שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נכתב כאן....
28-Feb-2017, 11:07
הודעה: #11
RE: נכתב כאן....
טל משחק הבא תסמס לדראפיץ מהיציע מה צריך לעשות בכל שלב, תדריך אותו בדיוק איך להגיב
הרי אין לדראפיץ מושג בכדורגל הוא מעולם לא היה שחקן וגם לא היה להיט בקורס המאמנים וגם אין לו קריירת אימון מוצלחת, וברדה יודע רק להניף ידיים לצדדים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2017, 11:10
הודעה: #12
(28-Feb-2017 10:53)טל.מ כתב:  
(28-Feb-2017 10:38)פיליפצוק כתב:  [quote='טל.מ' pid='64433' dateline='1488263346']
לא הולך כאן שום גועל נפש. מצביעים על בעיות לעיתים בכעס לעיתים בעצבים אף אחד לא מנבל את הפה אז איפה גועל הנפש ? וואלה ישנתי פחות מ4 שעות בלילה בגלל הקבוצה הזו..

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה לא מוכן לקבל את העובדה שלקבוצה במרתון של עונה, קצת פחות הולך בזמן כזה או אחר.
אתה מחפש אשמים בנרות כל הזמן כדי שתוכל לבוא על סיפוקך ולישון טוב בלילה, זה הגועל נפש.

מקבל בריבוע תתפלא. לא מקבל יוהרה, נפקנות במשחק הגנה וקיפאון מהספסל. אם לדעתך דראפיץ מגיב נכון לארועים אני מציע לך לחשוב שוב .

לא פוטר את הצוות המקצועי ואת השחקנים על הורדת הרגל מהגז.
אבל יחד עם זאת לוקח בחשבון שזאת עונה שלמה, קצת משובשת בגלל איך שהתחילה ומה שקרה לאחר מכן ויש לזה השפעות פסיכולוגיות ומנטליות לא מעטות. אני טענתי בתחילת העונה הספציפית הזו שאת הקבוצה צריך ללוות פסיכולוג ספורט כי זאת עונה קצת מטורפת ולא שיגרתית.
בסופו של דבר סיכומים עושים בסוף ואני חוזר וטוען שנתניה היא מעל הליגה הזו והיא תעלה ליגה בסיום העונה, זה לא אומר שצריך לזלזל ולנהוג בריפיון וכאן מי שצריך לתת את הדעת על זה מקבל שכר בשביל כך.
28-Feb-2017, 11:20
הודעה: #13
נכתב כאן....
לכול קבוצה יש משבר בעונה כול כך ארוכה אני מקווה שהמשבר שלנו עכשיו ומשם רק נעלה למעלה ואני מקווה שצוות האימון שנחשב לטובים בארץ יתעורר ויעצור את המשבר אפילו במשחק לא נעים לעיין

28-Feb-2017, 11:38
הודעה: #14
המילה "משבר" היא גם היסחפות, אם 4 תוצאות תיקו זה משבר, איך קוראים ל- 3/4הפסדים?
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (2828-0202-2017201720172017)
28-Feb-2017, 11:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 11:56 עידן444.)
הודעה: #15
נכתב כאן....
חשוב יותר לשפוט במאקרו ובמאקרו העונה הזו מצויינת. אבל לפעמים גם צריך להסתכל במיקרו.

התחלנו מכלום והגענו עד הלום.
היה ריפיון גדול בתקופה הזו מינוס כמה מחזורים בסיבוב הראשון(מול נשר היה השיא וגם בעל הבית שיתף ברחשי ליבו)- אז הקבוצה לא רק סיימה בתיקו- גם הצליחה לנצח את הפועל ר״ג עם הרבה אופי, והצלחנו עם הרבה אופי לחלץ כמה תיקו(נשר, נצרת עילית) ועפנו מגביע הטוטו. קרה קורה ויקרה ואנחנו כאן כדי לכתוב על זה וכל עוד זה בצורה מכובדת אין כאן שום גועל נפש.
במחזורים האחרונים הקבוצה הווינרית הזו מראה ריפיון. יכול להיות שזה גם טבעי. היתה ירידת מתח כשעלינו למקום הראשון ופתחנו פער. אבל יש גם בעיות מקצועיות שאי אפשר להתעלם מהן.

אין כאן לאף אחד תעודת פרו ולא צריך תעודת פרו. אף אחד לא אומר שיש חוק שאומר שצריך לרדת לבונקר כדי לשמור על יתרון. אומרים שיש סיטואציות במגרש שצריך להגיב אליהן. לא תמיד התגובה עוזרת. אבל אני מאמין שלנסות צריך. בטח בדקות קריטיות. בטח כשההגנה שלך כבר כמה שבועות רק מאבדת את הבטחון ממשחק למשחק.
ברק בכר לא היה זוכה באליפות אם לא היו לו תוכניות מגירה כשהמשחק לא עובד. והוא גם עשה שינויים שברור שעבדו עליהם ולא נשלפו מהמותן.
במקרה של נתניה במחזורים האחרונים אנחנו מדברים על דברים הרבה יותר פשוטים. בשני המשחקים האחרונים מגיעים לרחבה שלנו בקלי קלות בלי שום תגובה של המאמן.
ההגנה עומדת תחת לחץ בלתי פוסק וברור שהסיכוי שלה לטעות גדל.
אנשים אומרים שההגנה הזו לא מספיק טובה והיא נראתה טובה רק כי לא תקפו אותה. כמובן שזו הבחנה נכונה עם מסקנה שגויה- זה שההגנה והשוער פתאום עומדים תחת לחץ כבד אומר שהבעיה היא לא ב 4 של ה 4:3:3 אלא ב 3:3.
העובדה שה״חריש״ התבצע דווקא בחלק האחורי אומר שגם הצוות המקצועי לא מבין את הבעיה.
אני אישית לא אוהב את הגישה ״יש לנו התקפה טובה- נקבל 2 ניתן 3. נקבל 3 ניתן 4״ אבל אני יכול לקבל אותה. אבל יש שלב שאתה אמור להבין שיש גבול לכמה אתה יכול לתת ויש שלב במשחק שצריך לדעת לשים סטופ להפקרות ולזהות שהחלק האחורי שלך כבר כמה משחקים במצוקה ואתה לא עוזר לו.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2828-0202-2017201720172017)
28-Feb-2017, 11:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 11:59 טל.מ.)
הודעה: #16
נכתב כאן....
(28-Feb-2017 11:07)אלדד כתב:  טל משחק הבא תסמס לדראפיץ מהיציע מה צריך לעשות בכל שלב, תדריך אותו בדיוק איך להגיב
הרי אין לדראפיץ מושג בכדורגל הוא מעולם לא היה שחקן וגם לא היה להיט בקורס המאמנים וגם אין לו קריירת אימון מוצלחת, וברדה יודע רק להניף ידיים לצדדים

טוב. יש לך את המספר ?

(28-Feb-2017 11:53)עידן444 כתב:  חשוב יותר לשפוט במאקרו ובמאקרו העונה הזו מצויינת. אבל לפעמים גם צריך להסתכל במיקרו.

התחלנו מכלום והגענו עד הלום.
היה ריפיון גדול בתקופה הזו מינוס כמה מחזורים בסיבוב הראשון(מול נשר היה השיא וגם בעל הבית שיתף ברחשי ליבו)- אז הקבוצה לא רק סיימה בתיקו- גם הצליחה לנצח את הפועל ר״ג עם הרבה אופי, והצלחנו עם הרבה אופי לחלץ כמה תיקו(נשר, נצרת עילית) ועפנו מגביע הטוטו. קרה קורה ויקרה ואנחנו כאן כדי לכתוב על זה וכל עוד זה בצורה מכובדת אין כאן שום גועל נפש.
במחזורים האחרונים הקבוצה הווינרית הזו מראה ריפיון. יכול להיות שזה גם טבעי. היתה ירידת מתח כשעלינו למקום הראשון ופתחנו פער. אבל יש גם בעיות מקצועיות שאי אפשר להתעלם מהן.

אין כאן לאף אחד תעודת פרו ולא צריך תעודת פרו. אף אחד לא אומר שיש חוק שאומר שצריך לרדת לבונקר כדי לשמור על יתרון. אומרים שיש סיטואציות במגרש שצריך להגיב אליהן. לא תמיד התגובה עוזרת. אבל אני מאמין שלנסות צריך. בטח בדקות קריטיות. בטח כשההגנה שלך כבר כמה שבועות רק מאבדת את הבטחון ממשחק למשחק.
ברק בכר לא היה זוכה באליפות אם לא היו לו תוכניות מגירה כשהמשחק לא עובד. והוא גם עשה שינויים שברור שעבדו עליהם ולא נשלפו מהמותן.
במקרה של נתניה במחזורים האחרונים אנחנו מדברים על דברים הרבה יותר פשוטים. בשני המשחקים האחרונים מגיעים לרחבה שלנו בקלי קלות בלי שום תגובה של המאמן.
ההגנה עומדת תחת לחץ בלתי פוסק וברור שהסיכוי שלה לטעות גדל.
אנשים אומרים שההגנה הזו לא מספיק טובה והיא נראתה טובה רק כי לא תקפו אותה. כמובן שזו הבחנה נכונה עם מסקנה שגויה- זה שההגנה והשוער פתאום עומדים תחת לחץ כבד אומר שהבעיה היא לא ב 4 של ה 4:3:3 אלא ב 3:3.
העובדה שה״חריש״ התבצע דווקא בחלק האחורי אומר שגם הצוות המקצועי לא מבין את הבעיה.
אני אישית לא אוהב את הגישה ״יש לנו התקפה טובה- נקבל 2 ניתן 3. נקבל 3 ניתן 4״ אבל אני יכול לקבל אותה. אבל יש שלב שאתה אמור להבין שיש גבול לכמה אתה יכול לתת ויש שלב במשחק שצריך לדעת לשים סטופ להפקרות ולזהות שהחלק האחורי שלך כבר כמה משחקים במצוקה ואתה לא עוזר לו.

אתה יכול לעזור לי כשנסמס ביחד לדראפיץ ? אלדד ביקש כל כל יפה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Feb-2017, 11:59
הודעה: #17
נכתב כאן....
(28-Feb-2017 10:49)אלדד כתב:  ריאל מדריד ב-5 משחקים ברצף, השיגה 2 הפסדים, 2 תיקו וניצחון אחד וספגה 10 שערים
להם מותר לנו אסור

מי אמר שלהם מותר?
נראה לך ששם אין ביקורת?
ואם אין שם ביקורת והבנה שיש בעיה- תאמין לי- הם לא יקחו לא אליפות ולא ליגת האלופות.

28-Feb-2017, 12:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 12:49 אלדד.)
הודעה: #18
אני לא רוצה לתאר מה היה הולך כאן אם היינו מפסידים 3-0 לבית"ר ת"א, או כמו עכו מפסידים 3-0 לאחרונה בטבלה
בלתי נמנע לא להפסיד בעונת כדורגל, ובלתי נמנע לא לעשות טעויות, ובלתי נמנע לא לשחק חלש ולהכנס למשבר

בסופו של דבר נגיע לפליאוף בהפרש דו ספרתי, ודרך אגב עליית ליגה מהמקום השני בזכות הפרש שערים היא בדיוק אותה עלייה מהמקום הראשון בהפרש של 20 נקודות
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (2828-0202-2017201720172017)
28-Feb-2017, 13:22
הודעה: #19
(28-Feb-2017 12:42)אלדד כתב:  אני לא רוצה לתאר מה היה הולך כאן אם היינו מפסידים 3-0 לבית"ר ת"א, או כמו עכו מפסידים 3-0 לאחרונה בטבלה
בלתי נמנע לא להפסיד בעונת כדורגל, ובלתי נמנע לא לעשות טעויות, ובלתי נמנע לא לשחק חלש ולהכנס למשבר

בסופו של דבר נגיע לפליאוף בהפרש דו ספרתי, ודרך אגב עליית ליגה מהמקום השני בזכות הפרש שערים היא בדיוק אותה עלייה מהמקום הראשון בהפרש של 20 נקודות

אוהדים כאן איבדו פרופורציות לגבי כדורגל בכלל והמועדון שלנו בפרט.
לגבי כדורגל שכחו שאין קבוצה מושלמת ואין עונה שבה קבוצה מציגה רמה אחידה ללא עליות וירידות. לגבינו שכחו מה היה כאן בשנים האחרונות , מאיזה בור ללא תחתית יצאנו ואיפה אנחנו נמצאים עכשיו.
ביקורת חשובה וכולנו מעבירים אותם אבל צריך פרופורציות וגם להסתכל מידי פעם על שלושת רבעי הכוס המלאה לפני שמעבירים אותה (בעיני הכוס העונה מלאה ואף עולה על גדותיה).

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (2828-0202-2017201720172017)
28-Feb-2017, 13:25
הודעה: #20
אני באמת מנסה להבין איפה אתם רואים ביקורת חסרת פרופורציות אבל שיהיה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים