שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בעונת 16/17 מכבי נתניה משחקת בליגה לאומית
20-Feb-2017, 20:10
הודעה: #21
אל תדאג אין היסטריה. מה יש ? אני מוטרד מהמגמה ובאופן עקרוני מעדיף טיפול בבעיה כשאפשר לפני שהיא נהפכת לבעיה גדולה. לא הייתי רוצה לראות את נתניה נאבקת על העליה במשחקים האחרונים . לא סומך על הדי אן איי .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Feb-2017, 22:02
הודעה: #22
RE: בעונת 16/17 מכבי נתניה משחקת בליגה לאומית
צריך לעשות הפרדה בין ביקורת )וגם שמבקרים צריך לזכור לאן פנינו מועדות ומול מי אנחנו מתמודדים)לבין דאגה (וגם שדואגים צריך לעשות זאת במתינות).
לעיתים טועים(כי מי שלא עושה לא טועה) לעיתים שחקנים בתקופות פחות טובות,לעיתים השחקנים המובילים חסרים.
השאלה שצריך לשאול עצמנו,האם הקבוצה שנבנתה העונה ראוייה לחלק העליון של הטבלה והאם הסגל הקיים מספיק לליגה הלאומית(כי שם אנחנו משחקים).
ןכן העובדות מרכיבות את התשובה.
The following 4 users Like אייל ס's post:
shraga (2121-0202-2017201720172017), yaron73 (2020-0202-2017201720172017), אלדד (2020-0202-2017201720172017), בן סילברה (2020-0202-2017201720172017)
20-Feb-2017, 22:59
הודעה: #23
אני מבין את הממלכתיות בתשובתך ועדיין חושב שמכבי נתניה צריכה להיות מוטרדת מהשבועות האחרונים. אין תירוץ לאובדן יתרון כזה , לזחיחות ולריפיון.

20-Feb-2017, 23:23
הודעה: #24
(20-Feb-2017 22:59)טל.מ כתב:  אני מבין את הממלכתיות בתשובתך ועדיין חושב שמכבי נתניה צריכה להיות מוטרדת מהשבועות האחרונים. אין תירוץ לאובדן יתרון כזה , לזחיחות ולריפיון.

אני מבין שאתה צריך קצת לנוח...
20-Feb-2017, 23:24
הודעה: #25
אל תדאג לי חמוד הכל טוב

20-Feb-2017, 23:42
הודעה: #26
(20-Feb-2017 22:02)אייל ס כתב:  צריך לעשות הפרדה בין ביקורת )וגם שמבקרים צריך לזכור לאן פנינו מועדות ומול מי אנחנו מתמודדים)לבין דאגה (וגם שדואגים צריך לעשות זאת במתינות).
לעיתים טועים(כי מי שלא עושה לא טועה) לעיתים שחקנים בתקופות פחות טובות,לעיתים השחקנים המובילים חסרים.
השאלה שצריך לשאול עצמנו,האם הקבוצה שנבנתה העונה ראוייה לחלק העליון של הטבלה והאם הסגל הקיים מספיק לליגה הלאומית(כי שם אנחנו משחקים).
ןכן העובדות מרכיבות את התשובה.

נכון מאוד. המבחן הוא הליגה הלאומית ובמבחן הזה הקבוצה מצליחה בכל הפרמטרים. כולנו ממהרים וחוטאים במבט ובהשוואות לליגת העל שהיא כרגע לא הפרמטר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
21-Feb-2017, 8:47
הודעה: #27
לא יודע איך אבל בכל דבריכם אני מוצא טעם טוב , איך ?
אייל סגל צודק הסגל נבנה לגבי הלאומית ואנחנו במצב מצוין להמשך המאבק לעליה .
פיליפצ'וק וירון צודקים זה שיצאנו כמה תוצאות תיקו לא מלמד על כלום חלקם היו עם מזל שלנו ( נשר ) חלקם עם מזל של היריבות ( הרצליה , לוד ) בדקות הסיום . לכן לא צריך לצעוק גוועאלד ....

אבל שימו לב גם לדברים החשובים של טל.מ , הוא בצדק טוען שספגנו בשני משחקים 7 שערים וזה יותר מדי , דין גל וההגנה בכמה משחקים כבר מאוד חלשים , והמאמנים צריכים לתת את הדעה שלהם ולפתור הבעיות כי זה תפקידם , טוב לתקן עכשיו במצב שלנו ולא במצב גרוע מזה חלילה ולכן אני מסכים גם לגבי דבריו של טל.מ ...

לגבי דבריו של אייל סגל בענין הסגל , אני לא חושב שצריך לשנות הרבה בין הסגל הזה לליגת העל , אלא רק לחזק אותו במקומות שצריכים חיזוק .
לגבי דין גל אני סומך עליו גם בליגת העל ומה שהוא צריך ללמוד ולתקן זה הזמן עכשיו .
בלם בנוסף ווארגוץ' זה מאסט . אפילו 2 .
מגן שמאלי בנוסף למור שכן מתאים לליגת העל
מגן ימני תחרות לכחלון ( איפה זיו ? אולי שומוביץ' )
גרזן נסוג גבוה ותחנה אחרונה ( ניגרי , קמרון , חוף השנהב )
2 חלוצים צעירים בנוסף לוייסמן ולבדש .
מה שאפשר למצוא מהנוער להעלות בלי לפחד , מה שאין ישראלים להביא רק צעירים עם השרון ולא להביא שמות , זרים רק מי שיוכל להיות ברמה יותר גבוהה מישראלים .....
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
yaron73 (2121-0202-2017201720172017)
21-Feb-2017, 12:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Feb-2017 על ידי 12:10 אריאל.)
הודעה: #28
משבר? ירידת מתח? זה משנה איך קוראים לזה?
התוצאות במחזורים האחרונים פחות טובות מהממוצע מתחילת השנה.
אבל כמו ששמטנו יתרון, בגלל טעויות, יצרנו יתרון בגלל טעויות של הצד השני. אם זה המעבר מתיקו 2 ליתרון 4 2 בהרצליה, בגלל טעויות שוער שלהם, חזרנו לתיקו 4 בגלל טעויות שוער שלנו.
מתיקו 2 מול לוד, זכינו בשער יתרון בגלל טעות קשה של שוער לוד.
אז הליגה הזו בנויה על טעויות ומי שטועה פחות מנצח... האם אנחנו בירידה בזמן האחרון? כן. האם הצוות המקצועי מודע לזה? כן. האם אני סומך עליו? כן. האם כש"קרענו" את הליגה סלובו הרשה לעצמו לשבת מחצית ולתת לשי לעמוד על הקוים? כן. האם סלובו בזמן הזה ירד לחדרי ההלבשה או פתר סודוקו? לא... מי אנחנו שנקבע לצוות המקצועי את סדר העבודה וחלוקת האחריות הפנימית???
אז (עם או בלי גילוי נאות) יש סיבה ללחץ? לדעתי עוד לא... במיוחד שאחרי כל ה"פאשלות" הרודפות אחרינו לא מצליחות להתקרב אלינו...

מפגר אבל אופטימי
21-Feb-2017, 12:30
הודעה: #29
אז לדעתי אתה קצת טועה והלמה פרוס על פני הפוסט הזה ופוסט המשחק עם לוד.

21-Feb-2017, 13:57
הודעה: #30
טל .במה אתה עוסק?

Sent from my A0001 using Tapatalk
שלח תגובה