעה בתקופת ״ההישגים״ הגדולים של המאמן הכושל שלך !
ואני בסוף גנב דעת....

1.הכמות של העונה של יוסי מזרחי גדולה יותר מהעונה הנוכחית והכדורגל היה פחות אטרקטיבי.
2.אם היא כמעט נעלמה מהמפה, אז ההחייאה של אייל היתה אמורה להביא יותר מהרגיל, לא?
2.כסף גדול??? אולי בתקופה של מתיאוס וגוטמן, עטר הגיע אחריהם לנקות את החרא ובהצלחה. ובדבר אחד אתה צודק זה באמת היה "כביכול" כי בשום שלב כשגיידמאק היה באיזור, נתניה לא היתה פקטור לאליפות אפילו לא בצחוק.
תמשיך לספר לעצמך סיפורים ומעשיות שיש קשר בין כמות הקהל לסגנון כדורגל כזה או אחר.
כבר אמרתי לך שאתה כמו ילד קטן, חי בעולם שכולו טוב בכל מה שקשור למכבי נתניה (מקווה בשבילך שזה רק בענייני מכבי נתניה)
אולי אם תתבגר יום אחד, תתחיל לראות את הדברים נכונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הרכב של הזרים הטובים בתולדות המועדון - פיליפצ'וק - 05-Mar-2017 14:16

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים