שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
07-Mar-2017, 15:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Mar-2017 על ידי 15:11 אופיר34.)
הודעה: #179
RE: רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
(07-Mar-2017 8:40)אייל ס כתב:  עטר אימן בנתניה ב3 תקופות:
1.בתקופותו הראשונה הקבוצה עלתה ליגה(עונה שלא זכורה כמרשימה)והתבססה במרכז ליגת העל(עונת דקל קינן ומסודי ואוקו'צה באמצע העונה),סה"כ כדור רגל סביר בתקופה משברית(המשא ומתן עם יאמר שהוליד מחאה מחאה!).
2.תקופה השניה:החלפת גוטמן והבאת הקבוצה מהחלק התחתון למקום השני תוך הצגת כדורגל יעיל בצורה קיצונית ולא אטרקטיבי,בעונתו השניה שמר על מרבית הסגל(ללא שינויים משמעותיים),על היעילות ועל החוסר אטרקטיביות בתוספת חצי גמר גביע.
3.תקופתו השלישית:קבלת קבוצתו של "נתי עזריה",ייצובה והבאתה לפלייאוף המרכזי תוך כדי בנית הקבוצה האטרקטיבית ביותר שהיתה בנתניה מאז תחילת שנות ה90,קבוצה שבחלקים לא מבוטלים מעונות 10/11 ו11/12 שיחקה כדורגל מלהיב והיתה יריבה שווה לכל המועדונים בישראל כשבשיאה היתה לא מנוצחת במשך 17 משחקים,קבוצה שסיימה במקום הרביעי עם מספר נקודות זהה למקום השני והגעה לאירופה.

לזכור לעטר את עונת 7/8 המשמימה מבחינת צורת המשחק כאני מאמין שלו ולשכוח את הכייף שהיה לנו בחצי השני של עונת 10/11 וכל עונת 11/12 שכלל נצחונות מדהימים מב"ש ועד קרית שמונה תוך כדי התרכזות בבלומפילד וקרית אליעזר,זה זכרון סלקטיבי ולא הוגן.

מה אפשר לעשות שמתוך קדנציה של 9.5 שנים קשה לזכור עונה אחת טובה (במצטבר) ולשכוח 8 עונות אחרות....

לגבי התקופה הראשונה - לדעתי אתה עדין מאד בניסוח שלך. לא רק שלא היתה מרשימה, היתה מכוערת ודוחה. ואם אני אהיה קיצוני יותר ,על כדורגל כמו ששיחקנו בעונת העלייה הזאת צריך להעניש קבוצות ולהשאיר אותם ליגה. אחרי העונה הזאת התחלתי להפנים שהמרחק בין שחקן אטרקטיבי ומושך קהל לבין מאמן יכול לבין מאד גדול. לצערי, הרושם לא תוקן יותר מידי בהמשך.

לגבי התקופה השנייה - זה הכי מרגיז. תור הזהב שלנו מבחינה תקציבית לפחות. בתכלס גוטמן וברקוביץ בנו לו סגל איכותי .היה לו גם את כל המנדט לשחרר ולהביא שחקנים. מה שבסוף קיבלנו ממנו זה כמה עגלות כנו קבאיירו, קיויו, אנגלביץ,צגאי ורוזנטל... ומילא לא לפגוע בשחקנים אבל להמשיך עם הכדורגל המיושן והמכוער גם שתקציבית מאפשרים לך לבנות קבוצת כדורגל איכותית ??

ולגבי התקופה השלישית - מסכים ששם לראשונה בתקופתו ראינו קצת כדורגל. דג׳אני בעונה גדולה עם סבע , מוגרבי ועזרא נתנו לנו מידי פעם תצוגות טובות. לדעתי זה היה מעט מידי וכמובן לא משכיח עונות קשות שהיו קודם וגם אחרי.

והאמת , ברגע שמזכירים לי כדורגל יעיל שם אני מבין שאנחנו בבעיה. יעיל זה טוב לכתבים ולעיתונאים. אנחנו האוהדים לא יכולים לחיות עם כדורגל יעיל כל כך הרבה זמן. יעיל יכול להיות טוב לתקופה מוגבלת, ברגע שזה נהפך לשיטה אתה מתחיל לאבד את הקהל שלך וזה בדיוק מה שקרה בתקופת עטר.

ומה שקורה היום זה בדיוק האנטי תזה לזה. אתה כבעלים דרשת ובצדק מסלובו לבנות קבוצה שתתחבר לקהל. מבטיח לך שאם סלובו היה הולך על יעילות אולי היינו היום במצב עוד יותר טוב אפילו אבל מבחינת חיבור לקהל זה ממש לא היה קורה. ה 2500-3000 שבאים היום היו הופכים במקרה הטוב ל 1000-1500.

אני מקווה שאתה בתור בעלים תתעקש על החיבור הזה לקהל ולא תביא לנו מאמנים שמחפשים רק תוצאות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עדיאלבז (0808-0303-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון - אופיר34 - 07-Mar-2017 15:02

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים