שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
98-99 עונת העלייה המיתולוגית - נחשו כמה תיקו רצופים היו לנו שם....
01-Mar-2017, 22:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2017 על ידי 22:55 אלדד.)
הודעה: #51
RE: 98-99 עונת העלייה המיתולוגית - נחשו כמה תיקו רצופים היו לנו שם....
(01-Mar-2017 21:24)עידן444 כתב:  לכן אני מתעצבן על אמירות כמו ״80% לא מתאימים לליגת העל״, ״אם רוצים לשרוד ולא לרדת ישר חייבים להחליף את כולם חוץ מ 2-3״- כל אחד שיגיד מה שבא לו אבל אפס הסקת מסקנות מאיך שהמועדון הזה מתנהל מאז עזיבת עטר למכבי חיפה שכללה 2 ירידות ליגה והתרסקות כלכלית- זה משהו שקשה לי איתו.
מעונת 2012/2013 המועדון הזה עובר כל קיץ פירוק והרכבה. הגיע הזמן להבין- ולשימחתי ראש המועדון והצוות המקצועי מבינים את זה- שזו דרך שלא מובילה לשום מקום טוב.
וכל מי שיבקר אותם על הדרך הזו- אני אהיה שם מנגד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

80% כן מתאימים לליגת העל, אפשר לחשוב איזה שחקנים יש שם
ברשצקי מהלאומית הוא השחקן הכי טוב של הפועל ת"א
צלישר משחק קבוע בהרכב בליגת העל? לא הייתי נותן לו להכנס מחליף בלאומית
דין, ורגוץ, כחלון, עלי, ניקו,אביב, ערן, סבע, וייסמן מתאימים ועוד איך לליגת העל
עם חיזוק של איכותי של 3 שחקנים זו קבוצה של פליאוף עליון

עוד הוכחה שהשחקנים בלאומית כן מתאימים, הפועל ר"ג עושה בית ספר להפועל חיפה, ב-10 שחקנים מדיחים אותם מהגביע ועולים לחצי גמר (גם ב-2 משחקים ר"ג עלו ולא במקרה)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אלדד's post:
עידן444 (0101-0303-2017201720172017)
02-Mar-2017, 1:49
הודעה: #52
(01-Mar-2017 19:55)אייל ס כתב:  מכבי נתניה מכרה העונה 1700 מנויים ומוכרת בין 700 ל1000 כרטיסים למשחק.
קהל הצופים בכל משחק בין 2000 ל3000 כשרק במשחק נגד בית"ר ת"א גירדנו את ה3000 מהחלק העליון.
בשאר המשחקים הכמות הממוצעת בין 2200 ל2400,כשחריגים יש לכאן ולכאן.
הרבה או מעט זה כבר עיניין של השקפה,בדיוק כמו גןבה התקציב או השקעת בעלים.

הקהל בדור הY לא נמדד ביציעים אלה בריטינג בטלוויזיה במחשב בטלפון
כשכול משחק משודר לפחות בחלקו בלייב כמות הקהל במגרשים תלך ותרד וגם הכסף ממנוים וכרטיסים
הכסף הגדול (מאוד)מגיע מהתקשורת ורק ילך ויעלה... זה שהעוגה לא מחולקת נכון זאת כבר בעיה של הקבוצות ואלה שעומדים בראשם

שלא תגידו שלא...
02-Mar-2017, 1:50
הודעה: #53
בוא נגיד את זה ככה - יש לך ככל הנראה 7-8 שחקנים שאפשר להתבסס עליהם לעונה הבאה... אך מה נניח קורה במצב של פציעה? האם נכון לרגע זה, באמת אפשר להגיד שלמכבי נתניה יש סגל ראוי לליגת העל ובאמת שאפשר להסתפק ב-3 חיזוקים בלבד בכדי להתבסס לכל הפחות באמצע הטבלה? אין לי מושג, אני לא נביא - אבל אני זורק הימור שלא ומקווה לאכול כובע...
02-Mar-2017, 2:52
הודעה: #54
98-99 עונת העלייה המיתולוגית - נחשו כמה תיקו רצופים היו לנו שם....
(02-Mar-2017 1:50)לואיס ראזאק כתב:  בוא נגיד את זה ככה - יש לך ככל הנראה 7-8 שחקנים שאפשר להתבסס עליהם לעונה הבאה... אך מה נניח קורה במצב של פציעה? האם נכון לרגע זה, באמת אפשר להגיד שלמכבי נתניה יש סגל ראוי לליגת העל ובאמת שאפשר להסתפק ב-3 חיזוקים בלבד בכדי להתבסס לכל הפחות באמצע הטבלה? אין לי מושג, אני לא נביא - אבל אני זורק הימור שלא ומקווה לאכול כובע...

שלושה?
לדעתי יותר מפי שניים. לכיוון השליש סגל. זה פחות או יותר מה שהיה בק״ש- הדוגמה המצויינת שנתת.
זו ההערכה שלי.
לא 15 שחקני רכש חדשים. וגם לא רק שלושה.

02-Mar-2017, 2:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Mar-2017 על ידי 3:05 אלדד.)
הודעה: #55
(02-Mar-2017 1:50)לואיס ראזאק כתב:  בוא נגיד את זה ככה - יש לך ככל הנראה 7-8 שחקנים שאפשר להתבסס עליהם לעונה הבאה... אך מה נניח קורה במצב של פציעה? האם נכון לרגע זה, באמת אפשר להגיד שלמכבי נתניה יש סגל ראוי לליגת העל ובאמת שאפשר להסתפק ב-3 חיזוקים בלבד בכדי להתבסס לכל הפחות באמצע הטבלה? אין לי מושג, אני לא נביא - אבל אני זורק הימור שלא ומקווה לאכול כובע...

והשאר זה שחקנים משלימים בינוניים להרחבת הסגל בלבד
מה קורה במקרה של פציעה במכבי ת"א אם בן חיים החלוץ, אלברמן או דסה נפצעים?
או בבאר שבע אם וואקמה , מליקסון או צדק/ויטור נפצעים?
מחליפים אותם שחקנים פחות מוצלחים , אם אין את ינואר אין כל כך מה לעשות

(02-Mar-2017 2:52)עידן444 כתב:  

שלושה?
לדעתי יותר מפי שניים. לכיוון השליש סגל. זה פחות או יותר מה שהיה בק״ש- הדוגמה המצויינת שנתת.
זו ההערכה שלי.
לא 15 שחקני רכש חדשים. וגם לא רק שלושה.

שלושה ברמה איכותית , שבהם יש את ההשקעה העיקרית שחקני ההרכב המשמעותיים , והשאר רק משלימים ברמה סבירה, הכל יחסי
כאלה שישדרגו את הרמה , כי אם ישקיעו ביותר שחקנים באופן כללי ולא נקודתי ,לא יהיה אפשר להגיע לשידרוג באמת
02-Mar-2017, 10:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Mar-2017 על ידי 10:34 זאב רווח.)
הודעה: #56
3 שידרוגים איכותיים אלו הם הזרים שצריך להביא

בלם / מגן שמאלי
קשר אחורי
חלוץ מהיר
אם תרצו : דין גל, רון שושן .
מגן שמאלי זר/ישראלי , קובי מור , בלמים : וארגוץ' , בלם זר / דודי תירם / עידו לוי , פאדול , שינה , מגן ימני : כחלון / שומוביץ' או מהנוער
קשרים אחוריים : ניקו אולסק , עלי מוחמד , אביב אברהם , זר גרזן רציני .
קשרים קדמיים : ערן לוי , דיע סבע , ברסקי ( בית"ר ת"א ) , קוגבניה , דנון .
חלוצים : שון וייסמן , עדן שרם , בדש ,זר מהיר , שחקן מהנוער .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים