שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
18-Feb-2017, 21:42
הודעה: #86
RE: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
(18-Feb-2017 21:21)פיליפצוק כתב:  
(18-Feb-2017 21:05)אופיר34 כתב:  
(18-Feb-2017 20:47)פיליפצוק כתב:  ראינו מערכת שרצה טוב מפתיחת העונה (עם ערן לוי) והמשיכה לרוץ בזכות המומנטום החיובי גם בלי ערן לוי.
זה דבר אחד ודי לגניבת הדעת שלך בעניין שלו.
דבר שני, גדולה של שחקן ועד כמה הוא חסר או לא חסר, היא בתקופה שקצת פחות הולך וכל השחקנים הממוצעים בקבוצה נעלמים או פשוט לא טובים כמו בימים אלה, שלא לדבר על מנהיגות.
עכשיו רואים מי באמת חשוב ומתאים לרמות היותר גבוהות מהליגה הלאומית ומי אולי מוכשר אבל צריך עוד לשרוף כמה ק"מ.

"המשיכה לרוץ בזכות המומנטום" ???
ואתה עוד קורא לי גונב דעת ?? אין לך בושה תגיד לי ?

בלבלת את המח והפחדת את כל העולם באינספור פוסטים שהזהירו אותנו מהעתיד הצפוי לקבוצה כתוצאה מההעדרות של ערן . בפועל מה קיבלנו ? קבוצה שרצה מצוין, משחקת מהר, מגיעה למצבים, מנצחת, לעיתים אפילו מלהיבה ואתה עם האגו המנופח שלך לא מסוגל להגיד טעיתי, ועוד מעז לדבר איתי על גניבת דעת.

עכשיו רואים מי באמת חשוב ? מתי עכשיו ? במשחק וחצי האחרונים ?
למה אתה לא רואה מי חשוב ברב המשחקים שעלי וניקו החזיקו לך את כל האמצע וערן שוטט על המגרש כמו פנסיונר בן 60 ? למה כי זה לא נוח לך ?

חחח...גונב דעת עאלק...

זה שחששתי (ולא רק אני) והתבדיתי מה זה אומר?
זה אומר שלפתיחת העונה טובה וסגירת האוברדרפט לערן היה חלק לא מבוטל אם לא הגדול ביותר, אבל גנב דעת כמוך מתעלם מזה.
זה אומר שערן השאיר מכונה משומנת שרצה (דרך אגב בהתחלה היו כמה תוצאות תיקו), זה לא מוריד כהוא זה מהחיסרון שלו.
כשערן לוי חזר מפציעה לא נתת לו דקה של חסד אבל כשהחבר שלך חזר ומאז הוא לא מצליח להחזיק את הקישור האחורי, אתה מספר לי פה מעשיות.
ואיפה מר סבע הגדול שלך בשלושה שבועות האחרונים? שוב מוכיח שקבוצה הוא לא יכול להוביל אלא רק להשלים.
אז תעשה לי טובה, אל תבלבל לי את ת'ביצים.

אני, בפשטות, תמה על שניכם: לא קבוצתנו חשובה לכ"א משניכם אלא האגו האישי. קבוצת כדורגל היא מנגנון הזקוק הן לאולסקים והן לערנים. איש מהם לא יוכל בלעדי עמיתו. כ"א מהם תורם פאזה חיונית לפאזל. לעניין ערן: האם מכבי נתניה יכולה להעפיל גם בלעדיו? כן, וכאן הצדק לימין אופיר. והאם עם ערן עולה הסתברות ההעפלה מ-60% ל-90%? שוב כן, וכאן הצדק לימין פיליפצ'וק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל - יגאל יהב - 18-Feb-2017 21:42

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים